Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Partner Cup 2022 - startovní listiny

Článek vydán 13. 10. 2022 - Informace svazu - zhlédnutí: 1532

V neděli 16. října se koná v Čelákovicích již tradičně první, velmi populární pohárová soutěž Partner Cup. Závodníci se utkají v kategoriích kulturistiky mužů, klasické kulturistiky, classic physique, physique mužů, bodyfitness, bikiny fitness a wellness fitness - kompletní propozice zobrazíte zde.

Celé klání se uskuteční v Kulturním domě Čelákovice (Sady 17. listopadu).

Celkem je přihlášeno ve všech kategoriích 131 závodníků.

Stejně jako na mistrovských soutěžích, i na této pohárové soutěži bude program v blocích probíhat podle mezinárodního stylu IFBB. Soutěž Partner Cup proběhne ve 4 blocích.


Harmonogram soutěže Partner Cup

08:30 – 09:15 PREZENTACE
09:15 – 10:00 porada rozhodčích
10:00 – 17:00 SEMIFINÁLE + FINÁLE (soutěž proběhne ve 4 blocích)

BLOK 1
• physique muži
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ physique muži
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE physique muži
BLOK 2
• klasická kulturistika
• wellness fitness
• bodyfitness
• classic physique
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ klasická kulturistika, wellness fitness, bodyfitness a classic physique
BLOK 3
• bikiny fitness
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ bikiny fitness
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍ VÍTĚZKU bikiny fitness
BLOK 4
• kulturistika masters
• kulturistika muži
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ kulturistika muži a kulturistika masters
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE kulturistika muži


Začátek soutěže je naplánovaný na 10:00 hod.

Cena vstupného pro diváky na celý den je 300 Kč, vstupné pro trenéry je 300 Kč.


Nástřik soutěžní barvou bude zajišťovat firma JanTana a objednávku nástřiku můžete provést na webu https://book.jantana.eu nebo telefonicky: +420 777 003 333.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: sekretariat@skfcr.cz • tel.: +420 737 651 578)

Podle obsazenosti jednotlivých kategorií po prezentaci budou některé kategorie sloučeny nebo rozděleny.


bikiny fitness - do 165 cm

• 1. Julie Balamutová (Extrifit Club)
• 2. Daniela Hoďovská (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 3. Martina Jiříková (Sportstudio Prima Karlovy Vary)
• 4. Klára Mrowiecová (Fitness Victory)
• 5. Olga Nehasilová (Prom-In Team)
• 6. Tereza Podroužková (Fit - K.O. Staré Město)
• 7. Adéla Stonawská (Sportcentrum Cheb)
• 8. Anna Šteflíčková (Fitness Corso)
• 9. Michaela Vařáková (M-Style Fitness)

bikiny fitness - do 170 cm

• 1. Aneta Brožová (LaKu Bodybuilder Team)
• 2. Gabriela Červená (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 3. Veronika Derbak ()
• 4. Tereza Dognerová (Fitness Hulk Plzeň)
• 5. Sára Hadariová (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 6. Anastasia Hagen (Target Team)
• 7. Markéta Kohoutková (Fitness Corso)
• 8. Nikola Kubišová (Fitness Institut Klub)
• 9. Sabina Langerová (Sportfightclub )
• 10. Michaela Stoklasová (Fitness team Ronnie.cz)
• 11. Nina Václavková (Twister fitness Club Ostrava)
• 12. Natálie Veselá (Extrifit Club)
• 13. Alina Zaychenko (Fitness Corso)

bikiny fitness - do 175 cm

• 1. Nikola Bendová (Prostěfitko)
• 2. Aneta Čížková (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Tereza Kovaříková (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Anna Mašterová (Fitness team Ronnie.cz)
• 5. Nazafarin Mirzakhalili (0)
• 6. Eva Niemetzová (Yamamoto Czech)
• 7. Andrea Pavlíková (Fitness team Ronnie.cz)
• 8. Zuzana Prudíková (SF7 Team)
• 9. Veronika Siváková (Form Factory)
• 10. Adéla Weissová (Fitness Hulk Plzeň)

bikiny fitness - nad 175 cm

• 1. Lenka Frömlová (Fitness AVE Přerov)
• 2. Eva Hejdušková (Fitness Hulk Plzeň)
• 3. Tereza Hildebrandová (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Nikol Ševelová (Irongym Kyjov)
• 5. Tereza Stefanová (Synergy Club)

wellness fitness

• 1. Dana Dušková (Sportfightclub )
• 2. Nikola Faktorová (Mafia Fitness)
• 3. Eva Havlenová (TJ Lokomotiva Beroun)
• 4. Petra Helmová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 5. Lucie Jakouběová (Fitness Corso)
• 6. Alžběta Lansbergová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 7. Zuzana Otavová (Extrifit Club)
• 8. Veronika Prokešová (Czech Virus Gym)
• 9. Helena Sovová (Prostěfitko)
• 10. Jana Zahradníčková (SK Fiala´s Gym)

bodyfitness ženy

• 1. Lubica Čemezová (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 2. Petra Dobrovolná (SK Fiala´s Gym)
• 3. Monika Horáčková (Fitness Institut Klub)
• 4. Nikoleta Hricová (Fitness AVE Přerov)
• 5. Damijana Meitnerová (Fitness Factory Jihlava)
• 6. Dagmar Podhrázská (S. K. Maximus Praha)
• 7. Eva Šikolová (Fitness Corso)

kulturistika muži - do 80 kg

• 1. Petr Čížek (Prom-In Team)
• 2. Vladimír Fejfar Zajíc (Mixgym Fitness Liberec)
• 3. Tomáš Jedlička (Fitness při CVČ Most)
• 4. Jan Kopečný (Extrifit Club)
• 5. Richard Soja (Target Team)
• 6. Adam Szollosy (Kubík fitness Ostrava)
• 7. Jan Štrunc (SK Fiala´s Gym)
• 8. Jakub Vaščák (T&M Olympia Fitness Praha)

kulturistika muži - do 90 kg

• 1. Radek Jurán (Gym Blue Sun)
• 2. Daniel Karlík (Extrifit Club)
• 3. Roman Kawulok (TJ TŽ Třinec)
• 4. Lukáš Rejholec (SK Fiala´s Gym)
• 5. Michal Soukup (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 6. Jesse Storck (TJ TŽ Třinec)
• 7. Filip Sytař (SK Luna Fitness Havířov)

kulturistika muži - nad 90 kg

• 1. David Mrázek (Pro Life Fitness Telč)
• 2. Josef Podhrazsky (S. K. Maximus Praha)
• 3. Tomáš Růžička (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Zdeněk Vedra (T&M Olympia Fitness Praha)

kulturistika muži masters

• 1. Martin Cettl (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 2. Vladimír Fejfar Zajíc (Mixgym Fitness Liberec)
• 3. Patrik Iláš (Gym13 Modřice)
• 4. Daniel Karlík (Extrifit Club)
• 5. Tomas Mach (Clever Fit Kladno)
• 6. Josef Podhrazsky (S. K. Maximus Praha)

klasická kulturistika

• 1. Artur Bartusik (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Martin Cettl (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 3. Roman Čížek (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Patrik Iláš (Gym13 Modřice)
• 5. Patrik Jones (Target Team)
• 6. Marek Kadlečík (Atomy Sport-club Kroměříž)
• 7. George King (MHR Academy)
• 8. František Maňák (Fitness při CVČ Most)
• 9. Vojtěch Novák (MHR Academy)
• 10. Miroslav Procházka (Fitness team Ronnie.cz)
• 11. Jakub Slovan (Fitness Corso)
• 12. Ondřej Vavrys (TJ TŽ Třinec)
• 13. Tomáš Vejmělek (Gym Flex Mokrá)
• 14. Martin Volf (Extrifit Club)

physique classic

• 1. Artur Bartusik (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Petr Buráň (Gym Blue Sun)
• 3. Roman Čížek (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Daniel Drtina (Fitness team Ronnie.cz)
• 5. Václav Hladký (SK Fiala´s Gym)
• 6. Patrik Jones (Target Team)
• 7. Marek Kadlečík (Atomy Sport-club Kroměříž)
• 8. Václav Koudelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 9. Petr Pixa (Delta Fitness Praha)
• 10. Miroslav Procházka (Fitness team Ronnie.cz)
• 11. Tomáš Růžička (T&M Olympia Fitness Praha)
• 12. Ondřej Vavrys (TJ TŽ Třinec)

physique muži - do 174 cm

• 1. David Jeništa (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 2. Miloš Kment (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 3. Danny Korinta (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 4. Josef Kožmín (Extrifit Club)
• 5. Jiří Mohelník (Fit centrum D & K)
• 6. Jackomo Montewetchi (Fitness AVE Přerov)
• 7. Albert Saydulaev (Czech Virus Gym)

physique muži - do 178 cm

• 1. Otto Scherzer (Target Team)
• 2. Petr Veselý (SF7 Team)

physique muži - do 182 cm

• 1. Tomáš Adolf (Mixgym Fitness Liberec)
• 2. Martin Bluďovský (M-Style Fitness)
• 3. Michal Dohnal (Fitness Institut Klub)
• 4. Ondřej Grygar (Fit Life 24 Hours Ostrava)
• 5. Daniel Hapala (Fit - K.O. Staré Město)
• 6. Pavel Havelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 7. Adam Mezera (Fitness Hulk Plzeň)

physique muži - nad 182 cm

• 1. Sebastian Balín (Target Team)
• 2. Libor Havránek (Extrifit Club)
• 3. David Juríček (Form Factory)
• 4. Jan Koníř (Mixgym Fitness Liberec)
• 5. Jakub Leitner (Fit - K.O. Staré Město)
• 6. Filip Marta (Prostěfitko)
• 7. Vojtěch Nesvadba (Extrifit Club)
• 8. Zdenek Piekarz (Target Team)
• 9. David Starck (Fitness Hulk Plzeň)
• 10. Jan Strnádek (Target Team)

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2022 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty