Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Golem Classic 2022 - výsledky

Článek vydán 26. 11. 2022 - Informace svazu - zhlédnutí: 570

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny z kondiční soutěže Golem Classic 2022 konané v sobotu 26. listopadu v kulturním domě Lorec v Kutné Hoře. Klání bylo vypsáno pro závodníky v kategoriích kulturistiky dorostenců, juniorů a mužů, physique mužů a juniorů, wellness fitness, bikiny fitness žen a juniorek a bodyfitness. Přihlášeno bylo 73 závodníků, nastoupilo jich 80. Kategorie classic physique zůstala neobsazena.


Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 244 Ondřej Medlín Praha 2006 65,7 3 6 9
2. 128 František Roob Chomutov 2004 73,0 6 12 18

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 52 Daniel Veselý Česká Lípa 1999 74,7 3 6 9
2. 135 Filip Tůma Kroměříž 1999 69,9 8 14 22
3. 24 Petr Chreno Hlučín 2000 66,7 7 16 23
4. 134 Martin Zeman LaKu Bodybuilder Team 2001 73,0 12 24 36

Kondiční kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 144 Jakub Brendl Fitness team Ronnie.cz 1992 74,7 3 6 9
2. 54 Šimon Kvapil Olomouc 1991 73,9 11 12 23
3. 137 Lukáš Resler Pardubice 1983 74,4 7 18 25
4. 13 Nelson Henriques Brno 1982 75,5 11 24 35
5. 70 Aleš Šoltés Olomouc 1973 68,6 14 30 44
6. 120 Zdeněk Spilka Fine Fitness Pardubice 1995 78,2 15 36 51


Kondiční kulturistika mužů nad 80 kg

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 163 Jan Toman Lutotín 1980 94,7 3 6 9
2. 129 Pavel Šulc Líšnice 1983 90,3 6 12 18


Kondiční kulturistika - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 52 Daniel Veselý Česká Lípa 1999 74,7 3 3
2. 163 Jan Toman Lutotín 1980 94,7 7 7
3. 144 Jakub Brendl Fitness team Ronnie.cz 1992 74,7 8 8


Kondiční physique mužů do 180 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 100 Roman Lenemajer Strakonice 1999 179,0 3 3 6
2. 143 Roman Ladatko Fitness tým Kadaň 1984 173,5 7 7 14
3. 240 Filip Pospíšil Target Team 1996 173,5 9 8 17
4. 50 Adam Burian Extrifit Club 2000 176,5 10 14 24
5. 78 Petr Olejníček Třeboň 1990 166,0 15 14 29
6. 123 Jan Moudrý Praha 1992 177,0 18 18 36
7. 24 Petr Chreno Hlučín 2000 173,0 22 - 22
8. 3 Pavel Géring Letohrad 1979 177,0 23 - 23

Kondiční physique mužů nad 180 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 237 Petr Palka Trutnov 1993 182,0 4 5 9
2. 82 Petr Vidovič Humpolec 1977 193,0 6 5 11
3. 125 Matyáš Strnádek DFitness 1999 183,5 11 9 20
4. 146 Jakub Ducháč Broumov 2005 195,0 9 11 20
5. 15 Tomáš Hloušek Target Team 1998 181,5 17 13 30
6. 132 Michael Vorm Luby u Chebu 1995 181,5 19 18 37
7. 8 Matyáš Nováček Clever Fit Kladno 2003 186,0 20 - 20
8. 74 Vladimír Pinkava Náchod 1968 183,0 22 - 22

Kondiční physique juniorů

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 100 Roman Lenemajer Strakonice 1999 179,0 3 3 6
2. 50 Adam Burian Extrifit Club 2000 176,5 7 6 13
3. 125 Matyáš Strnádek DFitness 1999 183,5 8 9 17
4. 146 Jakub Ducháč Broumov 2005 195,0 12 12 24
5. 131 Jiří Fabián Česká Třebová 1999 171,0 16 15 31
6. 8 Matyáš Nováček Clever Fit Kladno 2003 186,0 17 18 35
7. 105 Tomáš Ježek Toro Gym Vysoké Mýto 2003 185,5 21 - 21
8. 148 Marek Macl Trutnov 2005 192,0 24 - 24


Kondiční physique - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 100 Roman Lenemajer Strakonice 1999 179,0 3 3
2. 237 Petr Palka Trutnov 1993 182,0 6 6


Kondiční bodyfitness

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 59 Petra Vacková Target Team 1980 166,0 3 3
2. 242 Jana Jílková Zábřeh 2000 163,5 6 6
3. 34 Iveta Studničková Fitness tým Kadaň 1989 172,0 9 9
4. 16 Hana Vítová Sportcentrum Cheb 1993 170,0 13 13
5. 2 Michaela Eisenhammerová Fitness tým Kadaň 1992 168,5 15 15
6. 149 Tereza Juklová Padera Gym 1988 163,0 17 17


Kondiční wellness fitness

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 119 Lucie Čepeláková Kladno 1996 158,5 5 5
2. 205 Eliška Sekerková Fitness tým Kadaň 1989 161,5 7 7
3. 130 Veronika Kosíková Synergy Club 1995 169,0 9 9
4. 28 Patricie Pavlíková Liberec 1995 157,0 11 11
5. 111 Anežka Včelouchová Fitness Institut Klub 2001 172,0 13 13
6. 71 Jarmila Hyblová Zlín 2000 162,0 18 18


Kondiční bikiny fitness do 164 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 85 Nikola Suttrová Cerhovice 2000 161,0 3 3 6
2. 5 Viktorie Grigorjeva Března Fitness Club Česká Lípa 1995 161,5 6 6 12
3. 55 Veronika Picková Hostivice 2000 162,5 9 9 18
4. 239 Eliška Šimůnková České Budějovice 1998 162,5 16 12 28
5. 68 Pavla Kmoníčková Pardubice 2000 158,5 15 15 30
6. 51 Julie Kolářová Kladno 2001 162,5 14 18 32
7. 243 Margita Sýkorová Praha 1983 160,0 20 - 20
8. 297 Zuzana Wallischová Praha 1986 158,0 24 - 24

Kondiční bikiny fitness do 170 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 14 Sára Kusovská Ústí nad Labem 1994 165,0 6 6
2. 147 Eliška Svobodová Praha 1999 166,0 6 6
3. 18 Kateřina Mysíková Synergy Club 1995 169,0 9 9
4. 84 Klára Zelenková Target Team 1987 165,0 11 11
5. 62 Nikola Skoupá Karlovy Vary 1998 167,0 14 14
6. 31 Monika Vavřičková Dobříč 2003 166,5 17 17

Kondiční bikiny fitness nad 170 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 236 Kamila Gräf Praha 1986 173,0 3 3
2. 80 Barbora Žalkovská Yamamoto Czech 2000 171,5 7 7
3. 87 Michaela Vohradská Kladno 1990 175,0 10 10
4. 11 Jaroslava Hegerová Karlovy Vary 1995 173,0 12 12
5. 245 Veronika Juklová GymTime Team 1998 177,0 13 13

Kondiční bikiny fitness juniorek do 165 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 85 Nikola Suttrová Cerhovice 2000 161,0 3 3
2. 142 Iva Joštová Pardubice 2000 161,5 6 6
3. 55 Veronika Picková Hostivice 2000 162,5 9 9
4. 68 Pavla Kmoníčková Pardubice 2000 158,5 13 13
5. 51 Julie Kolářová Kladno 2001 162,5 14 14
6. 235 Klára Čižinská Vamberk 2005 159,0 18 18

Kondiční bikiny fitness juniorek nad 165 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 147 Eliška Svobodová Praha 1999 166,0 3 3
2. 80 Barbora Žalkovská Yamamoto Czech 2000 171,5 7 7
3. 23 Adéla Kudláčková Litoměřice 2002 166,0 9 9
4. 31 Monika Vavřičková Dobříč 2003 166,5 10 10
5. 30 Kristýna Némethová Kroměříž 2004 166,0 15 15


Kondiční bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 85 Nikola Suttrová Cerhovice 2000 161,0 4 4
2. 14 Sára Kusovská Ústí nad Labem 1994 165,0 7 7
3. 236 Kamila Gräf Praha 1986 173,0 7 7
4. 147 Eliška Svobodová Praha 1999 166,0 12 12


Ceny pro závodníky


Rozhodčí a pořadatelé


Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty