Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství České republiky dorostu a juniorů 2023 - výsledky

Článek vydán 09. 04. 2023 - Informace svazu - zhlédnutí: 3432

Přinášíme Vám kompletní výsledky vrcholné mistrovské soutěže dorosteneckých a juniorských závodníků Mistrovství České republiky dorostu a juniorů 2023, které se konala v sobotu 8. dubna v kulturním domě v Čelákovicích. Na pódiu se závodníci věkových kategorií mladší dorost, starší dorost, junioři, dorostenky a juniorky představili v soutěžních kategoriích kulturistiky, klasické kulturistiky, physique, classic physique, bodyfitness, bikiny fitness a wellness fitness. Na pódiu čelákovického mistrovství nakonec diváci viděli 142 startů závodníků.

Kulturistika mladšího dorostu

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 28 Václav Prošek T&M Olympia Fitness Praha 2007 64,9 6 6 14 20
2. 107 Jiří Bednář SK PEPA centrum Opava 2007 73,0 11 13 20 33
3. 38 Jiří Zubíček Oddíl kulturistiky a fitness Vsetín z.s 2007 73,4 13 10 26 36
4. 91 Lubomír Hasmanda SK PEPA centrum Opava 2007 66,3 31 26 44 70
5. 82 Adam Dobeš SK PEPA centrum Opava 2007 71,3 25 25 48 73
6. 9 Adam Machač SK PEPA centrum Opava 2007 58,1 21 24 58 82
7. 34 Vojta Kratochvíl Pro Athlete Team Dvoro 2007 64,1 34 - - 34
8. 88 Jakub Konečný SC Mlýn Přerov 2009 66,5 40 - - 40

Kulturistika staršího dorostu do 65 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 28 Václav Prošek T&M Olympia Fitness Praha 2007 64,9 - 6 10 16
2. 120 Václav Vojtovič SK PEPA centrum Opava 2005 62,7 - 16 20 36
3. 9 Adam Machač SK PEPA centrum Opava 2007 58,1 - 18 36 54
4. 16 Ondřej Dohnálek Gym Blue Sun 2005 56,1 - 16 38 54
5. 34 Vojta Kratochvíl Pro Athlete Team Dvoro 2007 64,1 - 17 48 65

Kulturistika staršího dorostu do 72 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 108 Václav Stec SK PEPA centrum Opava 2007 67,3 - 7 14 21
2. 113 Robert Rudavský Dream Gym Mladá Boleslav 2006 68,6 - 8 16 24
3. 1 Pavel Pecánek SK Fiala´s Gym 2005 68,9 - 17 28 45
4. 91 Lubomír Hasmanda SK PEPA centrum Opava 2007 66,3 - 19 40 59
5. 82 Adam Dobeš SK PEPA centrum Opava 2007 71,3 - 23 50 73

Kulturistika staršího dorostu nad 72 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 60 David Sedlák Big1One Fitness 2006 77,4 10 8 12 20
2. 50 Jan Hažík Fontána fitness 2005 75,7 12 7 20 27
3. 19 Tadeáš Kuzník Fit Life 24 Hours Ostrava 2005 73,6 13 16 34 50
4. 97 Matyáš Novobilský SK PEPA centrum Opava 2005 74,9 26 24 42 66
5. 13 Matěj Nejez Oddíl kulturistiky ASK Blansko 2005 76,3 25 24 50 74
6. 79 Jakub Vozáb Fine Fitness Pardubice 2006 73,1 25 26 52 78
7. 67 Ondřej Vaněk SK PEPA centrum Opava 2006 73,4 35 - - 35
8. 35 David Vašek SK Fiala´s Gym 2005 72,6 38 - - 38
9. 83 Ronald Roško Target Team 2005 74,8 46 - - 46
10. 107 Jiří Bednář SK PEPA centrum Opava 2007 73,0 49 - - 49
11. 45 Matyáš Halko SK PEPA centrum Opava 2006 82,9 51 - - 51

Kulturistika staršího dorostu - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. celk.
1. 60 David Sedlák Big1One Fitness 2006 77,4 5 5
2. 108 Václav Stec SK PEPA centrum Opava 2007 67,3 10 10
3. 28 Václav Prošek T&M Olympia Fitness Praha 2007 64,9 15 15

Kulturistika juniorů do 70 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 108 Václav Stec SK PEPA centrum Opava 2007 67,3 12 10 18 28
2. 93 Ondřej Macíček Fitness AVE Přerov 2004 66,8 14 19 26 45
3. 11 Petr Křenek Fit Life 24 Hours Ostrava 2003 65,3 12 14 34 48
4. 53 Tomáš Michálek SKK Hrádek nad Nisou 2004 65,5 20 17 34 51
5. 1 Pavel Pecánek SK Fiala´s Gym 2005 68,9 16 18 38 56
6. 91 Lubomír Hasmanda SK PEPA centrum Opava 2007 66,3 31 29 60 89
7. 120 Václav Vojtovič SK PEPA centrum Opava 2005 62,7 34 - - 34
8. 9 Adam Machač SK PEPA centrum Opava 2007 58,1 40 - - 40

Kulturistika juniorů do 77 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 15 Václav Abrahám Pro Life Fitness Telč 2000 76,4 5 9 10 19
2. 40 Jan Pipek SK Fiala´s Gym 2003 75,5 10 6 22 28
3. 36 Karel Taras Pro Life Fitness Telč 2001 76,0 18 17 34 51
4. 24 Lukáš Andrejko Gabriela Linhartová Team 2004 76,4 17 17 36 53
5. 74 Martin Jirásek Pro Nutrition Czech Team 2002 76,0 25 26 50 76
6. 32 Lukáš Gecko Gabriela Linhartová Team 2000 75,4 30 29 60 89
7. 97 Matiáš Novobilský SK PEPA centrum Opava 2005 74,9 35 - - 35
8. 107 Jiří Bednář SK PEPA centrum Opava 2007 73,0 39 - - 39
9. 82 Adam Dobeš SK PEPA centrum Opava 2007 71,3 45 - - 45

Kulturistika juniorů nad 77 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 5 Tomáš Paulus T&M Olympia Fitness Praha 2002 81,8 8 9 14 23
2. 118 Daniel Lochman MD Fitness Lanškroun 2001 77,6 12 13 18 31
3. 66 Jakub Hospodářský Mikys Gym 2003 83,1 11 14 26 40
4. 23 Kryštof Mach Max Fitness 2002 80,5 18 15 40 55
5. 41 David Kopřiva Oddíl kulturistiky ASK Blansko 2001 85,9 26 27 52 79
6. 8 Daniel Drtina Fitness team Ronnie.cz 2001 81,3 33 28 58 86
7. 117 Marek Neumann Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 2001 93,4 34 - - 34
8. 96 Václav Onderka SK PEPA centrum Opava 2000 86,8 35 - - 35
9. 91 Jan Wodecki SK PEPA centrum Opava 2001 81,0 45 - - 45
10. 52 Jakub Havlík Pro Athlete Team Dvoro 2002 79,0 50 - - 50
11. 45 Matyáš Halko SK PEPA centrum Opava 2006 82,9 55 - - 55

Kulturistika juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. celk.
1. 15 Václav Abrahám Pro Life Fitness Telč 2000 76,4 6 6
2. 5 Tomáš Paulus T&M Olympia Fitness Praha 2002 81,8 9 9
3. 108 Václav Stec SK PEPA centrum Opava 2007 67,3 15 15

Klasická kulturistika juniorů

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 85 Lukáš Fürle Oddíl kulturistiky ASK Blansko 2002 173,0 72,8 6 6 10 16
2. 18 Ondřej Jansa T&M Olympia Fitness Praha 2000 174,0 74,8 17 14 28 42
3. 96 Václav Onderka SK PEPA centrum Opava 2000 184,0 86,8 19 13 36 49
4. 8 Daniel Drtina Fitness team Ronnie.cz 2001 178,0 81,3 15 19 34 53
5. 76 Martin Havelka BBK Fitness Sokol Znojmo 2000 177,0 79,7 19 23 40 63
6. 93 Ondřej Macíček Fitness AVE Přerov 2004 173,5 66,8 32 30 60 90
7. 73 Tomáš Jurča MD Fitness Lanškroun 2003 183,0 73,6 34 - - 34
8. 52 Jakub Havlík Pro Athlete Team Dvoro 2002 176,0 79,0 39 - - 39

Classic physique juniorů

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 3 David Hrončok Max Fitness 2000 174,0 76,4 5 6 10 16
2. 85 Lukáš Fürle Oddíl kulturistiky ASK Blansko 2002 173,0 72,8 12 10 24 34
3. 43 Tomáš Novák SK Sportaktiv Jablonec nad Nisou 2001 172,0 67,8 15 14 30 44
4. 41 David Kopřiva Oddíl kulturistiky ASK Blansko 2001 182,5 85,9 26 23 48 71
5. 24 Lukáš Andrejko Gabriela Linhartová Team 2004 174,0 76,4 28 29 44 73
6. 69 Tomáš Paclt Wolf Fitness 2002 186,0 92,4 26 23 56 79
7. 65 Kevin Russegger Fitness Institut Klub 2000 177,0 73,5 29 - - 29
8. 39 Šimon Mladenov Gabriela Linhartová Team 2002 181,0 74,7 42 - - 42
9. 32 Lukáš Gecko Gabriela Linhartová Team 2000 172,0 75,4 46 - - 46
10. 111 David Hegr Fitness Institut Klub 2001 181,0 73,5 51 - - 51
11 51 Jiří Pomkla Hulk Gym Brno 2000 172,0 74,7 52 - - 52

Physique dorostu do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 92 Kryštof Housa Wolf Fitness 2005 176,0 - 5 5
2. 72 Ondřej Turek SK Fiala´s Gym 2006 176,0 - 10 10
3. 115 Jan Trnka Muscle Factory Březnice 2005 175,0 - 17 17
4. 26 David Beníček T-gym - Klub kulturistiky a fitness 2006 186,5 - 18 18

Physique dorostu nad 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 55 Marek Chmel Target Team 2005 180,0 - 6 6
2. 12 Matěj Kubelka Fine Fitness Pardubice 2005 178,5 - 9 9
3. 6 Adam Ceh Extrifit Club 2006 186,5 - 16 16
4. 25 Matyas Krejčíř Extrifit Club 2005 172,0 - 18 18

Physique dorostu - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. celk.
1. 92 Kryštof Housa Wolf Fitness 2005 176,0 5 5
2. 55 Marek Chmel Target Team 2005 180,0 10 10

Physique juniorů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 64 Dan Žalud Gym Flex Mokrá 2003 173,5 - 6 6
2. 47 Tomáš Hanzelka Fitness team Ronnie.cz 2001 174,0 - 11 11
3. 30 Lukáš Lálo Max Fitness 2001 177,5 - 13 13
4. 10 Michal Václavek Extrifit Club 2004 169,0 - 22 22
5. 77 Lukáš Regner Dream Gym Mladá Boleslav 2004 165,0 - 28 28
6. 98 Lukáš Soukal TJ Slovan Moravská Třebová 2002 175,5 - 29 29
7. 72 Ondřej Turek SK Fiala´s Gym 2006 176,0 - 29 29

Physique juniorů do 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 27 Jan Veselý M-Style Fitness 2000 180,5 - 5 5
2. 86 Matěj Bína Mafia Fitness 2002 180,0 - 11 11
3. 100 Radek Kasal Fit centrum D & K 2002 180,5 - 15 15
4. 12 Matěj Kubelka Fine Fitness Pardubice 2005 178,5 - 21 21
5. 92 Tadeáš Kučera M-Style Fitness 2001 179,5 - 23 23

Physique juniorů nad 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 59 Pavel Tóth Fitness team Ronnie.cz 2001 185,0 8 6 14
2. 84 Ondřej Škulina Max Fitness 2000 200,5 9 10 19
3. 89 Jakub Hrnčíř Kubík fitness Ostrava 2001 189,5 19 18 37
4. 114 Přemek Albrecht Fitness Institut Klub 2005 183,5 17 20 37
5. 56 Viktor Korecký Fit Ulbricht Team 2004 183,0 21 20 41
6. 103 Antonino Zonzin SF7 Team 2001 194,5 32 30 62
7. 25 Matyas Krejčíř Extrifit Club 2005 172,0 33 - 33
8. 70 Martin Ševít SK Fiala´s Gym 2004 184,5 40 - 40

Physique juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. celk.
1. 64 Dan Žalud Gym Flex Mokrá 2003 173,5 7 7
2. 27 Jan Veselý M-Style Fitness 2000 180,5 8 8
3. 59 Pavel Tóth Fitness team Ronnie.cz 2001 185,0 14 14

Bodyfitness juniorek

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 17 Michaela Šourková Spartan Gym Praha 2000 168,0 - 5 5
2. 110 Jana Jílková Eurogym Fitness Olomouc 2000 165,0 - 11 11
3. 57 Karolína Milová Avalon Fitness 2000 174,0 - 14 14

Wellness fitness juniorek

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 116 Kateřina Beránková Max Fitness 2001 164,0 - 5 5
2. 95 Petra Vítovcová Max Fitness 2001 160,0 - 10 10
3. 7 Dominika Křivková Toro Gym Vysoké Mýto 2001 158,0 - 15 15

Bikiny fitness dorostenek do 166 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 4 Tereza Hromasová Padera Gym 2005 166,0 - 5 5
2. 109 Michaela Chybíková Fit Park Ostrava 2006 158,0 - 10 10
3. 90 Bohdana Srovnalová SC Mlýn Přerov 2007 159,0 - 18 18
4. 20 Eliška Šourková Fit Park Ostrava 2006 164,0 - 20 20
5. 87 Viktorie Košťálová SK PEPA centrum Opava 2006 158,0 - 27 27
6. 21 Lucie Petříčková Fitness team Ronnie.cz 2007 161,0 - 29 29
7. 62 Natálie Morávková SK Luna Fitness Havířov 2006 166,0 - 31 31

Bikiny fitness dorostenek nad 166 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 78 Jolana Borovičková Fitness Institut Klub 2007 168,0 - 5 5
2. 106 Tereza Kačírková MHR Academy 2005 168,5 - 10 10

Bikiny fitness dorostenek - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. celk.
1. 4 Tereza Hromasová Padera Gym 2005 166,0 5 5
2. 78 Jolana Borovičková Fitness Institut Klub 2007 168,0 10 10

Bikiny fitness juniorek do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 102 Martina Procházková Gym Blue Sun 2000 161,0 8 9 17
2. 61 Nikola Pilařová Extrifit Club 2000 163,0 13 11 24
3. 109 Michaela Chybíková Fit Park Ostrava 2006 158,0 17 16 33
4. 99 Nikola Suttrová TJ Lokomotiva Beroun 2000 160,0 19 19 38
5. 33 Barbora Martínková Dream Gym Mladá Boleslav 2004 163,0 18 20 38
6. 90 Bohdana Srovnalová SC Mlýn Přerov 2007 159,0 32 30 62
7. 42 Sabina Hašková MD Fitness Lanškroun 2000 159,0 37 - 37
8. 20 Eliška Šourková Fit Park Ostrava 2006 164,0 39 - 39
9. 87 Viktorie Košťálová SK PEPA centrum Opava 2006 158,0 42 - 42

Bikiny fitness juniorek do 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 4 Tereza Hromasová Padera Gym 2005 166,0 - 7 7
2. 75 Karolína Písková Fitness team Ronnie.cz 2002 166,0 - 8 8
3. 68 Rosalie Sojáková T&M Olympia Fitness Praha 2001 165,5 - 18 18
4. 80 Aneta Ernest Fitness team Ronnie.cz 2000 168,0 - 21 21
5. 44 Tereza Jarošová Extrifit Club 2001 165,5 - 25 25
6. 14 Nikola Kosinová Fitness Corso 2003 166,5 - 27 27
7. 71 Zuzana Štěrbová Morava GYM Orlová 2001 168,0 - 35 35

Bikiny fitness juniorek nad 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 2 Tereza Kovaříková Fitness team Ronnie.cz 2000 170,0 - 5 5
2. 31 Veronika Skácelová SK Luna Fitness Havířov 2000 173,0 - 14 14
3 46 Zuzana Benešová Max Fitness 2001 171,5 - 14 14
4. 48 Tereza Machancová M-Style Fitness 2000 172,5 - 19 19
5. 22 Veronika Bušková Fitness team Ronnie.cz 2002 174,5 - 25 25
6. 49 Vendula Sekyrová Oddíl kulturistiky ASK Blansko 2001 168,5 - 26 26
7. 105 Aneta Přehnalová Big1One Fitness 2001 175,5 - 35 35

Bikiny fitness juniorek - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. celk.
1. 2 Tereza Kovaříková Fitness team Ronnie.cz 2000 170,0 5 5
2. 4 Tereza Hromasová Padera Gym 2005 166,0 11 11
3. 102 Martina Procházková Gym Blue Sun 2000 161,0 14 14


Rozhodčí a pořadatelé


Ceny pro vítěze jednotlivých kategorií

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2024 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty