Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Seminář rozhodčích - září 2022

Článek vydán 22. 08. 2022 - Rozhodčí - zhlédnutí: 651

V letošním roce jsme se vrátili k tradičnímu formátu dvou seminářů - jarnímu a podzimnímu. První z letošních seminářů se konal v sobotu 26. února 2022 v Brně na již tradičním místě v Brně v Hotel Sharingham.
Druhý z letošních seminářů se bude konat v sobotu 10. září 2022 od 12:00 hod. v Praze. Seminář se uskuteční v přednáškovém sále moderního sportovního centra Hector - Hector Sport Centre, Malešická 655/59c, Praha 10 - Malešice (mapa). Místo konání je dostupné pár minut chůze od autobusové zastávky Malešický park. Můžete pohodlně dorazit i autem, neboť kapacita parkování je v místě konání dostatečná.

Prosíme všechny rozhodčí, kteří se semináře zúčastní, aby opravdu nejpozději do středy 7. září 2022 potvrdili svoji účast a to na e-mailovou adresu uvedenou v závěru tohoto článku. Případné omluvy účasti, prosím, oznamte stejným způsobem. Společně se zasláním uvedeného e-mailu uveďte, zda-li máte zájem o rozhodování na podzimních soutěžích letošní sezóny a to včetně návrhu konkrétních soutěží (kalendář soutěží zde).

Předpokládaný program semináře:

  • (11:45) prezentace
  • (12:00) zahájení
  • Antidopingový výbor ČR - školení svazových činovníků (výběr z obsahu školení - Co je to doping a jak proti němu bojovat, Zakázané látky a metody ve sportu k 1.1.2022, Průběh dopingové kontroly, metoda odběru suché kapky krve, Systém ADAMS, hlášení míst pobytu sportovce, Role a odpovědnosti sportovců a jejich doprovodného personálu, Postih za doping a další)
  • zhodnocení soutěžní sezóny jaro 2022 - vyhodnocení rozhodčích, rozbory kategorií (ukázky, nedostatky), pózování, plavky apod.
  • mezinárodní formát soutěží na jaře 2022
  • podzimní soutěže 2022
  • informace o dění v IFBB, změny a vývoj kategorií na soutěžích IFBB
  • informace o SKFČR, mistrovské soutěže 2023
  • diskuze
  • závěr (předpokládán okolo 16:00)

V rámci semináře bude pro rozhodčí zajištěno drobné občerstvení.

Kontakt pro potvrzení účasti, pro případné dotazy či omluvy z účasti:

Martin Louda
- e-mail: martin.louda@skfcr.cz
- tel.: 604 767 664

Semináře by se rozhodně měli zúčastnit všichni stávající rozhodčí, kteří chtějí rozhodovat na soutěžích v roce 2022. Zúčastnit by se měli také noví žadatelé o rozhodcovskou licenci, kteří již zaslali žádost, ta byla schválena a kteří již absolvovali testpapery na některé ze soutěží. Ti v případě, že úspěšně absolvují písemný test, budou moci již na podzimních soutěžích 2022 rozhodovat.


Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty