Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Čech dorostu a juniorů 2022 - výsledky

Článek vydán 29. 05. 2022 - Informace svazu - zhlédnutí: 655

Přinášíme Vám výsledky druhé soutěže jarní sezóny pro mladé závodníky Mistrovství Čech dorostu a juniorů 2022 konaného v neděli 29. května v kulturním domě Lorec v Kutné Hoře. Na pódium kutnohorské soutěže celkem nastoupilo 90 závodníků.


Kulturistika staršího dorostu do 65 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 50 Pavel Pecánek SK Fiala´s Gym 2005 59,8 - 3 6 9
2. 77 Jakub Baudyš Pro Nutrition Czech Team 2007 64,4 - 6 12 18

Kulturistika staršího dorostu do 72 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 85 Petr Valnych Fit centrum D & K 2005 68,1 - 5 8 13
2. 7 Filip Bendl Fitness Hulk Plzeň 2004 71,9 - 4 10 14
3. 3 Šimon Kodalík SK Fiala´s Gym 2004 71,0 - 9 18 27
4. 62 Tomáš Beneš MD Fitness Lanškroun 2004 71,9 - 12 24 36

Kulturistika staršího dorostu nad 72 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 1 Lukáš Langheinrich Fitness při CVČ Most 2005 82,9 - 7 6 13
2. 41 Oliver Krutý SK Fiala´s Gym 2004 73,2 - 6 12 18
3. 40 Ronald Roško Target Team 2005 72,8 - 6 20 26
4. 78 Antonín Dvořák Pro Life Fitness Telč 2004 81,0 - 15 22 37
5. 46 Jakub Kohout Hard Core Gym Františkovy Lázně 2004 83,8 - 11 30 41
6. 79 Filip Řeha Fitness Factory Jihlava 2005 76,6 - 18 36 54

Kulturistika staršího dorostu - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. celk.
1. 1 Lukáš Langheinrich Fitness při CVČ Most 2005 82,9 4 4
2. 85 Petr Valnych Fit centrum D & K 2005 68,1 5 5
3. 50 Pavel Pecánek SK Fiala´s Gym 2005 59,8 9 9

Kulturistika juniorů do 70 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 61 Jan Pipek SK Fiala´s Gym 2003 67,7 - 3 10 13
2. 33 Petr Kotan Target Team 2003 69,3 - 6 8 14
3. 35 Filip Šetek Extrifit Club 1999 68,3 - 14 18 32
4. 85 Petr Valnych Fit centrum D & K 2005 68,1 - 11 24 35
5. 50 Pavel Pecánek SK Fiala´s Gym 2005 59,8 - 14 32 46
6. 43 David Mojdl SK Fiala´s Gym 2003 69,4 - 17 34 51
7. 56 Lukáš Matějka Fitness Factory Jihlava 2000 65,2 - 21 40 61

Kulturistika juniorů do 77 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 47 Martin Vymětal Fitness Slunce Tábor 2001 76,9 - 3 6 9
2. 16 Adam Benedykt Fitness Hulk Plzeň 2000 74,4 - 6 12 18
3. 14 Vojtěch Jonák Extrifit Club 2002 74,4 - 10 18 28
4. 28 Jakub Hospodářský Mikys Gym 2003 75,2 - 10 22 32
5. 3 Šimon Kodalík SK Fiala´s Gym 2004 71,0 - 13 28 41

Kulturistika juniorů nad 77 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 69 Kamil Smrčka Extrifit Club 2000 93,7 - 5 6 11
2. 31 Tomáš Prousek Fitness Corso 2000 91,2 - 8 12 20
3. 75 Kryštof Mach Fitness Hulk Plzeň 2002 80,2 - 8 20 28
4. 57 Filip Bařtipán Tělocvičná jednota Sokol Libochovice 2001 81,7 - 10 20 30
5. 73 Miroslav Smrček Extrifit Club 2002 84,5 - 13 32 45
6. 1 Lukáš Langheinrich Fitness při CVČ Most 2005 82,9 - 17 34 51
7. 78 Antonín Dvořák Pro Life Fitness Telč 2004 81,0 - 21 42 63

Kulturistika juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. celk.
1. 47 Martin Vymětal Fitness Slunce Tábor 2001 76,9 3 3
2. 69 Kamil Smrčka Extrifit Club 2000 93,7 6 6

Klasická kulturistika juniorů

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 16 Václav Luhan GymTime Team 1999 189,5 86,5 6 7 10 17
2. 24 Přemysl Štěpánek MD Fitness Lanškroun 1999 177,5 75,5 5 11 12 23
3. 19 Michal Hibš Fitness Slunce Tábor 1999 191,0 82,8 10 3 20 23
4. 44 Miroslav Procházka Fitness team Ronnie.cz 1999 179,0 77,3 10 10 22 32
5. 18 Adam Chrobák MD Fitness Lanškroun 2000 179,0 77,8 14 16 28 44
6. 20 Ondřej Jansa T&M Olympia Fitness Praha 2000 173,0 70,3 18 14 36 50
7. 48 Jan Fryš GymTime Team 1999 185,5 86,0 21 - - 21
8. 82 Štěpán Janský Body Fit Club Hradec Králové 1999 180,5 81,7 23 - - 23
9. 59 David Janatka Pro Nutrition Czech Team 2002 187,5 87,1 27 - - 27
10. 55 Tomáš Jurča MD Fitness Lanškroun 2003 183,0 72,1 30 - - 30
11. 70 Radek Janeček MD Fitness Lanškroun 2003 184,0 73,3 34 - - 34
12. 76 Dominik Slavík Sportcentrum Cheb 2002 167,5 63,9 34 - - 34
13. 71 Ivo Kosek Fitness team Ronnie.cz 2001 189,5 70,2 39 - - 39

Classic physique juniorů

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 19 Michal Hibš Fitness Slunce Tábor 1999 191,0 82,8 6 3 10 13
2. 44 Miroslav Procházka Fitness team Ronnie.cz 1999 179,0 77,3 5 6 10 16
3. 5 Tomáš Paulus T&M Olympia Fitness Praha 2002 170,0 72,8 8 11 16 27
4. 20 Ondřej Jansa T&M Olympia Fitness Praha 2000 173,0 70,3 11 10 26 36
5. 82 Štěpán Janský Body Fit Club Hradec Králové 1999 180,5 81,7 15 15 28 43
6. 59 David Janatka Pro Nutrition Czech Team 2002 187,5 87,1 19 18 36 54
7. 76 Dominik Slavík Sportcentrum Cheb 2002 167,5 63,9 21 - - 21
8. 84 Matyáš Marek MD Fitness Lanškroun 1999 189,5 85,7 23 - - 23

Physique dorostu

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 58 Filip Zamlar Dream Gym Mladá Boleslav 2005 169,5 - 6 6
2. 26 Miroslav Polák TJ Lokomotiva Beroun 2004 166,5 - 6 6
3. 25 František Langmeier Prostěfitko 2005 181,0 - 9 9
4. 11 Viktor Korecký Fit Ulbricht Team 2004 183,0 - 10 10
5. 81 Filip Holý Extrifit Club 2005 179,0 - 15 15
6. 6 Filip Falta Clever Fit Kladno 2006 172,0 - 18 18

Physique juniorů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 15 David Hrončok Fitness Hulk Plzeň 2000 174,0 - 3 3
2. 53 Filip Štěpánek MD Fitness Lanškroun 2002 171,0 - 6 6
3. 54 Miloš Kment Fitness Centrum Aura Plzeň 1999 172,0 - 9 9

Physique juniorů do 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 13 Jan Veselý Mega Fitness Praha 2000 181,5 - 3 3
2. 52 Radek Kasal Fit centrum D & K 2002 180,5 - 7 7
3. 25 František Langmeier Prostěfitko 2005 181,0 - 8 8

Physique juniorů nad 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 74 Matěj Jílek Fitness Centrum Aura Plzeň 2001 189,5 - 3 3
2. 29 David Fryš GymTime Team 2001 191,0 - 6 6

Physique juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. celk.
1. 13 Jan Veselý Mega Fitness Praha 2000 181,5 3 3
2. 15 David Hrončok Fitness Hulk Plzeň 2000 174,0 6 6
3. 74 Matěj Jílek Fitness Centrum Aura Plzeň 2001 189,5 9 9

Bodyfitness juniorek

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 42 Vivien Kruse Target Team 2002 165,0 - 3 3
2. 8 Michaela Šourková Spartan Gym Praha (Xfitness Praha) 2000 168,0 - 6 6
3. 51 Barbora Hlavatá Sportfightclub 2002 163,5 - 10 10
4. 2 Sandra Kučerová LaKu Bodybuilder Team 2000 165,0 - 11 11


Wellness fitness juniorek

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 32 Kateřina Puflerová Target Team 1999 159,5 - 4 4
2. 86 Veronika Kupicová Fitness Institut Klub 1999 171,0 - 5 5
3. 17 Alexandra Ryšavá MD Fitness Lanškroun 2003 164,5 - 9 9
4. 6 Kateřina Beránková Fitness Hulk Plzeň 2001 161,5 - 12 12

Bikiny fitness dorostenek

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 36 Šárka Šejnostová Spartan Gym Praha (Xfitness Praha) 2004 165,0 - 3 3
2. 21 Adéla Šťovíčková Target Team 2005 160,5 - 6 6
3. 72 Lenka Očenášková Fitness při CVČ Most 2004 163,5 - 9 9

Bikiny fitness juniorek do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 15 Veronika Čermáková LaKu Bodybuilder Team 1999 163,0 - 3 3
2. 22 Dominika Cibulková Fitness team Ronnie.cz 2001 164,0 - 6 6
3. 21 Adéla Šťovíčková Target Team 2005 160,5 - 9 9
4. 72 Lenka Očenášková Fitness při CVČ Most 2004 163,5 - 12 12
5. 39 Eliška Jenčová Wolf Fitness 1999 163,0 - 15 15

Bikiny fitness juniorek do 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 49 Rosalie Sojáková T&M Olympia Fitness Praha 2001 165,5 - 3 3
2. 36 Šárka Šejnostová Spartan Gym Praha (Xfitness Praha) 2004 165,0 - 7 7
3. 4 Nicole-Victoria Medková Fitness Factory Jihlava 2003 165,5 - 8 8

Bikiny fitness juniorek nad 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 30 Zuzana Benešová Fitness Hulk Plzeň 2001 171,5 - 3 3
2. 12 Zlata Mrázková Mega Fitness Praha 2001 171,5 - 6 6
3. 38 Lucie Žďárská MD Fitness Lanškroun 2001 169,5 - 9 9
4. 23 Tereza Machancová Mega Fitness Praha 2000 172,5 - 12 12
5. 45 Anežka Hejretová Avalon Fitness 2002 168,5 - 15 15

Bikiny fitness juniorek - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. celk.
1. 30 Zuzana Benešová Fitness Hulk Plzeň 2001 171,5 4 4
2. 49 Rosalie Sojáková T&M Olympia Fitness Praha 2001 165,5 6 6
3. 15 Veronika Čermáková LaKu Bodybuilder Team 1999 163,0 7 7

Rozhodčí

Ceny pro vítěze jednotlivých kategorií

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2022 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty