Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Adresář oddílů a klubů

Databáze oddílů a klubů

Řadit podle: názvu | města

název oddíluměstostatutární zástupce
1AC Čáslav, CST Atlantic ČáslavČáslavPavel Cháma, DiS.
2Afit BrnoBrnoBc. Jaroslav Holánek
3AKV JeseniceJesenice u PrahyMUDr. František Zámola
4Alexia Team PrahaPraha 3Alexandra Novotná
5All Stars fitness tým LužiceLužiceKateřina Knápková
6American Fitness Centrum Moravská OstravaOstravaPavel Saladyga
7Armal Gym PrahaPraha 8Vyacheslav Arkhiereev
8Arny Gym Club ProfesionalŠtěpánovPatrik Šerý
9Athletic & Fitness Club Ústí nad OrlicíÚstí nad OrlicíIveta Záleská
10Atlas Club HořoviceHořoviceKamil Merhout
11Atomy Sport-club KroměřížKroměřížDavid Kolman
12AV Sport ZlínZlínAleš Vavřík
13Axagym PrahaPraha 1Jaroslava Pavlíková
14AZ FITNESS BrnoBrnoJiří Pezlar
15Bastard´s Gym JičínJičínDavid Frýba
16Bavaria Fitness OpavaOpavaJiří Týn
17BBC PrahaPraha 3Tomáš Slavětínský
18BBK Fitness Sokol ZnojmoZnojmoČeněk Budín
19BcrossGym České BudějoviceČeské BudějoviceVáclav Mráz
20BeFree Fitness Uherský BrodUherský BrodAdam Bartoš
21Best Fitness Žďár nad SázavouŽďár nad SázavouVladimír Pajič
22Better FitnessChebKlára Šturmová
23Big1One FitnessBrnoSylva Vajčnerová
24Bikini Angels PrahaPraha 3Tímea Trajteľová
25Bikini-fitness.czPetřvald u KarvinéMichaela Kötelešová
26BIP OstravaOstravaPetr Freisler, Ivo Hardt
27Bizon Oneground GymHradec KrálovéJiří Kendzierski
28Black Widow Fitness Mladá BoleslavMladá BoleslavHana Chlíbková
29Body Architects Centrum HořiceHořiceBohuslava Lhotová
30Body Fit Club Hradec KrálovéHradec KrálovéJan Smejkal, Ing.
31Body Fitness - Vít ChaloupkaPraha 3Vít Chaloupka
32Bodyflex Fitness LitoměřiceLitoměřiceJiří Borkovec
33Bodyland Fitness OstravaOstravaLenka Tylová
34Bohemia Fitness Club Český KrumlovČeský KrumlovKarel Bednařík
35BOPO Factory GymTřebíčMDDr. Jan Blažek
36Bora Elite JeseniceJeseniceJan Neumann
37Března Fitness Club Česká LípaČeská LípaPetr Března
38Caesar Fitness Nový JičínNový JičínJúlius Botoš
39Caesar Team PříbramPříbramDana Kreuzová
40Cappa-gym KapliceKaplicePetr Bouda
41Cardio Fitness ČS Česká LípaČeská LípaRadek Procházka
42CardiofitnessPraha 8Karel Tuháček, Prof.
43Cardiofitness II.Praha 8Karel Tuháček, Prof.
44Centrum zdraví BohuňoviceBohuňoviceBc. Tomáš Vychodil
45Champions Academy Lucie VajsovéRoudnice nad LabemLucie Vajsová
46City Fitness Centrum HořiceHořiceRoman Sklenář
47City Flex Gym Kralupy nad VltavouKralupy nad VltavouPavel Fanta
48Club Femm OstravaOstravaMichal Styrnalský
49Colbert Club SSK Vítkovice OstravaOstravaJiří Foldyna
50ČaČ Company RychvaldRychvaldLadislav Čurkot
51Daniela Fitness SvitavySvitavyDaniela Stackeová
52Dave Fit Club ZlínZlínDavid Tauš
53Dee Gym LiberecLiberecDavid Blajer
54Delta Fitness PrahaPraha 9Miroslav Tichý, Jaroslav Rytina
55Diamond Gym Fitness ClubKralupy nad VltavouMilan Hanousek
56Dream Body Fitness KladnoKladnoPavel Fechtner
57Dream Gym Mladá BoleslavMladá BoleslavRoman Maršálek
58Dům dětí a mládeže U radnice ŠumperkŠumperkZdeněk Formánek, Dr.
59Eagle FitnessPraha 9Illia Yefimchyk
60Empire FitnessMělníkLucie Fridrichovská
61Erasport TeamPraha 10Martin Jebas, Ing.
62Eskap ČelákoviceČelákoviceRoman Karbula
63Eurofitness Mladá BoleslavMladá BoleslavLenka Žaludová
64Eurogym Fitness OlomoucOlomoucPavel Navrátil
65Extreme Fitness KroměřížKroměřížMarie Mikšová
66Extrifit ClubLiberecPavel Vacek
67Extrifit Gym TanvaldTanvaldKarel Václavík
68F.AN Fitness TřešťTřešťTomáš Fiala
69Factory Fitness BystrcBrnoPavel Černohorský
70Factory Pro PrahaPraha 5Lada Viesnerová
71Fajn Fitness Mladá BoleslavMladá BoleslavRenáta Hlistová
72Family Fitness Olgy ŠípkovéPraha 5Ivan Šípka
73Favoritfitnessclub RokycanyRokycanyRadek Florian
74FC Harmonie Háj ve SlezskuOpavaJanula Konstantinidu, Mgr.
75FC Hotel International BrnoBrnoRadim Bartoněk, JUDr.
76FC Jelen Vrbno pod PradědemOticeJiří Dudys
77FC KARO Slavia HavířovHavířovKamil Marťák
78FC Mikulenka OstravaOstravaStanislav Mikulenka
79FC Peluha PřerovPřerovMarek Zatloukal
80FC Stami Gym VolaryVolary
81FC Staník OstravaOstravaIvana Mikulenková
82FC Zlaté HoryZlaté HoryRadim Paták
83Fialas GymPraha 4Ondřej Fiala
84Fine Fitness PardubicePardubiceSlavoj Bednář
85FirstStep Fitness PrahaPraha 9Aleš Dušek
86Fit - K.O. Staré MěstoStaré MěstoMgr. Michal Brázdil
87Fit centrum ČástkováBrnoVěra Částková
88Fit centrum D & KČervený KostelecDavid Klemeš
89Fit centrum SKP Ústí nad LabemÚstí nad LabemTomáš Pavlovský
90Fit Club Energy KdyněKdyněIlona Mašková
91Fit Club Mega Pro a Profi WellnessKladnoRoman Dufek
92Fit Club StanmarkPardubiceMichal Stanek, Ing.
93Fit Club Wendy LiběchovLiběchovSlavomír Titěra
94Fit Darja BohumínBohumínLadislav Káňa, Darina Káňová
95Fit EffectKladnoIng. Kateřina Kulštrunk
96Fit Galery PrahaPraha 10Aleš Trojan
97Fit HB Havlíčkův BrodHavlíčkův BrodBc. David Pešek
98Fit Joh SvitavySvitavyJosef Hýbl
99Fit klub AndělPraha 5Miloš Kotrba
100Fit klub Ivka KomárovKomárovIvana Horká, Mgr.
101Fit klub KobeřiceKobeřiceMiroslav Moravec
102Fit klub Koči StříbroStříbroLudevít Koči
103Fit klub LudvíkPraha 4Ludvík Pokorný
104Fit klub Rychnov nad KněžnouRychnov nad KněžnouOtakar Martinec
105Fit Life 24 Hours OstravaOstrava - TřeboviceDušan Jílek, Simona Mročková
106Fit Life DoubravkaPlzeňMartin Matoušek
107Fit Park OstravaOstravaIng. Ivo Květoň
108Fit studio M SemilySemilyJaroslav Hlava, Ota Machutka
109Fit studio Modrá Sekce LužinyPraha 5Miloslav Dvořák
110Fit Tide Club PrahaPraha 1Irina Moiseeva
111FIT-GYM HavířovHavířovBc. Dalibor Klimša
112Fitcentrum ArenaKarvináJaromír Kotásek
113Fitcentrum Assen OstravaOstravaPavel Kludka
114Fitcentrum Atlantis OstrovOstrovLibor Bílek, Mgr.
115Fitcentrum Čáp HronovHronovZdislav Čáp
116Fitcentrum Darka PísekPísekDarina Gajovská
117Fitcentrum Dragon OstravaOstravaMartin Kovalčík, Ing.
118Fitcentrum Gambare OlomoucOlomoucŠtefan Kortiš
119Fitcentrum Golem LitoměřiceLitoměřiceMarek Petržílek, Petr Muzika
120Fitcentrum I-R Club PardubicePardubiceIvan Rudzinskyj
121Fitcentrum J. V. ClubHradec KrálovéJiří Vondráček
122Fitcentrum Jaroslav DiblíkČervený KostelecJaroslav Diblík
123Fitcentrum L-S Club VrchlabíVrchlabíLuděk Stránský, Ing.
124Fitcentrum MerkurJindřichův HradecPetr Musil
125Fitcentrum MládekPraha 9Bohuslav Mládek
126Fitcentrum Olympia TišnovTišnovGabriel Greguš, Ing.
127Fitcentrum R5 PrahaPraha 1Eva Skřenková
128Fitcentrum Radim MičulkaFrenštát pod Radho..Radim Mičulka
129Fitcentrum Zeur OlomoucOlomoucMartina Zedníková
130Fitko KameňákBrnoLibor Pomykacz
131Fitko Sport Relax KopřivniceKopřivniceRadim Jelič
132FitkoučJesenice - OsniceIng. Petra Schäferová
133Fitness & Gym (J. D. Gym, s. r. o.)Česká LípaMartin Gabriel, Ing.
134Fitness 2000 Mariánské LázněMariánské LázněVladimír Černý
135Fitness 3000BrnoJosef Remenár
136Fitness AquapalaceČestliceMartin Šetelík
137Fitness Aris JičínJičínJaroslav Hlava
138Fitness Ason Lomnice nad PopelkouLomnice nad PopelkouJaroslav Hlava
139Fitness Atlas ZbraslavPraha 5Bohumil Mátl
140Fitness AVE PřerovPřerovJindřich Šejba ml.
141Fitness Beseda LitoměřiceLitoměřiceMartin Suchý
142Fitness Bobo HodoniceHodoniceBohumil Běhavka
143Fitness BobycentrumBrnoVeronika Zieglerová
144Fitness Cat ZlínZlínPetra Hetmerová
145Fitness centrum - Hala LužiceLužiceZdeňka Veselá
146Fitness Centrum AlicePlzeňAntonín Kročil
147Fitness Centrum Aura PlzeňPlzeňMilan Bodlák
148Fitness Centrum FithamJablonec nad NisouJosef Obršlík
149Fitness Centrum IvaOrlováMiroslav Staš
150Fitness Centrum JalexKrnovJaroslav Mlček
151Fitness Centrum Kolda StrakoniceStrakonicePetr Kollmos, Mgr.
152Fitness centrum Kutná HoraKutná HoraJiří Dejmal
153Fitness centrum NeptunOsek u KomárnaPetr Sojka
154Fitness Centrum OdryOdryMartin Kos
155Fitness Classic Železný BrodŽelezný BrodZbyněk Šourek
156Fitness Club A+A AlbrechticeAlbrechtice u Česk..Alan Vaculík
157Fitness club Academie VysočinaBystřice nad Pernš..Pavel Dostál
158Fitness Club Fila LitomyšlLitomyšlPetr Fila
159Fitness club JařestChebJosef Starý, Ing.
160Fitness Club Luky Karlovy VaryKarlovy VaryRobert Lukáš
161Fitness Club Pohoda BenešovBenešovIvo Seidenglanc
162Fitness Club StaňkovStaňkovJosef Šitera
163Fitness club TJ Agro KolínKolínČeněk Hrabal
164Fitness CorsoJablonec nad NisouJaroslav Hlava
165Fitness Daun ZnojmoZnojmoPetra Pospíchalová
166Fitness Deukalion PrahaPraha 5Ing. Helena Vivienne Slezáková
167Fitness Evy ŠabatovéBrnoEva Šabatová
168Fitness Factory JihlavaJihlavaJana Paulátová, Věra Mikulcová
169Fitness Factory OlomoucOlomoucJaromír Vissek
170Fitness Fontána Club TepliceTepliceJaroslav Třešňák
171Fitness Gym OstravaOstravaPetr Freisler
172Fitness Gym VrábelOlomoucRoman Vrábel
173Fitness Hala ZlínZlínRadek Plhák
174Fitness Hulk PlzeňPlzeňRadim Hovorka
175Fitness Husovka PlzeňPlzeňMUDr. Helena Kunová
176Fitness Institut KlubBrnoMgr. Jan Caha, Bc. Ondřej Fiala
177Fitness Instructor KapliceKapliceRoman Kaucký
178Fitness klub Jiří Plíva Brandýs nad LabemBrandýs nad LabemJiří Plíva
179Fitness klub Omega OlomoucOlomoucMgr. Jan Petr
180Fitness Korzo ŠumperkŠumperkRadim Niederle
181Fitness KWK FitPlzeňJiří Vágner, Ing.
182Fitness LhotkaPraha 4Zdeněk Opočenský
183Fitness Mamut ÚvalyÚvalyVladimír Křelina
184Fitness Mania Gym KladnoKladnoIurii Shcherbakov
185Fitness MB Moravské BudějoviceMoravské BudějoviceMUDr. Iveta Dvořáková
186Fitness Myší díra ŠumperkŠumperkMichálková Alena
187Fitness Novák TřebíčTřebíčPetr Novák
188Fitness PEPA OpavaOpavaStanislav Pešát
189Fitness při CVČ MostMostMartin Novotný
190Fitness R. A. P. Factory PrahaPraha 4Aleš Khol
191Fitness Ravell KyjovKyjovMartin Novotný
192Fitness Rhodos OpavaOpavaJaromír Schulz
193Fitness RingKarvináRadim Volák
194Fitness Ronnie.cz PrahaPraha 10David Ouředníček
195Fitness Slavia PrahaPraha 10Martin Vojáček
196Fitness Slunce TáborTáborMiroslav Pražma
197Fitness Sport Club KadaňKadaňKarel Jungwirth
198Fitness StarPraha 4Václav Průša
199Fitness StationPraha 5Ondřej Lerch
200Fitness Studio Beseda VsetínVsetínIvana Kovářová
201Fitness studio Český KrumlovČeský KrumlovRadomil Kvapil
202Fitness Studio LounyLounyJitka Hofmannová
203Fitness studio MikePlzeňVáclav Speierl
204Fitness studio MinaříkBrnoLibor Minařík, MVDr.
205Fitness Studio NávsíNávsíJakub Sikora
206Fitness Studio Tommy ProstějovProstějovTomáš Pour
207Fitness studio TP ChotěbořChotěbořTomáš Pešek
208Fitness studio VěraChomutovVěra Brchlová
209Fitness Style ClubPraha 4Martin Kuta, Ing.
210Fitness team Ronnie.czPraha 10Martin Jebas, Ing.
211Fitness Tým P&K Gym 78 KadaňKadaňKateřina Měřínská
212Fitness U Pešků LiberecLiberecJaroslav Sokol
213Fitness Ural SokolovSokolovRomana Štěpánková
214Fitness VAF MiloviceMiloviceFrantišek Vágner
215Fitness Velké OpatoviceVelké OpatoviceMiroslav Komárek
216Fitness VictoryPraha 4Miroslav Fukes
217Fitness VlachOpavaBohumír Vojtovič
218Fitness Weno - KravařeSuché LazceJiří Prudil
219Fitness ZS Kooperativa Aréna PlzeňPlzeňPetr Jelínek
220Fitness „Mina“ HejniceHejniceDagmar Návesníková
221Fitnesscentrum B + MPelhřimovVáclav Blažek
222Fitnesscentrum DobříšDobříšMilan Suchý
223Fitnesscentrum DunaDěčínRenata Richterová
224Fitnesscentrum Gym-Frapp OstravaOstravaJosef Paleček
225Fitnesscentrum Lada ŠumperkŠumperkLada Vojáčková
226Fitnesscentrum PouzarČeské BudějoviceJaroslav Pouzar
227Fitnesscentrum Šembi BohumínBohumínMartin Šembera
228Fitnesscentrum Šembi Dolní LutyněDolní LutyněMartin Šembera
229Fitnesscentrum Šembi OrlováOrlováMartin Šembera
230Fitnessclub Milan KopřivaTrhové SvinyMilan Kopřiva
231Fitnesstip CZ Nový JičínNový JičínPetr Klumpler
232Fitnesstudio Jumi BolaticeBolaticeRadim Dembek
233Fitpelc Veselí nad MoravouVeselí nad MoravouJiří Pelc
234Fitpeople JihlavaJihlavaAnna Horňáková
235FM City Club Frýdek MístekFrýdek-MístekLukáš Palička
236Fun Bodybuilding RakovníkRakovníkDavid Sochor
237GG TJ Sokol Lázně BělohradLázně BělohradFilip Simon
238Giga Gym Fitness & Spinning Club RakovníkRakovníkZdeněk Čech, Mgr.
239Gladiator Arena Ústí nad LabemÚstí nad LabemIng. Aleš Klapka
240Gladiators Ústí nad LabemÚstí nad LabemFrantišek Bartoš
241Gold Team KarvináKarvináPatrik Jablonski
242Golem´s Gym Kutná HoraKutná HoraPetr Richtár
243Gym 2000 KladnoKladnoRadek Tauš
244Gym Blue SunBrnoAnton Ničovský, Karel Svítil
245Gym Cornicula PrahaPraha 6Zdeněk Vrána
246GymFit KrupkaKrupkaMichael Horský
247Hammer Strength FitnessPraha 9Roman Valenta, Mgr.
248Hard Core Gym Františkovy LázněFrantiškovy LázněVítězslav Janda
249Hardcore Gym FontánaOstravaZuzana Adámková
250Harmony Wellnes Club PísekPísekIng. Ivan Svatoš
251HELP CZ Bodyfitness ClubOlomoucEva Kubelková
252HIT Fitness FloraPraha 3Dušan Chrenka
253Hop´s Fitness Gym JaroměřJaroměřMartin Hop
254Hulk Gym BrnoBrnoDalibor Hájek
255In Core fitness ČTČeská TřebováMichaela Němcová
256InCore Fitness BrnoBrnoIvo Němec
257Individual Fitness OstravaOstravaJana Pohlová
258Infinity Fitness Český BrodČeský BrodBc. Veronika Hrázská, DiS.
259Infitness ZlínZlínPetr Schmeister
260Irongym KyjovKyjovPavel Forman
261ISŠ Fit klub HavířovHavířovJan Veit
262Janata Fit PrahaPraha 9Václav Janata
263JBI Sport fit studio KolínKolínIvana Krejčíková
264Joe Fit DěčínDěčínMUDr. Václav Pazdera
265K & K Family Fitness PrahaPraha 2Václav Kváča
266K. k. Real SpektrumBrnoFrantišek Kokna
267Klub kulturistiky MilevskoMilevskoPetr Břicháček
268Klub kulturistiky OstravaOstravaMartin Dráb
269Klub kulturistiky Studio GrafixonPraha 5Michal Rosenbaum
270Klub přátel hezkého těla PrahaPraha 3Dušan Chrenka
271Klub rekreačního sportu UničovUničovMiroslav Pleva, Jarmila Sedláčková
272Kotelna SlovanyPlzeňRichard Wedell
273Koukolík František - fitcentrum BílinaBílinaFrantišek Koukolík
274Kovona KarvináKarvináWieslaw Ciahotny
275KSK Jalex Team KrnovKrnovJaroslav Mlček
276KSK Semi PrahaPraha 2Vladimír Semerád st.
277Kubík fitness OstravaOstravaJan Kubík
278Kulturistika a bikiny fitness LanškrounLanškrounLadislav Thun
279Kulturistika KunoviceKunoviceJosef Hráček
280Kulturistika TJ ŠternberkŠternberkJiří Stavarič
281Kulturistika TJ TřebíčTřebíčLadislav Švaříček
282L+L Suchý VršekPraha 5Markéta Drdová
283LaKu Bodybuilder TeamPraha 9Ladislav Kurčík
284Leon Team PrahaPraha 5Lukáš Adámek
285Let´s Go HoštkaRoudnice nad LabemPavlína Kollárová
286Lift & Fit Rožnov pod RadhoštěmRožnov pod RadhoštěmRadek Křenek
287M-klub Roudnice nad LabemRoudnice nad LabemZdeněk Maštalíř
288M. M. H. Gym Moravské BudějoviceMoravské BudějoviceMarcel Hájek
289Marvel Gym Mladá BoleslavMladá BoleslavPavel Lepič
290Mates Gym BolaticeBolaticeVlastimil Matýsek
291Matrix Club JihlavaJihlavaKamil Pometlo
292Max Power Gym HolýšovHolýšovZuzana Kodaiová
293MD Fitness LanškrounLanškrounMartin Dajč
294MD-Posilovna BrnoBrnoMartina Dreher
295Mega - ProPraha 8Libor Minařík, Ing.
296Mega Fitness PrahaPraha 10Pavel Provázek
297Metal Gym Moravská TřebováMoravská TřebováPavel Kasal
298Meteor Fitness TřemošnáTřemošná
299Mišmaš Fitness BrnoBrnoIng. Jana Písaříková
300Mixgym Fitness LiberecLiberecJan Vašek
301MJ club 7 Špindlerův MlýnŠpindlerův MlýnMarcela Janouchová
302Morava Gym OrlováOrlováJiří Polášek
303MTV Fitness PrahaPraha 10Martin Moravec
304Muscle Factory BřezniceBřezniceZbyněk Ceradský
305NemesisPraha 8Alena Martínková
306Neofitness PrahaPraha 7Klára Matějová
307No Limits KrnovKrnovIng. Grigorios Akritidis
308NutrendOlomoucMartina Zedníková
309O. K. a S. T. TJ Rožnov pod RadhoštěmRožnov pod RadhoštěmLadislav Polášek
310O. K. Universal Gym Ústí nad LabemÚstí nad LabemRadek Čejka
311Obořil Elite TeamLedniceMilan Obořil
312Oddíl kondiční kulturistiky TJ Mládí OlomoucOlomoucEva Hronková
313Oddíl kulturistiky a fitness PoděbradyPoděbradyLuboš Černý
314Oddíl kulturistiky ASK BlanskoBlanskoMartin Šumbera
315Oddíl kulturistiky SKP HolešovHolešovIvan Foitl, Mgr.
316Oddíl kulturistiky Tělovýchovná jednota BohumínBohumínVilém Žák, Mgr.
317Oddíl kulturistiky TJ FerrumFrýdlant n. O.Jiří Pěgřím
318Oddíl kulturistiky TJ Lokomotiva Česká TřebováČeská TřebováČestmír Rypka
319Oddíl kulturistiky TJ Slavoj BruntálBruntálKamil Janík
320Oddíl kulturistiky TJ Sokol RosiceRosiceIng. Mgr. Zdeněk Pavlík
321Oddíl kulturistiky TJ Spartak HlukHlukDominik Rišian
322Oddíl kulturistiky TJ Spartak OEZ LetohradLetohradMiroslav Novák
323Oddíl kulturistiky USK SlávieÚstí nad LabemMgr. Jan Hnízdil, Ph.D
324Oddíl silového trojboje a kulturistiky - TJ TurnovTurnovJiří Richtr, Ing.
325OK Gym DubinaPardubiceLadislav Mazuch, Ing.
326OS Wellness 2000 VyškovVyškovZdenka Gottvaldová, Mgr.
327P. B. Fit klub FitlandHradec KrálovéPavel Brát
328Pajič TrainingsŽďár nad SázavouVladimír Pajič
329Patenidis FitnessPraha 5Georgis Patenidis, Dr.
330Pepe Lopez Gym ChomutovChomutovRadek Krásl
331PERSO-MB Fitness Mladá BoleslavMladá BoleslavZdeněk Štika
332Pětka Team PrahaPraha 5Lukáš Tomeček
333Petr Stach - PSA ClubPraha 6Petr Stach
334PeVan Clean Team SedlčanySedlčanyPetr Vaniš
335Posilovna FrýdlantFrýdlant v ČecháchVlastislav Vlk, DiS.
336Posilovna Rambárna VlašimVlašimAlice Moravcová
337Posilovna RozdělovKladnoKlára Procházková
338Posilovna SA JičínJičínSvatoslav Jiřič
339Posilovna Sportovní hala TepliceTepliceMgr. Pavel Novák
340Power - Gym KrnovKrnovRémy Krayzel
341Power fitness LiberecLiberecMichaela Rydvalová
342Power Gym JihlavaJihlavaTadeáš Kronovetr
343Pro Life Fitness TelčTelčJan Nováček
344Pro Nutrition Czech TeamNové Město nad Met..Libor Voborník
345Pro Tan Margita ZámolováPopovičkyMargita Zámolová
346Profi Fitness Eva PlzeňPlzeňJaroslav Sukup, Eva Sukupová
347Profi Fitness JurysČeský TěšínJiří Jedzok
348Profi Gym StředoklukyStředoklukyMartin Rezek
349Profi Studio JablonickýOlomoucPavol Jablonický
350Profi Wellness KladnoKladnoRoman Dufek
351Prom-In TeamToužimPavel Samek
352Prosport TJ TZ RakovníkRakovníkZdeněk Čech, Mgr.
353Pulse Czech RepublicBenešovJosef Krampera
354Pulse Fitness Club PrahaPraha 9Petr Mihle
355Pure Health & Fitness PrahaPraha 1Ivana Watson
356PZ Gym PrahaPraha 5Petr Záruba
357Queen Club TřinecTřinecKarel Nierostek
358R. M. S. Sport PrahaPraha 4Radek Čejka
359Rami Sport Fitness NymburkNymburkRadek Zvěřina
360Relax Fit Centrum KroměřížKroměřížRobert Komiš
361Remi Sport ProstějovProstějovLibuše Řezníčková
362RR Sport KladnoKladnoPetr Kalivoda
363RT Sport Fitness JirkovJirkovKristina Wittmannová
364S. K. Maximus PrahaPraha 3Petr Skála
365SC KazeSlavoniceMiroslav Schwarz
366SF7 TeamVyškovFilip Šteflovič
367Simply Fitness OstravaOstravaPavel Bugaj
368SIWI Fitness BrnoBrnoLukáš Siwek
369SK Arnold Club OtrokoviceOtrokoviceFrantišek Zálešák
370SK Diamond TáborTáborLukáš Kratochvíl
371SK Eurofit OpavaOpavaMarie Vyvialová
372SK Factory Team Ústí nad LabemÚstí nad LabemJan Materna
373SK Fitness BohemiaSvětlá nad SázavouMilan Dušek
374SK Fitness Siesta MělníkMělníkJiří Olšák
375SK Fitness Velké MeziříčíVelké MeziříčíPetr Buďa
376SK Horská TrutnovTrutnovMartina Davídková
377SK HsportBrnoMartin Huněk
378SK J+M KadaňKadaňJaroslav Wožniak
379SK kulturistiky a fitness Profi Fitness EvaPlzeňZdeňka Razýmová
380SK kulturistiky Přerov - PředmostíPřerovFrantišek Šejba
381SK Luna Fitness HavířovHavířovMichaela Kohutová
382SK Moog BrnoBrnoLuboš Koumal
383SK Morava KroměřížKroměřížRobert Komiš
384SK oddíl kulturistiky Ostrožská LhotaOstrožská LhotaJosef Lopata
385SK PEPA centrum OpavaOpavaStanislav Pešát
386SK Powerbulls TřeboňTřeboňPavel Šniager
387SK PřerovPřerovMilan Ruml
388SK Quatro Fitness OstravaOstravaPavel Čermák, MUDr.
389SK Radoch OstravaOstravaMartin Solka, Tomáš Dluhoš
390SK Sport Gym Jindřichův HradecJindřichův HradecPetr Musil
391SK Sportaktiv Jablonec nad NisouJablonec nad NisouPetros Kalpakcis
392SK Správní chlapi HlučínHlučínRonald Uvíra
393SK Tři studněTři studněFrantišek Brabec
394SKK Hrádek nad NisouHrádek nad NisouJaroslav Poláček, Mgr.
395SKK Týn nad VltavouTýn nad VltavouJiří Babka
396SKKF Kalokagathic F-MFrýdek MístekJakub Sacký
397SKP Olympia OKST Kutná HoraKutná HoraPetr Damek, Ing.
398Slavík Fitness BrnoBrnoJan Slavík
399Slovan Moravská TřebováMoravská TřebováJiří Zemánek
400Spal Strength gym KopřivniceKopřivniceLuděk Vymětal
401Spinning & Fitness BrnoBrnoBořivoj Drastich
402Sport centrum Koloseum PlzeňPlzeňAntonín Kročil
403Sport centrum Topas NeratoviceNeratoviceJitka Čtvrtečková
404Sport Club Vrábel PřerovPřerovJakub Vrábel
405Sport fitcentrum Brandýs nad LabemBrandýs nad LabemSlávka Tesařová
406SPORT JavorníkJavorníkIng. Tomáš Nemeškal
407Sport klub Totzi Klášterec nad OhříKlášterec nad OhříJan Böhm
408Sport Relax Fit ClubFrýdek MístekJaroslav Brillant, RNDr.
409Sport studio Lázně ZlínZlínZdeněk Zelinka
410Sport Studio Sandow Mariánské LázněMariánské LázněLuděk Nosek, PhDr.
411Sportcentrum ChebChebJana a Jaroslav Stöckelovi
412Sportcentrum DěčínDěčínJosef Semrád
413Sportcentrum DelfínČeské BudějoviceRadim Šupka
414Sportcentrum Imperial Karlovy VaryKarlovy VaryIng. Jiří Milský, Ing. Alexander Rebjonok
415Sportovní akademie P&M Petry KadlecovéKralupy nad VltavouPetra Kadlecová
416Sportovní centrum NMnMNové Město nad Met..Gabriela Dufková
417Sportovní klub Dama Sport ŠumperkŠumperkJana Daňková
418Sportovní klub FenStarBlanskoJean-Marc Schuttrumpf
419Sportovní klub MakleStudénkaMartin Klečka
420Sportovní klub policie Hvězda Karlovy VaryKarlovy VaryMichal Lazorčík
421Sportovní klub Slavia OrlováOrlováJiří Novák
422Sportovní klub TER PrahaPraha 10Ondřej Lázna
423Sportovní klub ZbýšovZbýšovIrena Pokorná
424Sportstudio Prima Karlovy VaryKarlovy VaryPetr Weinlich
425Sportstudio Takis PříbramPříbramPanajotis Bachcevanidis
426Spyn-a-Gym ŠtětíŠtětíZbyněk Tichý
427Stan´s Gym KladnoKladnoPavel Havel
428StarFit KopřivniceKopřivniceVáclav Varaďa
429Strongman Czech RepublicPraha 9František Brejcha
430Studio Ella - Špička fitness JeseniceJesenice u PrahyLadislav Špička, Milan Dědek
431Studio Klára Dolní LutyněDolní LutyněMartin Šembera
432Studio PEPA OpavaOpavaMarie Pešátová
433Superior 14OstravaEva Kuncová
434Survival TeamPraha 10Otakar Buzek, Ing., CSc.
435Šali Team BruntálBruntálPavel Šalitroš
436Šubrt TeamPraha 4Bc. Jakub Šubrt
437T&M Olympia Fitness PrahaPraha 10Tomáš Bureš
438T-CLUBÚstí nad LabemLeoš Horák
439T-gym - Klub kulturistiky a fitnessUherské HradištěAnton Podškubka
440Target TeamPraha 9Vjačeslav Vinogradov
441The Dreams Factory Gym PlzeňPlzeňJiří Kováč
442The Queen ClubDobřichoviceMgr. Tamara Jiříková
443TJ Baník MeziboříMeziboříJiří Janda
444TJ BřidličnáBřidličnáMiroslav Glacner, Ing.
445TJ Bystřice pod Hostýnem Zekon KlubBystřice pod Hostý..Zdeněk Krutil
446TJ Holásky BrnoBrnoZdeněk Gehringer
447TJ JeseníkJeseníkZdeněk Kužílek
448TJ Jiskra Nový BorNový BorVladislav Steckmeier
449TJ Jiskra Nový BydžovNový BydžovKarel Hronek, PaedDr.
450TJ Jiskra RýmařovRýmařovJosef Talián
451TJ Lokomotiva BerounBerounRoman Adamecký
452TJ Lokomotiva TrutnovTrutnovMargaret Gärtnerová
453TJ Mez VsetínVsetínAntonín Matějovský
454TJ Moravan LedniceLedniceIng. Kamil Kasala
455TJ Nový JičínNový JičínLukáš Kelnar
456TJ Olympia ZlínZlínStanislav Krček
457TJ Sandow Mariánské LázněMariánské LázněRadek Libenský
458TJ SeleticeSeleticeKarel Švásta
459TJ Slavoj DěčínDěčínJosef Jána
460TJ Slavoj LitoměřiceLitoměřiceMartin Suchý
461TJ Slavoj PolnáPolnáLuboš Kousal
462TJ Slavoj TachovTachovMilan Pirožinský, JUDr.
463TJ Slovácká SláviaUherské HradištěLibor Dostál
464TJ Slovan VarnsdorfVarnsdorfJiří Žďárský
465TJ Sokol Bystřice nad PernštejnemBystřice nad Pernš..Miroslav Korbička
466TJ Sokol České BudějoviceČeské Budějovice
467TJ Sokol Jablůnka PržnoJablůnkaSilvie Procházková
468TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyKostelec nad Černý..Jan Lippert
469TJ Sokol LanžhotLanžhotAntonín Hostina
470TJ Sokol Mosty u JablunkovaMosty u JablunkovaJosef Szotkowski
471TJ Sokol Plzeň - KarlovPlzeňMiroslav Kroupa
472TJ Sokol Praha VršovicePraha 10Jan Pilous, Ing., Karel Cvrček
473TJ Sokol ŠumperkŠumperkFrantišek Porteš
474TJ Sokol TěškoviceTěškoviceTomáš Hořínek, Ing.
475TJ Sokol VejprniceVejprniceFrantišek Horník
476TJ Sokol Velká BítešVelká BítešLuděk Tuček
477TJ Sokol Žižkov I.Praha 3Bohuslav Pokorný
478TJ Spartak TřebíčTřebíčJaroslav Kulovaný, Ing.
479TJ Spartak Uherský BrodUherský BrodStanislav Sedláček
480TJ Spartak Velké MeziříčíVelké MeziříčíBohumil Švihálek
481TJ Sport Chomutov - oddíl kulturistikyChomutovIng. Marek Herčzík Ph.D.
482TJ Tatran Lomnice nad LužnicíLomnice nad LužnicíKarel Hes, Mgr., Karel Zvánovec
483TJ Tesla BrnoBrnoJan Král, Dr.
484TJ TŽ TřinecTřinecMilan Rusz
485TJ Valašské MeziříčíValašské Meziříčí
486TJ Zbrojovka VsetínVsetínStanislav Hlouch
487Tom „S“ Gym DěčínDěčínTomáš Trojan
488Top Fitness OstravaOstravaKarla Stoianová
489Topič Team JihlavaJihlavaLukáš Topinka
490Toro Gym Vysoké MýtoVysoké MýtoMarek Mandík
491Trofit TroubskoTroubskoMiloslav Vališ, Ing.
492TS Graceful HodonínHodonínNikol Kordulová
493Turek TeamŠenov u Nového Jič..Jan Turek
494Twister fitness club OstravaOstravaMartina Mikulicová
495UFC OstravaOstravaAleš Vostárek
496Univerzitní sportovní klub PlzeňPlzeňLadislav Bárta
497Unnosport OstravaOstravaIng. Martina Šíblová, Bc. Žaneta Zajoncová
498UNO Sportovně relaxační studio TrutnovTrutnovPetr Hartman, Jana Hrušková
499Urtica KopřivniceKopřivniceZdeněk Šíbl, Ing.
500V.I.P. Gym České BudějoviceČeské BudějoviceEva Horňáková
501Valc Active Fitness BrnoBrnoPetr Sedlák
502Viking Gym NymburkNymburkOldřich Štefka, Lucie Štefková
503Wellness Club LiberecLiberecPavel Vojaček
504Wolfberry TeamBrnoJan Stoklásek, Mgr., Jan Vejdovský
505World Fitness VlašimVlašimLuboš Chmelenský
506Xfitness PrahaPraha 4Kateřina Kočvarová
507Yamamoto CzechKroměřížBc. Zdeněk Bečka

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2019 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty