Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Partner Cup 2022 - výsledky

Článek vydán 17. 10. 2022 - Informace svazu - zhlédnutí: 638

V kulturním domě v Čelákovicích, který po léta hostí pohárové soutěže v kulturistice a fitness, se v neděli 16. října pod pořadatelskou taktovkou zkušeného promotéra Miroslava Tichého uskutečnil letošní Partner Cup.

Na pódium nastoupilo 113 závodníků, z nichž někteří výsledky své práce prezentovali hned ve dvou kategoriích. Nejpočetněji obsazenou kategorií letošního Partner Cupu se stala klasická kulturistika mužů, ve které se představilo šestnáct borců.


Physique mužů do 174 cm

p. č. jméno oddíl /stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 19 David Jeništa Března Fitness Club Česká Lípa 1998 173,5 3 3
2. 48 Albert Saydulaev Czech Virus Gym 1994 168 6 6
3. 14 Miloš Kment Fitness Centrum Aura Plzeň 1999 172 9 9
4. 109 Josef Kožmín Extrifit Club 1998 166,5 12 12
5. 121 Jackomo Montewetchi Fitness AVE Přerov 1999 170,5 15 15
6. 84 Danny Korinta Spartan Gym Praha 2003 172 18 18
7. 113 Jiří Mohelník Fit centrum D & K 1954 167,5 21 21

Physique mužů do 178 cm

p. č. jméno oddíl /stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 26 Adam Mezera Fitness Hulk Plzeň 1992 177,5 3 3
2. 115 Otto Scherzer Target Team 1978 176 6 6
3. 20 Petr Veselý SF7 Team 1990 175,5 9 9

Physique mužů do 182 cm

p. č. jméno oddíl /stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 108 Pavel Havelka Fitness team Ronnie.cz 1979 181 4 4
2. 106 Martin Bluďovský M-Style Fitness 1999 179 6 6
3. 82 Daniel Hapala Fit - K.O. Staré Město 1993 181 8 8
4. 40 Michal Dohnal Fitness Institut Klub 2000 181 13 13
5. 3 Ondřej Grygar Fit Life 24 Hours Ostrava 2002 180 15 15
6. 126 Tomáš Adolf Mixgym Fitness Liberec 2000 180 18 18

Physique mužů nad 182 cm

p. č. jméno oddíl /stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 29 Jan Koníř Mixgym Fitness Liberec 1994 188 5 4 9
2. 77 Zdenek Piekarz Target Team 1995 183 10 10 20
3. 119 Filip Marta Prostěfitko 1998 184 9 11 20
4. 105 Vojtěch Nesvadba Extrifit Club 1997 189 10 12 22
5. 24 David Starck Fitness Hulk Plzeň 1999 186 12 11 23
6. 111 Jakub Leitner Fit - K.O. Staré Město 1997 189,5 20 17 37
7. 125 Jan Strnádek Target Team 1997 189,5 20 20
8. 100 Libor Havránek Extrifit Club 1997 183 23 23
9. 44 Marek Kadlečík Atomy Sport-club Kroměříž 2003 184 28 28
10. 97 Sebastian Balín Target Team 1995 184 29 29
11. 49 David Juríček Form Factory 1995 182,5 33 33

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl /stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 19 David Jeništa Března Fitness Club Česká Lípa 3 3
2. 29 Jan Koníř Mixgym Fitness Liberec 8 8
3. 26 Adam Mezera Fitness Hulk Plzeň 9 9
4. 108 Pavel Havelka Fitness team Ronnie.cz 11 11

Klasická kulturistika mužů

p. č. jméno oddíl /stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 42 Miroslav Procházka Fitness team Ronnie.cz 1999 78,5/178,5 10 3 12 15
2. 47 Artur Bartusik T&M Olympia Fitness Praha 1992 81,3/180,5 5 6 10 16
3. 30 Ondřej Vavrys TJ TŽ Třinec 1988 88,4/185,5 9 12 18 30
4. 53 Václav Koudelka Fitness team Ronnie.cz 2000 97,7/189,5 10 12 26 38
5. 107 Petr Buráň Gym Blue Sun 1993 83/176 12 12 26 38
6. 74 Vladimír Fejfar Zajíc Mixgym Fitness Liberec 1981 80,6/173 20 17 30 47
7. 64 Tomáš Vejmělek Gym Flex Mokrá 1995 75,5/179 20 20
8. 46 Martin Volf Extrifit Club 1998 83,8/176,5 24 24
9. 16 Patrik Jones Target Team 2001 83,4/175,5 28 28
10. 6 Vojtěch Novák MHR Academy 1999 68,7/167,5 32 32
11. 27 František Maňák Fitness při CVČ Most 1991 81,1/177 33 33
12. 21 Martin Cettl Hard Core Gym Františkovy Lázně 1975 90,9/184 35 35
13. 102 Jakub Slovan Fitness Corso 1994 80,7/179,5 36 36
14. 56 Roman Čížek T&M Olympia Fitness Praha 2000 69/178 42 42
15. 61 Petr Pixa Delta Fitness Praha 1996 61/165,5 45 45
16. 96 Daniel Drtina Fitness team Ronnie.cz 2001 83,6/177 46 46

Bodyfitness žen

p. č. jméno oddíl /stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 11 Petra Helmová Profi Fitness Eva Plzeň 1984 178 3 3 6
2. 37 Nikoleta Hricová Fitness AVE Přerov 1998 171,5 8 8 16
3. 117 Lubica Čemezová Spartan Gym Praha 1978 165 8 9 17
4. 70 Damijana Meitnerová Fitness Factory Jihlava 1978 166 11 10 21
5. 76 Monika Horáčková Fitness Institut Klub 1990 170 15 15 30
6. 130 Petra Dobrovolná SK Fiala´s Gym 1984 166 18 18 36
7. 99 Eva Šikolová Fitness Corso 1982 172 22 22
8. 73 Dagmar Podhrázská S. K. Maximus Praha 1954 169,5 23 23

Classic physique mužů

p. č. jméno oddíl /stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 42 Miroslav Procházka Fitness team Ronnie.cz 1999 78,5/178,5 5 3 8 11
2. 107 Petr Buráň Gym Blue Sun 1993 83/176 6 9 10 19
3. 53 Václav Koudelka Fitness team Ronnie.cz 2000 97,7/189,5 11 13 24 37
4. 7 Tomáš Růžička T&M Olympia Fitness Praha 1987 94/181,5 13 17 24 41
5. 16 Patrik Jones Target Team 2001 83,4/175,5 20 15 26 41
6. 47 Artur Bartusik T&M Olympia Fitness Praha 1992 81,3/180,5 11 7 36 43
7. 46 Martin Volf Extrifit Club 1998 83,8/176,5 21 21
8. 30 Ondřej Vavrys TJ TŽ Třinec 1988 88,4/185,5 25 25
9. 96 Daniel Drtina Fitness team Ronnie.cz 2001 83,6/177 29 29
10. 25 Václav Hladký SK Fiala´s Gym 1995 74,9/178 29 29
11. 56 Roman Čížek T&M Olympia Fitness Praha 2000 69/178 30 30

Wellness žen

p. č. jméno oddíl /stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 101 Eva Havlenová TJ Lokomotiva Beroun 1996 162 5 5 10
2. 91 Helena Sovová Prostěfitko 1994 7 5 12
3. 78 Zuzana Otavová Extrifit Club 1994 163 8 9 17
4. 55 Alžběta Lansbergová T&M Olympia Fitness Praha 2002 164 11 12 23
5. 66 Nikola Faktorová Mafia Fitness 2000 165,5 15 15 30
6. 52 Dana Dušková Sportfightclub 1981 171 18 18 36
7. 17 Lucie Jakouběová Fitness Corso 1992 174 22 22
8. 13 Veronika Prokešová Czech Virus Gym 1995 162,5 23 23

Bikiny fitness žen do 165 cm

p. č. jméno oddíl /stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 2 Sára Hadariová Spartan Gym Praha 2000 164 4 6 10
2. 18 Nina Václavková Twister fitness Club Ostrava 2003 165 7 4 11
3. 68 Daniela Hoďovská Spartan Gym Praha 1985 159,5 9 9 18
4. 128 Olga Nehasilová Prom-In Team 2002 161,5 11 13 24
5. 88 Klára Mrowiecová Fitness Victory 2000 164 16 17 33
6. 123 Tereza Podroužková Fit - K.O. Staré Město 2000 162 19 16 35
7. 23 Veronika Derbak Sportstudio Prima Karlovy Vary 2005 165 21 21
8. 86 Julie Balamutová Extrifit Club 1991 161 21 21
9. 122 Anna Šteflíčková Fitness Corso 1980 148,5 30 30
10. 58 Michaela Vařáková M-Style Fitness 2004 165 31 31
11. 104 Michaela Stoklasová Fitness team Ronnie.cz 2005 164,5 33 33
12. 60 Martina Jiříková Sportstudio Prima Karlovy Vary 2000 156 33 33

Bikiny fitness žen do 170 cm

p. č. jméno oddíl /stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 33 Alina Zaychenko Fitness Corso 1996 166,5 3 3 6
2. 8 Gabriela Červená Profi Fitness Eva Plzeň 1982 167,5 8 8 16
3. 9 Sabina Langerová Sportfightclub 2000 167 10 10 20
4. 62 Nikola Kubišová Fitness Institut Klub 2005 167 10 10 20
5. 4 Nikola Bendová Prostěfitko 1990 168 16 13 29
6. 35 Aneta Brožová LaKu Bodybuilder Team 1999 167,5 18 16 34
7. 69 Anastasia Hagen Target Team 1985 167,5 19 19
8. 80 Tereza Dognerová Fitness Hulk Plzeň 1994 166,5 26 26
9. 95 Markéta Kohoutková Fitness Corso 1983 167,5 30 30
10. 131 Nazafarin Mirzakhalili Spartan Gym Praha 1972 169,5 30 30
11. 124 Natálie Veselá Extrifit Club 1992 167 32 32
12. 1 Tereza Stefanová Synergy Club 1987 166 33 33

Bikiny fitness žen do 175 cm

p. č. jméno oddíl /stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 87 Veronika Siváková Form Factory 1994 173 3 3 6
2. 127 Andrea Pavlíková Fitness team Ronnie.cz 1996 170,5 6 9 15
3. 57 Tereza Kovaříková Fitness team Ronnie.cz 2000 171 10 6 16
4. 10 Eva Niemetzová Yamamoto Czech 2000 174,5 10 11 21
5. 93 Aneta Čížková Fitness team Ronnie.cz 2000 174,5 17 16 33
6. 71 Anna Mašterová Fitness team Ronnie.cz 1997 173 19 17 36
7. 54 Zuzana Prudíková SF7 Team 1985 171 21 21
8. 83 Adéla Weissová Fitness Hulk Plzeň 1993 173 21 21

Bikiny fitness žen nad 175 cm

p. č. jméno oddíl /stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 41 Nikol Ševelová Irongym Kyjov 1998 178,5 5 5
2. 51 Eva Hejdušková Fitness Hulk Plzeň 1990 175,5 6 6
3. 45 Tereza Hildebrandová Fitness team Ronnie.cz 1998 176 6 6

Bikiny fitness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl /stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 87 Veronika Siváková Form Factory 3 3
2. 33 Alina Zaychenko Fitness Corso 6 6
3. 2 Sára Hadariová Spartan Gym Praha 9 9
4. 41 Nikol Ševelová Irongym Kyjov 12 12

Kulturistika mužů masters

p. č. jméno oddíl /stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 31 Tomáš Mach Clever Fit Kladno 1982 103,5 6 6 12
2. 72 Petr Čížek Prom-In Team 1967 70,7 4 16 20
3. 39 Daniel Karlík Extrifit Club 1981 88 8 16 24
4. 74 Vladimír Fejfar Zajíc Mixgym Fitness Liberec 1981 80,6 12 22 34
5. 21 Martin Cettl Hard Core Gym Františkovy Lázně 1975 90,9 14 32 46
6. 43 Patrik Iláš Gym13 Modřice 1975 93,3 18 36 54
7. 118 Josef Podhrazský S. K. Maximus Praha 1978 99,2 21 40 61

Kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno oddíl /stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 129 Richard Soja Target Team 1994 78,8 6 6 12
2. 22 Tomáš Jedlička Fitness při CVČ Most 1997 77,3 6 14 20
3. 72 Petr Čížek Prom-In Team 1967 70,7 6 22 28
4. 5 Jan Štrunc SK Fiala´s Gym 1992 76,5 12 18 30
5. 120 Adam Szöllösy Kubík fitness Ostrava 1991 80 13 28 41
6. 38 Jan Kopečný Extrifit Club 1998 73,8 16 36 52
7. 75 Jakub Vaščák T&M Olympia Fitness Praha 2003 72,3 21 42 63

Kulturistika mužů do 90 kg

p. č. jméno oddíl /stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 15 Radek Juráň Gym Blue Sun 1994 86,7 8 6 14
2. 110 Lukáš Rejholec SK Fiala´s Gym 1998 83,5 4 12 16
3. 59 Michal Soukup Fitness Centrum Aura Plzeň 1995 89,3 11 22 33
4. 39 Daniel Karlík Extrifit Club 1981 88 11 22 33
5. 103 Filip Sytař SK Luna Fitness Havířov 1998 87,4 12 28 40
6. 36 Jesse Storck TJ TŽ Třinec 1995 84,5 18 36 54

Kulturistika mužů nad 90 kg

p. č. jméno oddíl /stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 32 Zdeněk Vedra T&M Olympia Fitness Praha 1986 115,8 4 6 10
2. 50 David Mrázek Pro Life Fitness Telč 1995 95,4 6 12 18
3. 118 Josef Podhrazský S. K. Maximus Praha 1978 99,2 10 20 30
4. 43 Patrik Iláš Gym13 Modřice 1975 93,3 11 22 33

Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl /stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 15 Radek Juráň Gym Blue Sun 5 5
2. 32 Zdeněk Vedra T&M Olympia Fitness Praha 6 6
3. 31 Tomáš Mach Clever Fit Kladno 7 7
4. 129 Richard Soja Target Team 12 12


Rozhodčí a ocenění

Ocenění manželé Helena a Jiří Plívovi za dlouholetou úspěšnou činnost v SKFČR
Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2022 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty