Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2022 - startovní listiny

Článek vydán 02. 06. 2022 - Informace svazu - zhlédnutí: 1024

V neděli 5. června se ve Frenštátě pod Radhoštěm uskuteční Mistrovství České republiky dorostu a juniorů. Závodníci se utkají v kategoriích kulturistiky, klasické kulturistiky, physique, classic physique, bodyfitness, bikiny fitness a wellness fitness ve věkových kategorií mladší dorost, starší dorost, junioři, dorostenky a juniorky - kompletní propozice zobrazíte zde.

Soutěž pořádá Martin Šrubař se svým týmem. Celé klání se uskuteční v Kulturním domě Frenštát pod Radhoštěm (ulice Dr. Parmy 254).

Prezentace soutěžících začíná v 9:00 hod. a začátek soutěže je naplánovaný na 11:00 hod.
Cena vstupenky na celý den je 300 Kč (trenéři 200 Kč). Celkem je na soutěž přihlášeno 94 závodníků.

Nástřik soutěžní barvou bude zajišťovat firma Team Pro Tan Czech, podrobné informace najdete v tomto článku.

Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)

Podle obsazenosti jednotlivých kategorií po prezentaci budou některé kategorie sloučeny nebo rozděleny.


Harmonogram Mistrovství ČR

09:00 – 10:15 PREZENTACE ZÁVODNÍKŮ
10:15 – 11:00 porada rozhodčích
11:00 – 18:00 SEMIFINÁLE + FINÁLE (soutěž proběhne v 5 blocích)

BLOK 1
• physique dorost
• physique junioři
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ physique dorost a junioři
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE physique junioři
BLOK 2
• klasická kulturistika junioři
• wellness fitness juniorky
• bodyfitness juniorky
• classic physique junioři
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ klasická kulturistika, wellness fitness, bodyfitness a classic physique
BLOK 3
• kulturistika mladší dorost
• kulturistika starší dorost
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ kulturistika mladší a starší dorost
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE kulturistika starší dorost
BLOK 4
• bikiny fitness dorostenky
• bikiny fitness juniorky
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ bikiny fitness dorostenky a juniorky
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍ VÍTĚZKU bikiny fitness juniorky
BLOK 5
• kulturistika junioři
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ kulturistika junioři
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE kulturistika junioři


bikiny fitness dorostenky

• 1. Nikola Kubišová (Fitness Institut Klub)
• 2. Lenka Očenášková (Fitness při CVČ Most)
• 3. Šárka Šejnostová (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 4. Adéla Šťovíčková (Target Team)
• 5. Kateřina Součková (MD Fitness Lanškroun)

bikiny fitness juniorky - do 164 cm

• 1. Veronika Čermáková (LaKu Bodybuilder Team)
• 2. Petra Kutláková (Extrifit Club)
• 3. Jana Pavlovičová (Czech Virus Gym)
• 4. Tereza Podroužková (Fit - K.O. Staré Město)
• 5. Adéla Šťovíčková (Target Team)

bikiny fitness juniorky - do 168 cm

• 1. Tereza Jarošová (Extrifit Club)
• 2. Nikola Kubišová (Fitness Institut Klub)
• 3. Nicole-Victoria Medková (Fitness Factory Jihlava)
• 4. Rosalie Sojáková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Kateřina Součková (MD Fitness Lanškroun)
• 6. Šárka Šejnostová (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))

bikiny fitness juniorky - nad 168 cm

• 1. Sarah Augstenová (Target Team)
• 2. Zuzana Benešová (Fitness Hulk Plzeň)
• 3. Alena Indráková (Extrifit Club)
• 4. Tereza Machancová (Mega Fitness Praha)
• 5. Zlata Mrázková (Mega Fitness Praha)
• 6. Klára Řiháková (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 7. Zuzana Štěrbová (SK Luna Fitness Havířov)
• 8. Lucie Žďárská (MD Fitness Lanškroun)

wellness fitness juniorky

• 1. Aneta Přehnalová (Hulk Gym Brno)
• 2. Kateřina Puflerová (Target Team)
• 3. Alexandra Ryšavá (MD Fitness Lanškroun)

bodyfitness juniorky

• 1. Vivien Kruseova (Target Team)
• 2. Michaela Šourková (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))

kulturistika dorost mladší

• 1. Martin Dvořák (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 2. Oldřich Jakub Kubík (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 3. Ondřej Vaněk (SK PEPA centrum Opava)

kulturistika dorost starší - do 65 kg

• 1. Pavel Pecánek (SK Fiala´s Gym)

kulturistika dorost starší - do 72 kg

• 1. Filip Bendl (Fitness Hulk Plzeň)
• 2. jan Hažík (4you fitness)
• 3. Oldřich Jakub Kubík (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 4. Tadeáš Kuzník (Fit Life 24 Hours Ostrava)
• 5. Ondřej Vaněk (SK PEPA centrum Opava)

kulturistika dorost starší - nad 72 kg

• 1. Lukáš Langheinrich (Fitness při CVČ Most)

kulturistika junioři - do 70 kg

• 1. Daniel Bukovský (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 2. Petr Kotan (Target Team)
• 3. Jan Pipek (SK Fiala´s Gym)
• 4. Filip Šetek (Extrifit Club)

kulturistika junioři - do 77 kg

• 1. Adam Benedykt (Fitness Hulk Plzeň)
• 2. Pavel Dostál (Extrifit Club)
• 3. Ondřej Vaněk (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Martin Vymětal (Fitness Slunce Tábor)

kulturistika junioři - nad 77 kg

• 1. Filip Bařtipán (Tělocvičná jednota Sokol Libochovice)
• 2. Robin Hellebrand (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Lukáš Langheinrich (Fitness při CVČ Most)
• 4. Marek Neumann (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 5. Filip Uruba (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 6. josef Zajíček (Hulk Gym Brno)

klasická kulturistika junioři

• 1. Filip Botůr (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 2. Daniel Božek (Fitness Boby)
• 3. Adam Chrobák (MD Fitness Lanškroun)
• 4. Lukáš Fürle (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 5. Martin Havelka (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 6. Radek Janeček (MD Fitness Lanškroun)
• 7. Ondřej Jansa (T&M Olympia Fitness Praha)
• 8. Štěpán Janský (Body Fit Club Hradec Králové)
• 9. Tomáš Jurča (MD Fitness Lanškroun)
• 10. Jan Lenárt (Kubík fitness Ostrava)
• 11. Václav Luhan (GymTime Team)
• 12. Přemysl Štěpánek (MD Fitness Lanškroun)

physique classic junioři

• 1. Daniel Božek (Fitness Boby)
• 2. Lukáš Fürle (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 3. Pavel Gemsa (DFitness)
• 4. Ondřej Jansa (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Štěpán Janský (Body Fit Club Hradec Králové)
• 6. Matyáš Marek (MD Fitness Lanškroun)
• 7. Tomáš Paulus (T&M Olympia Fitness Praha)
• 8. Daniel Pírek (Kubík fitness Ostrava)
• 9. Miroslav Procházka (Fitness team Ronnie.cz)
• 10. Dominik Slavík (Sportcentrum Cheb)

physique dorostenci

• 1. Filip Holý (Extrifit Club)
• 2. Viktor Korecký (Fit Ulbricht Team)
• 3. František Langmeier (Prostěfitko)
• 4. Dominik Maťátko (Powerlifting Hodonín)

physique junioři - do 178 cm

• 1. David Hrončok (Fitness Hulk Plzeň)
• 2. Dominik Maťátko (Powerlifting Hodonín)
• 3. Giacomo Montevecchi (Fitness AVE Přerov)
• 4. Tomáš Sabela (Sportovní klub U Sliwki)
• 5. Filip Štěpánek (MD Fitness Lanškroun)
• 6. Dan Žalud (Gym Flex Mokrá)

physique junioři - do 182 cm

• 1. Matěj Dvořák (SK Přerov)
• 2. Radek Kasal (Fit centrum D & K)
• 3. Vojtěch Plocek (SK Přerov)
• 4. Stanislav Šimek (Target Team)
• 5. Jan Veselý (Mega Fitness Praha)

physique junioři - nad 182 cm

• 1. Přemek Albrecht (SF7 Team)
• 2. David Fryš (GymTime Team)
• 3. Jakub Hrnčíř (Kubík fitness Ostrava)
• 4. František Langmeier (Prostěfitko)

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2022 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty