Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Grand Prix Ostrava 2022 - výsledky

Článek vydán 20. 11. 2022 - Informace svazu - zhlédnutí: 404

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny kondiční soutěže Grand Prix Ostrava konané v neděli 20. listopadu v Rock & Roll Garage. Klání se účastnili závodníci v kondiční kulturistice dorostenců, juniorů a mužů, physique mužů a juniorů, classic physique, bikiny fitness žen a juniorek, wellness fitness a bodyfitness žen. Na soutěž se přihlásilo 77 závodníků, na pódium jich nastoupilo 78.

Autorem fotografií je Martin Louda jr.


Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 69 Vilém Vrána Valašské Meziříčí 2004 71,0 4 6 10
2. 37 Ondřej Medlín Praha 2006 66,8 5 12 17

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 70 Milan Durďák Brno 2000 88,0 3 6 9
2. 69 Vilém Vrána Valašské Meziříčí 2004 71,0 9 14 23
3. 85 Martin Vnenk Ostrava 1999 80,0 8 20 28
4. 20 Lukáš Šťastný Valašské Meziříčí 2003 65,5 10 20 30

Kondiční kulturistika mužů do 30 let

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 38 Josef Fuchs 4you fitness 1995 82,0 4 6 10
2. 83 Tomáš Hruška DFitness 1995 81,0 5 12 17
3. 85 Martin Vnenk Ostrava 1999 80,0 9 18 27

Kondiční kulturistika mužů nad 30 let

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 49 Michal Barnošák Kubík fitness Ostrava 1987 93,0 3 6 9
2. 16 Jan Toman Lutotín 1980 96,0 6 12 18
3. 73 Jiří Kocurek Kubík fitness Ostrava 1978 92,0 9 18 27

Kondiční kulturistika - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 49 Michal Barnošák Kubík fitness Ostrava 1987 93,0 3 3
2. 38 Josef Fuchs 4you fitness 1995 82,0 6 6
3. 70 Milan Durďák Brno 2000 88,0 9 9


Kondiční physique mužů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 2 Marek Čudek TJ TŽ Třinec 2000 170,0 3 3 6
2. 5 Marek Menšík 4you fitness 1997 173,5 6 6 12
3. 61 Filip Pospíšil Target Team 1996 173,0 9 9 18
4. 77 Šimon Kvapil Olomouc 1991 176,5 14 14 28
5. 40 Ivo Hluchník Vojkovice 1982 177,0 15 14 29
6. 58 Dominik Žáček Prostěfitko 2002 174,5 17 17 34
7. 89 David Macura Bludov 1997 173,5 21 - 21
8. 76 Ondřej Herudek 4you fitness 2006 167,5 24 - 24

Kondiční physique mužů nad 178 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 11 Michal Žůrek Brno 1989 183,0 3 3
2. 84 Rudolf Menoušek Zlín 1998 182,5 6 6
3. 64 René Theuer 4you fitness 1994 186,0 11 11
4. 88 Miroslav Krupica Týnec 1993 187,0 12 12
5. 47 Martin Gryga Fitness AVE Přerov 2000 188,0 14 14
6. 50 Jan Cibulec Olomouc 1999 185,0 18 18

Kondiční physique juniorů

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 2 Marek Čudek TJ TŽ Třinec 2000 170,0 3 3
2. 39 Matyáš Strnádek DFitness 1999 183,0 6 6
3. 58 Dominik Žáček Prostěfitko 2002 174,5 9 9
4. 47 Martin Gryga Fitness AVE Přerov 2000 188,0 12 12
5. 86 Petr Gráca Petrovice u Karviné 2001 179,0 15 15
6. 76 Ondřej Herudek 4you fitness 2006 167,5 17 17
7. 50 Jan Cibulec Olomouc 1999 185,0 21 21

Kondiční physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 11 Michal Žůrek Brno 1989 183,0 3 3
2. 2 Marek Čudek TJ TŽ Třinec 2000 170,0 6 6


Kondiční bodyfitness

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 26 Vendula Vrzalová Napajedla 1982 157,5 3 3
2. 4 Hana Vítová Sportcentrum Cheb 1993 170,0 6 6
3. 21 Daniela Smetanová Kubík fitness Ostrava 2002 166,0 9 9


Kondiční wellness fitness

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 68 Monika Vrajová Vsetín 2004 180,0 4 4
2. 27 Iveta Bernasová Uherský Brod 1994 171,0 5 5
3. 74 Dagmar Vnentřáková Ostrava 2000 169,5 9 9
4. 29 Jarmila Hyblová Zlín 2000 162,5 12 12


Kondiční bikiny fitness do 165 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 12 Vendula Grocholová 4you fitness 1993 165,0 3 3 6
2. 82 Hana Hrabáková Slaný 1998 162,0 9 8 17
3. 1 Gabriela Solařová Holešov 2005 164,5 7 10 17
4. 22 Šarlota Volentierová Big1One Fitness 2004 163,5 14 10 24
5. 45 Pavla Kmoníčková Pardubice 2000 158,5 15 16 31
6. 48 Ivana Kučerová Gym13 Modřice 1997 157,5 18 16 34
7. 90 Monika Burgetová SK PEPA centrum Opava 1981 161,0 19 - 19
8. 15 Adéla Engelhartová Brno 1999 164,5 24 - 24
9. 6 Ivona Hrubcová SK PEPA centrum Opava 1978 157,0 25 - 25

Kondiční bikiny fitness do 168 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 57 Klára Střížová Fitness Boby 2003 167,0 6 5 11
2. 7 Denisa Šusteková Ostrava 1986 165,5 5 6 11
3. 3 Nikola Skoupá Karlovy Vary 1998 166,5 11 9 20
4. 18 Lenka Kukucz Třinec 1994 168,0 12 12 24
5. 52 Beáta Studená Prostějov 1993 168,0 13 12 25
6. 35 Sandra Dolníková Ostrava 1984 166,0 18 18 36
7. 36 Simona Záděrová Silůvky 1999 165,5 20 - 20
8. 79 Klára Bernatíková Powerlifting Hodonín 2004 168,0 25 - 25
9. 60 Marcela Neuwirthová Gym13 Modřice 1999 166,0 26 - 26
10. 25 Hana Vašíčková Ostrava 2002 166,0 28 - 28

Kondiční bikiny fitness nad 168 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 44 Barbora Žalkovská Yamamoto Czech 2000 171,5 4 4
2. 78 Jitka Adlerová Fitness Boby 1988 170,5 10 10
3. 55 Simona Jersaková 4you fitness 1997 172,0 10 10
4. 80 Kristýna Skalková Uherské Hradiště 1996 169,5 11 11
5. 81 Nikola Maňáková Veselí nad Moravou 1993 178,0 13 13
6. 66 Jana Hlawiczková Třinec 1992 170,5 19 19
7. 51 Tereza Synková Prostějov 1995 170,5 20 20

Kondiční bikiny fitness juniorek do 165 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 22 Šarlota Volentierová Big1One Fitness 2004 163,5 4 4
2. 1 Gabriela Solařová Holešov 2005 164,5 5 5
3. 45 Pavla Kmoníčková Pardubice 2000 158,5 8 8
4. 15 Adéla Engelhartová Brno 1999 164,5 12 12
5. 75 Natálie Nespěšná Ostrava 2003 164,0 15 15

Kondiční bikiny fitness juniorek nad 165 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 57 Klára Střížová Fitness Boby 2003 167,0 3 3
2. 44 Barbora Žalkovská Yamamoto Czech 2000 171,5 7 7
3. 36 Simona Záděrová Silůvky 1999 165,5 10 10
4. 79 Klára Bernatíková Powerlifting Hodonín 2004 168,0 13 13
5. 25 Hana Vašíčková Ostrava 2002 166,0 16 16
6. 68 Monika Vrajová Vsetín 2004 180,0 16 16
7. 60 Marcela Neuwirthová Gym13 Modřice 1999 166,0 20 20

Kondiční bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 12 Vendula Grocholová 4you fitness 1993 165,0 3 3
2. 57 Klára Střížová Fitness Boby 2003 167,0 6 6
3. 44 Barbora Žalkovská Yamamoto Czech 2000 171,5 10 10
4. 22 Šarlota Volentierová Big1One Fitness 2004 163,5 11 11


Ceny pro vítěze


Rozhodčí


Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2022 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty