Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

IFBB Mr.Universe Prague 2022 - seznam českých závodníků

Článek vydán 20. 05. 2022 - Informace svazu - zhlédnutí: 1177

1. ročník mezinárodní soutěže IFBB Mr. Universe Prague se uskuteční v sobotu 21. května 2022 v prostorách pražského luxusního hotelu Hilton (mapa). V pátek 20. května proběhne prezentace závodníků od 10:00 do 18:00 hod. a sobota 21. května bude od samého rána patřit samotným závodům.

Těšit se můžete i na Expo a doprovodný program v předsálí a venkovních prostorách hotelu Hilton.

Je to jeden z vrcholů jarní domácí sezóny a svou přípravu k tomuto vrcholu směřuje mnoho českých závodníků, kteří si nechtějí nechat ujít jedinečnou příležitost zabojovat o některou z 32 Elite profesionálních karet!. A závodit zde budou i profesionálové, kteří se představí v kulturistice a bikiny fitness v rámci soutěže IFBB Mr. Universe Elite Pro Prague! V tuto chvíli je na soutěž přihlášeno 94 českých závodníků. Níže najdete seznam, který zahrnuje pouze české sportovce.

Vstupenky na IFBB Mr. Universe Prague 2022 si můžete zakoupit prostřednictvím sítě Ticketportal - ticketportal.cz. Nenechte si pražský Mr. Universe ujít a podpořte české závodníky přímo na místě.

Nástřik soutěžní barvou JanTana na si objednejte na https://book.jantana.eu nebo telefonicky: +420 777 003 333


Čeští závodníci na Mr. Universe Prague


bikiny fitness juniorky - do 160 cm

• 1. Jana Pavlovičová (Czech Virus Gym)
• 2. Martina Pospíšilová (Prostěfitko)

bikiny fitness juniorky - nad 166 cm

• 1. Veronika Pekařová (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 2. Petra Zvoníčková (Target Team)

bikiny fitness ženy - do 160 cm

• 1. Veronika Hejdová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Tereza Jirkovská (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 3. Jana Pavlovičová (Czech Virus Gym)
• 4. Martina Pospíšilová (Prostěfitko)
• 5. Adéla Stonawska (Sportcentrum Cheb)

bikiny fitness ženy - do 163 cm

• 1. Petra Šímová (Extrifit Club)

bikiny fitness ženy - do 166 cm

• 1. Alice Klinkeová (Target Team)
• 2. Patricie Zavřelová (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))

bikiny fitness ženy - do 169 cm

• 1. Magdaléna Kočka (Fitness Institut Klub)
• 2. Barbora Krouželová (Fitness Hulk Plzeň)

bikiny fitness ženy - do 172 cm

• 1. Klára Balvínová (TJ Lokomotiva Beroun)
• 2. Sylvie Moocová (Fit Park Ostrava)
• 3. Nela Sejtková (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))

bikiny fitness ženy - nad 172 cm

• 1. Veronika Pekařová (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 2. Petra Zvoníčková (Target Team)

bikiny fitness masters - 35 - 39 let - do 164 cm

• 1. Adéla Stonawska (Sportcentrum Cheb)
• 2. Petra Šímová (Extrifit Club)

bikiny fitness masters - nad 40 let

• 1. Šárka Čejková (Extrifit Club)
• 2. Sylvie Moocová (Fit Park Ostrava)
• 3. Hana Reinders (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 4. Olga Usová (Fitness team Ronnie.cz)

bodyfitness juniorky

• 1. Vivien Kruseova (Target Team)

bodyfitness ženy - do 158 cm

• 1. Edita Klausová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 2. Julie Nemravová (Fitness team Ronnie.cz)

bodyfitness ženy - do 163 cm

• 1. Pavla Opatřil (Ultimate Team)

bodyfitness ženy - do 168 cm

• 1. Vivien Kruseova (Target Team)

bodyfitness ženy - nad 168 cm

• 1. Hana Peňová (Gym Flex Mokrá)

bodyfitness ženy masters

• 1. Edita Klausová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 2. Jana Patzelt Švehlová (Empire Fitness)
• 4. Hana Peňová (Gym Flex Mokrá)
• 5. Vladimíra Žeravíková (Profi Fitness Eva Plzeň)

physique ženy

• 1. Lenka Suchopárová (Fitness Factory Jihlava)
• 2. Eva Synková (Fitness Factory Jihlava)
• 3. Veronika Vojtíšková (Target Team)

wellnes fitness - do 158 cm

• 1. Markéta Härtl (Sportcentrum Cheb)
• 2. Veronika Kossková (Turek Team)

wellnes fitness - do 163 cm

• 1. Nikol Mrštná (Fitness při CVČ Most)

wellnes fitness - nad 168 cm

• 1. Kristýna Flídrová (Target Team)
• 2. Sabina Kaderková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Kateřina Morawcová (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 4. Pavlína Zalužanská (Fitness team Ronnie.cz)

wellness fitness masters

• 1. Eva Budina (Padera Gym)
• 2. Martina Long (Extrifit Club)
• 3. Lenka Stehlíčková (Padera Gym)

fit model ženy - do 168 cm

• 1. Larisa Pika (Target Team)

fit model ženy - nad 168 cm

• 1. Lucie Klvaňová (Target Team)

fit pairs

• 1. Roman Paulík (Fitness Institut Klub)

kulturistika muži - do 80 kg

• 1. David Kovaľský (Gladork Gym (SK Valetudo))
• 2. René Vozárik (Pro Nutrition Czech Team)

kulturistika muži - do 90 kg

• 1. Lukáš Helekal (MD Fitness Lanškroun)
• 2. Pavel Krejčí (Fitness Factory Jihlava)
• 3. Michal Trykar (Fitness Centrum Aura Plzeň)

kulturistika muži - do 100 kg

• 1. Stanislav Balvín (Sportfightclub )
• 2. René Blahovsky (Turek Team)
• 3. Martin Horký (Target Team)
• 4. Matěj Vaigl (Března Fitness Club Česká Lípa)

kulturistika muži - nad 100 kg

• 1. Tomáš Mach (Clever Fit Kladno)
• 2. Pavel Pánek (Hulk Gym Brno)

kulturistika muži masters - 40 - 44 let - do 90 kg

• 1. Miroslav Kubec (Target Team)

kulturistika muži masters - 40 - 44 let - nad 90 kg

• 1. Tomáš Mach (Clever Fit Kladno)
• 2. Pavel Pánek (Hulk Gym Brno)
• 3. Michal Sitter (Fitness team Ronnie.cz)

kulturistika muži masters - 45 - 49 let

• 1. Pavel Krejčí (Fitness Factory Jihlava)
• 2. Michal Trykar (Fitness Centrum Aura Plzeň)

kulturistika smíšené páry

• 1. Veronika Vojtíšková (Target Team)

klasická kulturistika junioři

• 1. Pavel Dostál (Extrifit Club)

klasická kulturistika - nad 180 cm

• 1. Boris Palovič (Target Team)
• 2. Radim Zábranský (Target Team)

klasická kulturistika games

• 1. Michal Beneš (T&M Olympia Fitness Praha)

physique classic junioři

• 1. Michael Smutný (Extrifit Club)

physique classic - do 175 cm

• 1. Jan Kaščák (Fitness při CVČ Most)

physique classic - do 180 cm

• 1. Tomáš Krajčovič (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 2. Marek Kušnirák (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Dominik Vrátný (T&M Olympia Fitness Praha)

physique classic - nad 180 cm

• 1. Matěj Vaigl (Března Fitness Club Česká Lípa)

physique muscular

• 1. Lukáš Červený (Wolf Fitness)
• 2. David Klimek (Gladork Gym (SK Valetudo))
• 3. Adam Wellart (Target Team)

physique muži - do 173 cm

• 1. Roman Paulík (Fitness Institut Klub)
• 2. Adam Wellart (Target Team)

physique muži - do 179 cm

• 1. Martin Horák (Fitness při CVČ Most)

physique muži - do 182 cm

• 1. David Klimek (Gladork Gym (SK Valetudo))

physique muži - nad 182 cm

• 1. Zdeněk Piekarz (Target Team)
• 2. Ladislav Vašek (Gym Flex Mokrá)
• 3. Pavel Vašek (Gym Flex Mokrá)

physique muži masters - 40 - 44 let - nad 178 cm

• 1. Tomáš Krascsenits (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 2. Zdeněk Vrána (T&M Olympia Fitness Praha)

kondiční - bikiny fitness - do 166 cm

• 1. Eliška Baštařová (Target Team)
• 2. Alice Pospíšilová (Padera Gym)

kondiční - kulturistika muži do 80 kg

• 1. David Kovaľský (Gladork Gym (SK Valetudo))

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2022 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty