Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Moravy a Slezska dorostu a juniorů 2022 - výsledky

Článek vydán 28. 05. 2022 - Informace svazu - zhlédnutí: 392

Přinášíme Vám výsledky první soutěže jarní sezóny pro mladé závodníky Mistrovství Moravy a Slezska dorostu a juniorů 2022 konaného v sobotu 28. května v kulturním středisku v Oslavanech (Dělnický dům Oslavany). Na pódium se prezentovalo celkem 66 závodníků.


Kulturistika staršího dorostu do 72 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 47 Tadeáš Kuzník Fit Life 24 Hours Ostrava 2005 70,7 - 6 8 14
2. 18 Ondřej Vaněk SK PEPA centrum Opava 2006 70,4 - 13 10 23
3. 55 Tomáš Kováč Hulk Gym Brno 2004 69,4 - 3 22 25
4. 57 Oldřich Jakub Kubík TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem 2006 67,9 - 10 20 30
5. 32 Maxim Skvorcov Arny Gym Club Profesional Olomouc 2006 67,5 - 13 30 43

Kulturistika staršího dorostu nad 72 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 9 Jan Hažík 4you fitness 2005 72,7 - 3 6 9
2. 3 Martin Dvořák TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem 2006 73,0 - 6 12 18
3. 65 Oliver Schönbauer Arny Gym Club Profesional Olomouc 2007 80,2 - 9 18 27

Kulturistika staršího dorostu - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. celk.
1. 47 Tadeáš Kuzník Fit Life 24 Hours Ostrava 2005 70,7 3 3
2. 9 Jan Hažík 4you fitness 2005 72,7 6 6

Kulturistika juniorů do 70 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 15 Daniel Bukovský Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 1999 64,0 - 3 6 9
2. 23 Jan Kubáček Arny Gym Club Profesional Olomouc 2003 69,7 - 6 12 18
3. 32 Maxim Skvorcov Arny Gym Club Profesional Olomouc 2006 67,5 - 10 18 28
4. 71 Radoslav Bialík Kubík fitness Ostrava 2003 66,5 - 10 24 34

Kulturistika juniorů do 77 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 36 Pavel Dostál Extrifit Club 2000 74,4 - 3 6 9
2. 18 Ondřej Vaněk SK PEPA centrum Opava 2006 70,4 - 6 12 18

Kulturistika juniorů nad 77 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 76 Marek Neumann Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 2001 80,6 - 5 10 15
2. 14 Filip Uruba Toro Gym Vysoké Mýto 2000 87,3 - 9 10 19
3. 66 Josef Zajíček Hulk Gym Brno 2000 91,0 - 4 16 20
4. 72 Robin Hellebrand SK PEPA centrum Opava 2001 90,1 - 12 24 36
5. 49 Filip Marišinec Fit Park Ostrava 2000 88,0 - 15 30 45

Klasická kulturistika juniorů

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 44 Lukáš Fürle Oddíl kulturistiky ASK Blansko 2002 173,0 71,0 3 4 6 10
2. 54 Daniel Božek Fitness Boby 2001 175,0 70,7 9 7 16 23
3. 1 Jan Lenárt Kubík fitness Ostrava 2000 186,0 89,7 8 12 16 28
4. 45 Martin Havelka BBK Fitness Sokol Znojmo 2000 177,0 77,7 12 10 26 36
5. 79 Daniel Pírek Kubík fitness Ostrava 2001 182,0 71,4 13 12 26 38
6. 17 Filip Botůr Fitnesscentrum Šembi Bohumín 1999 177,5 75,1 18 18 36 54
7. 48 Michal Hlaváček Hulk Gym Brno 2003 184,5 81,4 21 - - 21
8. 65 Oliver Schönbauer Arny Gym Club Profesional Olomouc 2007 178,0 80,2 24 - - 24

Kulturistika juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. celk.
1. 76 Marek Neumann Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 2001 80,6 4 4
2. 15 Daniel Bukovský Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 1999 64,0 5 5
3. 36 Pavel Dostál Extrifit Club 2000 74,4 9 9


Classic physique juniorů

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 44 Lukáš Fürle Oddíl kulturistiky ASK Blansko 2002 173,0 71,0 - 3 6 9
2. 54 Daniel Božek Fitness Boby 2001 175,0 70,7 - 6 12 18
3. 79 Daniel Pírek Kubík fitness Ostrava 2001 182,0 71,4 - 9 18 27
4. 29 Pavel Gemsa DFitness 1999 168,5 65,9 - 12 24 36


Physique dorostu

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 46 Dominik Maťátko Powerlifting Hodonín 2004 177,0 - 3 3
2. 63 Jan Baar AS Fitness Nový Jičín 2004 180,0 - 6 6
3. 20 Matyas Krejčíř Extrifit Club 2005 193,0 - 9 9

Physique juniorů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 39 Dan Žalud Gym Flex Mokrá 2003 173,5 - 3 3
2. 46 Dominik Maťátko Powerlifting Hodonín 2004 177,0 - 6 6
3. 24 Giacomo Montevecchi Fitness AVE Přerov 1999 170,0 - 10 10
4. 41 Tomáš Sabela Sportovní klub U Sliwki 2000 170,0 - 11 11
5. 31 Matěj Tkáč 4you Fitness 2003 175,0 - 15 15

Physique juniorů do 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 21 Vojtěch Plocek SK Přerov 1999 180,5 - 3 3
2. 19 Stanislav Šimek Target Team 1999 182,0 - 6 6
3. 16 Matěj Dvořák SK Přerov 2003 180,0 - 9 9

Physique juniorů nad 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 13 Jakub Hrnčíř Kubík fitness Ostrava 2001 189,5 - 4 4
2. 70 Přemek Albrecht SF7 Team 2002 183,5 - 5 5
3. 38 Matyáš Pospíšil Fitness Institut Klub 1999 192,0 - 9 9
4. 20 Matyas Krejčíř Extrifit Club 2005 193,0 - 12 12

Physique juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. celk.
1. 13 Jakub Hrnčíř Kubík fitness Ostrava 2001 189,5 5 5
2. 39 Dan Žalud Gym Flex Mokrá 2003 173,5 5 5
3. 21 Vojtěch Plocek SK Přerov 1999 180,5 8 8

Wellness fitness juniorek

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 2 Lucie Kokyová Czech Virus Gym 1999 154,5 - 3 3
2. 64 Alena Vymazalová Extrifit Club 2001 166,5 - 6 6
3. 60 Alexandra Hradilová SK Morava Kroměříž 2001 163,0 - 9 9
4. 58 Aneta Přehnalová Hulk Gym Brno 2001 175,5 - 12 12

Bikiny fitness dorostenek

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 52 Nikola Kubišová Fitness Institut Klub 2005 167,0 - 4 4
2. 11 Kateřina Součková MD Fitness Lanškroun 2004 168,0 - 5 5

Bikiny fitness juniorek do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 62 Jana Pavlovičová Czech Virus Gym 2002 157,0 - 3 3
2. 43 Martina Pospíšilová Prostěfitko 2001 160,0 - 6 6
3. 10 Petra Kutláková Extrifit Club 2000 163,0 - 9 9
4. 7 Tereza Podroužková Fit - K.O. Staré Město 2000 162,0 - 12 12

Bikiny fitness juniorek do 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 52 Nikola Kubišová Fitness Institut Klub 2005 167,0 - 5 5
2. 11 Kateřina Součková MD Fitness Lanškroun 2004 168,0 - 6 6
3. 25 Tereza Jarošová Extrifit Club 2001 165,5 - 7 7
4. 34 Zuzana Štěrbová SK Luna Fitness Havířov 2001 168,0 - 12 12

Bikiny fitness juniorek nad 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 59 Alena Indráková Extrifit Club 2002 169,5 - 4 4
2. 56 Sarah Augstenová Target Team 1999 170,5 - 5 5
3. 61 Klára Řiháková Toro Gym Vysoké Mýto 2002 171,0 - 10 10
4. 50 Jasmína Voldánová All Stars fitness tým Lužice 2002 168,5 - 13 13
5. 35 Barbora Slavíková Powerlifting Hodonín 2002 182,5 - 14 14
6. 51 Anežka Včelouchová Fitness Institut Klub 2001 172,0 - 16 16

Bikiny fitness juniorek - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. celk.
1. 52 Nikola Kubišová Fitness Institut Klub 2005 167,0 5 5
2. 59 Alena Indráková Extrifit Club 2002 169,5 6 6
3. 62 Jana Pavlovičová Czech Virus Gym 2002 157,0 7 7

Rozhodčí

Ceny pro vítěze jednotlivých kategorií

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2022 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty