Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Kahan Cup 2022 - startovní listiny

Článek vydán 10. 11. 2022 - Informace svazu - zhlédnutí: 811

V sobotu 12. listopadu se koná v Ostrovačicích kondiční soutěž Kahan Cup. Závodníci se utkají v kategoriích fitness dětí a juniorek, kulturistiky dorostu, juniorů a mužů, physique juniorů a mužů, bikiny fitness juniorek a žen, bodyfitness a wellness fitness.
Kompletní propozice zobrazíte zde.

Celkem je přihlášeno ve všech kategoriích 101 závodníků.

Začátek soutěže pro kategorie fitness je naplánovaný na 11:00 hod. (prezentace začíná v 10:00 hod.) a pro ostatní kategorie je začátek od 14:00 hod. (prezentace začíná ve 12:00 hod.).

Cena vstupného pro diváky na celý den je 300 Kč, vstupné pro trenéry je 200 Kč.

Nástřik soutěžní barvou bude zajišťovat firma Jan Tana Europe a objednávku nástřiku můžete provést na webu https://book.jantana.eu nebo telefonicky: +420 777 003 333.


Stejně jako u všech letošních soutěží, i na této pohárové soutěži bude program probíhat v blocích (mezinárodní styl IFBB). Soutěž proběhne ve 3 blocích. Prosíme závodníky, aby aktivně sledovali pokyny vedoucího závodníků a rovněž dodržovali pokyny pořadatelů.


Harmonogram soutěže Kahan Cup

Fitness

10:00 – 10:30 PREZENTACE
10:30 – 11:00 rozcvičení
11:00 – 12:00 FINÁLE

• fitness dětí - dívky
• fitness juniorky

Ostatní kategorie

12:00 – 13:15 PREZENTACE
13:15 – 14:00 porada rozhodčích
14:00 – 18:00 SEMIFINÁLE + FINÁLE

BLOK 1
• kondiční bikiny fitness juniorky
• kondiční bikiny fitness ženy
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ kondiční bikiny fitness juniorky a ženy
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍ VÍTĚZKU kondiční bikiny fitness

BLOK 2
• kondiční physique junioři
• kondiční wellness fitness
• kondiční physique muži
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ kondiční wellness fitness, kondiční physique junioři a muži
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE kondiční physique

BLOK 3
• kondiční bodyfitness
• kondiční kulturistika junioři
• kondiční kulturistika muži do 30 let
• kondiční kulturistika muži nad 30 let
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ kondiční bodyfitness, kondiční kulturistika junioři a muži
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE kondiční kulturistika


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: sekretariat@skfcr.cz • tel.: +420 737 651 578)

Podle obsazenosti jednotlivých kategorií po prezentaci budou některé kategorie sloučeny nebo rozděleny.


Startovní listina


fitness dětí - dívky

• 1. Tamara Běhalová (Fitness AVE Přerov)
• 2. Nela Bernhauerová (Fitness AVE Přerov)
• 3. Lucie Černotíková (Fitness AVE Přerov)
• 4. Barbora Ingrová (All Stars fitness tým Lužice)
• 5. Gabriela Nitková (Fitness AVE Přerov)
• 6. Alma Přibilová (All Stars fitness tým Lužice)
• 7. Kristýna Suchánková (Fitness AVE Přerov)
• 8. Erika Zavadilová (All Stars fitness tým Lužice)

fitness juniorky

• 1. Tamara Běhalová (Fitness AVE Přerov)
• 2. Lucie Černotíková (Fitness AVE Přerov)
• 3. Anna Marie Kutějová (Fitness AVE Přerov)

kondiční - bikiny fitness juniorky do 23 let

• 1. Klára Bernatíková (Powerlifting Hodonín)
• 2. Laura Hengstermann (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 3. Kateřina Křivková (Synergy Club)
• 4. Kristýna Némethová
• 5. Marcela Neuwirthová (Gym13 Modřice)
• 6. Klára Střížová (Fitness Boby)
• 7. Nikola Suttrová
• 8. Eliška Svobodová
• 9. Sabina Uhlíková (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 10. Hana Vašíčková (Hulk Gym Brno)
• 11. Monika Vavřičková
• 12. Anežka Včelouchová (Fitness Institut Klub)
• 13. Simona Záděrová

kondiční - bikiny fitness ženy

• 1. Jitka Adlerová (Fitness Boby)
• 2. Klára Bernatíková (Powerlifting Hodonín)
• 3. Nikola Branšovská
• 4. Monika Burgetová (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Iveta Divišová (Fitness Factory Jihlava)
• 6. Sandra Dolníková
• 7. Jaroslava Hegerová
• 8. Simona Jersaková (4you fitness)
• 9. Veronika Juklová (Gymtime tým)
• 10. Tereza Juklová (Padera Gym)
• 11. Martina Konečná
• 12. Kateřina Křivková (Synergy Club)
• 13. Lenka Krybusová
• 14. Ivana Kučerová (Gym13 Modřice)
• 15. Lenka Kukucz
• 16. Nikola Maňáková
• 17. Kateřina Mysíková (Synergy Club)
• 18. Kristýna Némethová
• 19. Marcela Neuwirthová (Gym13 Modřice)
• 20. Markéta Paštiková (GymTime Team)
• 21. Kristýna Skalková
• 22. Nikola Skoupá
• 23. Klára Střížová (Fitness Boby)
• 24. Beáta Studená
• 25. Nikola Suttrova
• 26. Eliška Svobodová
• 27. Tereza Synková
• 28. Hana Vašíčková (Hulk Gym Brno)
• 29. Monika Vavřičková
• 30. Simona Záděrová

kondiční - wellness fitness

• 1. Iveta Bernasová
• 2. Darja Serhijivna Chomičová (Fitness Hulk Plzeň)
• 3. Eliška Sekerková (Fitness tým Kadaň)
• 4. Anežka Včelouchová (Fitness Institut Klub)
• 5. Dagmar Vnentřáková
• 6. Monika Vrajová

kondiční - bodyfitness

• 1. Barbora Dvořáková (Sportfightclub )
• 2. Michaela Eisenhammerová (Fitness tým Kadaň)
• 3. Iveta Studničková (Fitness tým Kadaň)

kondiční - kulturistika dorostenci do 18 let

• 1. Vilém Vrána

kondiční - kulturistika junioři do 23 let

• 1. Štěpán Baláš
• 2. Petr Chreno
• 3. Milan Durďák
• 4. Ondřej Hlaváček
• 5. Adam Holba (Form Factory)

kondiční - kulturistika muži do 30 let

• 1. Josef Fuchs (4you fitness)
• 2. Tomáš Hruška (DFitness)
• 3. Jakub Procházka
• 4. Tomáš Vychodil

kondiční - kulturistika muži nad 30 let

• 1. Jiří Bukal (Fitness Factory Jihlava)
• 2. Václav Dvořák
• 3. Jaroslav Görög
• 4. Nelson Henriques
• 5. David Klusák
• 6. Rudolf Lalik (Olympia Fitness Tišnov)
• 7. Jan Toman

kondiční - physique junioři do 23 let

• 1. Jiři Fabián
• 2. Petr Gráca
• 3. Martin Gryga (Fitness AVE Přerov)
• 4. Aleš Kindler (Sportovní klub Zbýšov)
• 5. Pavel Kudláček
• 6. Marek Smékal
• 7. Petr Šikula

kondiční - physique muži

• 1. Libor Chmel (Target Team)
• 2. Petr Chreno
• 3. Petr Gráca
• 4. Martin Gryga (Fitness AVE Přerov)
• 5. Jiří Horváth (Pepe Lopez Gym Chomutov)
• 6. Roman Ladatko (Fitness tým Kadaň)
• 7. David Macura
• 8. Rudolf Menoušek
• 9. Petr Palka
• 10. Roman Rezek (SF7 Team)
• 11. Erik Schillinger (SF7 Team)
• 12. Layth Shaker
• 13. Ondřej Šenkyřík
• 14. Michal Žůrek

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2022 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty