Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Čech dorostu a juniorů 2022 - startovní listiny

Článek vydán 26. 05. 2022 - Informace svazu - zhlédnutí: 1883

V neděli 29. května se v Kutné Hoře uskuteční Mistrovství Čech dorostu a juniorů. Závodníci se utkají v kategoriích kulturistiky, klasické kulturistiky, physique, classic physique, bodyfitness, wellness fitness a bikiny fitness.

Kompletní propozice zobrazíte zde.
Soutěž pořádá GolemFit. Celé klání se uskuteční v Kulturním domě Lorec (ulice U Lorce 57).

Prezentace soutěžících začíná v 9:00 hod. a začátek soutěže je naplánovaný na 11:00 hod.
Cena vstupenky na celý den je 400 Kč (trenéři 300 Kč).

Celkem je přihlášeno ve všech kategoriích 88 závodníků.

Nástřik soutěžní barvou bude zajišťovat firma JanTana a objednávku nástřiku můžete provést na webu https://book.jantana.eu nebo telefonicky: +420 777 003 333 (do 14. 4. 2022 za zvýhodněnou cenu).

Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)

Podle obsazenosti jednotlivých kategorií po prezentaci budou některé kategorie sloučeny nebo rozděleny.


Harmonogram Mistrovství Čech

09:00 – 10:15 PREZENTACE ZÁVODNÍKŮ
10:15 – 11:00 porada rozhodčích
11:00 – 18:00 SEMIFINÁLE + FINÁLE (soutěž proběhne ve 4 blocích)

BLOK 1
• physique dorost
• physique junioři
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ physique dorost a junioři
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE physique junioři
BLOK 2
• klasická kulturistika junioři
• wellness fitness juniorky
• bodyfitness juniorky
• classic physique junioři
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ klasická kulturistika, wellness fitness, bodyfitness a classic physique
BLOK 3
• bikiny fitness dorostenky
• bikiny fitness juniorky
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ bikiny fitness dorostenky a juniorky
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍ VÍTĚZKU bikiny fitness juniorky
BLOK 4
• kulturistika dorost
• kulturistika junioři
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ kulturistika dorost a junioři
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE kulturistika dorost
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE kulturistika junioři


Startovní listina


bikiny fitness dorostenky

• 1. Lenka Očenášková (Fitness při CVČ Most)
• 2. Šárka Šejnostovaá (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 3. Adéla Šťovíčková (Target Team)

bikiny fitness juniorky - do 164 cm

• 1. Dominika Cibulková (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Veronika Čermáková (LaKu Bodybuilder Team)
• 3. Eliška Jenčová (Wolf Fitness)
• 4. Nicole-Victoria Medková (Fitness Factory Jihlava)
• 5. Šárka Šejnostovaá (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 6. Adéla Šťovíčková (Target Team)

bikiny fitness juniorky - do 168 cm

• 1. Rosalie Sojáková (T&M Olympia Fitness Praha)

bikiny fitness juniorky - nad 168 cm

• 1. Zuzana Benešová (Fitness Hulk Plzeň)
• 2. Anežka Hejretová (Avalon Fitness)
• 3. Tereza Machancová (Mega Fitness Praha)
• 4. Zlata Mrázková (Mega Fitness Praha)
• 5. Lucie Žďárská (MD Fitness Lanškroun)

wellness fitness juniorky

• 1. Kateřina Beránková (Fitness Hulk Plzeň)
• 2. Veronika Kupicová (Fitness Institut Klub)
• 3. Kateřina Puflerová (Target Team)
• 4. Alexandra Ryšavá (MD Fitness Lanškroun)

bodyfitness juniorky

• 1. Barbora Hlavatá (Sportfightclub )
• 2. Vivien Kruseova (Target Team)
• 3. Sandra Kučerová (LaKu Bodybuilder Team)
• 4. Michaela Šourková (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))

kulturistika dorost starší - do 65 kg

• 1. Jakub Baudyš (Pro Nutrition Czech Team)
• 2. Pavel Pecánek (SK Fiala´s Gym)

kulturistika dorost starší - do 72 kg

• 1. Filip Bendl (Fitness Hulk Plzeň)
• 2. Tomáš Beneš (MD Fitness Lanškroun)
• 3. Šimon Kodalík (SK Fiala´s Gym)
• 4. Oliver Krutý (SK Fiala´s Gym)
• 5. Petr Valnych (Fit centrum D & K)

kulturistika dorost starší - nad 72 kg

• 1. Antonín Dvořák (Pro Life Fitness Telč)
• 2. Jakub Kohout (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 3. Lukáš Langheinrich (Fitness při CVČ Most)
• 4. Filip Řeha (Fitness Factory Jihlava)
• 5. Ronald Roško (Target Team)

kulturistika junioři - do 70 kg

• 1. Michal Houfek (MHR Academy)
• 2. Petr Kotan (Target Team)
• 3. Lukáš Matějka (Fitness Factory Jihlava)
• 4. David Mojdl (SK Fiala´s Gym)
• 5. Pavel Pecánek (SK Fiala´s Gym)
• 6. Jan Pipek (SK Fiala´s Gym)
• 7. Filip Šetek (Extrifit Club)
• 8. Petr Valnych (Fit centrum D & K)

kulturistika junioři - do 77 kg

• 1. Adam Benedykt (Fitness Hulk Plzeň)
• 2. Jakub Hospodářský (Mikys Gym)
• 3. Vojtěch Jonák (Extrifit Club)
• 4. Šimon Kodalík (SK Fiala´s Gym)
• 5. Martin Vymětal (Fitness Slunce Tábor)

kulturistika junioři - nad 77 kg

• 1. Lukáš Langheinrich (Fitness při CVČ Most)
• 2. Kryštof Mach (Fitness Hulk Plzeň)
• 3. Tomáš Prousek (Fitness Corso)
• 4. Miroslav Smrček (Extrifit Club)
• 5. Kamil Smrčka (Extrifit Club)

klasická kulturistika junioři

• 1. Filip Bařtipán (Tělocvičná jednota Sokol Libochovice)
• 2. Adam Chrobák (MD Fitness Lanškroun)
• 3. Jan Fryš (GymTime Team)
• 4. Michal Hibš (Fitness Slunce Tábor)
• 5. Radek Janeček (MD Fitness Lanškroun)
• 6. Ondřej Jansa (T&M Olympia Fitness Praha)
• 7. Štěpán Janský (Body Fit Club Hradec Králové)
• 8. Tomáš Jurča (MD Fitness Lanškroun)
• 9. Ivo Kosek (Fitness team Ronnie.cz)
• 10. Václav Luhan (GymTime Team)
• 11. Matyáš Marek (MD Fitness Lanškroun)
• 12. Miroslav Procházka (Fitness team Ronnie.cz)
• 13. Dominik Slavík (Sportcentrum Cheb)
• 14. Přemysl Štěpánek (MD Fitness Lanškroun)

physique classic junioři

• 1. Michal Hibš (Fitness Slunce Tábor)
• 2. David Janatka (Pro Nutrition Czech Team)
• 3. Ondřej Jansa (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Štěpán Janský (Body Fit Club Hradec Králové)
• 5. Matyáš Marek (MD Fitness Lanškroun)
• 6. Tomáš Paulus (T&M Olympia Fitness Praha)
• 7. Miroslav Procházka (Fitness team Ronnie.cz)
• 8. Dominik Slavík (Sportcentrum Cheb)

physique dorostenci

• 1. Filip Holý (Extrifit Club)
• 2. Viktor Korecký (Fit Ulbricht Team)
• 3. František Langmeier (Prostěfitko)
• 4. Miroslav Polák (TJ Lokomotiva Beroun)
• 5. Filip Zamlar (Dream Gym Mladá Boleslav)

physique junioři - do 178 cm

• 1. David Hrončok (Fitness Hulk Plzeň)
• 2. Miloš Kment (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 3. Filip Štěpánek (MD Fitness Lanškroun)

physique junioři - do 182 cm

• 1. Radek Kasal (Fit centrum D & K)
• 2. Jan Veselý (Mega Fitness Praha)

physique junioři - nad 182 cm

• 1. David Fryš (GymTime Team)
• 2. Matěj Jílek (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 3. František Langmeier (Prostěfitko)

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2022 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty