Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Grand Prix Fitness Brno 2022 - výsledky

Článek vydán 22. 10. 2022 - Informace svazu - zhlédnutí: 1048

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny podzimní pohárové soutěže Grand Prix Fitness Brno 2022 konané v sobotu 22. října v Kulturním centru Líšeň v Brně. Klání bylo vyhlášeno pro kategorie kulturistiky, klasické kulturistiky, physique mužů, bikiny fitness, wellness fitness a bodyfitness, včetně kondičního bikiny fitness a physique mužů - přihlášeno bylo 124 závodníků, na pódiu se nakonec prezentovalo 126.

V rámci doprovodného programu proběhla také soutěž o nejhezčí dámský zadeček.


Kulturistika mužů do 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 61 Radek Juráň Gym Blue Sun 1994 86,7 6 6 12
2. 76 Nikolay Asparuhov Rakousko 2001 88,6 3 12 15
3. 91 Richard Soja Target Team 1997 79,1 8 18 26
4. 42 Oldřich Holoubek T&M Olympia Fitness Praha 1995 89,7 16 24 40
5. 64 Jan Štrunc SK Fiala´s Gym 1992 76,2 17 32 49
6. 3 Filip Sytař SK Luna Fitness Havířov 1998 86,7 17 34 51
7. 55 Jan Kopečný Extrifit Club 1998 74,8 14 40 54

Kulturistika mužů nad 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 87 Zdeněk Vedra T&M Olympia Fitness Praha 1986 117,1 3 6 9
2. 136 Tomáš Růžička T&M Olympia Fitness Praha 1987 96,5 9 16 25
3. 109 David Mrázek Pro Life Fitness Telč 1995 94,3 10 16 26
4. 47 Šimon Grebík Gym Blue Sun 1998 91,4 12 22 34
5. 108 Kristián Jahoda Turek Team 1999 101,7 12 30 42

Klasická kulturistika

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 107 Tomáš Roškot SK PEPA centrum Opava 1993 189,5 97,3 5 6 6 12
2. 127 Martin Holaň Fontána fitness 1988 181,0 89,6 7 5 18 23
3. 91 Ondřej Vavrys TJ TŽ Třinec 1988 186,0 88,4 6 12 16 28
4. 128 Vladimír Fejfar Zajíc Mixgym Fitness Liberec 1981 1757,5 81,1 14 10 24 34
5. 39 Tomáš Vejmělek Gym Flex Mokrá 1995 179,0 78,4 11 13 24 37
6. 35 Martin Volf Extrifit Club 1998 178,0 85,2 18 18 36 54
7. 21 Patrik Iláš Gym13 Modřice 1975 186,0 93,3 22 - - 22
8. 32 Vojtěch Novák MHR Academy 1999 169,0 69,3 24 - - 24
9. 51 Daniel Drtina Fitness team Ronnie.cz 2001 178,5 82,9 26 - - 26
10. 16 Filip Šuta Fitness team Ronnie.cz 2003 180,0 79,9 30 - - 30

Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 61 Radek Juráň Gym Blue Sun 1994 86,7 3 3
2. 107 Tomáš Roškot SK PEPA centrum Opava 1993 97,3 7 7
3. 87 Zdeněk Vedra T&M Olympia Fitness Praha 1986 117,1 8 8


Physique mužů do 180 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 124 Alexandr Hartman MD Fitness Lanškroun 1999 171,5 5 6 11
2. 108 Tom Quang Gym Flex Mokrá 1995 174,0 7 7 14
3. 48 Vladimir Fedotov Target Team 1995 171,5 8 7 15
4. 28 Josef Kožmín Extrifit Club 1998 166,5 10 12 22
5. 54 Adam Mezera Fitness Hulk Plzeň 1992 177,5 17 15 32
6. 36 Albert Saydulaev Czech Virus Gym 1994 168,0 16 17 33
7. 149 Martin Bluďovský M-Style Fitness 1999 179,0 22 - 22
8. 62 Daniel Tolinger Mafia Fitness 2000 176,0 23 - 23
9. 77 Jiří Dobrovolný SF7 Team 1983 178,0 26 - 26

Physique mužů nad 180 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 25 Jan Koníř Mixgym Fitness Liberec 1994 188,0 3 3 6
2. 38 Dominik Rezek SF7 Team 1999 181,0 8 8 16
3. 139 Jakub Leitner Fit - K.O. Staré Město 1997 189,5 8 11 19
4. 97 Marek Urban Irongym Kyjov 1993 185,5 11 11 22
5. 84 Yordan Krastev Rakousko 2002 183,0 16 15 31
6. 94 Daniel Hapala Fit - K.O. Staré Město 1993 181,0 19 13 32
7. 92 Philipp Stoimenov 4you fitness 1991 184,0 21 - 21
8. 80 Martin Červený Extrifit Club 1996 186,5 22 - 22
9. 143 Adrian Zvarik Slovensko 1996 187,0 25 - 25
10. 52 Sebastian Balín Target Team 1995 184,0 28 - 28

Physique juniorů

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 124 Alexandr Hartman MD Fitness Lanškroun 1999 171,5 4 4 8
2. 38 Dominik Rezek SF7 Team 1999 191,0 7 5 12
3. 84 Yordan Krastev Rakousko 2002 183,0 7 9 16
4. 62 Daniel Tolinger Mafia Fitness 2000 176,0 12 15 27
5. 149 Martin Bluďovský M-Style Fitness 1999 179,0 15 14 29
6. 72 Jan Uher Gym Blue Sun 2002 183,0 19 17 36
7. 82 Marek Kadlečík Atomy Sport-club Kroměříž 2003 184,5 21 - 21
8. 69 Michal Dohnal Fitness Institut Klub 2000 181,0 24 - 24

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 25 Jan Koníř Mixgym Fitness Liberec 1994 188,0 3 3
2. 124 Alexandr Hartman MD Fitness Lanškroun 1999 171,5 6 6


Kondiční physique mužů

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 48 Vladimir Fedotov Target Team 1995 171,5 4 4
2. 84 Yordan Krastev Rakousko 2002 183,0 6 6
3. 63 Erik Schillinger SF7 Team 1997 174,5 12 12
4. 44 Roman Rezek SF7 Team 1995 190,0 13 13
5. 77 Jiří Dobrovolný SF7 Team 1983 178,0 13 13
6. 26 Michael Vágner Big1One Fitness 1999 178,5 18 18


Bodyfitness

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 70 Damijana Meitnerová Fitness Factory Jihlava 1978 166,0 4 4
2. 66 Nikoleta Hricová Fitness AVE Přerov 1998 171,5 5 5
3. 22 Monika Horáčková Fitness Institut Klub 1990 170,1 9 9


Bikiny fitness do 163 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 34 Michaela Kouřilová Extrifit Club 1995 158,0 6 3 9
2. 12 Daniela Hoďovská Spartan Gym Praha (Xfitness Praha) 1985 160,0 9 7 16
3. 11 Jana Zouharová Gym Blue Sun 1986 153,0 7 10 17
4. 10 Alice Pospíšilová Padera Gym 1981 161,0 11 12 23
5. 40 Michaela Chybíková Fit Park Ostrava 2006 158,0 15 17 32
6. 29 Viktorie Šubrtová Fitness team Ronnie.cz 2003 162,0 20 16 36
7. 20 Julie Balamutová Extrifit Club 1991 161,0 21 - 21
8. 135 Martina Jiříková Sportstudio Prima Karlovy Vary 2000 157,0 24 - 24
9. 41 Jitka Šaclová Fitness Institut Klub 1990 163,0 27 - 27
10. 90 Olga Nehasilová Prom-In Team 2002 161,5 29 - 29
11. 137 Tereza Podroužková Fit - K.O. Staré Město 2000 162,0 30 - 30

Bikiny fitness do 170 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 133 Tereza Waclavová SK PEPA centrum Opava 1996 167,0 8 6 14
2. 19 Nikola Bendová Prostěfitko 1990 169,0 8 9 17
3. 97 Enkhjargal Sandagdorj Target Team 1977 165,0 9 10 19
4. 7 Sára Hadariová Spartan Gym Praha (Xfitness Praha) 2000 164,0 9 10 19
5. 2 Sabina Langerová Sportfightclub 2000 167,0 12 12 24
6. 17 Aneta Brožová LaKu Bodybuilder Team 1999 167,5 20 18 38
7. 78 Gabriela Červená Profi Fitness Eva Plzeň 1982 167,5 21 - 21
8. 31 Veronika Derbak Sportstudio Prima Karlovy Vary 2005 166,0 24 - 24
9. 60 Tereza Stefanová Synergy Club 1987 166,0 26 - 26
10. 24 Iveta Pregetová Toro Gym Vysoké Mýto 1991 169,0 30 - 30
11. 93 Vanesa Pomklová SK Luna Fitness Havířov 1999 166,0 33 - 33

Bikiny fitness nad 170 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 78 Veronika Jančálková AS Fitness Nový Jičín 2001 171,0 6 6 12
2. 68 Veronika Siváková Form Factory 1994 173,0 6 7 13
3. 83 Tereza Kovaříková Fitness team Ronnie.cz 2000 171,0 10 10 20
4. 46 Tereza Hildebrandová Fitness team Ronnie.cz 1998 176,5 10 13 23
5. 45 Eva Niemetzová Yamamoto Czech 2000 174,5 11 13 24
6. 65 Klára Hamalová DFitness 1995 171,0 18 14 32
7. 33 Vanessa Vrátná TJ Lokomotiva Beroun 2003 173,5 22 - 22
8. 50 Veronika Skácelová SK Luna Fitness Havířov 2000 173,0 22 - 22
9. 86 Nikol Ševelová Irongym Kyjov 1998 178,5 27 - 27
10. 134 Irina Brazhynenko Padera Gym 1980 173,5 30 - 30

Bikiny fitness juniorek do 165 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 7 Sára Hadariová Spartan Gym Praha (Xfitness Praha) 2000 164,0 4 4 8
2. 29 Viktorie Šubrtová Fitness team Ronnie.cz 2003 162,0 10 9 19
3. 6 Nicole-Victoria Medková Fitness Factory Jihlava 2003 163,5 9 11 20
4. 40 Michaela Chybíková Fit Park Ostrava 2006 158,0 9 11 20
5. 135 Martina Jiříková Sportstudio Prima Karlovy Vary 2000 157,0 13 13 26
6. 18 Nina Václavková Twister fitness Club Ostrava 2003 165,0 18 15 33
7. 90 Olga Nehasilová Prom-In Team 2002 161,5 22 - 22
8. 137 Tereza Podroužková Fit - K.O. Staré Město 2000 162,0 23 - 23

Bikiny fitness juniorek nad 165 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 78 Veronika Jančálková AS Fitness Nový Jičín 2001 171,0 5 4 9
2. 83 Tereza Kovaříková Fitness team Ronnie.cz 2000 171,0 7 8 15
3. 45 Eva Niemetzová Yamamoto Czech 2000 174,5 9 9 18
4. 2 Sabina Langerová Sportfightclub 2000 167,0 9 10 19
5. 50 Veronika Skácelová SK Luna Fitness Havířov 2000 173,0 15 15 30
6. 31 Veronika Derbak Sportstudio Prima Karlovy Vary 2005 166,0 21 18 39
7. 33 Vanessa Vrátná TJ Lokomotiva Beroun 2003 173,5 22 - 22
8. 17 Aneta Brožová LaKu Bodybuilder Team 1999 167,5 22 - 22
9. 93 Vanesa Pomklová SK Luna Fitness Havířov 1999 166,0 24 - 24
10. 5 Aneta Přikrylová Fitness Gottvald 2004 169,0 30 - 30

Bikiny fitness masters

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 97 Enkhjargal Sandagdorj Target Team 1977 165,0 6 6
2. 11 Jana Zouharová Gym Blue Sun 1986 153,0 8 8
3. 12 Daniela Hoďovská Spartan Gym Praha (Xfitness Praha) 1985 160,0 9 9
4. 10 Alice Pospíšilová Padera Gym 1981 161,0 10 10
5. 78 Gabriela Červená Profi Fitness Eva Plzeň 1982 167,5 15 15
6. 143 Zuzana Prudíková SF7 Team 1985 171,0 17 17
7. 134 Irina Brazhynenko Padera Gym 1980 173,5 21 21

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 34 Michaela Kouřilová Extrifit Club 1995 158,0   5 5
2. 133 Tereza Waclavová SK PEPA centrum Opava 1996 167,0   6 6
3. 78 Veronika Jančálková AS Fitness Nový Jičín 2001 171,0   7 7
4. 97 Enkhjargal Sandagdorj Target Team 1977 165,0   12 12
5. 7 Sára Hadariová Spartan Gym Praha (Xfitness Praha) 2000 164,0   15 15


Kondiční bikiny fitness

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 139 Klára Zelenková Target Team 1987 165,0 5 5
2. 96 Šarlota Volentierová Big1One Fitness 2004 164,0 6 6
3. 148 Barbora Žalkovská Yamamoto Czech 2000 171,5 8 8
4. 41 Jitka Šaclová Fitness Institut Klub 1990 163,0 13 13
5. 24 Iveta Pregetová Toro Gym Vysoké Mýto 1991 169,0 15 15
6. 150 Marcela Neuwirthová Gym13 Modřice 1999 166,0 17 17
7. 4 Tereza Juklová Padera Gym 1988 164,0 21 21


Wellness fitness

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 138 Eva Havlenová TJ Lokomotiva Beroun 1996 162,0 3 3 6
2. 89 Helena Sovová Prostěfitko 1994 166,5 6 6 12
3. 146 Barbora Demelová Mišmaš Fitness Brno 1995 162,5 9 12 21
4. 58 Dana Dušková Sportfightclub 1981 171,0 12 12 24
5. 14 Alžběta Lansbergová T&M Olympia Fitness Praha 2002 164,0 15 13 28
6. 15 Natálie Kovaříková Fitness Hulk Plzeň 2001 162,0 18 18 36
7. 13 Michaela Vojáčková HDfitness Krnov 1993 162,0 21 - 21
8. 73 Veronika Prokešová Czech Virus Gym 1995 163,5 24 - 24


Rozhodčí


Ceny pro vítěze


Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2022 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty