Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství České republiky dorostu a juniorů 2022 - výsledky

Článek vydán 06. 06. 2022 - Informace svazu - zhlédnutí: 410

Přinášíme Vám kompletní výsledky vrcholné mistrovské soutěže dorosteneckých a juniorských závodníků Mistrovství České republiky dorostu a juniorů 2022, které se konala v neděli 5. června v kulturním domě ve Frenštátu pod Radhoštěm. Vypsány byly kategorie kulturistiky, klasické kulturistiky, physique, classic physique, bodyfitness, bikiny fitness, wellness fitness a fit párů. Na pódium frenštátského mistrovství nastoupilo celkem 90 závodníků.


Kulturistika mladšího dorostu

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 30 Ondřej Vaněk SK PEPA centrum Opava 2006 70,2 - 3 6 9
2. 80 Oldřich Jakub Kubík TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem 2006 68,1 - 6 12 18
3. 89 Martin Dvořák TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem 2006 73,9 - 9 18 27

Kulturistika staršího dorostu do 72 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 25 Tadeáš Kuzník Fit Life 24 Hours Ostrava 2005 71,3 - 6 6 12
2. 30 Ondřej Vaněk SK PEPA centrum Opava 2006 70,2 - 9 14 23
3. 92 Pavel Pecánek SK Fiala´s Gym 2005 59,1 - 9 18 27
4. 66 Filip Bendl Fitness Hulk Plzeň 2004 71,8 - 8 24 32
5. 80 Oldřich Jakub Kubík TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem 2006 68,1 - 14 30 44

Kulturistika staršího dorostu nad 72 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 24 Lukáš Langheinrich Fitness při CVČ Most 2005 83,1 - 3 6 9
2. 90 Jan Hažík 4you fitness 2005 75,0 - 6 12 18

Kulturistika staršího dorostu - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. celk.
1. 25 Tadeáš Kuzník Fit Life 24 Hours Ostrava 2005 71,3 4 4
2. 24 Lukáš Langheinrich Fitness při CVČ Most 2005 83,1 5 5

Kulturistika juniorů do 70 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 26 Petr Kotan Target Team 2003 69,5 - 5 6 11
2. 46 Jan Pipek SK Fiala´s Gym 2003 67,9 - 6 16 22
3. 33 Daniel Bukovský Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 1999 64,5 - 8 18 26
4. 91 Filip Šetek Extrifit Club 1999 68,1 - 15 20 35
5. 92 Pavel Pecánek SK Fiala´s Gym 2005 59,1 - 12 30 42

Kulturistika juniorů do 77 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 21 Martin Vymětal Fitness Slunce Tábor 2001 76,6 - 4 6 10
2. 13 Adam Benedykt Fitness Hulk Plzeň 2000 73,6 - 6 12 18
3. 85 Pavel Dostál Extrifit Club 2000 73,5 - 9 18 27
4. 30 Ondřej Vaněk SK PEPA centrum Opava 2006 70,2 - 12 24 36

Kulturistika juniorů nad 77 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 94 Filip Uruba Toro Gym Vysoké Mýto 2000 87,5 - 4 6 10
2. 81 Josef Zajíček Hulk Gym Brno 2000 92,1 - 9 12 21
3. 76 Filip Bařtipán Tělocvičná jednota Sokol Libochovice 2001 81,7 - 5 18 23
4. 51 Marek Neumann Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 2001 81,7 - 14 24 38
5. 24 Lukáš Langheinrich Fitness při CVČ Most 2005 83,1 - 14 30 44
6. 74 Robin Hellebrand SK PEPA centrum Opava 2001 89,2 - 17 36 53

Kulturistika juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. celk.
1. 21 Martin Vymětal Fitness Slunce Tábor 2001 76,6 3 3
2. 94 Filip Uruba Toro Gym Vysoké Mýto 2000 87,5 6 6
3. 26 Petr Kotan Target Team 2003 69,5 8 8

Klasická kulturistika juniorů

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 95 Lukáš Fürle Oddíl kulturistiky ASK Blansko 2002 173,0 70,2 3 3 6 9
2. 3 Přemysl Štěpánek MD Fitness Lanškroun 1999 177,5 75,8 8 9 18 27
3. 72 Ondřej Jansa T&M Olympia Fitness Praha 2000 173,0 71,2 10 10 20 30
4. 75 Václav Luhan GymTime Team 1999 189,5 86,1 10 9 22 31
5. 22 Adam Chrobák MD Fitness Lanškroun 2000 179,0 77,8 17 16 30 46
6. 56 Štěpán Janský Body Fit Club Hradec Králové 1999 180,5 79,0 17 15 32 47
7. 71 Daniel Pírek Kubík fitness Ostrava 2001 182,0 71,6 20 - - 20
8. 28 Jan Lenárt Kubík fitness Ostrava 2000 186,0 90,2 23 - - 23
9. 52 Martin Havelka BBK Fitness Sokol Znojmo 2000 177,0 78,2 27 - - 27
10. 67 Filip Botůr Fitnesscentrum Šembi Bohumín 1999 177,5 74,1 30 - - 30
11. 96 Tomáš Jurča MD Fitness Lanškroun 2003 183,0 71,6 32 - - 32
12. 47 Radek Janeček MD Fitness Lanškroun 2003 184,0 74,5 36 - - 36

Classic physique juniorů

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 95 Lukáš Fürle Oddíl kulturistiky ASK Blansko 2002 173,0 70,2 3 6 6 12
2. 54 Miroslav Procházka Fitness team Ronnie.cz 1999 179,0 77,8 8 3 18 21
3. 48 Tomáš Paulus T&M Olympia Fitness Praha 2002 170,0 72,2 11 11 18 29
4. 72 Ondřej Jansa T&M Olympia Fitness Praha 2000 173,0 71,2 9 11 22 33
5. 56 Štěpán Janský Body Fit Club Hradec Králové 1999 180,5 79,0 16 15 32 47
6. 71 Daniel Pírek Kubík fitness Ostrava 2001 182,0 71,6 17 16 34 50
7. 34 Matyáš Marek MD Fitness Lanškroun 1999 189,5 86,1 21 - - 21
8. 36 Pavel Gemsa DFitness 1999 168,5 65,3 25 - - 25
9. 53 Dominik Slavík Sportcentrum Cheb 2002 167,5 63,3 26 - - 26

Physique dorostu

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 1 Dominik Maťátko Powerlifting Hodonín 2004 177,0 - 3 3
2. 8 Viktor Korecký Fit Ulbricht Team 2004 183,0 - 6 6
3. 23 Filip Holý Extrifit Club 2005 179,0 - 9 9

Physique juniorů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 49 Dan Žalud Gym Flex Mokrá 2003 173,5 - 4 4
2. 93 David Hrončok Fitness Hulk Plzeň 2000 174,0 - 7 7
3. 1 Dominik Maťátko Powerlifting Hodonín 2004 177,0 - 9 9
4. 10 Filip Štěpánek MD Fitness Lanškroun 2002 171,0 - 13 13
5. 2 Tomáš Sabela Sportovní klub U Sliwki 2000 170,0 - 14 14
6. 73 Giacomo Montevecchi Fitness AVE Přerov 1999 170,0 - 16 16

Physique juniorů do 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 50 Jan Veselý Mega Fitness Praha 2000 181,5 - 3 3
2. 37 Radek Kasal Fit centrum D & K 2002 180,5 - 6 6
3. 44 Stanislav Šimek Target Team 1999 182,0 - 11 11
4. 70 Vojtěch Plocek SK Přerov 1999 180,5 - 11 11
5. 59 Matěj Dvořák SK Přerov 2003 180,0 - 14 14

Physique juniorů nad 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 65 Jakub Hrnčíř Kubík fitness Ostrava 2001 189,5 - 3 3
2. 87 David Fryš GymTime Team 2001 191,0 - 7 7
3. 68 Přemek Albrecht SF7 Team 2002 183,5 - 8 8

Physique juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. celk.
1. 49 Dan Žalud Gym Flex Mokrá 2003 173,5 4 4
2. 50 Jan Veselý Mega Fitness Praha 2000 181,5 5 5
3. 65 Jakub Hrnčíř Kubík fitness Ostrava 2001 189,5 8 8

Bodyfitness juniorek

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 4 Vivien Kruse Target Team 2002 165,0 - 4 4
2. 20 Michaela Šourková Spartan Gym Praha (Xfitness Praha) 2000 168,0 - 5 5

Wellness fitness juniorek

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 43 Kateřina Puflerová Target Team 1999 159,5 - 3 3
2. 18 Alexandra Ryšavá MD Fitness Lanškroun 2003 164,5 - 6 6
3. 42 Aneta Přehnalová Hulk Gym Brno 2001 175,5 - 9 9

Bikiny fitness dorostenek

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 31 Nikola Kubišová Fitness Institut Klub 2005 167,0 - 3 3
2. 98 Kateřina Součková MD Fitness Lanškroun 2004 168,0 - 6 6
3. 29 Šárka Šejnostová Spartan Gym Praha (Xfitness Praha) 2004 165,0 - 9 9
4. 6 Lenka Očenášková Fitness při CVČ Most 2004 163,5 - 13 13
5. 35 Adéla Šťovíčková Target Team 2005 160,5 - 14 14

Bikiny fitness juniorek do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 17 Petra Kutláková Extrifit Club 2000 163,0 - 3 3
2. 41 Veronika Čermáková LaKu Bodybuilder Team 1999 163,0 - 6 6
3. 35 Adéla Šťovíčková Target Team 2005 160,5 - 9 9

Bikiny fitness juniorek do 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 31 Nikola Kubišová Fitness Institut Klub 2005 167,0 - 6 6
2. 98 Kateřina Součková MD Fitness Lanškroun 2004 168,0 - 6 6
3. 55 Nicole-Victoria Medková Fitness Factory Jihlava 2003 165,5 - 10 10
4. 29 Šárka Šejnostová Spartan Gym Praha (Xfitness Praha) 2004 165,0 - 11 11
5. 97 Rosalie Sojáková T&M Olympia Fitness Praha 2001 165,5 - 12 12
6. 27 Tereza Jarošová Extrifit Club 2001 165,5 - 18 18
7. 88 Zuzana Štěrbová SK Luna Fitness Havířov 2001 168,0 - 21 21

Bikiny fitness juniorek nad 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 83 Alena Indráková Extrifit Club 2002 169,5 - 6 6
2. 5 Zuzana Benešová Fitness Hulk Plzeň 2001 171,5 - 8 8
3. 32 Sarah Augstenová Target Team 1999 170,5 - 9 9
4. 61 Zlata Mrázková Mega Fitness Praha 2001 171,5 - 11 11
5. 38 Lucie Žďárská MD Fitness Lanškroun 2001 169,5 - 13 13
6. 15 Klára Řiháková Toro Gym Vysoké Mýto 2002 171,0 - 16 16
7. 45 Tereza Machancová Mega Fitness Praha 2000 172,5 - 19 19

Bikiny fitness juniorek - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. celk.
1. 31 Nikola Kubišová Fitness Institut Klub 2005 167,0 6 6
2. 83 Alena Indráková Extrifit Club 2002 169,5 6 6
3. 17 Petra Kutláková Extrifit Club 2000 163,0 6 6


Rozhodčí a pořadatelé


Ceny pro vítěze jednotlivých kategorií

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2022 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty