Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

GP Fitness Brno 2022 - startovní listiny

Článek vydán 20. 10. 2022 - Informace svazu - zhlédnutí: 1306

V sobotu 22. října se koná v Brně další tradiční a populární pohárová soutěž Grand Prix Fitness Brno. Závodníci se utkají v kategoriích kulturistiky mužů, klasické kulturistiky, physique juniorů a mužů, bodyfitness, bikiny fitness juniorek, žen a masters, wellness fitness a také v kondičních kategoriích bikiny fitness a physique mužů - kompletní propozice zobrazíte zde.

Celé klání se uskuteční na již známém místě v Kulturní centru Líšeň (ulice Klajdovská 28).

Celkem je přihlášeno ve všech kategoriích 130 závodníků.

Stejně jako u všech letošních soutěží, i na této pohárové soutěži bude program probíhat v blocích (mezinárodní styl IFBB). Soutěž proběhne ve 4 blocích. Prosíme závodníky, aby aktivně sledovali pokyny vedoucího závodníků a rovněž dodržovali pokyny pořadatelů.


Harmonogram soutěže GP Fitness Brno

10:00 – 11:15 PREZENTACE
11:15 – 12:00 porada rozhodčích
12:00 – 17:00 SEMIFINÁLE + FINÁLE (soutěž proběhne ve 4 blocích)

BLOK 1
• klasická kulturistika
• kulturistika muži
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ klasická kulturistika a kulturistika muži
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE kulturistika muži
BLOK 2
• kondiční bikiny fitness
• bikiny fitness juniorky
• wellness fitness
• bodyfitness
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ kondiční bikiny fitness, bikiny fitness juniorky, wellness fitness a bodyfitness

Soutěž o nejhezčí zadeček.

BLOK 3
• kondiční physique muži
• physique junioři
• physique muži
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ kondiční physique, physique junioři a physique muži
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE physique
BLOK 4
• bikiny fitness masters
• bikiny fitness ženy
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ bikiny fitness masters a bikiny fitness ženy
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍ VÍTĚZKU bikiny fitness


Začátek soutěže je naplánovaný na 12:00 hod.

Cena vstupného pro diváky na celý den je 400 Kč, vstupné pro trenéry je 400 Kč.
Součástí klání bude již tradiční doprovodná soutěž o nejhezčí zadeček, kde hlavní cena je luxusní dárek od hlavního partnera GP firmy Danifit v hodnotě 5000 Kč.


Nástřik soutěžní barvou bude zajišťovat firma Jan Tana Europe a objednávku nástřiku můžete provést na webu https://book.jantana.eu nebo telefonicky: +420 777 003 333.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: sekretariat@skfcr.cz • tel.: +420 737 651 578)

Podle obsazenosti jednotlivých kategorií po prezentaci budou některé kategorie sloučeny nebo rozděleny.


kondiční - bikiny fitness ženy

• 1. Tereza Juklova (Padera Gym)
• 2. Marcela Neuwirthová (Gym13 Modřice)
• 3. Iveta Pregetová (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 4. Jitka Šaclová (Fitness Institut Klub)
• 5. Klára Zelenková (Target Team)
• 6. Barbora Žalkovská (Yamamoto Czech)

bikiny fitness juniorky

• 1. Aneta Brožová (LaKu Bodybuilder Team)
• 2. Michaela Chybíková (Fit Park Ostrava)
• 3. Veronika Derbak (Sportstudio Prima Karlovy Vary)
• 4. Sára Hadariová (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 5. Veronika Jančálková (AS Fitness Nový Jičín)
• 6. Martina Jiříková (Sportstudio Prima Karlovy Vary)
• 7. Tereza Kovaříková (Fitness team Ronnie.cz)
• 8. Sabina Langerová (Sportfightclub )
• 9. Nicole-Victoria Medková (Fitness Factory Jihlava)
• 10. Olga Nehasilová (Prom-In Team)
• 11. Eva Niemetzová (Yamamoto Czech)
• 12. Tereza Podroužková (Fit - K.O. Staré Město)
• 13. Vanesa Pomklová (SK Luna Fitness Havířov)
• 14. Aneta Přikrylová (Fitness Gottvald)
• 15. Veronika Skácelová (SK Luna Fitness Havířov)
• 16. Viktorie Šubrtová (Fitness team Ronnie.cz)
• 17. Nina Václavková (Twister fitness Club Ostrava)
• 18. Vanessa Vrátná (TJ Lokomotiva Beroun)

bikiny fitness

• 1. Julie Balamutova (Extrifit Club)
• 2. Nikola Bendova (Prostěfitko)
• 3. Irina Brazhynenko (Padera Gym)
• 4. Aneta Brožová (LaKu Bodybuilder Team)
• 5. Michaela Chybíková (Fit Park Ostrava)
• 6. Gabriela Červená (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 7. Sára Hadariová (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 8. Klára Hamalová (DFitness)
• 9. Tereza Hildebrandová (Fitness team Ronnie.cz)
• 10. Daniela Hoďovská (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 11. Veronika Jančálková (AS Fitness Nový Jičín)
• 12. Michaela Kouřilová (Extrifit Club)
• 13. Tereza Kovaříková (Fitness team Ronnie.cz)
• 14. Sabina Langerová (Sportfightclub )
• 15. Olga Nehasilová (Prom-In Team)
• 16. Eva Niemetzová (Yamamoto Czech)
• 17. Tereza Podroužková (Fit - K.O. Staré Město)
• 18. Vanesa Pomklová (SK Luna Fitness Havířov)
• 19. Alice Pospíšilová (Padera Gym)
• 20. Iveta Pregetová (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 21. Veronika Siváková (Form Factory)
• 22. Veronika Skácelová (SK Luna Fitness Havířov)
• 23. Tereza Stefanová (Synergy Club)
• 24. Michaela Stoklasová (Fitness team Ronnie.cz)
• 25. Jitka Šaclová (Fitness Institut Klub)
• 26. Nikol Ševelová (Irongym Kyjov)
• 27. Viktorie Šubrtová (Fitness team Ronnie.cz)
• 28. Vanessa Vrátná (TJ Lokomotiva Beroun)
• 29. Tereza Waclavová (SK PEPA centrum Opava)
• 30. Jana Zouharová (Gym Blue Sun)

bikiny fitness masters

• 1. Irina Brazhynenko (Padera Gym)
• 2. Gabriela Červená (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 3. Daniela Hoďovská (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 4. Alice Pospíšilová (Padera Gym)
• 5. Zuzana Prudíková (SF7 Team)
• 6. Enkhjargal Sandagdorj (Target Team)
• 7. Jana Zouharová (Gym Blue Sun)

wellness fitness

• 1. Barbora Demelová (Mišmaš Fitness Brno)
• 2. Dana Dušková (Sportfightclub )
• 3. Eva Havlenová (TJ Lokomotiva Beroun)
• 4. Natálie Kovaříková (Fitness Hulk Plzeň)
• 5. Alžběta Lansbergová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 6. Veronika Prokešová (Czech Virus Gym)
• 7. Helena Sovová (Prostěfitko)
• 8. Michaela Vojáčková (HDfitness Krnov)
• 9. Jana Zahradníčková (SK Fiala´s Gym)

bodyfitness ženy

• 1. Monika Horáčková (Fitness Institut Klub)
• 2. Nikoleta Hricová (Fitness AVE Přerov)
• 3. Damijana Meitnerová (Fitness Factory Jihlava)

kulturistika muži - do 80 kg

• 1. Vladimír Fejfar Zajíc (Mixgym Fitness Liberec)
• 2. Jan Kopečný (Extrifit Club)
• 3. Richard Soja (Target Team)
• 4. Jan Štrunc (SK Fiala´s Gym)

kulturistika muži - nad 80 kg

• 1. Šimon Grebík (Gym Blue Sun)
• 2. Oldrich Holoubek (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Kristián Jahoda (Turek Team)
• 4. Radek Juráň (Gym Blue Sun)
• 5. David Mrázek (Pro Life Fitness Telč)
• 6. Tomáš Růžička (T&M Olympia Fitness Praha)
• 7. Filip Sytař (SK Luna Fitness Havířov)
• 8. Zdeněk Vedra (T&M Olympia Fitness Praha)
• 9. Nikolay Asparuhov (Rakousko)

klasická kulturistika

• 1. Daniel Drtina (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Martin Holaň (Fontána fitness)
• 3. Patrik Iláš (Gym13 Modřice)
• 4. Vojtěch Novák (MHR Academy)
• 5. Tomáš Roškot (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Filip Šuta (Fitness team Ronnie.cz)
• 7. Ondřej Vavrys (TJ TŽ Třinec)
• 8. Tomáš Vejmělek (Gym Flex Mokrá)
• 9. Martin Volf (Extrifit Club)
• 10. Denis Longa (Slovensko)
• 11. Andrej Sintaj (Slovensko)

kondiční - physique muži

• 1. Jiří Dobrovolný (SF7 Team)
• 2. Vladimir Fedotov (Target Team)
• 3. Roman Rezek (SF7 Team)
• 4. Erik Schillinger (SF7 Team)
• 5. Michael Vágner (Big1One Fitness)

physique junioři

• 1. Martin Bluďovský (M-Style Fitness)
• 2. Michal Dohnal (Fitness Institut Klub)
• 3. Alexandr Hartman (MD Fitness Lanškroun)
• 4. Marek Kadlečík (Atomy Sport-club Kroměříž)
• 5. Dominik Rezek (SF7 Team)
• 6. Daniel Tolinger (Mafia Fitness)
• 7. Jan Uher (Gym Blue Sun)
• 8. Yordan Krastev (Rakousko)

physique muži

• 1. Sebastian Balín (Target Team)
• 2. Martin Bluďovský (M-Style Fitness)
• 3. Martin Červený (Extrifit Club)
• 4. Jiří Dobrovolný (SF7 Team)
• 5. Vladimir Fedotov (Target Team)
• 6. Daniel Hapala (Fit - K.O. Staré Město)
• 7. Alexandr Hartman (MD Fitness Lanškroun)
• 8. Jan Koníř (Mixgym Fitness Liberec)
• 9. Josef Kožmín (Extrifit Club)
• 10. Jakub Leitner (Fit - K.O. Staré Město)
• 11. Adam Mezera (Fitness Hulk Plzeň)
• 12. Tom Quang (Gym Flex Mokrá)
• 13. Dominik Rezek (SF7 Team)
• 14. Roman Rezek (SF7 Team)
• 15. Albert Saydulaev (Czech Virus Gym)
• 16. Erik Schillinger (SF7 Team)
• 17. Philipp Stoimenov (4you fitness)
• 18. Pavel Šimáček (M-Style Fitness)
• 19. Daniel Tolinger (Mafia Fitness)
• 20. Marek Urban (Irongym Kyjov)
• 21. Adrian Zvarik (Slovensko)

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2022 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty