Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Survival Cup 2022 - výsledky

Článek vydán 14. 05. 2022 - Informace svazu - zhlédnutí: 1239

Přinášíme Vám kompletní výsledky pohárové soutěže Survival Cup 2022 konané v sobotu 14. května v kulturním domě v Čelákovicích. Na závody se přihlásilo celkem 99 závodníků do kategorií kulturistiky (juniorů a mužů), klasické kulturistiky, classic physique, physique (juniorů a mužů), bodyfitness, bikiny fitness (juniorek a žen) a wellness fitness. Na pódium nakonec nastoupilo 105 soutěžících.


Bodyfitness

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 52 Nikoleta Hricová Fitness AVE Přerov 1998 171,5 3 3
2. 82 Jana Patzelt Švehlová Empire Fitness 1975 159,0 6 6
3. 87 Damijana Meitnerová Target Team 1978 166,0 8 8
4. 63 Julie Nemravová Fitness team Ronnie.cz 1995 146,5 12 12
5. 42 Lucie Šubrtová Fitness team Ronnie.cz 1978 157,0 15 15


Bikiny fitness juniorek

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 84 Nika Malyjurková Yamamoto Czech 1999 164,5 4 3 7
2. 38 Dominika Cibulková Fitness team Ronnie.cz 2001 164,0 7 11 18
3. 39 Sarah Augstenová Target Team 1999 170,5 9 10 19
4. 43 Michaela Štěpánková Target Team 2000 164,5 13 9 22
5. 67 Monika Říhová Extrifit Club 1999 166,0 11 13 24
6. 76 Anna Smíšková SK Fiala´s Gym 1999 169,5 18 18 36
7. 53 Tereza Škopková Fine Fitness Pardubice 2002 171,5 23 - 23
8. 77 Anežka Hejretová Avalon Fitness 2002 168,5 23 - 23
9. 47 Aneta Přehnalová Hulk Gym Brno 2001 175,5 25 - 25
10. 40 Eliška Jenčová Wolf Fitness 1999 163,0 29 - 29

Bikiny fitness žen do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 100 Michaela Kouřilová Extrifit Club 1995 158,0 3 3
2. 65 Jana Brzková Fitness Corso 1989 163,0 9 9
3. 38 Dominika Cibulková Fitness team Ronnie.cz 2001 164,0 9 9
4. 80 Veronika Hejdová T&M Olympia Fitness Praha 1991 160,0 10 10
5. 55 Julie Balamutová Extrifit Club 1991 161,0 16 16
6. 60 Jana Sládečková SK Fiala´s Gym 1987 156,5 17 17

Bikiny fitness žen do 166 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 70 Barbora Krouželová Fitness Hulk Plzeň 1992 165,5 5 5
2. 84 Nika Malyjurková Yamamoto Czech 1999 164,5 5 5
3. 43 Michaela Štěpánková Target Team 2000 164,5 10 10
4. 67 Monika Říhová Extrifit Club 1999 166,0 12 12
5. 2 Eliška Baštařová Target Team 1998 164,5 14 14
6. 45 Radka Čejková Fitness Corso 1979 165,0 19 19
7. 27 Michaela Hurytová Padera Gym 1995 166,0 19 19

Bikiny fitness žen do 170 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 30 Magdaléna Kočka Fitness Institut Klub 1996 169,0 3 3
2. 25 Monika Prnková Yamamoto Czech 1998 168,0 6 6
3. 69 Anastasia Hagen Target Team 1985 167,5 9 9
4. 76 Anna Smíšková SK Fiala´s Gym 1999 169,5 12 12
5. 77 Anežka Hejretová Avalon Fitness 2002 168,5 15 15

Bikiny fitness žen nad 170 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 3 Tereza Tůmová Mega Fitness Praha 1996 170,5 4 4
2. 32 Kateřina Pupsová Fine Fitness Pardubice 1988 178,5 7 7
3. 66 Kristina Havlíková Synergy Club 1994 171,0 9 9
4. 39 Sarah Augstenová Target Team 1999 170,5 10 10
5. 53 Tereza Škopková Fine Fitness Pardubice 2002 171,5 16 16
6. 41 Irina Brazhynenko Padera Gym 1980 173,5 19 19
7. 47 Aneta Přehnalová Hulk Gym Brno 2001 175,5 19 19

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 30 Magdaléna Kočka Fitness Institut Klub 1996 169,0 4 4
1. 3 Tereza Tůmová Mega Fitness Praha 1996 170,5 6 6
1. 100 Michaela Kouřilová Extrifit Club 1995 158,0 10 10
1. 70 Barbora Krouželová Fitness Hulk Plzeň 1992 165,5 10 10
1. 84 Nika Malyjurková Yamamoto Czech 1999 164,5 14 14


Wellness fitness

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 93 Jitka Neuwirthová Dream Gym Mladá Boleslav 1997 164,0 4 4
2. 75 Zuzana Hajnová Gym Flex Mokrá 1993 162,0 5 5
3. 97 Kristýna Šohajová Padera Gym 1997 172,5 9 9
4. 35 Veronika Kupicová Fitness Institut Klub 1999 171,0 12 12
5. 86 Vanda Omastová Target Team 1996 167,5 17 17
6. 7 Petra Rysová Extrifit Club 1997 168,5 17 17
7. 1 Lucie Kokyová Czech Virus Gym 1999 154,5 18 18


Kulturistika juniorů

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 21 Miroslav Procházka Fitness team Ronnie.cz 1999 76,5 3 6 9
2. 64 Jan Pipek SK Fiala´s Gym 2003 68,9 6 12 18
3. 83 Jakub Hospodářský Mikys Gym 2003 75,2 12 22 34
4. 62 Dominik Hnízdo Fine Fitness Pardubice 1999 77,7 11 24 35
5. 59 Michal Houfek MHR Academy 1999 64,4 13 26 39

Kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 57 Ondřej Pospíšil Dream Gym Mladá Boleslav 1998 74,6 4 3 8 11
2. 20 Michal Beneš T&M Olympia Fitness Praha 1997 73,1 5 7 10 17
3. 29 Miloš Růžička Irongym Kyjov 1977 72,2 9 11 18 29
4. 26 Petr Kovářík Fitness Centrum Aura Plzeň 1995 73,6 12 10 24 34
5. 61 Michal Dvořák Muscle Factory Březnice 1986 78,6 17 18 30 48
6. 83 Jakub Hospodářský Mikys Gym 2003 75,2 19 15 36 51
7. 59 Michal Houfek MHR Academy 1999 64,4 21 - - 21
8. 62 Dominik Hnízdo Fine Fitness Pardubice 1999 77,7 21 - - 21

Kulturistika mužů nad 80 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 31 Pavel Krejčí Fitness Factory Jihlava 1977 86,4 7 8 15
2. 79 Pavel Vacek Extrifit Club 1974 96,2 6 10 16
3. 36 Pavel Pánek Hulk Gym Brno 1981 102,7 6 18 24
4. 89 Michal Trykar Fitness Centrum Aura Plzeň 1974 87,5 12 28 40
5. 72 Jakub Telička 4you fitness 1998 91,2 15 26 41
6. 44 Tomáš Adámek Extrifit Club 1987 85,5 16 36 52

Klasická kulturistika

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. ce1k.
1. 19 Michal Hibš Fitness Slunce Tábor 1999 191,0 83,4 5 5 10 15
2. 21 Miroslav Procházka Fitness team Ronnie.cz 1999 178,5 76,5 5 5 12 17
3. 64 Jan Pipek SK Fiala´s Gym 2003 174,5 68,9 10 9 20 29
4. 94 Marek Tomášek Mikys Gym 1976 172,0 73,6 10 12 18 30
5. 5 Vlastimil Hladký Toro Gym Vysoké Mýto 1985 176,5 76,1 20 15 32 47
6. 85 František Janů BOPO Factory Gym 1998 186,0 90,4 15 18 34 52
7. 48 Jakub Němček Slovensko 1998 183,0 85,9 20 - - 20
8. 68 Patrik Šerý Arny Gym Club Profesional Olomouc 1975 184,0 85,3 23 - - 23
9. 78 Tomáš Világi Extrifit Club 1990 173,5 73,9 27 - - 27
10. 54 Marek Jan Bajger SK Fiala´s Gym 1987 172,5 76,5 28 - - 28

Kulturistika - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 31 Pavel Krejčí Fitness Factory Jihlava 1977 86,4 7 8 15
1. 57 Ondřej Pospíšil Dream Gym Mladá Boleslav 1998 74,6 4 3 8 11
1. 21 Miroslav Procházka Fitness team Ronnie.cz 1999 76,5 3 6 9


Physique juniorů

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 49 Dan Žalud Gym Flex Mokrá 2003 171,0 4 4 8
2. 11 Miloš Kment Fitness Centrum Aura Plzeň 1999 172,0 6 5 11
3. 13 Matyáš Pospíšil Fitness Institut Klub 1999 192,0 8 15 23
4. 99 Giacomo Montevecchi Fitness AVE Přerov 1999 170,0 12 14 26
5. 92 Matěj Jílek Fitness Centrum Aura Plzeň 2001 189,5 19 9 28
6. 8 Šimon Kodalík SK Fiala´s Gym 2004 181,5 18 15 33
7. 74 Stanislav Šimek Target Team 1999 182,5 20 - 20
8. 6 Jan Bártl Mixgym Fitness Liberec 1999 181,0 22 - 22

Physique mužů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 28 Martin Horák Fitness při CVČ Most 1989 177,0 3 3
2. 37 Roman Paulík Fitness Institut Klub 1994 171,0 6 6
3. 49 Dan Žalud Gym Flex Mokrá 2003 171,0 10 10
4. 88 Tomáš Tyl SK Sportaktiv Jablonec nad Nisou 1995 172,0 11 11
5. 99 Giacomo Montevecchi Fitness AVE Přerov 1999 170,0 15 15
6. 15 Jakub Smrček Better Fitness 1989 174,5 18 18
7. 73 Jiří Mohelník Fit centrum D & K 1954 167,0 21 21

Physique mužů nad 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 71 Richard Stanka SK Fiala´s Gym 1996 180,5 3 4 7
2. 51 Pavel Havelka Fitness team Ronnie.cz 1979 181,0 6 7 13
3. 98 Libor Havránek Extrifit Club 1997 183,0 9 7 16
4. 46 Marek Urban Irongym Kyjov 1993 185,5 12 12 24
5. 50 Zdeněk Vrána T&M Olympia Fitness Praha 1971 179,5 16 15 31
6. 13 Matyáš Pospíšil Fitness Institut Klub 1999 192,0 19 18 37
7. 56 Lukáš Durin Prostěfitko 1988 182,0 19 - 19
8. 6 Jan Bártl Mixgym Fitness Liberec 1999 181,0 24 - 24

Physique - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 28 Martin Horák Fitness při CVČ Most 1989 177,0 3 3
2. 71 Richard Stanka SK Fiala´s Gym 1996 180,5 6 6
3. 49 Dan Žalud Gym Flex Mokrá 2003 171,0 9 9


Classic physique

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 19 Michal Hibš Fitness Slunce Tábor 1999 191,0 83,4 4 6 10
2. 21 Miroslav Procházka Fitness team Ronnie.cz 1999 178,5 76,5 5 12 17
3. 48 Jakub Němček Slovensko 1998 183,0 85,9 12 20 32
4. 12 Dominik Slavík Sportcentrum Cheb 2002 167,0 64,9 14 20 34
5. 54 Marek Jan Bajger SK Fiala´s Gym 1987 172,5 76,5 14 32 46
6. 85 František Janů BOPO Factory Gym 1998 186,0 90,4 15 34 49


Rozhodčí


Ceny pro vítěze jednotlivých kategorií


Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2022 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty