Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Smartlabs Cup 2022 - startovní listiny

Článek vydán 03. 11. 2022 - Informace svazu - zhlédnutí: 1343

V neděli 6. listopadu se koná v Brně kondiční soutěž Smartlabs Cup. Závodníci se utkají v kategoriích kulturistiky dorostu,juniorů a mužů, physique juniorů a mužů, bikiny fitness juniorek a žen, bodyfitness a wellness fitness.
Kompletní propozice zobrazíte zde.

Celé klání se uskutečné v Kulturním centru Líšeň (ulice Klajdovská 28).
Celkem je přihlášeno ve všech kategoriích 122 závodníků.

Začátek soutěže je naplánovaný na 12:00 hod.
Cena vstupného pro diváky na celý den je 300 Kč, vstupné pro trenéry je 200 Kč.

Nástřik soutěžní barvou bude zajišťovat firma Team Pro Tan Czech. Veškeré informace co se týče produktů, jejich objednání či objednání nástřiků najdete na webu www.protanczech.cz nebo aktuální informace na FB Pro Tan Czech či ve skupině.


Stejně jako u všech letošních soutěží, i na této pohárové soutěži bude program probíhat v blocích (mezinárodní styl IFBB). Soutěž proběhne ve 3 blocích. Prosíme závodníky, aby aktivně sledovali pokyny vedoucího závodníků a rovněž dodržovali pokyny pořadatelů.


Harmonogram soutěže Smartlabs Cup

10:00 – 11:15 PREZENTACE
11:15 – 12:00 porada rozhodčích
12:00 – 17:00 SEMIFINÁLE + FINÁLE (soutěž proběhne ve 3 blocích)

BLOK 1
• kondiční kulturistika dorost
• kondiční kulturistika junioři
• kondiční bodyfitness
• kondiční kulturistika muži
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ kondiční bodyfitness, kondiční kulturistika dorost, junioři a muži
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE kondiční kulturistika
BLOK 2
• kondiční physique junioři
• kondiční wellness fitness
• kondiční physique muži
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ kondiční wellness fitness, physique junioři a muži
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE kondiční physique
BLOK 3
• kondiční bikiny fitness juniorky
• kondiční bikiny fitness ženy
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ kondiční bikiny fitness juniorky a ženy
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍ VÍTĚZKU kondiční bikiny fitness


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: sekretariat@skfcr.cz • tel.: +420 737 651 578)

Podle obsazenosti jednotlivých kategorií po prezentaci budou některé kategorie sloučeny nebo rozděleny.


Startovní listina


kondiční - bikiny fitness juniorky do 23 let

• 1. Klára Bernatíková (Powerlifting Hodonín)
• 2. Zuzana Břenková
• 3. Tereza Chwastková
• 4. Adéla Engelhartová
• 5. Iva Joštová (Fine Fitness Pardubice)
• 6. Julie Kolářová
• 7. Adéla Kudláčková
• 8. Marcela Neuwirthová (Gym13 Modřice)
• 9. Veronika Picková
• 10. Adriana Pískatá
• 11. Tereza Plávková (Extrifit Club)
• 12. Barbora Raclavská (Atomy Sport-club Kroměříž)
• 13. Gabriela Solařová
• 14. Anna Stínilová
• 15. Klára Střížová
• 16. Veronika Šípová (Extrifit Club)
• 17. Kateřina Šmolová (Fitness tým Kadaň)
• 18. Vanessa Štefanová (Fitness Hulk Plzeň)
• 19. Hana Vašíčková (Hulk Gym Brno)
• 20. Anežka Včelouchová (Fitness Institut Klub)
• 21. Šarlota Volentierová (Big1One Fitness)
• 22. Monika Vrajová
• 23. Simona Záděrová
• 24. Barbora Žalkovská (Yamamoto Czech)

kondiční - bikiny fitness ženy

• 1. Jitka Adlerová
• 2. Klára Bernatíková (Powerlifting Hodonín)
• 3. Nikola Branšovská
• 4. Monika Burgetová (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Sandra Dolníková
• 6. Michaela Filková
• 7. Petra Holubová (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 8. Hana Hrabáková
• 9. Ivona Hrubcová
• 10. Simona Jersaková (4you fitness)
• 11. Lenka Kokrmentová (Mikys Gym)
• 12. Julie Kolářová
• 13. Ivana Kučerová (Gym13 Modřice)
• 14. Adéla Kudláčková
• 15. Lenka Kukucz
• 16. Sára Kusovská
• 17. Anastasiia Makarova
• 18. Nikola Maňáková
• 19. Marcela Neuwirthová (Gym13 Modřice)
• 20. Markéta Paštiková (GymTime Team)
• 21. Veronika Picková
• 22. Tereza Plávková (Extrifit Club)
• 23. Kristýna Skalková
• 24. Nikola Skoupá
• 25. Gabriela Solařová
• 26. Anna Stínilová
• 27. Klára Střížová
• 28. Beáta Studená
• 29. Tereza Synková
• 30. Eliška Šimůnková
• 31. Veronika Šípová (Extrifit Club)
• 32. Kateřina Šmolová (Fitness tým Kadaň)
• 33. Vanessa Štefanová (Fitness Hulk Plzeň)
• 34. Hana Vašíčková (Hulk Gym Brno)
• 35. Anežka Včelouchová (Fitness Institut Klub)
• 36. Michaela Vohradská
• 37. Šarlota Volentierová (Big1One Fitness)
• 38. Simona Záděrová
• 39. Barbora Žalkovská (Yamamoto Czech)

kondiční - wellness fitness

• 1. Markéta Barotová
• 2. Iveta Bernasová
• 3. Darja Serhijivna Chomičová (Fitness Hulk Plzeň)
• 4. Anastasiia Makarova
• 5. Patricie Pavlíková
• 6. Eliška Sekerková (Fitness tým Kadaň)

kondiční - bodyfitness

• 1. Michaela Eisenhammerová (Fitness tým Kadaň)
• 2. Iveta Studničková (Fitness tým Kadaň)
• 3. Petra Vacková

kondiční - kulturistika dorostenci do 18 let

• 1. Tobiáš Beránek
• 2. Vlastimil Matuš
• 3. Vilém Vrána

kondiční - kulturistika junioři do 23 let

• 1. Milan Durďák
• 2. Dominik Solnický
• 3. Dominik Šišán (MD Fitness Lanškroun)
• 4. Martin Vnenk

kondiční - kulturistika muži do 30 let

• 1. Josef Fuchs (4you fitness)
• 2. Tomáš Hruška (DFitness)
• 3. Lukáš Ondráček
• 4. Patrik Pokuta
• 5. Martin Vnenk
• 6. Tomáš Vychodil

kondiční - kulturistika muži nad 30 let

• 1. Jakub Brendl (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Jiří Bukal
• 3. Jaroslav Görög
• 4. Nelson Henriques
• 5. Michal Horák
• 6. David Klusák
• 7. Pavel Šulc

kondiční - physique junioři do 23 let

• 1. Adam Burian (Extrifit Club)
• 2. Filip Csápai
• 3. Josef Gába
• 4. Petr Gráca
• 5. Martin Gryga (Fitness AVE Přerov)
• 6. Marek Smékal
• 7. Adam Sokele (Pulse Czech Republic)
• 8. Ondřej Škulina
• 9. Michael Vágner (Big1One Fitness)
• 10. Dominik Žáček (Prostěfitko)

kondiční - physique muži

• 1. Adam Burian (Extrifit Club)
• 2. Libor Chmel (Target Team)
• 3. Petr Gráca
• 4. Václav Grubauer
• 5. Martin Gryga (Fitness AVE Přerov)
• 6. Tomáš Hloušek (Target Team)
• 7. Miroslav Krupica
• 8. Roman Ladatko (Fitness tým Kadaň)
• 9. David Macura
• 10. Rudolf Menoušek
• 11. Marek Menšík (4you fitness)
• 12. Jan Moudrý
• 13. Erik Schillinger (SF7 Team)
• 14. Layth Shaker
• 15. Marek Smékal
• 16. Pavel Starostka (4you fitness)
• 17. René Theuer (4you fitness)
• 18. Michal Vala
• 19. Dominik Žáček (Prostěfitko)
• 20. Michal Žůrek

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2022 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty