Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Kahan Cup 2022 - výsledky

Článek vydán 12. 11. 2022 - Informace svazu - zhlédnutí: 525

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny kondiční soutěže Kahan Cup 2022 konané v sobotu 12. listopadu v sokolovně TJ Sokol v Ostrovačicích u Brna. Klání se účastnili závodníci v kategoriích kondiční kulturistiky dorostenců, juniorů a mužů, physique mužů a juniorů, bikiny fitness žen a juniorek, bodyfitness a wellness fitness, přidáno bylo i fitness dětí. Na soutěž se přihlásilo 101 závodníků, na pódium jich nastoupilo 104.


Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 66 Ondřej Hlaváček Pardubice 1999 82,5 5 6 11
2. 102 Milan Durďák Brno 2000 86,3 6 12 18
3. 91 Adam Holba Form Factory 2001 64,4 8 18 26
4. 16 Petr Chreno Hlučín 2000 67,7 14 26 40
5. 8 Štěpán Baláš Tišnov 2003 64,1 18 28 46
6. 106 Vilém Vrána Valašské Meziříčí 2004 73,7 13 36 49

Kondiční kulturistika mužů do 30 let

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 97 Josef Fuchs 4you fitness 1995 80,7 4 6 10
2. 61 Tomáš Hruška DFitness 1995 80,1 5 12 17
3. 35 Tomáš Vychodil Prostějov 1993 78,5 9 18 27
4. 117 Jakub Procházka Milevsko 1996 83,8 12 24 36

Kondiční kulturistika mužů nad 30 let

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 48 Jan Toman Lutotín 1980 95,5 9 12 21
2. 27 David Klusák Olympia Fitness Tišnov 1980 82,0 10 16 26
3. 95 Jiří Bukal Fitness Factory Jihlava 1979 89,5 5 22 27
4. 18 Nelson Henriques Brno 1982 73,7 6 24 30
5. 12 Václav Dvořák Kuřim 1983 93,9 16 16 32
6. 20 Jaroslav Görög Prostějov 1980 78,5 16 36 52
7. 14 Rudolf Lalik Olympia Fitness Tišnov 1975 77,9 20 42 62


Kondiční kulturistika - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 66 Ondřej Hlaváček Pardubice 1999 82,5 4 4
2. 97 Josef Fuchs 4you fitness 1995 80,7 7 7
3. 48 Jan Toman Lutotín 1980 95,5 8 8


Kondiční physique mužů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 59 Roman Ladatko Fitness tým Kadaň 1984 172,5 3 3 6
2. 112 Libor Chmel Target Team 1991 170,0 6 6 12
3. 94 Layth Shaker Praha 1986 174,0 9 9 18
4. 47 Erik Schillinger SF7 Team 1997 174,0 16 13 29
5. 16 Petr Chreno Hlučín 2000 172,0 18 16 34
6. 1 Ondřej Šenkyřík Olomouc 1996 174,0 18 17 35
7. 63 David Macura Bludov 1997 173,0 19 - 19
8. 19 Jiři Fabián Česká Třebová 1999 170,5 20 - 20

Kondiční physique mužů nad 178 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 50 Michal Žůrek Brno 1989 182,0 4 4
2. 100 Petr Palka Trutnov 1993 181,5 5 5
3. 31 Rudolf Menoušek Zlín 1998 182,0 9 9
4. 115 Martin Gryga Fitness AVE Přerov 2000 187,5 14 14
5. 98 Jiří Horváth Pepe Lopez Gym Chomutov 1990 180,0 15 15
6. 104 Roman Rezek SF7 Team 1995 189,5 16 16

Kondiční physique juniorů

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 36 Pavel Kudláček Chodová Planá 1999 190,0 3 3
2. 19 Jiři Fabián Česká Třebová 1999 170,5 8 8
3. 115 Martin Gryga Fitness AVE Přerov 2000 187,5 9 9
4. 15 Petr Gráca Petrovice u Karviné 2001 178,0 10 10
5. 34 Petr Šikula Řikonín 2004 172,5 14 14
6. 96 Aleš Kindler Sportovní klub Zbýšov 2004 187,0 18 18
7. 26 Marek Smékal Brno 2001 166,5 21 21


Kondiční physique - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 50 Michal Žůrek Brno 1989 182,0 3 3
2. 59 Roman Ladatko Fitness tým Kadaň 1984 172,5 6 6
3. 36 Pavel Kudláček Chodová Planá 1999 190,0 9 9


Kondiční wellness fitness

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 44 Darja Serhijivna Chomičová Fitness Hulk Plzeň 1995 166,0 4 4
2. 60 Eliška Sekerková Fitness tým Kadaň 1989 161,0 5 5
3. 17 Dagmar Vnentřáková Ostrava 2000 169,0 11 11
4. 119 Monika Vrajová Vsetín 2004 179,5 14 14
5. 107 Anežka Včelouchová Fitness Institut Klub 2001 172,0 15 15
6. 99 Iveta Bernasová Uherský Brod 1994 171,0 16 16


Kondiční bodyfitness

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 37 Barbora Dvořáková Sportfightclub 1995 163,0 3 3
2. 103 Michaela Eisenhammerová Fitness tým Kadaň 1992 168,5 6 6
3. 120 Iveta Studničková Fitness tým Kadaň 1989 171,0 9 9


Kondiční bikiny fitness do 165 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 5 Nikola Suttrová Cerhovice 2000 160,0 3 3 6
2. 45 Kateřina Křivková Synergy Club 2001 153,5 7 6 13
3. 57 Eliška Svobodová Praha 1999 164,5 8 9 17
4. 2 Markéta Paštiková GymTime Team 1988 160,0 14 14 28
5. 77 Monika Burgetová SK PEPA centrum Opava 1981 164,0 15 15 30
6. 109 Ivana Kučerová Gym13 Modřice 1997 156,5 16 16 32
7. 111 Marcela Neuwirthová Gym13 Modřice 1999 165,0 21 - 21
8. 30 Sandra Dolníková Ostrava 1984 164,5 25 - 25
9. 4 Iveta Divišová Fitness Factory Jihlava 1979 164,5 28 - 28
10. 56 Tereza Juklová Padera Gym 1988 163,5 29 - 29
11. 7 Lenka Krybusová Olomouc 1994 160,5 31 - 31

Kondiční bikiny fitness do 168 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 33 Klára Střížová Fitness Boby 2003 167,0 6 5 11
2. 13 Nikola Skoupá Karlovy Vary 1998 166,0 5 6 11
3. 22 Lenka Kukucz Třinec 1994 167,5 7 7 14
4. 28 Monika Vavřičková Dobříč 2003 165,5 16 14 30
5. 43 Beáta Studená Prostějov 1993 168,0 18 14 32
6. 32 Hana Vašíčková Hulk Gym Brno 2002 165,5 16 17 33
7. 38 Klára Bernatíková Powerlifting Hodonín 2004 167,0 20 - 20
8. 90 Kristýna Némethová Kroměříž 2004 166,0 22 - 22

Kondiční bikiny fitness nad 168 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 41 Nikola Maňáková Veselí nad Moravou 1993 178,5 5 4 9
2. 42 Simona Jersaková 4you fitness 1997 171,0 5 6 11
3. 65 Jitka Adlerová Fitness Boby 1988 170,5 10 9 19
4. 40 Kristýna Skalková Uherské Hradiště 1996 169,0 11 12 23
5. 110 Jaroslava Hegerová Karlovy Vary 1995 173,0 19 15 34
6. 11 Kateřina Mysíková Synergy Club 1995 169,0 17 18 35
7. 51 Tereza Synková Prostějov 1995 169,5 20 - 20
8. 9 Veronika Juklová GymTime Team 1998 177,0 23 - 23
9. 46 Martina Konečná Brno 1982 169,0 25 - 25

Kondiční bikiny fitness juniorek do 165 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 5 Nikola Suttrová Cerhovice 2000 160,0 3 3
2. 45 Kateřina Křivková Synergy Club 2001 153,5 7 7
3. 57 Eliška Svobodová Praha 1999 164,5 8 8
4. 111 Marcela Neuwirthová Gym13 Modřice 1999 165,0 12 12
5. 105 Laura Hengstermann Profi Fitness Eva Plzeň 2005 164,0 15 15

Kondiční bikiny fitness juniorek nad 165 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 33 Klára Střížová Fitness Boby 2003 167,0 3 3
2. 10 Sabina Uhlíková Kult. a bikiny fitness Lanškroun 2004 178,0 9 9
3. 28 Monika Vavřičková Dobříč 2003 165,5 10 10
4. 32 Hana Vašíčková Hulk Gym Brno 2002 165,5 14 14
5. 90 Kristýna Némethová Kroměříž 2004 166,0 14 14
6. 38 Klára Bernatíková Powerlifting Hodonín 2004 167,0 18 18
7. 107 Anežka Včelouchová Fitness Institut Klub 2001 172,0 18 18


Kondiční bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 5 Nikola Suttrová Cerhovice 2000 160,0 3 3
2. 33 Klára Střížová Fitness Boby 2003 167,0 6 6
3. 41 Nikola Maňáková Veselí nad Moravou 1993 178,5 8 8


Fitness dívek do 12 let

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 8 Alma Přibilová All Stars fitness tým Lužice 2012 5 3 8
2. 42 Nela Bernhauerová Fitness AVE Přerov 2010 5 7 12
3. 20 Erika Zavadilová All Stars fitness tým Lužice 2010 9 8 17
4. 43 Kristýna Suchánková Fitness AVE Přerov 2011 11 12 23

Fitness dívek nad 12 let

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 9 Barbora Ingrová All Stars fitness tým Lužice 2008 4 4 8
2. 37 Tamara Běhalová Fitness AVE Přerov 2007 5 5 10
3. 21 Lucie Černotíková Fitness AVE Přerov 2008 10 10 20
4. 36 Gabriela Nitková Fitness AVE Přerov 2009 11 11 22

Fitness juniorek

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 37 Tamara Běhalová Fitness AVE Přerov 2007 3 3 3 9
2. 21 Lucie Černotíková Fitness AVE Přerov 2008 6 7 6 19
3. 3 Anna Marie Kutějová Fitness AVE Přerov 2004 9 8 9 26


Ceny pro vítěze


Rozhodčí a pořadatelé


Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2022 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty