Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Pozvánka na seminář
s Pawlem Fillebornem

Článek vydán 15. 05. 2023 - Informace svazu - zhlédnutí: 1228

V pátek 19. května - den před konání mezinárodní soutěže IFBB Mr. Universe Prague - proběhne v pražském hotelu Hilton seminář s Pawlem Fillebornem, mužem, který stojí v čele všech rozhodčích na nejvýznamnějších mezinárodních amatérských i profesionálních soutěžích IFBB.

Seminář (který bude v angličtině, avšak samozřejmě za přítomnosti českého tlumočníka) je určen pro všechny rozhodčí, ale také pro závodníky a trenéry, kteří chtějí slyšet vše o nejdůležitějších pravidlech všech soutěžních disciplín federace IFBB, o vystupování na pódiu mezinárodních soutěží, o kritériích rozhodování jednotlivých kategorií a také o nejdůležitějších rozdílech v hodnocení mezi jednotlivými soutěžními disciplínami od kulturistiky a klasické kulturistiky přes bodyfitness, wellness fitness a bikiny fitness až po physique mužů i žen.

Pawel Filleborn je jedním z vůdčích funkcionářů IFBB, kteří určují mezinárodní trendy rozhodování a pravidel a jeho vědomosti jsou neocenitelné pro všechny rozhodčí, stejně tak pro všechny závodníky s mezinárodními ambicemi a jejich trenéry.

Cena semináře je 1000 Kč, částku prosím uhraďte na účet 22349/5500 (Raiffeisenbank). Potvrzení své účasti pošlete na e-mailovou adresu hajabacroman@seznam.cz.

Seminář proběhne v pátek 19. května mezi 16:00 a 19:00 hod. v hotelu Hilton.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2024 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty