Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Čech dorostu a juniorů 2023 - startovní listiny

Článek vydán 30. 03. 2023 - Informace svazu - zhlédnutí: 2879

V neděli 2. dubna se v Mladé Boleslavi koná mistrovská soutěž - Mistrovství Čech dorostu a juniorů. Závodníci se utkají v kategoriích kulturistiky, klasické kulturistiky, physique, classic physique, wellness fitness a bikiny fitness.

Kompletní propozice zobrazíte zde. Soutěž pořádá Dream Gym a celé klání se uskuteční v Kulturním domě Mladá Boleslav (ulice Dukelská 1093).

Prezentace soutěžících začíná v 9:00 hod. a začátek soutěže je naplánovaný na 11:00 hod.
Cena vstupenky na celý den je 300 Kč (trenéři 200 Kč).

Celkem je přihlášeno ve všech kategoriích 83 závodníků.

QR kód pro nákup vstupenek na Mistrovství Čech dorostu a juniorů

Nástřik soutěžní barvou bude zajišťovat firma JanTana a objednávku nástřiku můžete provést na webu https://book.jantana.eu nebo telefonicky: +420 777 003 333.

Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: sekretariat@skfcr.cz • tel.: 737 651 578)

Podle obsazenosti jednotlivých kategorií po prezentaci budou některé kategorie sloučeny nebo rozděleny.


Harmonogram Mistrovství Čech

09:00 – 10:15 PREZENTACE ZÁVODNÍKŮ
10:15 – 11:00 porada rozhodčích
11:00 – 18:00 SEMIFINÁLE + FINÁLE (soutěž proběhne ve 4 blocích)

BLOK 1
• physique dorost
• physique junioři
• classic physique junioři
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ physique dorost a junioři, classic physique junioři
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE physique dorost
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE physique junioři
BLOK 2
• bikiny fitness dorostenky
• kulturistika starší dorost
• wellness fitness juniorky
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ bikiny fitness dorostenky, kulturistika starší dorost, wellness fitness juniorky
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍ VÍTĚZKU bikiny fitness dorostenky
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE kulturistika starší dorost
BLOK 3
• klasická kulturistika junioři
• bikiny fitness juniorky
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ klasická kulturistika junioři a bikiny fitness juniorky
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍ VÍTĚZKU bikiny fitness juniorky
BLOK 4
• kulturistika junioři
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ kulturistika junioři
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE kulturistika junioři


Startovní listina


bikiny fitness dorostenky - do 166 cm

• 1. Laura Hengstermann (M-Style Fitness)
• 2. Lucie Petříčková (Fitness team Ronnie.cz)

bikiny fitness dorostenky - nad 166 cm

• 1. Tereza Hromasová (Padera Gym)
• 2. Tereza Kačírková (MHR Academy)
• 3. Natálie Morávková (SK Luna Fitness Havířov)

bikiny fitness juniorky - do 164 cm

• 1. Barbora Martínková (Dream Gym Mladá Boleslav)
• 2. Nikola Pilařová (Extrifit Club)
• 3. Nikola Suttrová (TJ Lokomotiva Beroun)

bikiny fitness juniorky - do 168 cm

• 1. Aneta Ernest (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Tereza Hromasová (Padera Gym)
• 3. Nikola Kosinová (Fitness Corso)
• 4. Karolína Písková (Fitness team Ronnie.cz)
• 5. Rosalie Sojáková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 6. Kateřina Stodolová (Fitness team Ronnie.cz)
• 7. Michaela Štěpánková (Target Team)
• 8. Monika Šulcová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 9. Monika Vavřičková (Fitness Centrum Aura Plzeň)

bikiny fitness juniorky - nad 168 cm

• 1. Zuzana Benešová (Max Fitness)
• 2. Veronika Bušková (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Tereza Kovaříková (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Tereza Machancová (M-Style Fitness)
• 5. Vendula Sekyrová (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)

wellness fitness juniorky

• 1. Kateřina Beránková (Max Fitness)
• 2. Adéla Mulačová (SK Fiala´s Gym)
• 3. Petra Vítovcová (Max Fitness)

kulturistika starší dorost - do 65 kg

• 1. Vojta Kratochvíl (Pro Athlete Team Dvoro)

kulturistika starší dorost - do 72 kg

• 1. Pavel Pecánek (SK Fiala´s Gym)
• 2. Robert Rudavský (Dream Gym Mladá Boleslav)
• 3. Petr Valnych (Fit centrum D & K)
• 4. David Vursta (Fitness Corso)

kulturistika starší dorost - nad 72 kg

• 1. Filip Holý (Extrifit Club)
• 2. Ronald Roško (Target Team)
• 3. David Vašek (SK Fiala´s Gym)
• 4. Jakub Vozáb (Fine Fitness Pardubice)

kulturistika junioři - do 70 kg

• 1. Dominik Hrdlička (SharZone Fitness Louny)
• 2. Adam Klíma (Mikys Gym)
• 3. Jaroslav Maxa (Fitness při CVČ Most)
• 4. Tomáš Michalek (SKK Hrádek nad Nisou)
• 5. Pavel Pecánek (SK Fiala´s Gym)

kulturistika junioři - do 77 kg

• 1. Lukáš Andrejko (Gabriela Linhartová Team)
• 2. Lukáš Gecko (Gabriela Linhartová Team)
• 3. Jakub Havlík (Pro Athlete Team Dvoro)
• 4. Oliver Krutý (Hammer Strength Fitness)
• 5. Tomáš Paulus (T&M Olympia Fitness Praha)
• 6. Jan Pipek (SK Fiala´s Gym)
• 7. Petr Valnych (Fit centrum D & K)

kulturistika junioři - nad 77 kg

• 1. David Brávek (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 2. Jan Černý (Oddíl Max Fitness)
• 3. Daniel Drtina (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Martin Jirásek (Pro Nutrition Czech Team)
• 5. Aleš Keřlík (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 6. Jakub Kohout (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 7. Kryštof Mach (Max Fitness)

klasická kulturistika junioři

• 1. Filip Bendl (Max Fitness)
• 2. Jakub Hvojník (Extrifit Club)
• 3. Ondřej Jansa (T&M Olympia Fitness Praha)

physique classic junioři

• 1. Lukáš Andrejko (Gabriela Linhartová Team)
• 2. Lukáš Gecko (Gabriela Linhartová Team)
• 3. Radek Hlaváček (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. David Hrončok (Max Fitness)
• 5. Šimon Mladenov (Gabriela Linhartová Team)
• 6. Tomáš Novák (SK Sportaktiv Jablonec nad Nisou)
• 7. Tomáš Paclt (Wolf Fitness)
• 8. Jan Svoboda (Extrifit Club)

physique dorostenci - do 178 cm

• 1. Kryštof Housa (Wolf Fitness)
• 2. Jozef Miko (Fitness Ural Sokolov)
• 3. Jan Trnka (Muscle Factory Březnice)
• 4. Ondřej Turek (SK Fiala´s Gym)

physique dorostenci - nad 178 cm

• 1. Michael Albrecht (Dream Gym Mladá Boleslav)
• 2. Marek Chmel (Target Team)
• 3. Matěj Kubelka (Fine Fitness Pardubice)

physique junioři - do 178 cm

• 1. Lukáš Lálo (Max Fitness)
• 2. Marek Hanzlík (Dream Gym Mladá Boleslav)
• 3. Lukáš Regner (Dream Gym Mladá Boleslav)

physique junioři - do 182 cm

• 1. Matěj Bína (Mafia Fitness)
• 2. Radek Kasal (Fit centrum D & K)
• 3. Tadeáš Kučera (M-Style Fitness)
• 4. Jan Veselý (M-Style Fitness)

physique junioři - nad 182 cm

• 1. Viktor Korecký (Fit Ulbricht Team)
• 2. Jan Mičkal (Target Team)
• 3. Martin Ševít (SK Fiala´s Gym)
• 4. Ondřej Škulina (Max Fitness)
• 5. Pavel Tóth (Fitness team Ronnie.cz)

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2024 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty