Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Smartlabs Cup 2022 - výsledky

Článek vydán 06. 11. 2022 - Informace svazu - zhlédnutí: 1057

V neděli 6. listopadu se v brněnském kulturním centru Líšeň konala soutěž v kondiční kulturistice dorostenců, juniorů a mužů, physique mužů a juniorů, classic physique, bikiny fitness žen a juniorek, bodyfitness a wellness fitness, tradiční Smartlabs Cup 2022. Kategorie classic physique zůstala neobsazena.


Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 56 Tobiáš Beránek Moravské Budějovice 2004 71,7 3 6 9
2. 33 Vilém Vrána Valašské Meziříčí 2004 72,9 6 12 18
3. 121 Vlastimil Matuš Ústí nad Labem 2005 72,8 9 18 27

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 97 Milan Durďák Brno 2000 88,6 3 6 9
2. 56 Tobiáš Beránek Moravské Budějovice 2004 71,7 7 14 21
3. 78 Dominik Šišán MD Fitness Lanškroun 2002 72,2 8 16 24
4. 33 Vilém Vrána Valašské Meziříčí 2004 72,9 11 24 35
5. 3 Martin Vnenk Ostrava 1999 80,7 16 30 46
6. 37 Dominik Solnický Opava 2002 87,4 17 36 53

Kondiční kulturistika mužů do 30 let

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 109 Patrik Pokuta Slaný 1994 86,0 4 6 10
2. 104 Josef Fuchs 4you fitness 1995 81,0 7 12 19
3. 58 Jakub Brendl Fitness team Ronnie.cz 1992 73,9 8 18 26
4. 51 Tomáš Hruška DFitness 1995 79,2 14 26 40
5. 29 Lukáš Ondráček Havlíčkův Brod 1995 71,0 15 26 41
6. 126 Tomáš Vychodil Prostějov 1993 76,1 16 36 52
7. 3 Martin Vnenk Ostrava 1999 80,7 21 42 63

Kondiční kulturistika mužů nad 30 let

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 105 Michal Horák Brno 1989 66,7 5 10 15
2. 24 David Klusák Olympia Fitness Tišnov 1980 81,0 9 12 21
3. 101 Nelson Henriques Brno 1982 75,0 10 20 30
4. 77 Jiří Bukal Fitness Factory Jihlava 1979 93,0 9 24 33
5. 22 Pavel Šulc Líšnice 1983 92,6 14 22 36
6. 129 Jaroslav Görög Prostějov 1980 78,1 18 36 54


Kondiční kulturistika - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 109 Patrik Pokuta Slaný 1994 86,0 3 3
2. 105 Michal Horák Brno 1989 66,7 7 7
3. 97 Milan Durďák Brno 2000 88,6 8 8


Kondiční physique mužů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 127 Roman Ladatko Fitness tým Kadaň 1984 173,5 5 6 11
2. 40 Marek Menšík 4you fitness 1997 173,0 6 6 12
3. 53 Libor Chmel Target Team 1991 170,0 9 7 16
4. 114 Adam Burian Extrifit Club 2000 174,5 10 10 20
5. 43 Dominik Žáček Prostěfitko 2002 173,5 15 15 30
6. 69 Layth Shaker Praha 1986 175,0 20 18 38
7. 23 Jan Moudrý Praha 1992 176,0 21 - 21
8. 47 Erik Schillinger SF7 Team 1997 175,0 23 - 23
9. 100 David Macura Bludov 1997 174,0 27 - 27
10. 71 Marek Smékal Brno 2001 166,5 30 - 30

Kondiční physique mužů nad 178 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 35 Michal Žůrek Brno 1989 183,0 4 3 7
2. 48 Michal Vala Drásov 1981 181,0 6 7 13
3. 2 Rudolf Menoušek Zlín 1998 182,0 8 9 17
4. 85 Václav Grubauer Havlíčkův Brod 1998 180,0 12 12 24
5. 103 René Theuer 4you fitness 1994 186,0 15 17 32
6. 107 Ondřej Škulina Rokycany 2000 201,5 18 16 34
7. 96 Miroslav Krupica Týnec 1993 187,5 22 - 22
8. 95 Tomáš Hloušek Target Team 1998 181,0 25 - 25
9. 42 Martin Gryga Fitness AVE Přerov 2000 187,0 25 - 25
10. 99 Pavel Starostka 4you fitness 1997 180,0 31 - 31
11. 76 Petr Gráca Petrovice u Karviné 2001 176,5 32 - 32

Kondiční physique juniorů do 175 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 114 Adam Burian Extrifit Club 2000 174,5 3 3
2. 43 Dominik Žáček Prostěfitko 2002 173,5 6 6
3. 15 Josef Gába Zlín 2005 167,5 9 9
4. 71 Marek Smékal Brno 2001 166,5 13 13
5. 131 Adam Sokele Pulse Czech Republic 2005 173,5 14 14

Kondiční physique juniorů nad 175 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 107 Ondřej Škulina Rokycany 2000 201,5 3 3
2. 39 Michael Vágner Big1One Fitness 1999 179,0 7 7
3. 42 Martin Gryga Fitness AVE Přerov 2000 187,0 8 8
4. 75 Filip Csápai Mikulčice 2002 177,0 12 12
5. 76 Petr Gráca Petrovice u Karviné 2001 176,5 15 15


Kondiční physique - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 35 Michal Žůrek Brno 1989 183,0 3 3
2. 127 Roman Ladatko Fitness tým Kadaň 1984 173,5 7 7
3. 114 Adam Burian Extrifit Club 2000 174,5 8 8
4. 107 Ondřej Škulina Rokycany 2000 201,5 12 12


Kondiční bikiny fitness do 163 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 79 Eliška Šimůnková České Budějovice 1998 163,0 5 4 9
2. 122 Veronika Picková Hostivice 2000 163,0 7 7 14
3. 93 Hana Hrabáková Slaný 1998 161,5 7 7 14
4. 73 Monika Burgetová SK PEPA centrum Opava 1981 161,0 14 13 27
5. 10 Ivana Kučerová Gym13 Modřice 1997 157,0 16 15 31
6. 45 Markéta Paštiková GymTime Team 1988 159,5 16 17 33
7. 116 Julie Kolářová Kladno 2001 162,5 24 - 24
8. 6 Kateřina Šmolová Fitness tým Kadaň 1999 160,5 24 - 24
9. 94 Nikola Branšovská Olomouc 1998 161,5 27 - 27
10. 115 Petra Holubová Spartan Gym Praha (Xfitness Praha) 1989 163,0 31 - 31
11. 117 Ivona Hrubcová SK PEPA centrum Opava 1978 157,0 32 - 32

Kondiční bikiny fitness do 168 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 57 Sára Kusovská Ústí nad Labem 1994 164,5 5 6 11
2. 124 Gabriela Solařová Holešov 2005 164,0 6 6 12
3. 14 Klára Střížová Lelekovice 2003 167,5 7 7 14
4. 4 Šarlota Volentierová Big1One Fitness 2004 163,5 9 12 21
5. 128 Lenka Kokrmentová Mikys Gym 1991 163,5 15 16 31
6. 174 Nikola Skoupá Karlovy Vary 1998 166,5 18 17 35
7. 111 Anna Stínilová Děčín 2001 167,5 20 - 20
8. 28 Vanessa Štefanová Fitness Hulk Plzeň 2002 168,0 22 - 22
9. 55 Hana Vašíčková Hulk Gym Brno 2002 166,0 29 - 29
10. 102 Marcela Neuwirthová Gym13 Modřice 1999 166,0 31 - 31
11. 113 Sandra Dolníková Ostrava 1984 166,5 32 - 32
12. 106 Adéla Engelhartová Brno 1999 164,0 33 - 33
13. 26 Klára Bernatíková Powerlifting Hodonín 2004 167,5 38 - 38
14. 82 Simona Záděrová Silůvky 1999 165,0 41 - 41
15. 90 Adéla Kudláčková Litoměřice 2002 166,0 42 - 42

Kondiční bikiny fitness nad 168 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 21 Barbora Žalkovská Yamamoto Czech 2000 172,5 6 5 11
2. 50 Simona Jersaková 4you fitness 1997 171,5 5 6 11
3. 19 Lenka Kukucz Třinec 1994 168,5 7 7 14
4. 20 Nikola Maňáková Veselí nad Moravou 1993 178,0 14 12 26
5. 83 Michaela Vohradská Kladno 1990 175,0 17 16 33
6. 8 Kristýna Skalková Uherské Hradiště 1996 169,5 17 17 34
7. 44 Jitka Adlerová Brno 1988 171,5 18 - 18
8. 125 Michaela Filková Brno 1989 171,0 25 - 25
9. 63 Beáta Studená Prostějov 1993 168,5 28 - 28
10. 118 Anežka Včelouchová Fitness Institut Klub 2001 171,5 31 - 31
11. 123 Monika Vrajová Vsetín 2004 179,5 33 - 33
12. 80 Tereza Synková Prostějov 1995 169,5 34 - 34
13. 87 Veronika Šípová Extrifit Club 2001 173,5 39 - 39

Kondiční bikiny fitness juniorek do 166 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 124 Gabriela Solařová Holešov 2005 164,0 3 3 6
2. 4 Šarlota Volentierová Big1One Fitness 2004 163,5 7 8 15
3. 122 Veronika Picková Hostivice 2000 163,0 9 9 18
4. 68 Iva Joštová Fine Fitness Pardubice 2000 162,0 11 11 22
5. 90 Adéla Kudláčková Litoměřice 2002 166,0 19 15 34
6. - - - - - - - -
7. 106 Adéla Engelhartová Brno 1999 164,0 21 - 21
8. 55 Hana Vašíčková Hulk Gym Brno 2002 166,0 26 - 26
9. 102 Marcela Neuwirthová Gym13 Modřice 1999 166,0 30 - 30
10. 116 Julie Kolářová Kladno 2001 162,5 31 - 31
11. 82 Simona Záděrová Silůvky 1999 165,0 31 - 31
12. 16 Barbora Raclavská Atomy Sport-club Kroměříž 2003 156,5 33 - 33
13. 6 Kateřina Šmolová Fitness tým Kadaň 1999 160,5 36 - 36
odst. 5 Tereza Chwastková Sedlčany 2003 165,0 15 - -

Kondiční bikiny fitness juniorek nad 166 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 14 Klára Střížová Lelekovice 2003 167,5 6 4 10
2. 21 Barbora Žalkovská Yamamoto Czech 2000 172,5 8 7 15
3. 111 Anna Stínilová Děčín 2001 167,5 8 9 17
4. 28 Vanessa Štefanová Fitness Hulk Plzeň 2002 168,0 10 11 21
5. 62 Adriana Pískatá Praha 2005 173,0 17 17 34
6. 11 Zuzana Břenková Brno 2001 171,5 19 16 35
7. 118 Anežka Včelouchová Fitness Institut Klub 2001 171,5 21 - 21
8. 26 Klára Bernatíková Powerlifting Hodonín 2004 167,5 22 - 22
9. 123 Monika Vrajová Vsetín 2004 179,5 25 - 25
10. 87 Veronika Šípová Extrifit Club 2001 173,5 30 - 30


Kondiční bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 57 Sára Kusovská Ústí nad Labem 1994 164,5 4 4
2. 124 Gabriela Solařová Holešov 2005 164,0 8 8
3. 21 Barbora Žalkovská Yamamoto Czech 2000 172,5 10 10
4. 79 Eliška Šimůnková České Budějovice 1998 163,0 11 11
5. 14 Klára Střížová Lelekovice 2003 167,5 12 12


Bodyfitness

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 18 Petra Vacková Target Team 1980 165,5 3 3
2. 27 Michaela Eisenhammerová Fitness tým Kadaň 1992 169,0 6 6
3. 119 Iveta Studničková Fitness tým Kadaň 1989 170,5 9 9


Wellness fitness

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 72 Eliška Sekerková Fitness tým Kadaň 1989 161,0 4 4
2. 9 Darja Serhijivna Chomičová Fitness Hulk Plzeň 1995 167,0 5 5
3. 32 Markéta Barotová Holešov 2003 159,0 8 8
4. 89 Patricie Pavlíková Liberec 1995 157,5 12 12
5. 34 Iveta Bernasová Uherský Brod 1994 170,5 15 15
6. 84 Tereza Plávková Extrifit Club 1999 172,5 18 18


Ceny pro vítěze


Rozhodčí a pořadatelé


Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2022 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty