Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Čech mužů a žen 2023 - výsledky

Článek vydán 16. 04. 2023 - Informace svazu - zhlédnutí: 3688

Přinášíme Vám výsledky z Mistrovství Čech mužů a žen 2023 konaného v neděli 16. dubna v kulturním domě Lorec v Kutné Hoře. Byly vyhlášeny kategorie kulturistiky, klasické kulturistiky, classic physique, physique, bodyfitness, wellness a bikiny fitness. Na soutěž bylo přihlášeno celkem 146 závodníků se zájmem o 155 startů, jejich seznam najdete ve startovních listinách. Na pódiu nakonec diváci viděli 169 startů (140 závodníků).

Všichni účastníci mistrovství Moravy i Čech mohou posléze startovat i na mistrovství České republiky bez ohledu na umístění. Všichni se však následně v příštím týdnu musejí na soutěž elektronicky přihlásit.


Bodyfitness

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 122 Petra Vacková Target Team 1980 166,0 - 3 3
2. 61 Michaela Šourková Spartan Gym Praha (Xfitness Praha) 2000 168,0 - 6 6
3. 12 Karolína Milová Avalon Fitness 2000 165,5 - 9 9
4. 92 Martina Habová Fitness tým Kadaň 1974 162,0 - 12 12
5. 101 Šárka Smolíková Sportcentrum Cheb 1984 168,0 - 15 15
6. 148 Eva Šikolová Fitness Corso 1982 172,0 - 18 18


Wellness fitness do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 169 Eva Havlenová TJ Lokomotiva Beroun 1996 162,0 - 3 3
2. 157 Zuzana Otavová Synergy Club 1994 163,0 - 7 7
3. 11 Jana Vojtíšková Target Team 1987 156,5 - 8 8
4. 130 Michaela Katolická Target Team 1983 162,5 - 13 13
5. 43 Alice Pospíšilová Padera Gym 1981 161,0 - 14 14
6. 89 Gabriela Kubičková Fitness team Ronnie.cz 1977 163,5 - 18 18

Wellness fitness nad 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 95 Eva Budina Padera Gym 1981 175,0 - 4 4
2. 53 Johana Jenčíková Target Team 1996 164,5 - 5 5
3. 36 Kristýna Šohajová Padera Gym 1997 171,5 - 9 9
4. 87 Lenka Stehlíčková Padera Gym 1983 171,0 - 12 12

Wellness fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. celk.
1. 169 Eva Havlenová TJ Lokomotiva Beroun 1996 162,0 3 3
2. 95 Eva Budina Padera Gym 1981 175,0 6 6


Bikiny fitness do 160 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 146 Petra Šímová Extrifit Club 1983 158,0 3 3 6
2. 164 Bogdana Bashta Pro Athlete Team Dvoro 1988 155,0 6 6 12
3. 115 Saida Hrušková Pro Athlete Team Dvoro 1981 158,0 9 9 18
4. 108 Sabina Hašková MD Fitness Lanškroun 2000 159,0 12 15 27
5. 45 Daria Cherkasová Pro Athlete Team Dvoro 1993 159,0 18 13 31
6. 35 Daniela Hoďovská Pro Athlete Team Dvoro 1985 159,5 17 16 33
7. 166 Nikola Červenková Max Fitness 2001 155,0 21 - 21
8. 19 Margita Sýkorová Hammer Strength Fitness 1983 160,0 24 - 24
9. 91 Anna Šteflíčková Fitness Corso 1980 148,5 27 - 27

Bikiny fitness do 165 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 133 Kateřina Ottová Pro Athlete Team Dvoro 2000 163,0 - 4 4
2. 34 Eliška Neradová Fitness Institut Klub 1994 161,0 - 5 5
3. 147 Tereza Hromasová Padera Gym 2005 165,0 - 9 9
4. 113 Žaneta Jirsová Extrifit Club 1995 163,5 - 12 12
5. 59 Noemi Cristoi Fitness Factory Jihlava 1988 163,5 - 15 15
6. 56 Eliška Danielová Extrifit Club 1997 162,0 - 19 19
7. 8 Eva Bromová Fitness team Ronnie.cz 1987 162,5 - 20 20

Bikiny fitness do 170 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 120 Petra Škopová Spartan Gym Praha (Xfitness Praha) 1991 166,0 - 3 3
2. 39 Anastasiia Hagen Target Team 1985 167,5 - 7 7
3. 47 Aneta Ernest Fitness team Ronnie.cz 2000 167,5 - 8 8
4. 170 Iveta Divišová Fitness Factory Jihlava 1979 166,0 - 12 12

Bikiny fitness nad 170 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 44 Martina Gromová Target Team 1987 170,5 4 5 9
2. 145 Diana Kotlasová Synergy Club 1992 171,5 8 5 13
3. 136 Jitka Adlerová Pro Athlete Team Dvoro 1988 170,5 9 9 18
4. 48 Kamila Gräf Profi Fitness Eva Plzeň 1986 172,5 9 10 19
5. 13 Tereza Machancová M-Style Fitness) 2000 172,5 15 15 30
6. 158 Michaela Vohradská LaKu Bodybuilder Team 1990 175,0 19 18 37
7. 20 Nela Sejtková Spartan Gym Praha (Xfitness Praha) 1990 172,0 21 - 21
8. 21 Veronika Vacula Target Team 1992 179,5 25 - 25
9. 67 Tereza Hildebrandová Fitness team Ronnie.cz 1998 176,0 25 - 25
10. 137 Regina Šlapková Synergy Club 1980 179,0 31 - 31
11. 2 Michaela Zinková Fitness Factory Jihlava 1986 173,5 33 - 33
12. 30 Judy Múčková Pro Athlete Team Dvoro 1998 172,0 34 - 34

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. celk.
1. 133 Kateřina Ottová Pro Athlete Team Dvoro 2000 163,0 4 4
2. 146 Petra Šímová Extrifit Club 1983 158,0 5 5
3. 44 Martina Gromová Target Team 1987 170,5 10 10
4. 120 Petra Škopová Spartan Gym Praha (Xfitness Praha) 1991 166,0 11 11


Physique mužů do 174 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 144 Marek Šafář Spartan Gym Praha (Xfitness Praha) 1990 168,5 - 5 5
2. 116 David Jeništa Března Fitness Club Česká Lípa 1998 173,5 - 6 6
3. 114 Vladimir Fedotov Target Team 1995 171,5 - 8 8
4. 142 Tomáš Palko Target Team 1987 173,0 - 15 15
5. 110 Jaroslav Samko KWK Fit Plzeň 1987 167,0 - 15 15
6. 123 Libor Chmel Target Team 1991 170,5 - 15 15
7. 76 Filip Urban Target Team 1993 168,0 - 21 21

Physique mužů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 171 Martin Horák Fitness při CVČ Most 1989 177,0 5 4 9
2. 165 Petr Žůček M-Style Fitness 1996 174,5 4 5 9
3. 55 Layth Shaker Spartan Gym Praha (Xfitness Praha) 1986 174,5 9 9 18
4. 149 Vít Oravec Pepe Lopez Gym Chomutov 1989 178,0 12 13 25
5. 156 Marek Burda TJ Lokomotiva Beroun 1995 176,0 15 15 30
6. 153 Lukáš Lálo Max Fitness 2001 177,5 18 16 34
7. 9 Kryštof Housa Wolf Fitness 2005 176,0 22 - 22
8. 58 Otto Scherzer Target Team 1978 176,0 23 - 23
9. 4 Roman Smereka Fitness Factory Jihlava 1989 178,0 28 - 28
10. 27 Martin Pecka SK Fiala´s Gym 1991 174,5 29 - 29

Physique mužů do 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 37 Jan Veselý M-Style Fitness 2000 181,5 4 5 9
2. 93 Rumen Vladislavov Spartan Gym Praha (Xfitness Praha) 1992 181,0 9 5 14
3. 167 Tomáš Svoboda Max Fitness 1991 180,0 9 10 19
4. 38 Aleš Novák Fine Fitness Pardubice 1988 182,0 11 11 22
5. 168 Richard Stanka SK Fiala´s Gym 1996 180,5 11 13 24
6. 90 Pavel Havelka Fitness team Ronnie.cz 1979 181,0 19 18 37
7. 29 Patrik Procházka Spartan Gym Praha (Xfitness Praha) 1998 179,0 21 - 21
8. 69 Jan Holický Hard Core Gym Františkovy Lázně 1982 178,5 24 - 24
9. 125 Sedrik Grim Mikys Gym 1999 179,5 26 - 26

Physique mužů nad 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 132 David Šebrle Fitness při CVČ Most 1996 182,5 4 4 8
2. 98 David Veselý GymTime Team 1994 187,0 7 7 14
3. 134 Adam Dohanič Max Fitness 1994 183,5 9 9 18
4. 155 Zdeněk Piekarz Target Team 1995 183,0 10 10 20
5. 28 Marek Kinčl Muscle Factory Březnice 1990 186,0 15 16 31
6. 124 Miroslav Pinc SK Fiala´s Gym 1991 183,5 18 17 35
7. 83 Lukáš Puta Target Team 1986 184,0 21 - 21
8. 111 Michael Vorm Hard Core Gym Františkovy Lázně 1995 182,5 24 - 24
9. 22 Petr Gottwald Fine Fitness Pardubice 1990 188,0 27 - 27

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. celk.
1. 37 Jan Veselý M-Style Fitness 2000 181,5 4 4
2. 171 Martin Horák Fitness při CVČ Most 1989 177,0 7 7
3. 132 David Šebrle Fitness při CVČ Most 1996 182,5 8 8
4. 144 Marek Šafář Spartan Gym Praha (Xfitness Praha) 1990 168,5 12 12


Classic physique do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 52 Alexandr Polyakov Extrifit Club 1991 178,0 80,6 4 5 8 13
2. 162 Daniel Lochman MD Fitness Lanškroun 2000 172,0 77,0 7 7 16 23
3. 163 Adam Večeřa Pro Athlete Team Dvoro 1999 175,5 75,8 8 8 16 24
4. 77 Vlastimil Kalášek Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1992 178,0 85,8 11 11 22 33
5. 42 Petr Kápička Fitness team Ronnie.cz 1996 174,0 73,0 14 13 26 39
6. 33 Matěj Fremr Avalon Fitness 1999 175,0 77,4 18 17 36 53
7. 103 Tomáš Uhlík LaKu Bodybuilder Team 1996 173,0 77,1 21 - - 21
8. 35 Marek Jan Bajger SK Fiala´s Gym 1987 173,0 77,7 23 - - 23
9. 139 Vojtěch Kapias Fitness team Ronnie.cz 1998 174,5 78,0 27 - - 27

Classic physique nad 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 143 Lukáš Hlavatý MHR Academy 1998 184,5 91,0 - 5 12 17
2. 160 Ondřej Nevěčný Pro Life Fitness Telč 1999 179,0 86,3 - 4 14 18
3. 131 Roman Pavín T&M Olympia Fitness Praha 1990 179,5 86,7 - 9 12 21
4. 94 Jaroslav Pletnev Fitness Mania Gym Kladno 1992 185,0 93,8 - 12 24 36
5. 75 Jan Grossman Fitness team Ronnie.cz 1992 192,5 94,2 - 16 30 46
6. 102 Josef Motlík Profi Fitness Eva Plzeň 1998 186,0 74,3 - 17 36 53

Classic physique - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. celk.
1. 52 Alexandr Polyakov Extrifit Club 1991 178,0 80,6 3 3
2. 143 Lukáš Hlavatý MHR Academy 1998 184,5 91,0 6 6


Klasická kulturistika do 180 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 52 Alexandr Polyakov Extrifit Club 1991 178,0 80,6 3 6 6 12
2. 86 Dominik Poula Hard Core Gym Františkovy Lázně 1996 177,0 81,0 8 3 14 17
3. 96 Ondřej Jansa T&M Olympia Fitness Praha 2000 174,0 74,3 7 10 16 26
4. 131 Roman Pavín T&M Olympia Fitness Praha 1990 179,5 86,5 12 11 24 35
5. 42 Petr Kápička Fitness team Ronnie.cz 1996 174,0 73,0 16 16 32 48
6. 50 Martin Vávra Fine Fitness Pardubice 1993 174,0 74,9 17 16 34 50
7. 97 Dominik Hnízdo Fine Fitness Pardubice 1999 180,0 79,5 22 - - 22
8. 33 Matěj Fremr Avalon Fitness 1999 175,0 77,4 23 - - 23
9. 41 Jiří Kraval T&M Olympia Fitness Praha 1997 178,5 76,4 27 - - 27
10. 139 Vojtěch Kapias Fitness team Ronnie.cz 1998 174,5 78,0 30 - - 30

Klasická kulturistika nad 180 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 104 Dan Bartoš Hammer Strength Fitness 1992 181,0 82,8 - 6 6 12
2. 100 Tomáš Adámek Extrifit Club 1987 181,5 85,5 - 3 12 15
3. 94 Jaroslav Pletnev Fitness Mania Gym Kladno 1992 185,0 93,8 - 9 18 27
4. 51 Petr Verner Hammer Strength Fitness 1982 188,0 97,0 - 14 24 38
5. 107 Jan Hrabčuk Pro Nutrition Czech Team 1990 192,5 96,4 - 13 30 43

Klasická kulturistika - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. celk.
1. 104 Dan Bartoš Hammer Strength Fitness 1992 181,0 82,8 4 4
2. 52 Alexandr Polyakov Extrifit Club 1991 178,0 80,6 5 5


Kulturistika mužů do 70 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 23 Václav Hošek Fitness Slunce Tábor 1994 67,6 - 7 12 19
2. 154 Rostislav Vondra Fitness team Ronnie.cz 1998 62,4 - 10 12 22
3. 5 Martin Humpál Max Fitness 1998 68,2 - 9 14 23
4. 106 Lukáš Ondráček M-Style Fitness 1995 69,7 - 10 24 34
5. 18 Petr Müller Extrifit Club 1983 65,3 - 15 26 41
6. 36 Robert Redlich TJ Jiskra Nový Bor 1974 63,2 - 11 36 47
7. 161 Petr Nekvinda Fine Fitness Pardubice 1998 70,0 - 20 42 62

Kulturistika mužů do 75 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 40 Michal Beneš T&M Olympia Fitness Praha 1997 73,1 - 4 6 10
2. 96 Ondřej Jansa T&M Olympia Fitness Praha 2000 74,3 - 7 12 19
3. 73 Jan Pipek SK Fiala´s Gym 2003 73,8 - 8 18 26
4. 85 Petr Kovářík Fitness Centrum Aura Plzeň 1995 73,6 - 12 24 36

Kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 162 Daniel Lochman MD Fitness Lanškroun 2000 77,0 5 3 10 13
2. 38 Jakub Hrad Fitness Factory Jihlava 1995 75,9 4 6 8 14
3. 135 Tomáš Vlha SK Fiala´s Gym 1995 78,0 11 12 20 32
4. 151 Stanislav Teml TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem 1996 76,3 10 12 22 34
5. 97 Dominik Hnízdo Fine Fitness Pardubice 1999 79,5 19 14 32 46
6. 80 David Maščeník Hard Core Gym Františkovy Lázně 1983 77,3 19 17 34 51
7. 33 Matěj Fremr Avalon Fitness 1999 77,4 22 - - 22
8. 24 Jan Kebrle Target Team 1988 78,1 22 - - 22
9. 35 Marek Jan Bajger SK Fiala´s Gym 1987 77,7 26 - - 26

Kulturistika mužů do 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 62 Pavel Krejčí Fit Fitness Týniště nad Orlicí 1977 90,0 3 6 6 12
2. 100 Tomáš Adámek Extrifit Club 1987 85,5 8 4 12 16
3. 88 Vladimír Popelka Extrifit Club 1980 89,3 7 17 18 35
4. 15 Lukáš Helekal MD Fitness Lanškroun 1996 82,4 12 10 26 36
5. 160 Ondřej Nevěčný Pro Life Fitness Telč 1999 86,3 21 13 26 39
6. 57 Marek Pěknic Fitness Slunce Tábor 1998 84,9 16 15 36 51
7. 7 Michal Dvořák Muscle Factory Březnice 1986 84,3 22 - - 22
8. 16 Mykhailo Kozhedub Target Team 1995 89,5 22 - - 22
9. 127 Petr Brychta Fine Fitness Pardubice 1979 87,8 25 - - 25
10. 78 Tomáš Ernek Fitness Ural Sokolov 1990 85,2 30 - - 30

Kulturistika mužů nad 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 159 Jiří Formánek Target Team 1993 107,3 - 3 6 9
2. 10 Radek Zelenka Avalon Fitness 1985 93,2 - 6 12 18
3. 37 Daniel Kříž Hard Core Gym Františkovy Lázně 1993 96,7 - 10 18 28
4. 121 Arnošt Kolomazníček Extrifit Club 1995 91,3 - 13 24 37
5. 82 Ervín Wallisch Werkadd Team Kaceřov 1976 101,6 - 14 34 48
6. 14 Tomáš Procházka Extrifit Club 1979 101,3 - 18 32 50

Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. celk.
1. 159 Jiří Formánek Target Team 1993 107,3 3 3
2. 62 Pavel Krejčí Fit Fitness Týniště nad Orlicí 1977 90,0 8 8
3. 162 Daniel Lochman MD Fitness Lanškroun 2000 77,0 9 9
4. 40 Michal Beneš T&M Olympia Fitness Praha 1997 73,1 11 11
5. 23 Václav Hošek Fitness Slunce Tábor 1994 67,6 15 15


Rozhodčí


Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2024 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty