Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Evropy 2022 - výsledky

Článek vydán 13. 05. 2022 - Informace svazu - zhlédnutí: 183

Dny 6. až 8. května ve španělské Santa Susanně patřily letošnímu IFBB mistrovství Evropy. Událost, která se konala i za početné účasti českých reprezentantů, znovu měla charakter superšampionátu, což znamená, že se na místě najednou Mistrovství Evropy juniorů a masters, Mistrovství Evropy ve fitness a Mistrovství Evropy v kulturistice.

Našim reprezentantům nejlépe vyšlo Mistrovství Evropy juniorů a masters, když na něm vybojovali hned jedenáct medailí! Dva tituly absolutního mistra starého kontinentu vybojoval Boris Palovič, který nenašel přemožitele v classic physique masters a klasické kulturistice masters. Navíc přidal i bronz v kulturistice mužů masters od 40 do 44 let do 90 kg. Zlato si domů veze také Bohumil Ševc, který uspěl v games klasické kulturistice masters nad 45 let. Stříbro potom vybojovali Eva Budina (wellness masters nad 40 let), Gabriela Hejná (bodyfitness juniorek), Natalia Díaz Gonzalez (bikiny fitness masters od 35 do 39 let do 164 cm) a Pavel Dostál (games klasická kulturistika juniorů). Medaili za třetí místo mají i Jan Veselý (physique juniorů nad 174 cm), Veronika Pekařová (bikiny fitness juniorek od 16 do 20 let nad 166 cm) a Zbyněk Bulava (klasická kulturistika masters nad 50 let).

Na Mistrovství Evropy v kulturistice naši brali tři cenné kovy. Petr Žůček zvítězil ve physique začátečníků a ve physique mužů do 176 cm přidal stříbro. To má z physique začátečníků i Jan Veselý. Stejný počet medailí vybojovali naši reprezentanti také na Mistrovství Evropy ve fitness. Gabriela Hejná a Bohumil Ševc v atraktivní kategorii smíšených párů dosáhli na bronz, který má také Alice Klinkeová z bikiny fitness žen do 166 cm. Ta navíc přidala i absolutní vítězství v bikiny fitness začátečnic. To v součtu znamená, že čeští reprezentanti v Santa Susanně tentokrát vybojovali sedmnáct medailí! Kompletní výsledky akce, včetně bodového hodnocení, najdete níže.

Přehled umístění českých reprezentantů

    1. místo - Bohumil Ševc (games klasická kulturistika masters nad 45 let) [5]*
    1. místo - Boris Palovič (classic physique masters od 40 do 44 let) [9]
    1. místo - Boris Palovič (klasická kulturistika masters od 40 do 44 let) [9]
    1. místo - Petr Žůček (physique začátečníků) [7]*
    1. místo - Alice Klinkeová (bikiny fitness začátečnic do 166 cm) [10]*
    2. místo - Jan Veselý (physique začátečníků) [7]
    2. místo - Petr Žůček (physique mužů do 176 cm) [8]
    2. místo - Eva Budina (wellness masters nad 40 let) [8]
    2. místo - Gabriela Hejná (bodyfitness juniorek) [11]
    2. místo - Natalia Díaz Gonzalez (bikiny fitness masters od 35 do 39 let do 164 cm) [15]
    2. místo - Pavel Dostál (games klasická kulturistika juniorů) [7]
    3. místo - Boris Palovič (kulturistika mužů masters od 40 do 44 let do 90 kg) [9]
    3. místo - Jan Veselý (physique juniorů nad 174 cm) [7]
    3. místo - Veronika Pekařová (bikiny fitness juniorek od 16 do 20 let nad 166 cm) [8]
    3. místo - Zbyněk Bulava (klasická kulturistika masters nad 50 let) [7]
    3. místo - Alice Klinkeová (bikiny fitness žen do 166 cm) [13]
    3. místo - Gabriela Hejná - Bohumil Ševc (smíšené páry) [5]
    4. místo - Gabriela Hejná (bodyfitness žen do 168 cm) [16]
    4. místo - Veronika Vojtíšková - Miroslav Kubec (smíšené páry) [5]
    4. místo - Tereza Jakubičková (bikiny fitness juniorek od 21 do 23 let nad 166 cm) [8]
    4. místo - Tomáš Mach (kulturistika mužů masters od 40 do 44 let nad 90 kg) [5]
    4. místo - Zdeněk Vrána (physique mužů masters nad 50 let) [9]
    4. místo - Jan Pipek (kulturistika začátečníků) [6]
    5. místo - Ján Jankovčin (kulturistika mužů masters od 45 do 49 let nad 90 kg) [7]
    5. místo - Miroslav Kubec (kulturistika mužů masters od 40 do 44 let do 90 kg) [9]
    5. místo - Nikol Mrštná (wellness masters od 35 do 39 let) [7]
    5. místo - Patrik Šerý (games klasická kulturistika masters nad 45 let) [5]
    5. místo - Veronika Vojtíšková (physique žen masters) [8]
    5. místo - Jasmína Voldánová (umělecké fitness žen nad 168 cm) [5]
    6. místo - Kateřina Morawcová (wellness žen nad 168 cm) [12]
    6. místo - Tereza Jakubičková (bikiny fitness žen do 172 cm) [16]
    6. místo - Jan Pipek (kulturistika juniorů) [9]
    6. místo - Milan Bodlák (kulturistika mužů masters nad 60 let) [6]
    6. místo - Olga Prázová (wellness masters od 35 do 39 let) [7]
    6. místo - Patrik Šerý (classic physique masters nad 45 let) [6]
    6. místo - Vivien Kruse (bodyfitness juniorek) [11]
    6. místo - David Vašek (kulturistika začátečníků) [6]
    6. místo - Martin Horák (physique mužů do 179 cm) [10]
    7. místo - Jakub Mik (physique začátečníků) [7]
    7. místo - Bohumil Ševc (klasická kulturistika masters od 45 do 49 let) [10]
    7. místo - Jan Pipek (klasická kulturistika juniorů) [14]
    7. místo - Ondřej Januš (games klasická kulturistika juniorů) [7]
    8. místo - Nika Malyjurková (bikiny fitness začátečnic do 166 cm) [10]
    8. místo - Nikoleta Hricová (akrobatické fitness žen nad 163 cm) [11]
    8. místo - Veronika Vojtíšková (physique žen) [13]
    8. místo - Vivien Kruse (bodyfitness žen do 168 cm) [16]
    9. místo - David Vašek (kulturistika juniorů) [9]
    9. místo - Zbyněk Bulava (kulturistika mužů masters od 55 do 59 let) [10]
    9. místo - Zdeněk Vrána (physique mužů do 182 cm) [10]
    9. místo - Veronika Pekařová (bikiny fitness žen nad 172 cm) [24]
    10. místo - Patrik Šerý (klasická kulturistika masters od 45 do 49 let) [10]
    10. místo - Vladimíra Žeravíková (bodyfitness masters nad 45 let) [11]
    10. místo - Jakub Mik (physique mužů do 179 cm) [10]
    10. místo - Barbora Vltavská (bikiny fitness začátečnic do 166 cm) [10]
    10. místo - Nikoleta Hricová (bodyfitness žen nad 168 cm) [13]
    11. místo - Natalia Díaz Gonzalez (bikiny fitness žen do 160 cm) [15]
    11. místo - Jasmína Voldánová (umělecké fitness juniorek nad 163 cm) [14]
    12. místo - Ondřej Januš (klasická kulturistika juniorů) [14]
    13. místo - Nika Malyjurková (bikiny fitness juniorek od 21 do 23 let do 166 cm) [13]

* v hranatých závorkách je vždy uveden počet závodníků, kteří nastoupili v dané kategorii


Mistrovství Evropy juniorů a masters


Games klasická kulturistika juniorů

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 8 Jozsef Nyircsak Maďarsko 1999 179,0 12 5 17
2. 7 Pavel Dostál Česká republika 2000 74,9/176,2 24 16 40
3. 4 Andry Kore Estonsko 1999 83,6/184,5 40 21 61
4. 1 Alberto Serban Rumunsko 2003 65,3/167,5 40 25 65
5. 6 Kristián Meško Slovensko 1999 81,4/186,0 50 20 70
6. 2 Ivan Sarapov Estonsko 2005 67,7/171,0 52 25 77
7. 5 Ondřej Januš Česká republika 1999 83,8/188,5 54 25 79

Games klasická kulturistika masters od 40 do 44 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 13 Radovan Bežo Slovensko 1982 79,6/178,3 10 7 17
2. 10 Tuukka Heikkinen Finsko 1981 72,8/171,8 28 11 39
3. 11 Dorian Armas Rumunsko 1980 83,5/181,5 30 17 47
4. 12 Antonio Primiceri Itálie 1978 74,3/173,0 34 20 54
5. 9 Tomasz Laszko Polsko 1980 71,8/171,0 40 21 61

Games klasická kulturistika masters nad 45 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 15 Bohumil Ševc Česká republika 1977 82,9/179,5 14 6 20
2. 16 Robert Nitz Finsko 1977 80,3/177,1 16 10 26
3. 17 Dario Damjanic Chorvatsko 1976 73,2/172,5 38 20 58
4. 14 Juho Passila Finsko 1972 76,4/175,0 40 18 58
5. 18 Patrik Šerý Česká republika 1975 86,4/184,0 42 24 66

Games klasická kulturistika masters - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 13 Radovan Bežo Slovensko 1982 79,6/178,3 5 5
2. 15 Bohumil Ševc Česká republika 1977 82,9/179,5 10 10

Wellness juniorek od 16 do 20 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 23 Natália Koleničková Slovensko 2002 161,0 6 6
2. 20 Valentina Strugarevic Srbsko 2005 165,8 9 9
3. 22 Laura Lazar Maďarsko 2005 165,4 17 17
4. 19 Eeva-Lotta Herem Estonsko 2003 167,0 18 18
5. 21 Tunde Vegh Maďarsko 2005 164,5 25 25

Wellness juniorek od 21 do 23 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 101 Jeanne Kassel Německo 2000 172,4 5 5
2. 25 Jeanette Solli Nizozemsko 1999 163,0 13 13
3. 29 Mia Miklis Chorvatsko 2000 171,5 20 20
4. 27 Raquel Santos Finsko 1999 157,0 21 21
5. 26 Vanya Ivanova Malta 1999 155,9 22 22
6. 24 Hanna Malmsten Finsko 1999 153,5 24 24
7. 28 Tiffany Trombini Francie 2001 155,8 33 33

Wellness juniorek - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 101 Jeanne Kassel Německo 2000 172,4 5 5
2. 23 Natália Koleničková Slovensko 2002 161,0 10 10

Wellness masters od 35 do 39 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 31 Nina Glavina Chorvatsko 1986 167,0 9 9
2. 37 Simona Leber Francie 1986 158,0 11 11
3. 32 Niina Kaunisto Finsko 1986 169,0 13 13
4. 39 Aleksandra Lutt Estonsko 1983 168,0 18 18
5. 35 Nikol Mrštná Česká republika 1984 160,5 26 26
6. 34 Olga Prázová Česká republika 1986 159,5 28 28
7. 36 Anni Hamalainen Finsko 1985 158,0 31 31

Wellness masters nad 40 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 41 Tetiana Moskalenko Ukrajina 1982 157,0 6 6 6
2. 45 Eva Budina Česká republika 1981 176,0 10 10 10
3. 33 Marianne Korvo Finsko 1976 158,0 15 18 18
4. 46 Isabelle Abassi Francie 1974 157,6 20 21 21
5. 30 Lidija Djukina Lotyšsko 1979 155,0 25 23 23
6. 44 Anna-Maria Nizovtseva Estonsko 1980 159,5 30 29 29
7. 42 Loren Maurent Francie 1981 163,0 34
8. 43 Eva Csele Maďarsko 1981 172,7 40

Wellness masters - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 41 Tetiana Moskalenko Ukrajina 1982 157,0 5 5
2. 31 Nina Glavina Chorvatsko 1986 167,0 10 10

Kulturistika mužů masters od 40 do 44 let do 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 114 Alberto Alonso Španělsko 1979 79,4 10 5 15
2. 115 Radovan Bežo Slovensko 1982 79,6 20 10 30
3. 113 Gaetano Caldarella Itálie 1978 69,5 30 18 48
4. 111 Bela Kulcear Maďarsko 1980 69,2 40 18 58
5. 112 Yasin Altay Turecko 1981 66,7 48 25 73
6. 117 Alfonso Licata Itálie 1981 79,2 60 28 88
7. 116 Morgan Coullet Francie 1979 77,2 70 32 102

Kulturistika mužů masters od 40 do 44 let do 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 120 Marcel Manea Rumunsko 1979 89,8 11 12 5 17
2. 119 Albert Mufturel Rumunsko 1980 85,4 9 22 14 36
3. 124 Boris Palovič Česká republika 1978 89,9 14 30 15 45
4. 125 Omar Quintana Španělsko 1978 87,7 16 36 17 53
5. 122 Miroslav Kubec Česká republika 1979 89,0 34 54 26 80
6. 123 Alexis Ain Lamata Španělsko 1981 84,3 30 54 26 80
7. 126 Athanasios Karamanos Řecko 1978 88,4 35
8. 121 Nizami Yarmammadov Ázerbájdžán 1980 87,3 35
9. 118 Xhevat Asllani Kosovo 1980 86,8 42

Kulturistika mužů masters od 40 do 44 let nad 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 130 Tomasz Kornalewski Polsko 1981 103,3 10 6 16
2. 129 Andrius Talacka Litva 1980 99,3 20 10 30
3. 128 Yuliy Rusev Bulharsko 1979 105,1 32 15 47
4. 131 Tomáš Mach Česká republika 1982 102,1 38 20 58
5. 127 Mindaugas Mikolaitis Irsko 1981 92,0 50 25 75

Kulturistika mužů masters od 50 do 54 let do 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 137 Jorge Pardo Berruezo Španělsko 1970 78,1 5 10 7 17
2. 135 Juan Francisco Martin Munoz Španělsko 1969 78,5 10 20 8 28
3. 140 Joseph Doutau Francie 1971 77,7 15 30 15 45
4. 139 Mirko Wohlgemuth Německo 1972 76,5 24 44 20 64
5. 133 Mustafa Koca Německo 1971 78,9 28 54 26 80
6. 134 Aslan Turan Turecko 1971 79,3 25 54 28 82
7. 136 Isaac Luengo Španělsko 1968 78,5 35
8. 138 Josue Ruben Gomes De Sousa Portugalsko 1972 66,3 40

Kulturistika mužů masters od 50 do 54 let nad 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 141 Francisc Andrasoni Rumunsko 1971 95,6 18 8 26
2. 145 Mariusz Balazinski Polsko 1970 85,0 20 10 30
3. 142 Jose-Luis Ortiz Španělsko 1971 87,8 26 13 39
4. 143 Rafael De Pedro Španělsko 1972 89,7 36 22 58
5. 144 Darius Alesius Litva 1972 85,0 50 22 72

Kulturistika mužů masters od 45 do 49 let do 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 170 Andrei Alexandrescu Rumunsko 1977 78,5 5 12 5 17
2. 169 Emil Giurgiu Rumunsko 1975 69,1 10 18 10 28
3. 176 Francisco Almagro Španělsko 1976 74,2 15 34 15 49
4. 171 Rolandas Zeimys Litva 1973 75,4 29 46 25 71
5. 172 Mats Ljung Švédsko 1975 78,0 28 46 26 72
6. 175 Impraim Emin Německo 1977 78,1 32 48 25 73
7. 167 Vittorio Pace Itálie 1975 69,2 33
8. 173 Carlos Caruana Malta 1977 79,3 34
9. 168 Urs Zumstein Švýcarsko 1977 65,8 41
10. 174 Nacho Varela Španělsko 1973 76,2 46

Kulturistika mužů masters od 45 do 49 let do 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 178 Antonio Caballero Španělsko 1977 82,4 18 9 27
2. 179 Vugar Verdiyev Ázerbájdžán 1975 87,7 22 12 34
3. 177 Francisco Gomez Španělsko 1976 85,6 28 12 40
4. 181 Philippe Murat Francie 1976 83,5 34 17 51
5. 180 Norman Arndt Německo 1977 88,8 48 25 73

Kulturistika mužů masters od 45 do 49 let nad 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 182 Johan Florus Belgie 1973 99,0 22 11 33
2. 184 Stanislav Slimák Slovensko 1973 105,0 22 11 33
3. 183 Carsten Weber Německo 1974 104,6 28 14 42
4. 188 Georgi Dimitrov Bulharsko 1975 112,7 40 17 57
5. 186 Ján Jankovčin Česká republika 1976 97,7 46 24 70
6. 185 Pierre Charmasson Francie 1974 104,7 48 26 74
7. 187 Hans Vogel Irsko 1973 101,8 68 34 102

Kulturistika mužů masters od 55 do 59 let

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 191 Onita Caracuda Rumunsko 1966 75,0 5 10 5 15
2. 199 Pascal Garnier Francie 1966 88,4 12 24 12 36
3. 198 Anselmo Cortado Španělsko 1964 85,4 13 26 14 40
4. 196 Pietro Bommarito Německo 1965 82,4 20 40 20 60
5. 192 Ugo Zaccardi Německo 1966 73,9 25 50 25 75
6. 193 Amilcar De Pinho Francie 1965 73,0 34 58 30 88
7. 190 Paul McCabe Irsko 1963 68,3 38
8. 194 Alberto Spezzani Itálie 1966 88,2 39
9. 195 Zbyněk Bulava Česká republika 1967 79,3 45
10. 197 Aleksandar Rakocevic Černá Hora 1963 90,3 45

Kulturistika mužů masters nad 60 let

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 204 Rafael Vera Španělsko 1945 77,5 12 9 21
2. 205 Thomas Lauer Německo 1961 92,2 26 13 39
3. 206 John Dunne Irsko 1962 86,0 26 14 40
4. 203 Mutlu Bakirtas Turecko 1962 98,4 36 16 52
5. 201 Eric Burle Francie 1961 89,0 50 25 75
6. 202 Milan Bodlák Česká republika 1952 77,5 60 30 90

Kulturistika mužů masters - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 130 Tomasz Kornalewski Polsko 1981 103,3 8 8
2. 120 Marcel Manea Rumunsko 1979 89,8 10 10
3. 114 Alberto Alonso Španělsko 1979 79,4 13 13
4. 178 Antonio Caballero Španělsko 1977 82,4 20 20
5. 137 Jorge Pardo Berruezo Španělsko 1970 78,1 31 31
6. 170 Andrei Alexandrescu Rumunsko 1977 78,5 33 33
7. 191 Onita Caracuda Rumunsko 1966 75,0 35 35
8. 141 Francisc Andrasoni Rumunsko 1971 95,6 36 36
9. 182 Johan Florus Belgie 1973 99,0 41 41
10. 204 Rafael Vera Španělsko 1945 77,5 49 49

Kulturistika juniorů

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 524 Jakub Dolecinski Polsko 2000 88,1 8 12 8 20
2. 525 Berk Yildiz Turecko 2000 99,2 7 18 10 28
3. 526 Petar Bogdanovski Severní Makedonie 1999 81,4 14 30 17 47
4. 523 Alexandre Plaire Francie 1999 85,9 20 40 18 58
5. 521 Svetoslav Milanov Bulharsko 2000 73,4 28 52 27 79
6. 519 Jan Pipek Česká republika 2003 69,7 28 58 27 85
7. 520 Ivan Sarapov Estonsko 2005 67,7 35
8. 522 David Pascu Rumunsko 1999 71,9 39
9. 518 David Vašek Česká republika 2005 71,1 45

Physique juniorů do 174 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 250 Isaac Ebagnilin Švédsko 1999 171,5 5 5
2. 253 Andrei Durlea Rumunsko 1999 172,0 13 13
3. 248 Gergely Kardos Maďarsko 2002 171,5 18 18
4. 249 Samet Dinc Turecko 2002 158,0 19 19
5. 254 Joao Rocha Portugalsko 2000 172,5 21 21
6. 252 Daniel Fatol Rumunsko 2000 169,7 31 31
7. 251 Ken De Keyser Belgie 1999 170,5 34 34

Physique juniorů nad 174 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 258 Janne Romppanen Finsko 1999 180,0 8 8
2. 255 Ali Kopuz Turecko 1999 180,4 10 10
3. 256 Jan Veselý Česká republika 2000 181,5 13 13
4. 261 Kristian Eensalu Estonsko 1999 185,5 21 21
5. 257 Jozef Hrenák Slovensko 2001 181,2 25 25
6. 260 Urmet Pungar Estonsko 1999 174,6 27 27
7. 259 Sezer Akyol Turecko 1999 178,0 31 31

Physique juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 250 Isaac Ebagnilin Švédsko 1999 171,5 5 5
2. 258 Janne Romppanen Finsko 1999 180,0 10 10

Physique mužů masters od 40 do 44 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 265 Bright Eze Belgie 1979 176,4 6 6 6
2. 273 Daniel Perez Španělsko 1982 161,3 11 11 11
3. 264 Cedric Prieur Francie 1978 163,5 13 15 15
4. 266 Gabriel Sanchez Rufo Španělsko 1982 174,4 33 20 20
5. 267 Jose Hernandez Španělsko 1981 168,0 21 24 24
6. 268 Tero Leinonen Finsko 1980 181,0 24 28 28
7. 272 Dragan Stojchevski Severní Makedonie 1979 181,4 37
8. 263 Jose-Antonio Luna Španělsko 1979 174,0 41
9. 270 Patricio Ayala Švédsko 1981 170,0 43
10. 269 Ricardo Alberto Portugalsko 1978 175,0 47
11. 271 Andre Jensen Norsko 1982 190,0 49

Physique mužů masters od 45 do 49 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 278 Chris Harnell Švédsko 1977 185,3 6 7 7
2. 275 Igor Germanovich Španělsko 1975 176,5 17 14 14
3. 281 Jesus Espigares Španělsko 1977 175,5 16 16 16
4. 283 Robert Wahlander Švédsko 1974 190,2 11 17 17
5. 279 Radoslaw Siciun Polsko 1973 175,0 23 21 21
6. 280 Ricky Beckford Velká Británie 1973 172,0 36 30 30
7. 276 Jose Israel Rodriguez Španělsko 1973 172,0 36
8. 282 Cristian Casciaro Itálie 1974 181,4 37
9. 277 Ali Okay Turecko 1974 172,4 42
10. 274 Janne-Pekka Marttila Finsko 1975 168,6 48

Physique mužů masters nad 50 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 292 Florentin Corbeanu Rumunsko 1970 177,0 9 10 10
2. 288 Arnaud Salmon Francie 1971 173,8 13 11 11
3. 290 Danielle Chellembrun Francie 1970 175,9 8 13 13
4. 287 Zdeněk Vrána Česká republika 1971 180,0 19 18 18
5. 291 Hobby Gauss Německo 1962 176,4 31 25 25
6. 293 Ivano Aloisi Itálie 1969 178,2 27 28 28
7. 289 Helmut Seidel Německo 1964 168,0 33
8. 286 Francesco Antonucci Itálie 1970 170,2 39
9. 285 Jes Toft pod vlajkou IFBB 1967 176,5 43

Physique mužů masters - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 265 Bright Eze Belgie 1979 176,4 7 7
2. 278 Chris Harnell Švédsko 1977 185,3 8 8
3. 292 Florentin Corbeanu Rumunsko 1970 177,0 15 15

Physique žen masters

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 435 Carla Marquardt Německo 1980 167,0 5 12 5 17
2. 433 Aline Beck Lichtenštejnsko 1986 160,6 10 22 11 33
3. 438 Julia Cugier Polsko 1981 167,0 15 30 16 46
4. 440 Iuliana Giurgiu Rumunsko 1981 161,5 22 40 20 60
5. 437 Veronika Vojtíšková Česká republika 1980 151,0 24 48 22 70
6. 439 Katarina Rigoova Maďarsko 1983 164,7 33 60 30 90
7. 434 Agnieszka Zembron-Chudzicka Polsko 1981 151,4 34
8. 436 Sandra Ellensohn Rakousko 1985 154,0 37

Akrobatické fitness juniorek do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 208 Tatiana Ondrušková Slovensko 2003 160,5 9 5 7 5 12
2. 226 Anna Hepnerová Slovensko 2001 162,5 10 12 9 13 22
3. 212 Szofia Bogdan Maďarsko 2004 157,5 13 19 15 16 31
4. 207 Gianina Suciu Rumunsko 2004 159,2 26 15 22 19 41
5. 209 Paulína Bajerlová Slovensko 2006 160,0 23 25 25 23 48
6. 213 Alexa Obreczan Maďarsko 2006 159,4 22 35 28 30 58
7. 211 Fanni Gulyas Maďarsko 2005 158,5 32 30
8. 210 Lili Berzeki Maďarsko 2006 163,0 37 39

Akrobatické fitness juniorek nad 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 220 Nelli Novodomská Slovensko 2004 168,3 10 7 8 8 16
2. 215 Daniela Civáňová Slovensko 2005 165,0 17 11 17 10 27
3. 216 Virag Vago Maďarsko 2002 166,0 13 18 15 15 30
4. 227 Aleksandra Kubinska Polsko 2001 163,5 41 15 27 15 42
5. 219 Kamila Ponomarenko Ukrajina 2006 172,0 16 34 16 30 46
6. 224 Daniela Pinková Slovensko 2006 171,6 28 25 23 25 48
7. 218 Linda Tomsits Maďarsko 2006 165,5 36 39
8. 221 Eszter Hajdu Maďarsko 2005 169,5 32 43
9. 217 Boglarka Giczi Maďarsko 2005 165,0 37 46
10. 214 Kadri Eskor Estonsko 2005 171,0 45 45
11. 222 Duru Adali Turecko 2006 164,5 49 47

Akrobatické fitness juniorek - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 208 Tatiana Ondrušková Slovensko 2003 160,5 5 10 15
2. 220 Nelli Novodomská Slovensko 2004 168,3 10 5 15

Umělecké fitness juniorek do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 150 Raluca Velea Rumunsko 2006 160,7 8 8 16
2. 147 Anna Bagautdinova Estonsko 2003 162,2 15 13 28
3. 149 Eszter Molnar Maďarsko 2001 158,7 15 13 28
4. 152 Vivien Tallosy Maďarsko 2005 162,0 14 20 34
5. 151 Zsofia Gyorfi Maďarsko 2004 159,8 23 22 45

Umělecké fitness juniorek nad 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 165 Vanesa Belova Lotyšsko 2000 169,7 18 12 10 14 24
2. 155 Eevi Seikkula Finsko 2000 165,8 43 6 18 7 25
3. 162 Lucia Dibalová Slovensko 2006 173,5 13 46 13 19 32
4. 161 Nicol Celeriková Slovensko 2004 164,2 19 12 20 13 33
5. 157 Csenge Toth Maďarsko 2004 166,0 29 22 19 22 41
6. 164 Brigitta Kariko Maďarsko 2005 173,5 32 34 24 30 54
7. 154 Relli Aufmuth Maďarsko 2006 169,0 43 25
8. 156 Alina Paulovics Maďarsko 2004 169,0 29 48
9. 158 Virag Szanto Maďarsko 2005 167,0 30 49
10. 160 Kiara Kun Maďarsko 2006 165,5 28 58
11. 223 Jasmína Voldánová Česká republika 2002 169,0 63 31
12. 159 Fruzsina Kovacs Maďarsko 2006 164,2 46 53
13. 163 Janka Trexler Maďarsko 2002 166,5 57 63
14. 166 Viktoria Badar Maďarsko 2006 170,0 69 70

Umělecké fitness juniorek - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 165 Vanesa Belova Lotyšsko 2000 169,7 7 5 12
2. 150 Raluca Velea Rumunsko 2006 160,7 8 10 18

Bodyfitness juniorek

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 369 Stefana Sandu Rumunsko 2000 154,5 5 6 6
2. 368 Gabriela Hejná Česká republika 1999 166,0 10 9 9
3. 365 Meri Pikkala Finsko 2002 175,0 20 19 19
4. 372 Andrea Gregorová Slovensko 1999 166,5 19 20 20
5. 370 Jessica Rissanen Finsko 1999 160,6 21 22 22
6. 366 Vivien Kruse Česká republika 2002 166,5 34 29 29
7. 374 Gabriele Raskeviciute Litva 1999 164,7 35
8. 367 Eve Luhtala Finsko 1999 172,5 39
9. 371 Mariann Vaher Estonsko 1999 166,0 44
10. 373 Maribel Vaher Estonsko 1999 166,0 50
11. 364 Riina Virkki Finsko 2003 173,5 54

Bodyfitness masters od 35 do 39 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 445 Jenny Kurth Německo 1987 163,4 17 12 12
2. 448 Yuliia Shykula Ukrajina 1986 172,0 18 12 12
3. 453 Kateryna Ishchenko Ukrajina 1986 165,5 12 14 14
4. 443 Mariia Maievska Ukrajina 1987 157,5 17 18 18
5. 452 Katarzyna Klaman Polsko 1987 159,5 18 25 25
6. 447 Julita Ciunyte Litva 1985 165,1 34 28 28
7. 454 Karmen Kiier Estonsko 1986 165,0 37
8. 451 Yana Shyrokykh Ukrajina 1983 160,2 39
9. 455 Ellen Breemans Nizozemsko 1983 173,0 43
10. 457 Suvi Pihkanen Finsko 1983 168,5 51
11. 458 Katerina Popeva Severní Makedonie 1984 174,4 53
12. 446 Susanna Niemi Finsko 1985 163,9 64
13. 444 Monica Ponte Španělsko 1986 154,0 64
14. 442 Alexandra Wetterberg Švédsko 1983 166,9 68
15. 450 Helen Vellemaa Estonsko 1987 168,0 78
16. 456 Delphine Felisiak Francie 1985 175,7 80
17. 459 Anna Bujak Polsko 1985 171,0 80
DNC 449 Nathalie Galetto Francie 1986 158,0

Bodyfitness masters od 40 do 44 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 464 Riina Kivikoski Finsko 1979 166,9 8 6 6
2. 465 Monica Foss Norsko 1980 166,0 10 11 11
3. 467 Yurena Navarro Španělsko 1981 169,5 17 16 16
4. 461 Vanesa Del Pino Sosa Medina Španělsko 1979 168,0 16 17 17
5. 466 Sandra Decker Švédsko 1981 156,0 31 26 26
6. 469 Linda Rikoll Norsko 1980 164,8 30 29 29
7. 462 Miriam Lindberg Švédsko 1978 149,3 31
8. 463 Eila Huoman Finsko 1981 167,5 37
9. 468 Emmanuelle Ablancourt Francie 1980 162,4 45

Bodyfitness masters nad 45 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 477 Sanna Niemi Finsko 1976 166,3 8 13 13
2. 479 Marika Gunnarsson Švédsko 1971 170,6 13 13 13
3. 475 Maria Paniagua Španělsko 1976 163,5 17 16 16
4. 473 Maryna Yershova Ukrajina 1969 176,0 22 18 18
5. 474 Daiva Varneliene Litva 1975 170,5 16 19 19
6. 472 Zuzana Benkova Slovensko 1977 165,0 30 27 27
7. 476 Virpi Sipila Finsko 1972 155,6 41
8. 478 Linda Furunas Finsko 1976 172,0 43
9. 480 Line Klevedal Norsko 1970 167,0 47
10. 481 Vladimíra Žeravíková Česká republika 1972 164,7 47
11. 471 Chari Guillen Španělsko 1969 159,0 47

Bodyfitness masters - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 464 Riina Kivikoski Finsko 1979 166,9 7 7
2. 445 Jenny Kurth Německo 1987 163,4 8 8
3. 477 Sanna Niemi Finsko 1976 166,3 15 15

Klasická kulturistika juniorů

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 660 Damjan Radovanovic Srbsko 2001 84,5/180,3 5 10 6 16
2. 658 Loan Lino Belgie 2001 82,2/179,0 10 22 9 31
3. 655 Laurentiu Mihalcea Rumunsko 2002 72/172,0 15 36 20 56
4. 657 Jozsef Nyircsak Maďarsko 1999 179,0 22 40 21 61
5. 656 Marek Zajonc Slovensko 1999 74,0/173,7 27 48 21 69
6. 659 Matas Turkevicius Litva 2000 97,0/193,4 28 56 29 85
7. 664 Jan Pipek Česká republika 2003 69,7/174,0 36
8. 661 Andry Kore Estonsko 1999 83,6/184,5 40
9. 663 Alpay Egrikanat Turecko 1999 74,9/173,5 45
10. 665 Kristián Meško Slovensko 1999 81,4/186,0 52
11. 662 Svetoslav Milanov Bulharsko 2000 73,4/175,0 53
12. 652 Ondřej Januš Česká republika 1999 83,8/188,5 59
13. 653 Jesse Salama Finsko 1999 77,1/182,5 65
DNC 654 Ivan Sarapov Estonsko 2005 67,7/171,0

Klasická kulturistika masters od 40 do 44 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 668 Boris Palovič Česká republika 1978 89,9/181,0 7 14 7 21
2. 669 Albert Mufturel Rumunsko 1980 85,4/179,5 11 24 16 40
3. 671 Radovan Bežo Slovensko 1982 79,6/178,3 14 26 14 40
4. 667 Ivan Delgado Španělsko 1978 76,7/174,0 25 44 22 66
5. 674 Alex Contarini Španělsko 1979 84,2/177,3 19 46 20 66
6. 675 Dorian Armas Rumunsko 1980 83,5/181,5 31 60 30 90
7. 670 Tuukka Heikkinen Finsko 1981 72,8/171,8 36
8. 672 Radoslaw Dykowski Polsko 1980 182,0 40
9. 673 Hakan Aydinli Turecko 1979 73,3/171,6 41

Klasická kulturistika masters od 45 do 49 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 686 Fredrik Strom Švédsko 1976 100,0/190,1 11 22 9 31
2. 683 Francisco Gomez Španělsko 1975 89,1/181,2 11 18 14 32
3. 677 Georgios Natsios Řecko 1975 71,4/169,7 12 30 15 45
4. 685 Davorin Krejzar Slovinsko 1977 81,0/177,0 21 42 21 63
5. 684 Ihar Sidarchuk Irsko 1973 179,9 23 46 21 67
6. 682 Rolandas Zeimys Litva 1973 75,4/173,0 30 50 24 74
7. 680 Bohumil Ševc Česká republika 1977 82,9/179,5 36
8. 678 Robert Nitz Finsko 1977 80,3/177,1 38
9. 679 Rainer Hoss Německo 1977 77,2/175,0 45
10. 681 Patrik Šerý Česká republika 1975 86,4/184,0 49

Klasická kulturistika masters nad 50 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 692 Doru Pescaru Rumunsko 1970 75,0/171,3 10 5 15
2. 688 Bo Granat Švédsko 1970 96,0/187,0 20 11 31
3. 694 Zbyněk Bulava Česká republika 1967 79,3/175,5 36 17 53
4. 691 Philippe Martigne Francie 1963 80,0/175,1 42 21 63
5. 690 Juho Passila Finsko 1972 76,4/175,0 56 29 85
6. 689 Niko Gorsek Slovinsko 1966 78,5/174,5 56 29 85
7. 693 Jesper Espensen pod vlajkou IFBB 1969 92,5/183,5 60 31 91

Klasická kulturistika masters - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 668 Boris Palovič Česká republika 1978 89,9/181,0 5 5
2. 692 Doru Pescaru Rumunsko 1970 75,0/171,3 12 12
3. 686 Fredrik Strom Švédsko 1976 100,0/190,1 13 13

Bikiny fitness juniorek od 16 do 20 let do 166 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 763 Ewelina Weiss Polsko 2002 165,8 5 6 6
2. 769 Milena Miletic Srbsko 2005 162,5 13 12 12
3. 772 Iida-Lotta Maki Finsko 2002 162,8 15 17 17
4. 767 Mara Zidarescu Rumunsko 2004 162,0 16 19 19
5. 770 Petra Primusová Slovensko 2003 165,0 26 24 24
6. 771 Iida Jaaskelainen Finsko 2002 161,5 33 25 25
7. 773 Pirta-Kukka Degerman Finsko 2004 164,4 36
8. 768 Lilien Pasztor Maďarsko 2005 162,5 39
9. 766 Raluca Velea Rumunsko 2006 160,7 44
10. 764 Anna Bagautdinova Estonsko 2003 162,2 46

Bikiny fitness juniorek od 16 do 20 let nad 166 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 781 Karoliina Liitmaa Estonsko 2004 170,0 14 8 8
2. 775 Adela Jančíková Slovensko 2004 168,0 16 14 14
3. 782 Veronika Pekařová Česká republika 2003 173,0 11 15 15
4. 780 Miisa Vaara Finsko 2005 168,7 17 18 18
5. 778 Alica Švabiková Slovensko 2005 173,5 18 19 19
6. 779 Sandra Tammiste Estonsko 2003 169,0 33 29 29
7. 776 Regina Mandrika Lotyšsko 2002 172,8 34
8. 777 Emma Hautala Finsko 2003 169,9 35

Bikiny fitness juniorek od 21 do 23 let do 160 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 785 Viktorija Volodkovic Litva 2001 159,4 5 5
2. 784 Neli Stoyanova Bulharsko 2001 158,8 10 10
3. 788 Barbora Janíková Slovensko 1999 158,0 16 16
4. 790 Tilde Pennhage Švédsko 1999 157,7 19 19
5. 786 Kelly-Lizette Lohmus Estonsko 2000 156,6 24 24
6. 787 Zornitsa Neykova Bulharsko 2000 158,8 25 25
7. 789 Celine Henriques Francie 1999 157,0 35 35

Bikiny fitness juniorek od 21 do 23 let do 166 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 793 Elisa Peeters Belgie 1999 162,5 10 11 11
2. 797 Marcelina Wozniak Polsko 2000 161,4 11 13 13
3. 798 Eevi Seikkula Finsko 2000 165,8 14 17 17
4. 792 Natalia Czajkowska Polsko 1999 160,3 21 21 21
5. 795 Hristina Karakoleva Bulharsko 2000 165,0 20 23 23
6. 794 Matea Kosinec Chorvatsko 1999 166,0 35 27 27
7. 799 Michaela Mravcová Slovensko 2000 163,0 36
8. 803 Laurie Roussille Francie 1999 165,0 39
9. 800 Nina Turunen Finsko 2000 164,8 40
10. 796 Nikola Cieckiewicz Polsko 2001 163,0 50
11. 804 Claire Metayer Francie 1999 160,5 58
12. 802 Alexandra Harmati Maďarsko 2000 162,0 60
13. 801 Nika Malyjurková Česká republika 1999 164,5 62

Bikiny fitness juniorek od 21 do 23 let nad 166 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 811 Darina Vlčáková Slovensko 1999 170,5 7 8 8
2. 808 Adriana Smiljanic Chorvatsko 1999 172,5 8 9 9
3. 812 Saga Granlund Finsko 1999 171,6 16 17 17
4. 809 Tereza Jakubičková Česká republika 2000 170,7 18 18 18
5. 810 Alizee Juras Francie 2000 168,4 25 23 23
6. 807 Pinja Putkonen Finsko 1999 169,5 30 29 29
7. 806 Ines Vedie Francie 1999 170,3 35
8. 813 Bernadett Biro Maďarsko 2001 167,2 39

Bikiny fitness juniorek - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 785 Viktorija Volodkovic Litva 2001 159,4 6 6
2. 763 Ewelina Weiss Polsko 2002 165,8 9 9
3. 793 Elisa Peeters Belgie 1999 162,5 16 16
4. 811 Darina Vlčáková Slovensko 1999 170,5 20 20
5. 781 Karoliina Liitmaa Estonsko 2004 170,0 22 22

Classic physique juniorů

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 819 Oumar Sylla Belgie 2003 72,2/170,0 5 10 5 15
2. 816 Alpha Keita Francie 2000 69,9/169,5 13 26 15 41
3. 818 Marek Zajonc Slovensko 1999 74,0/173,7 17 30 14 44
4. 815 Kaan Ozek Turecko 2001 81,4/176,5 15 34 18 52
5. 817 Svetoslav Milanov Bulharsko 2000 73,4/175,0 26 50 25 75
6. 820 Alberto Serban Rumunsko 2003 65,3/167,5 32 60 30 90
7. 822 Kliment Lyubchenko Maďarsko 2004 78,0/174,0 34
8. 821 Sasu Raty Finsko 2000 76,9/185,4 38

Classic physique masters od 40 do 44 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 829 Boris Palovič Česká republika 1978 89,9/181,0 12 18 9 27
2. 831 Albert Mufturel Rumunsko 1980 85,4/179,5 9 18 12 30
3. 832 Radovan Bežo Slovensko 1982 79,6/178,3 14 32 11 43
4. 825 Sergio Garcia Sanchez Španělsko 1980 175,5 17 40 22 62
5. 827 Georgios Margaritis Řecko 1980 95,6/184,0 21 46 22 68
6. 929 Mindaugas Mikolaitis Irsko 1981 92,0/180,5 32 60 29 89
7. 830 Dorian Armas Rumunsko 1980 83,5/181,5 36
8. 828 Radoslaw Dykowski Polsko 1980 182,0 37
9. 826 Morgan Coullet Francie 1979 77,2/171,2 45

Classic physique masters nad 45 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 834 Tomasz Danielak Polsko 1975 93,3/183,0 14 7 21
2. 837 Fredrik Strom Švédsko 1976 100,0/190,1 30 11 41
3. 839 Francisco Almagro Španělsko 1976 74,2/168,2 34 14 48
4. 835 Bo Granat Švédsko 1970 96,0/187,0 36 18 54
5. 836 Gasper Grom Slovinsko 1971 95,2/183,5 40 22 62
6. 838 Patrik Šerý Česká republika 1975 86,4/184,0 58 30 88

Classic physique masters - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 829 Boris Palovič Česká republika 1978 89,9/181,0 5 5
2. 834 Tomasz Danielak Polsko 1975 93,3/183,0 10 10

Bikiny fitness masters od 35 do 39 let do 164 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 845 Oleksandra Patushenko Ukrajina 1984 157,0 8 7 7
2. 843 Natalia Díaz Gonzalez Česká republika 1984 158,8 12 12 12
3. 847 Izabela Dybala Polsko 1985 163,5 14 15 15
4. 852 Regina Krukovskaja Estonsko 1985 155,7 17 16 16
5. 851 Miroslava Romanova Itálie 1983 160,8 30 27 27
6. 853 Concetta Ausilio Itálie 1984 164,0 30 28 28
7. 849 Virginia Blanco Španělsko 1984 155,0 34
8. 854 Ivette Baláž Slovensko 1985 155,5 35
9. 842 Jekaterina Steptsenko Estonsko 1983 159,4 47
10. 841 Anastasiia Melnychuk Ukrajina 1987 163,0 57
11. 855 Ralitsa Lozanova Španělsko 1983 152,0 58
12. 844 Natalia Koursari Řecko 1986 156,0 58
13. 850 Tiia Kuusela Finsko 1985 161,0 64
14. 846 Laura Aller Španělsko 1983 160,0 64
15. 848 Waralak Coe Irsko 1985 162,4 69

Bikiny fitness masters od 35 do 39 let nad 164 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 861 Karianne Holene Norsko 1987 168,9 10 10 10
2. 862 Elli Valla Estonsko 1987 168,6 11 12 12
3. 863 Magdalena Stawisinski Polsko 1987 170,7 14 15 15
4. 864 Anna Dolata Polsko 1987 167,8 19 16 16
5. 858 Lucille Salvan Francie 1984 166,1 27 27 27
6. 866 Egle Adomaite Litva 1986 165,0 29 28 28
7. 865 Doris Narvaez Španělsko 1984 170,4 34
8. 859 Carolina Gonzalez Španělsko 1985 170,8 41
9. 860 Olga Volk Irsko 1986 170,6 44
10. 857 Kristina Nikolova Severní Makedonie 1983 174,0 50

Bikiny fitness masters od 40 do 44 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 876 Brigitta Veninger Maďarsko 1979 164,6 8 12 12
2. 878 Olga Boldusieva Ukrajina 1978 167,4 17 16 16
3. 871 Zuzana Satmaryová Slovensko 1979 161,3 30 17 17
4. 869 Ellen Tullinen Finsko 1980 163,4 13 17 17
5. 870 Johanna Guessous Finsko 1979 167,5 24 20 20
6. 872 Gislane Rodriguez Španělsko 1978 166,0 14 28 28
7. 875 Marjo Mattila Finsko 1982 155,2 37
8. 874 Ruth Van Bochove Nizozemsko 1982 173,5 37
9. 873 Riinu Vassiljev Estonsko 1981 172,5 49
10. 877 Agnieszka Sobczyk Polsko 1982 162,4 50
11. 880 Magdalena Barwinska Irsko 1980 160,0 56
12. 879 Lucie Coppin Francie 1982 175,0 60
13. 868 Lilian Migliaccio Itálie 1979 169,0 60

Bikiny fitness masters nad 45 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 885 Kamila Pardamcova Španělsko 1977 154,0 7 9 9
2. 884 Mila Tonheim Norsko 1977 171,4 12 12 12
3. 887 Natasa Kandic Srbsko 1977 171,2 17 16 16
4. 889 Marjorie Picard Francie 1974 159,6 17 18 18
5. 891 Silvia Bošnovičová Slovensko 1974 165,0 21 22 22
6. 883 Camilla Rosen Švédsko 1970 173,5 33 30 30
7. 890 Eugenie Falcioni Francie 1973 157,0 37
8. 886 Neringa Pavilioniene Litva 1977 157,1 38
9. 882 Tetta Harkonen Finsko 1972 170,5 41
10. 888 Mirna Morales Portugalsko 1965 160,5 50

Bikiny fitness masters - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 845 Oleksandra Patushenko Ukrajina 1984 157,0 7 7
2. 885 Kamila Pardamcova Španělsko 1977 154,0 12 12
3. 861 Karianne Holene Norsko 1987 168,9 15 15
4. 876 Brigitta Veninger Maďarsko 1979 164,6 15 15



Mistrovství Evropy v kulturistice


Kulturistika mužů do 70 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 544 Emil Giurgiu Rumunsko 1975 69,1 8 12 9 21
2. 550 Jose Basanta Španělsko 1987 68,7 7 18 8 26
3. 547 Matthias Gattringer Rakousko 1993 68,5 15 32 15 47
4. 548 Bela Kulcear Maďarsko 1980 69,2 26 44 18 62
5. 543 Denj Settimo Itálie 1984 69,9 23 46 29 75
6. 545 Bartlomiej Chojowski Polsko 1996 69,7 29 56 25 81
7. 546 Ricardo da Silva Fernandes Portugalsko 1984 67,8 32
8. 549 Yasin Altay Turecko 1981 66,7 40

Kulturistika mužů do 75 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 556 Faik Guler Turecko 1993 74,4 5 10 10 20
2. 559 Seymur Sadigov Ázerbájdžán 1987 74,9 10 22 9 31
3. 558 Peter Socha Slovensko 1984 75,0 16 36 16 52
4. 552 Francisco Almagro Španělsko 1976 74,2 22 42 20 62
5. 554 Pawel Maslaniec Irsko 1991 75,0 30 46 22 68
6. 555 Aleksandar Todorov Bulharsko 1979 75,0 24 56 28 84
7. 553 Jaroslaw Olszewski Německo 1989 71,5 35
8. 557 Gilberto Ferreira Portugalsko 1990 71,7 40

Kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 569 Dusan Belic Srbsko 1996 76,6 6 12 7 19
2. 563 Alberto Alonso Španělsko 1979 79,4 9 18 9 27
3. 566 Abbe Benaouda Švédsko 1983 79,3 15 30 14 44
4. 562 Rudy Aubert Francie 1991 78,6 24 46 20 66
5. 571 Juan Francisco Martin Munoz Španělsko 1969 78,5 21 48 23 71
6. 565 Irakli Gagua Gruzie 1983 75,8 33 54 28 82
7. 573 Ufuk Ebiloglu Turecko 1994 79,0 33
8. 564 Rodney Mota Portugalsko 1989 79,8 47
9. 572 Abdelaziz Djebbar Francie 1982 79,8 49
10. 567 Carlos Caruana Malta 1977 79,3 49
11. 568 Benjamin Anton Německo 1990 80,0 53
12. 570 Francois Casado Francie 1988 79,5 58
13. 561 Alfonso Licata Itálie 1981 79,2 61

Kulturistika mužů do 85 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 579 Eddi Canchica Španělsko 1992 81,3 5 10 5 15
2. 577 Pablo Vanzolini Španělsko 1991 83,0 10 20 12 32
3. 581 Nizami Misirov Ázerbájdžán 1985 84,6 15 36 20 56
4. 578 Mohamad Ali pod vlajkou IFBB 195 84,6 26 44 18 62
5. 583 Adam Littwin Švédsko 1989 83,1 21 44 26 70
6. 576 Mariusz Balazinski Polsko 1970 85,0 32 52 25 77
7. 582 Shahin Jahangirov Ázerbájdžán 1991 85,0 34
8. 584 Muzaffer Tutas Turecko 1987 84,5 37
9. 580 Nikolay Yonchev Bulharsko 1997 83,4 45
10. 585 Bruno Lopes Portugalsko 1982 84,3 51
11. 575 Kurt Frendo Malta 1983 83,3 54

Kulturistika mužů do 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 592 Marcel Manea Rumunsko 1979 89,8 9 18 9 27
2. 591 Gabriel Manole Španělsko 1989 90,0 15 26 10 36
3. 587 Artur Labarre Španělsko 1989 89,5 10 26 22 48
4. 588 Granit Kuleta Kosovo 1990 89,0 18 38 22 60
5. 594 Tomas Tamelis Litva 1991 87,1 24 42 18 60
6. 589 Omar Quintana Španělsko 1978 87,7 33 60 26 86
7. 590 Xhevat Asllani Kosovo 1980 86,8 33
8. 595 Spyridon Tsoutsanis Řecko 1990 89,4 40

Kulturistika mužů do 95 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 597 Petter Vindenes Norsko 1988 94,3 18 13 31
2. 601 Giulio Albi Itálie 1995 91,1 26 5 31
3. 598 Vuk Rankovic Srbsko 1991 93,9 24 16 40
4. 599 Ugur Alan Turecko 1998 92,8 38 17 55
5. 600 Freddy Dahmani Francie 1986 95,0 48 23 71
6. 602 Tadas Zukauskas Litva 1985 92,0 60 28 88

Kulturistika mužů do 100 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 609 Dimitri Pavlovich Makarov Španělsko 1991 98,0 14 6 20
2. 605 Jonathan Rouch Francie 1992 99,0 26 10 36
3. 610 Andrius Talacka Litva 1980 99,3 32 16 48
4. 604 Fuad Guluzada Ázerbájdžán 1985 96,9 34 18 52
5. 608 Bozhidar Pecakovski Severní Makedonie 1996 99,9 56 25 81
6. 606 Yoldas Gurbuz Turecko 1995 98,9 62 27 89
7. 607 Manuel Greifenberg Itálie 1985 98,5 62 28 90

Kulturistika mužů nad 100 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 612 Tomasz Kornalewski Polsko 1981 103,3 7 12 8 20
2. 614 Kamil Banas Polsko 1995 116,4 11 22 17 39
3. 613 Sasa Lampas Srbsko 1993 116,5 16 32 21 53
4. 616 Christer Hoftvedt Norsko 1983 111,6 16 38 16 54
5. 617 Adrian Konieczynski Polsko 1993 108,5 28 50 20 70
6. 615 Ján Birka Slovensko 1994 107,4 29 54 19 73
7. 618 Yuliy Rusev Bulharsko 1979 105,1 35
8. 620 Markus Ettenauer Rakousko 1987 114,8 40
9. 619 Georgi Dimitrov Bulharsko 1975 112,7 43

Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 579 Eddi Canchica Španělsko 1992 81,3 7 7
2. 609 Dimitri Pavlovich Makarov Španělsko 1991 98,0 10 10
3. 612 Tomasz Kornalewski Polsko 1981 103,3 14 14
4. 597 Petter Vindenes Norsko 1988 94,3 23 23
5. 569 Dusan Belic Srbsko 1996 76,6 26 26
6. 592 Marcel Manea Rumunsko 1979 89,8 27 27
7. 544 Emil Giurgiu Rumunsko 1975 69,1 37 37
8. 556 Faik Guler Turecko 1993 74,4 38 38

Games klasická kulturistika mužů do 175 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 50 Cosmin Iancu Rumunsko 1987 68,2/168,2 16 7 23
2. 49 Aleksandar Cvetkovic Srbsko 1982 74,1/175,0 14 10 24
3. 48 Tuukka Heikkinen Finsko 1981 72,8/171,8 32 17 49
4. 52 Jurgen Silvano Belgie 1981 73,7/173,5 42 21 63
5. 51 Tomasz Laszko Polsko 1980 71,8/171,0 48 20 68
6. 53 Dario Damjanic Chorvatsko 1976 73,2/172,5 60 29 89

Games klasická kulturistika mužů nad 175 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 60 Bogdan Vaipan Rumunsko 1983 86,9/184,5 8 10 8 18
2. 62 Martin Sagan Slovensko 1996 87,8/186,3 7 20 10 30
3. 63 Siim Savisaar Estonsko 1988 72,2/177,2 15 34 13 47
4. 58 Juuso Koskela Finsko 1996 75,4/175,3 30 44 22 66
5. 65 Robert Nitz Finsko 1977 80,3/177,1 27 50 26 76
6. 55 Egert Oiov Estonsko 1988 77,6/175,1 22 50 27 77
7. 61 Dorian Armas Rumunsko 1980 83,5/181,5 37
8. 59 Denis Petrovic Rakousko 1993 85,5/182,5 39
9. 56 Daniel Agu Estonsko 1993 86,2/185,0 43
10. 57 Kenzo Van Meensel Belgie 1998 78,8/181,4 50
11. 64 Ville-Erik Naslund Finsko 1997 77,9/177,0 55
12. 54 Aki Kippo Finsko 1994 80,4/179,7 60

Games klasická kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 50 Cosmin Iancu Rumunsko 1987 68,2/168,2 7 7
2. 60 Bogdan Vaipan Rumunsko 1983 86,9/184,5 8 8

Physique mužů do 170 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 302 Sebastian Jansson Švédsko 1991 166,0 13 13 13
2. 295 Daniel Perez Španělsko 1982 161,3 14 13 13
3. 305 Roy D’Oliveira Belgie 1994 167,2 16 14 14
4. 297 Bastien Canel Francie 1997 162,8 15 18 18
5. 298 Orhan Huseyinoglu Turecko 1997 169,3 19 23 23
6. 296 Cedric Prieur Francie 1978 163,5 33 28 28
7. 301 Riccardo Mangiaretti Itálie 1997 168,5 35
8. 300 Tommy Debierre Francie 1983 165,0 38
9. 299 Daniel Myszkowski Polsko 1986 168,0 43
10. 303 Jose Hernandez Španělsko 1981 168,0 53
11. 306 Daniel Fatol Rumunsko 2000 169,7 53
12. 307 Luke Brincat Malta 1992 163,0 57
13. 304 Janne-Pekka Marttila Finsko 1975 168,6 63

Physique mužů do 173 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 314 Isaac Ebagnilin Švédsko 1999 171,5 5 5 5
2. 316 Nasradin Zakaria Norsko 1997 172,5 12 11 11
3. 313 Cosmin Antonescu Rumunsko 1993 172,0 17 15 15
4. 318 Erman Yaman Turecko 1998 171,3 18 21 21
5. 312 Andrei Durlea Rumunsko 1999 172,0 24 21 21
6. 310 John's Vingadasslom Francie 1997 172,0 29 30 30
7. 317 Ronnaphum Angkaew Norsko 1993 171,6 35
8. 309 Gergely Kardos Maďarsko 2002 171,5 39
9. 311 Jorge Filipe Pinto Portugalsko 1989 171,0 47
10. 315 Joao Rocha Portugalsko 2000 172,5 48

Physique mužů do 176 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 327 Muhammet Battal Turecko 1994 175,2 8 7 7
2. 326 Petr Žůček Česká republika 1996 176,0 12 11 11
3. 322 Chani Hamasdi Švédsko 1995 174,6 10 13 13
4. 323 Gabriel Sanchez Rufo Španělsko 1982 174,4 26 22 22
5. 321 Claudio Perez Irsko 1989 174,0 22 22 22
6. 325 Herbert Botelho Belgie 1994 173,8 29 28 28
7. 320 Kaloyan Stoynev Bulharsko 1999 173,5 37
8. 324 Memo Ismail Finsko 1995 173,5 38

Physique mužů do 179 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 334 Darius Kirvela Litva 1989 178,3 7 6 6
2. 336 Ahmed Alan Turecko 1993 179,0 9 9 9
3. 331 Cemil Yildirim Turecko 1983 178,8 15 19 19
4. 335 Tabriz Tarverdiyev Ázerbájdžán 1991 177,0 27 22 22
5. 328 Rilind Musa Kosovo 1993 179,0 23 23 23
6. 333 Martin Horák Česká republika 1989 177,6 27 25 25
7. 337 Marijus Jarmosenko Irsko 1991 178,5 36
8. 329 Junior Ferreira Irsko 1990 176,7 39
9. 332 Mario Winther Norsko 1983 178,5 41
10. 330 Jakub Mik Česká republika 1994 178,0 47

Physique mužů do 182 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 342 Ali Gurbanli Ázerbájdžán 1994 179,2 7 5 5
2. 339 Dejan Voloder Srbsko 1986 181,3 13 12 12
3. 346 Carlos Hernandez Španělsko 1994 182,0 10 13 13
4. 345 Alexandre Ferreira Portugalsko 1994 182,0 18 21 21
5. 343 Aurelian Cojoaca Rumunsko 1987 180,9 32 24 24
6. 344 Francesco Fasciana Itálie 1991 180,5 31 27 27
7. 340 Simonas Puzas Litva 1988 180,3 34
8. 348 Janne Romppanen Finsko 1999 180,0 34
9. 341 Zdeněk Vrána Česká republika 1971 180,0 47
10. 347 Tero Leinonen Finsko 1980 181,0 48

Physique mužů nad 182 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 351 Chris Harnell Švédsko 1977 185,3 5 5 5
2. 362 George Soare Rumunsko 1988 188,6 16 14 14
3. 359 Marcel Gallucci Německo 1992 182,5 18 19 19
4. 357 Josip Balic Chorvatsko 1997 189,0 34 20 20
5. 352 Robert Wahlander Švédsko 1974 190,2 27 24 24
6. 360 Adrian Marchewczynski Polsko 1993 189,3 17 25 25
7. 353 Pawel Michalski Polsko 1990 185,0 35
8. 354 Aurelien Fourmann Francie 1995 184,0 36
9. 361 Srboslav Lazic Srbsko 1989 185,0 39
10. 358 Jan Quintelier Belgie 1998 190,3 54
11. 356 Arkadiusz Marchel Polsko 1993 187,4 54
12. 350 Peter Walti Švýcarsko 1984 188,0 59
13. 355 Nika Valon Kosovo 1987 188,0 61

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 314 Isaac Ebagnilin Švédsko 1999 171,5 6 6
2. 342 Ali Gurbanli Ázerbájdžán 1994 179,2 11 11
3. 351 Chris Harnell Švédsko 1977 185,3 17 17
4. 334 Darius Kirvela Litva 1989 178,3 20 20
5. 302 Sebastian Jansson Švédsko 1991 166,0 25 25
6. 327 Muhammet Battal Turecko 1994 175,2 26 26

Muscular physique mužů

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 494 Zaur Hafizov Ázerbájdžán 1994 175,0 8 7 7
2. 487 Samet Sen Turecko 1993 176,6 9 9 9
3. 489 Tomas Petrenas Litva 1997 188,8 17 18 18
4. 483 Donatas Rapsas Litva 1978 176,7 21 22 22
5. 491 Eduardo Jorba Španělsko 1988 184,3 18 22 22
6. 492 Erdi Ucar Turecko 1987 174,6 32 28 28
7. 493 Lukasz Filip Polsko 1993 189,0 40
8. 486 Jerome Thevenin Francie 1983 181,0 44
9. 485 Dennis Roszkiewicz Polsko 1987 180,1 45
10. 484 Miguel Jimenez Španělsko 1991 172,6 47
11. 490 Alejandro Aroz Španělsko 1992 177,5 50
12. 488 Shukran Soltanov Ázerbájdžán 1989 184,7 56

Physique začátečníků

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 241 Petr Žůček Česká republika 1996 176,0 6 6
2. 246 Jan Veselý Česká republika 2000 181,5 11 11
3. 311 Jorge Filipe Pinto Portugalsko 1989 171,0 18 18
4. 245 Tero Leinonen Finsko 1980 181,0 19 19
5. 242 Memo Ismail Finsko 1995 173,5 21 21
6. 244 Janne-Pekka Marttila Finsko 1975 168,6 32 32
7. 243 Jakub Mik Česká republika 1994 178,0 33 33

Kulturistika vozíčkářů

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 108 Andrei Cimpan Rumunsko 2000 10 6 16
2. 107 Almedin Bahovic Černá Hora 1981 22 18 40
3. 106 Artturi Verho Finsko 1996 30 12 42
4. 105 George Moise Rumunsko 1993 40 14 54
DNC 109 Rolf Klinger Německo 1970

Kulturistika začátečníků

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 649 Rokas Ciapas Litva 1994 87,2 10 6 16
2. 650 Rodney Mota Portugalsko 1989 79,8 26 16 42
3. 647 Bruno Lopes Portugalsko 1982 84,3 28 15 43
4. 648 Jan Pipek Česká republika 2003 69,7 38 15 53
5. 645 Josue Ruben Gomes De Sousa Portugalsko 1972 66,3 50 25 75
6. 646 David Vašek Česká republika 2005 71,1 60 29 89

Klasická kulturistika mužů do 171 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 719 Georgios Natsios Řecko 1975 71,4/169,7 14 12 26
2. 721 Cosmin Iancu Rumunsko 1987 68,2/168,2 20 12 32
3. 723 Francisco Moyano Španělsko 1985 66,4/168,0 26 12 38
4. 722 Miroslav Škadra Slovensko 1977 163,5 46 21 67
5. 720 Ricardo da Silva Fernandes Portugalsko 1984 67,8/168,3 52 23 75
6. 718 Tomasz Laszko Polsko 1980 71,8/171,0 52 28 80

Klasická kulturistika mužů do 175 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 729 Ivan Delgado Španělsko 1978 76,7/174,0 8 10 6 16
2. 728 Aleksandar Cvetkovic Srbsko 1982 74,1/175,0 10 20 10 30
3. 725 Rodolph Barret Francie 1984 75,0/171,3 14 28 17 45
4. 732 Jarl Bjermeland Norsko 1987 74,4/172,0 20 40 19 59
5. 730 Artur Berezhnyi Ukrajina 1992 75,5/174,0 26 50 26 76
6. 731 Tuukka Heikkinen Finsko 1981 72,8/171,8 29 56 26 82
7. 726 Durdu Peker Turecko 1988 78,0/174,0 34
8. 727 Benjamin Cousin Francie 1992 78,0/174,0 37

Klasická kulturistika mužů do 180 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 744 Ruben Delgado Španělsko 1986 83,4/178,3 9 16 10 26
2. 740 Alex Contarini Španělsko 1979 84,2/177,3 8 18 8 26
3. 743 Loan Lino Belgie 2001 82,2/179,0 14 26 13 39
4. 741 Michal Kucirka Slovensko 1994 77,8/177,0 16 40 23 63
5. 746 Bahadir Avhan Turecko 1989 83,8/177,8 28 52 25 77
6. 739 Tomche Nikoloski Severní Makedonie 1987 81,8/178,5 30 54 26 80
7. 745 Piotr Osowski Polsko 1984 84,3/179,0 35
8. 738 Juuso Koskela Finsko 1996 75,4/175,3 40
9. 742 Stian Solgard Norsko 1990 85,5/180,0 40
10. 734 Robert Nitz Finsko 1977 80,3/177,1 51
11. 736 Bruno Lopes Portugalsko 1982 84,3/180,0 54
12. 735 Aki Kippo Finsko 1994 80,4/179,7 61
13. 737 Ville-Erik Naslund Finsko 1997 77,9/177,0 64

Klasická kulturistika mužů nad 180 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 757 Gabriel Manole Španělsko 1989 90,0/182,0 5 10 6 16
2. 756 Volodymyr Andreishyn Ukrajina 1996 90,6/182,0 11 20 10 30
3. 759 Francisco Gomez Španělsko 1975 89,1/181,2 15 36 18 54
4. 748 Michal Okla Polsko 1990 95,7/188,0 17 40 18 58
5. 755 Fredrik Strom Švédsko 1976 100,0/190,1 32 44 24 68
6. 750 Damian Kosiec Polsko 1988 89,9/183,0 33 60 30 90
7. 751 Bogdan Vaipan Rumunsko 1983 86,9/184,5 34
8. 761 Muhammed Akin Turecko 1995 90,5/183,8 37
9. 753 Martin Sagan Slovensko 1996 87,8/186,3 39
10. 754 Alexandr Legenchuk Kazachstán 1984 89,6/182,0 50
11. 760 Rokas Ciapas Litva 1994 87,2/180,4 55
12. 752 Daniel Agu Estonsko 1993 86,2/185,0 59
DNC 749 Denis Petrovic Rakousko 1993 85,5/182,5

Klasická kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 757 Gabriel Manole Španělsko 1989 90,0/182,0 5 5
2. 729 Ivan Delgado Španělsko 1978 76,7/174,0 11 11
3. 744 Ruben Delgado Španělsko 1986 83,4/178,3 14 14
4. 719 Georgios Natsios Řecko 1975 71,4/169,7 20 20

Classic physique mužů do 175 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 899 Oumar Sylla Belgie 2003 72,2/170,0 5 5 10 15
2. 902 Pawel Maslaniec Irsko 1991 75,0/170,0 16 16 30 46
3. 900 Cosmin Iancu Rumunsko 1987 68,2/168,2 15 14 32 46
4. 894 Arnaud Schreiber Francie 1988 76,5/172,0 17 22 40 62
5. 897 Miroslav Škadra Slovensko 1977 163,5 23 23 44 67
6. 896 Loic Giraud Francie 1996 78,4/172,1 32 25 54 79
7. 898 Matthias Gattringer Rakousko 1993 68,5/166,5 37
8. 895 Artur Berezhnyi Ukrajina 1992 75,5/174,0 39
9. 893 Konstantinos Kostas Řecko 1996 73,2/171,6 46
10. 901 Gilberto Ferreira Portugalsko 1990 71,7/169,5 46

Classic physique mužů do 180 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 904 Joseph Peter Belgie 1997 89,2/179,0 8 14 7 21
2. 905 Tomislav Strmecki Chorvatsko 1993 176,5 8 16 9 25
3. 912 Vilim Puclin Chorvatsko 178 86,0/178,0 17 34 19 53
4. 906 Mohamad Ali pod vlajkou IFBB 1985 84,6/175,2 17 40 18 58
5. 908 Jessy Parent Francie 1990 89,2/179,0 27 52 20 72
6. 907 Nikolay Yonchev Bulharsko 1997 83,4/176,0 30 54 28 82
7. 910 Tomas Tamelis Litva 1991 87,1/178,0 33
8. 909 Granit Kuleta Kosovo 1990 89,0/179,5 42
9. 911 Sergio Garcia Sanchez Španělsko 1980 175,5 46
10. 915 Khizri Shahriyar Ázerbájdžán 1986 88,1/180,0 50
11. 913 Joona Meriläinen Finsko 1996 77,9/177,0 55
12. 916 Bahadir Avhan Turecko 1989 83,8/177,8 56
13. 914 Bruno Lopes Portugalsko 1982 84,3/180,0 65

Classic physique mužů nad 180 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 918 Volodymyr Andreishyn Ukrajina 1996 90,6/182,0 14 20 9 29
2. 920 Oleksandr Mincha Ukrajina 1992 99,5/187,0 11 20 10 30
3. 924 Victor Toledo Španělsko 1997 92,5/181,8 9 28 15 43
4. 923 Radomir Merdovic Černá Hora 1996 94,2/182,0 17 34 16 50
5. 931 Runar Jatten Norsko 1992 102,6/190,4 28 48 26 74
6. 926 Martin Sagan Slovensko 1996 87,8/186,3 23 60 29 89
7. 927 Michal Okla Polsko 1990 95,7/188,0 40
8. 919 Alexandr Legenchuk Kazachstán 1984 89,6/182,0 43
9. 925 Gernot Kobermann Rakousko 1987 95,0/182,0 43
10. 928 Alex Petitdemange Francie 1994 103,4/191,8 44
11. 930 Simon Widmark Švédsko 1993 89,2/180,3 54

Classic physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 904 Joseph Peter Belgie 1997 89,2/179,0 7 7
2. 899 Oumar Sylla Belgie 2003 72,2/170,0 10 10
3. 918 Volodymyr Andreishyn Ukrajina 1996 90,6/182,0 13 13



Mistrovství Evropy ve fitness


Wellness žen do 158 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 73 Tetiana Moskalenko Ukrajina 1982 157,0 7 8 8
2. 72 Monika Kupis Polsko 1996 157,5 10 9 9
3. 71 Simona Leber Francie 1986 158,0 14 14 14
4. 70 Joelle Michaca Francie 1998 155,3 20 22 22
5. 75 Raquel Santos Finsko 1999 157,0 27 25 25
6. 69 Elin Liewendahl Finsko 1994 154,4 29 27 27
7. 68 Anni Hamalainen Finsko 1985 158,0 35
8. 76 Marianne Korvo Finsko 1976 158,0 40
9. 74 Hanna Malmsten Finsko 1999 153,5 50
10. 67 Zeynep Yilmaz Turecko 1998 154,7 51
11. 66 Beatrix Varga Maďarsko 1989 157,7 51
12. 30 Lidija Djukina Lotyšsko 1979 155,0 54

Wellness žen do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 110 Meri Akievska Severní Makedonie 1999 159,3 7 6 6
2. 81 Dinaly Inacio Francie 1998 161,5 12 10 10
3. 84 Jeanette Solli Nizozemsko 1999 163,0 12 15 15
4. 78 Natália Koleničková Slovensko 2002 161,0 20 19 19
5. 80 Leticia Pimenta Irsko 1993 163,0 33 25 25
6. 77 Candan Semra Francie 1990 161,0 28 26 26
7. 82 Meeri Maenpaa Finsko 1990 159,4 35
8. 79 Amanda Rundgren Švédsko 1991 160,0 36
9. 83 Anna-Maria Nizovtseva Estonsko 1980 159,5 45

Wellness žen do 168 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 86 Sara Pascual Španělsko 1995 167,0 8 8
2. 92 Bettiina Mottonen Finsko 1995 166,6 13 13
3. 91 Nina Glavina Chorvatsko 1986 167,0 16 16
4. 90 Pinja Luukkonen Finsko 1998 163,8 20 20
5. 89 Sanni Lahtinen Finsko 1992 163,6 26 26
6. 88 Valentina Strugarevic Srbsko 2005 165,8 28 28
7. 85 Aleksandra Lutt Estonsko 1983 168,0 34 34

Wellness žen nad 168 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 99 Mathilde Tardieu Francie 1996 169,5 6 6 6
2. 101 Jeanne Kassel Německo 2000 172,4 11 12 12
3. 100 Paulina Zawlocka Polsko 1996 170,9 16 13 13
4. 94 Simona Babicová Slovensko 1992 169,0 19 21 21
5. 93 Niina Kaunisto Finsko 1986 169,0 23 24 24
6. 104 Kateřina Morawcová Česká republika 169,5 35 29 29
7. 95 Viktória Gémešiová Slovensko 1998 171,4 36
8. 103 Mia Miklis Chorvatsko 2000 171,5 38
9. 102 Magdalena Radonjic Černá Hora 1992 174,0 43
10. 98 Laura Dufour Francie 1996 176,0 50
11. 97 Eva Csele Maďarsko 1981 172,7 56
12. 96 Andzelika Piragate Irsko 1997 171,5 57

Wellness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 99 Mathilde Tardieu Francie 1996 169,5 6 6
2. 110 Meri Akievska Severní Makedonie 1999 159,3 9 9
3. 73 Tetiana Moskalenko Ukrajina 1982 157,0 16 16
4. 86 Sara Pascual Španělsko 1995 167,0 18 18

Bodyfitness žen do 158 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 376 Stefana Sandu Rumunsko 2000 154,5 7 5 5
2. 386 Mariia Maievska Ukrajina 1987 157,5 9 11 11
3. 381 Olga Novikova Estonsko 1995 157,5 19 18 18
4. 377 Camilla Bergstrom Finsko 1998 157,5 22 20 20
5. 380 Jemina Hietanen Finsko 1989 155,5 21 22 22
6. 379 Monica Ponte Španělsko 1986 154,0 37 28 28
7. 385 Miriam Lindberg Švédsko 1978 149,3 40
8. 378 Sandra Decker Švédsko 1981 156,0 40
9. 384 Nathalie Galetto Francie 1986 158,0 43
10. 383 Susanne Storhaug Norsko 1987 148,0 46
11. 382 Ana Llopis Belgie 1988 154,0 49

Bodyfitness žen do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 398 Katarzyna Klaman Polsko 1987 159,5 9 10 10
2. 389 Juliana Makšiová Slovensko 1993 160,0 13 14 14
3. 391 Malen Hejtmanek Norsko 1996 162,3 22 16 16
4. 393 Sanni Kaakkolahti Finsko 1997 160,5 16 17 17
5. 390 Andrea Pos Srbsko 1994 160,0 21 20 20
6. 395 Yana Shyrokykh Ukrajina 1983 160,2 26 27 27
7. 400 Martine Skaanevik Norsko 1997 162,0 29
8. 394 Anu Koski Finsko 1989 161,0 44
9. 397 Jessica Rissanen Finsko 1999 160,6 49
10. 388 Suvi Keskinen Finsko 1988 161,4 52
11. 392 Rafaela Silva Španělsko 1987 162,0 53
12. 399 Ingrid Fassel Rumunsko 1993 162,7 53
13. 396 Chari Guillen Španělsko 1969 159,0 64

Bodyfitness žen do 168 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 414 Kateryna Ishchenko Ukrajina 1986 165,5 11 11 11
2. 404 Jenny Kurth Německo 1987 163,4 11 13 13
3. 415 Riina Kivikoski Finsko 1979 166,9 19 16 16
4. 405 Gabriela Hejná Česká republika 1999 166,0 17 18 18
5. 406 Mira Hotti Finsko 1993 167,0 19 24 24
6. 403 Kia Rantalainen Finsko 1991 165, 34 24 24
7. 409 Karmen Kiier Estonsko 1986 165,0 38
8. 408 Vivien Kruse Česká republika 2002 166,5 39
9. 417 Julita Ciunyte Litva 1985 165,1 44
10. 402 Marine Charrier Francie 1993 167,3 44
11. 416 Oona Ylitolonen Finsko 1993 164,5 55
12. 412 Susanna Niemi Finsko 1985 163,9 62
13. 411 Andrea Gregorová Slovensko 1999 166,5 67
14. 410 Vanesa Del Pino Sosa Medina Španělsko 1979 168,0 68
15. 413 Alexandra Wetterberg Švédsko 1983 166,9 72
16. 407 Helen Vellemaa Estonsko 1987 168,0 80

Bodyfitness žen nad 168 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 420 Yuliia Shykula Ukrajina 1986 172,0 9 8 8
2. 428 Dusica Dokic Srbsko 1997 170,5 16 14 14
3. 427 Yurena Navarro Španělsko 1981 169,5 14 17 17
4. 422 Ellen Breemans Nizozemsko 1983 173,0 16 19 19
5. 431 Meri Pikkala Finsko 2002 175,0 21 22 22
6. 419 Milla Kelahaara Finsko 1991 171,0 28 26 26
7. 421 Daiva Varneliene Litva 1975 170,5 38
8. 423 Katerina Popeva Severní Makedonie 1984 174,4 47
9. 426 Suvi Pihkanen Finsko 1983 168,5 47
10. 424 Nikoleta Hricová Česká republika 1998 172,3 48
11. 430 Eve Luhtala Finsko 1999 172,5 50
12. 425 Daria Grabowska Polsko 1990 169,0 54
13. 429 Anna Bujak Polsko 1985 171,0 65

Physique žen

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 540 Carla Marquardt Německo 1980 167,0 5 10 5 15
2. 533 Aline Beck Lichtenštejnsko 1986 160,6 12 24 12 36
3. 528 Andrijana Dabic Rakousko 1988 163,0 16 32 18 50
4. 529 Raluca Biro Rumunsko 1996 158,5 17 42 18 60
5. 534 Agathina Dorethane Francie 1997 159,0 25 52 22 74
6. 539 Julia Cugier Polsko 1981 167,0 33 54 29 83
7. 532 Iuliana Giurgiu Rumunsko 1981 161,5 33
8. 536 Veronika Vojtíšková Česká republika 1980 151,0 37
9. 541 Katarina Rigoova Maďarsko 1983 164,7 45
10. 531 Megan Lilley Malta 1987 159,0 55
11. 535 Sandra Ellensohn Rakousko 1985 154,0 56
12. 530 Agnieszka Zembron-Chudzicka Polsko 1981 151,4 56
13. 538 Anni Ruotsalainen Finsko 1991 166,0 62

Smíšené páry

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 643 Julita Ciunyte - Andrius Talacka Litva 8 5 13
2. 640 Iuliana Giurgiu - Albert Mufturel Rumunsko 9 20 29
3. 642 Gabriela Hejná - Bohumil Ševc Česká republika 16 14 30
4. 639 Veronika Vojtíšková
- Miroslav Kubec
Česká republika 18 16 34
5. 638 Julia Cugier - Radoslaw Dykowski Polsko 25 21 46

Fit páry

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 239 Neli Stoyanova - Carlos Hernandez pod vlajkou IFBB 11 9 9
2. 233 Lisa Frojd - Sebastian Jansson Švédsko 12 10 10
3. 240 Maria Sava - George Soare Rumunsko 15 17 17
4. 236 Dovile Paulaviciute - Tomas Petrenas Litva 17 20 20
5. 232 Angelica Olsson - Isaac Ebagnilin Švédsko 27 23 23
6. 231 Lina Krafte - Darius Kirvela Litva 29 27 27
7. 237 Nadia Cainelli - Francesco Fasciana Itálie 38
8. 238 Camilla Rosen - Robert Wahlander Švédsko 39
9. 230 Kertu Moisto - Kristian Eensalu Estonsko 42
10. 235 Olga Volk - Marius Jarmosenko Irsko 50
11. 234 Bridget Butler - Claudio Perez Irsko 52

Fitness mužů

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 515 Lucian Popa Rumunsko 1995 178,0 9 6 15
2. 516 Fedir Khashalov Ukrajina 1981 6 9 15

Akrobatické fitness žen do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 499 Tatiana Ondrušková Slovensko 2003 160,5 5 5 10
2. 500 Anna Hepnerová Slovensko 2001 162,5 12 14 26
3. 498 Szofia Bogdan Maďarsko 2004 157,5 15 24 39
4. 502 Camilla Bergstrom Finsko 1998 157,5 20 21 41
5. 501 Gianina Suciu Rumunsko 2004 159,2 28 24 52
6. 497 Paulína Bajerlová Slovensko 2006 160,0 23 30 53
7. 496 Lisanna Laanela Estonsko 1996 156,2 35 23 58

Akrobatické fitness žen nad 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 510 Maikku Hiljanen Finsko 1992 167,1 15 7 15 5 20
2. 505 Nelli Novodomská Slovensko 2004 168,3 10 16 10 11 21
3. 511 Daniela Civáňová Slovensko 2005 165,0 19 16 14 13 27
4. 512 Virag Vago Maďarsko 2002 166,0 26 23 23 18 41
5. 508 Kamila Ponomarenko Ukrajina 2006 172,0 18 44 16 29 45
6. 509 Daniela Pinková Slovensko 2006 171,6 27 34 25 24 49
7. 513 Nadine Ekelund Švédsko 1989 166,9 53 11
8. 504 Nikoleta Hricová Česká republika 1998 172,3 34 38
9. 503 Aleksandra Kubinska Polsko 2001 163,5 39 35
10. 507 Kadri Eskor Estonsko 2005 171,0 36 52
11. 506 Duru Adali Turecko 2006 164,5 49 52

Akrobatické fitness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 510 Maikku Hiljanen Finsko 1992 167,1 6 7 13
2. 499 Tatiana Ondrušková Slovensko 2003 160,5 9 8 17

Umělecké fitness žen do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 627 Raluca Velea Rumunsko 2006 160,7 5 12 17
2. 628 Eszter Molnar Maďarsko 2001 158,7 10 16 26
3. 624 Regina Tselik Estonsko 1997 163,0 29 10 39
4. 626 Anna Bagautdinova Estonsko 2003 162,2 22 17 39
5. 623 Nikolett Kiralyvari Maďarsko 1988 160,5 18 26 44
6. 622 Vivien Tallosy Maďarsko 2005 162,0 21 28 49

Umělecké fitness žen do 168 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 630 Eevi Seikkula Finsko 2000 165,8 6 10 16
2. 629 Brigitta Veninger Maďarsko 1979 164,6 18 6 24
3. 631 Nicol Celeriková Slovensko 2004 164,2 12 15 27
4. 632 Csenge Toth Maďarsko 2004 166,0 13 20 33

Umělecké fitness žen nad 168 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 637 Vanesa Belova Lotyšsko 2000 169,7 5 9 14
2. 634 Lucia Dibalová Slovensko 2006 173,5 13 12 25
3. 635 Ivana Dordevic Srbsko 1992 168,7 20 10 30
4. 636 Brigitta Kariko Maďarsko 2005 173,5 11 23 34
5. 633 Jasmína Voldánová Česká republika 2002 169,0 25 18 43

Umělecké fitness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 630 Eevi Seikkula Finsko 2000 165,8 5 12 17
2. 627 Raluca Velea Rumunsko 2006 160,7 13 7 20
3. 637 Vanesa Belova Lotyšsko 2000 169,7 12 13 25

Bikiny fitness začátečnic do 166 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 701 Alice Klinkeová Česká republika 1996 166,0 7 8 8
2. 705 Rebecca Tarasevskij Irsko 1990 163,4 12 12 12
3. 698 Nadia Aung Norsko 1995 155,2 13 12 12
4. 704 Nina Turunen Finsko 2000 164,8 19 20 20
5. 696 Pirta-Kukka Degerman Finsko 2004 164,4 26 25 25
6. 697 Iida-Lotta Maki Finsko 2002 162,8 31 29 29
7. 699 Sylwia Wierzbicki Nizozemsko 1990 160,0 37
8. 702 Nika Malyjurková Česká republika 1999 164,5 40
9. 703 Rachel Reid Irsko 1992 165,2 45
10. 700 Barbora Vltavská Česká republika 1988 166,0 48

Bikiny fitness začátečnic nad 166 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 715 Mia Pellinen Finsko 1991 167,1 7 5 5
2. 714 Saga Granlund Finsko 1999 171,6 8 10 10
3. 707 Laura Martikainen Finsko 1993 167,5 17 16 16
4. 708 Lara Romer Německo 1996 168,3 18 21 21
5. 713 Emma Hautala Finsko 2003 169,9 22 25 25
6. 712 Regina Mandrika Lotyšsko 2002 172,8 34 28 28
7. 711 Gisela Monraba Španělsko 1998 167,5 37
8. 709 Lois Wildschut Nizozemsko 1994 176,5 41
9. 710 Saana Rautiainen Finsko 2001 172,0 42
10. 716 Martina Hnatysyn Irsko 1993 181,0 43

Bikiny fitness začátečnic - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 701 Alice Klinkeová Česká republika 1996 166 6 6
2. 715 Mia Pellinen Finsko 1991 167,1 9 9

Bikiny fitness žen do 158 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 109 Amelie Trisson Francie 1996 152,6 9 8 8
2. 107 Oleksandra Patushenko Ukrajina 1984 157,0 12 12 12
3. 124 Nadia Aung Norsko 1995 155,2 13 15 15
4. 105 Regina Krukovskaja Estonsko 1985 155,7 15 16 16
5. 116 Flavia Furdui Rumunsko 1996 156,0 31 24 24
6. 108 Noora Paukku Finsko 1997 158,0 30 27 27
7. 106 Trude Eriksen Norsko 1993 150,4 34
8. 111 Barbora Janíková Slovensko 1999 158,0 37
9. 113 Tilde Pennhage Švédsko 1999 157,7 47
10. 115 Aurelie Pelatan Francie 1992 156,6 51
11. 101 Bridget Butler Irsko 1988 157,6 52
102 Jade Pichon Francie 1992 156,2
103 Meline Auble Francie 1992 156,6
104 Natalia Koursari Řecko 1986 156,0
110 Amonia Maar Estonsko 1994 156,3
112 Audrey Morelli Francie 1992 157,0
114 Keremsa Dominguez Norsko 1990 152,4
117 Kelly-Lizette Lohmus Estonsko 2000 157,6
119 Angelica Olsson Švédsko 1989 156,0
120 Daniela Kenton Finsko 1996 156,4
121 Falon Vargas Itálie 1990 158,0
122 Ivette Baláž Slovensko 1985 155,5
123 Estelle Dejos Francie 1996 151,5
DNC 118 Ralitsa Lozanova Španělsko 1983 152,0

Bikiny fitness žen do 160 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 130 Maria Sava Rumunsko 1993 159,8 9 8 8
2. 139 Viktorija Volodkovic Litva 2001 159,4 10 15 15
3. 125 Daria Bratikova Ukrajina 1994 159,6 15 16 16
4. 133 Neli Stoyanova Bulharsko 2001 158,8 15 17 17
5. 136 Marjo Voutilainen Finsko 1989 159,0 25 21 21
6. 126 Katarzyna Przepiora Polsko 1995 158,8 30 29 29
7. 134 Magdalena Orzech Polsko 1993 159,3 41
8. 131 Zornitsa Neykova Bulharsko 2000 158,8 42
9. 128 Jekaterina Steptsenko Estonsko 1983 159,4 43
10. 132 Violeta Mironova Estonsko 1997 158,5 45
11. 137 Natalia Díaz Gonzalez Česká republika 1984 158,8 57
12. 129 Anna Konovalova Francie 1988 158,3 61
13. 127 Sylwia Wierzbicki Nizozemsko 1990 160,0 65
14. 135 Camille Lebras Francie 1989 159,7 67
15. 138 Magdalena Barwinska Irsko 1980 160,0 75

Bikiny fitness žen do 162 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 160 Yana Igorivna Pomozybida Nizozemsko 1990 161,0 10 10 10
2. 148 Marcelina Wozniak Polsko 2000 161,4 7 11 11
3. 159 Julia Dru Francie 1997 161,0 13 13 13
4. 158 Lisa Frojd Švédsko 1995 161,2 20 18 18
5. 150 Evelin Szalai Maďarsko 1995 161,2 31 25 25
6. 144 Zivile Augustyte Litva 1991 162,0 33 29 29
7. 142 Hanne Eide Norsko 1998 161,5 33
8. 153 Nataliia Churylo Ukrajina 1989 161,0 34
9. 145 Tetiana Yakymovych Ukrajina 1989 162,0 45
10. 157 Lisa Achtzehn Německo 1998 161,0 51
11. 146 Natalia Czajkowska Polsko 1999 160,3 51
141 Hande Akosman Turecko 1997 162,0
143 Eszter Dobozi Maďarsko 1997 160,5
147 Keila Cristina Viera Lopez Španělsko 1990 161,5
149 Mara Zidarescu Rumunsko 2004 162,0
151 Miroslava Romanova Itálie 1983 160,8
152 Riina Kainulainen-Mutanen Finsko 1989 160,8
154 Claire Metayer Francie 1999 160,5
155 Iulia-Alexandra Cadar Rumunsko 1997 161,0
156 Iida Jaaskelainen Finsko 2002 161,5

Bikiny fitness žen do 164 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 172 Narcisa Martin Rumunsko 1998 164,0 15 10 10
2. 164 Melinda Renman Švédsko 1995 163,9 15 15 15
3. 182 Kateryna Shuliak Ukrajina 1997 163,0 18 16 16
4. 176 Elisa Peeters Belgie 1999 162,5 11 16 16
5. 171 Simona Hostačná Slovensko 1990 162,5 16 17 17
6. 179 Veselina Marinova Bulharsko 1993 163,9 42 30 30
7. 167 Michaela Mravcová Slovensko 2000 163,0 42
8. 166 Renata Vanhatalo Finsko 1991 162,5 44
9. 162 Anna Kucharska Polsko 1995 163,5 44
10. 180 Dominika Slušná Slovensko 1994 162,5 45
11. 174 Wiktoria Bryniczka Polsko 1997 163,6 49
12. 173 Milena Miletic Srbsko 2005 162,5 49
163 Barbara Hauser Maďarsko 1998 162,3
165 Agnieszka Sobczyk Polsko 1982 162,4
168 Concetta Ausilio Itálie 1984 164,0
169 Anastasiia Melnychuk Ukrajina 1987 163,0
170 Tatiana Taraconat Francie 1990 163,2
175 Regina Tselik Estonsko 1997 163,0
177 Izabela Dybala Polsko 1985 163,5
178 Nikola Cieckiewicz Polsko 2001 163,0
181 Carina Hansen Norsko 1992 164,0

Bikiny fitness žen do 166 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 185 Violeta Palamarchuk Ukrajina 1995 165,3 12 13 13
2. 195 Ewelina Weiss Polsko 2002 165,8 11 14 14
3. 194 Alice Klinkeová Česká republika 1996 166,0 14 18 18
4. 192 Sanna Paasimaa Finsko 1997 164,6 31 19 19
5. 190 Frida Lindholm Švédsko 1997 164,9 17 20 20
6. 184 Matea Kosinec Chorvatsko 1999 166,0 31 23 23
7. 191 Hristina Karakoleva Bulharsko 2000 165,0 39
8. 189 Eevi Seikkula Finsko 2000 165,8 41
9. 193 Petra Primusová Slovensko 2003 165,0 42
10. 196 Jana Stachová Slovensko 1998 165,3 45
11. 188 Biljana Milosev Srbsko 1993 165,3 51
12. 187 Netta Koskinen Finsko 1992 164,5 59
13. 186 Nina Turunen Finsko 2000 164,8 60

Bikiny fitness žen do 169 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 938 Agne Kiviselg Estonsko 1988 168,0 8 6 6
2. 944 Bianka Láskavá Slovensko 1995 169,0 9 12 12
3. 943 Mia Pellinen Finsko 1991 167,1 14 13 13
4. 948 Alizee Juras Francie 2000 168,4 20 19 19
5. 934 Lisa Maus Německo 1997 169,0 29 26 26
6. 942 Anna Dolata Polsko 1987 167,8 28 27 27
7. 939 Hilla Sarviaho Finsko 1997 168,7 38
8. 947 Elli Valla Estonsko 1987 168,6 40
9. 940 Adela Jancíková Slovensko 2004 168,0 43
10. 946 Laura Martikainen Finsko 1993 167,5 53
11. 936 Natalia Damek Polsko 1996 168,0 54
12. 935 Nadia Cainelli Itálie 1991 167,6 55
13. 937 Lina Krafte Litva 1989 168,0 63
14. 945 Olga Boldusieva Ukrajina 1978 167,4 68
15. 941 Johanna Anore Nizozemsko 1989 167,2 71
16. 949 Bernadett Biro Maďarsko 2001 167,2 79

Bikiny fitness žen do 172 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 954 Jade Henot Francie 1998 171,7 8 8 8
2. 953 Anhelina Sohokon Ukrajina 1998 171,0 11 13 13
3. 962 Magdalena Stawisinski Polsko 1987 170,7 19 16 16
4. 964 Viktoriia Yablonska Ukrajina 1989 172,0 19 19 19
5. 958 Darina Vlčáková Slovensko 1999 170,5 20 21 21
6. 951 Tereza Jakubičková Česká republika 2000 170,7 32 30 30
7. 963 Timea Nagy Rakousko 1992 172,0 35
8. 966 Justina Kacinske Irsko 1990 170,0 41
9. 952 Tara Karihtala Finsko 1999 171,0 49
10. 961 Karoliina Liitmaa Estonsko 2004 170,0 53
11. 959 Saga Granlund Finsko 1999 171,6 55
12. 965 Pinja Putkonen Finsko 1999 169,5 56
13. 960 Carolina Gonzalez Španělsko 1985 170,8 69
14. 956 Amelie Ommedal Norsko 1992 170,9 71
15. 955 Doris Narvaez Španělsko 1984 170,4 71
16. 957 Saana Rautiainen Finsko 2001 172,0 72

Bikiny fitness žen nad 172 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 986 Mascha Stutz Německo 1990 176,5 8 9 9
2. 973 Dovile Paulaviciute Litva 1996 175,9 10 11 11
3. 984 Svitlana Novytska Ukrajina 1995 176,0 14 13 13
4. 981 Lyselle Toom Estonsko 1998 176,0 19 20 20
5. 987 Yelizaveta Malakova Bulharsko 1993 176,3 36 22 22
6. 975 Antonina Konkova Gruzie 1989 178,2 23 29 29
7. 988 Fiona van der Hoorn Nizozemsko 1994 176,0 38
8. 990 Tiina Lukk Estonsko 1992 173,5 39
9. 977 Veronika Pekařová Česká republika 2003 173,0 44
10. 983 Kamila Piotrowska Polsko 1993 174,5 46
11. 974 Kertu Moisto Estonsko 1995 182,5 48
969 Joanna Mallet Francie 1992 176,0
970 Lois Wildschut Nizozemsko 1994 176,5
971 Sanna Mattila Finsko 1990 175,6
972 Riinu Vassiljev Estonsko 1981 172,5
976 Michaela Pančušková Slovensko 1996 178,0
978 Alica Švabiková Slovensko 2005 173,5
979 Simona Bila Španělsko 1993 175,5
980 Elvina Vizbaraite Irsko 1989 174,8
982 Adriana Smiljanic Chorvatsko 1999 172,5
985 Ruth Van Bochove Nizozemsko 1982 173,5
989 Marika Rosicka Polsko 1992 175,5
991 Deniz Halilagaoglu Turecko 1998 172,5
992 Christina Popova-Shishova Bulharsko 1991 173,0

Bikiny fitness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 130 Maria Sava Rumunsko 1993 159,8 9 9
2. 185 Violeta Palamarchuk Ukrajina 1995 165,3 11 11
3. 954 Jade Henot Francie 1998 171,7 13 13
4. 160 Yana Igorivna Pomozybida Nizozemsko 1990 161,0 24 24
5. 986 Mascha Stutz Německo 1990 176,5 24 24
6. 172 Narcisa Martin Rumunsko 1998 164,0 28 28
7. 938 Agne Kiviselg Estonsko 1988 168,0 28 28
8. 109 Amelie Trisson Francie 1996 152,6 39 39
Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2022 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty