Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství České republiky mužů, žen, párů a masters 2023 - startovní listiny

Článek vydán 20. 04. 2023 - Informace svazu - zhlédnutí: 4427

V sobotu 22. dubna se v Praze koná vrchol mistrovských soutěží - Mistrovství České republiky mužů, žen, párů a masters 2023. Závodníci se utkají v kategoriích kulturistika, klasická kulturistika, physique, classic physique, bodyfitness, bikiny fitness, wellness fitness, fit pairs a fit model - kompletní propozice zobrazíte zde.
Celé klání se uskuteční v sportovní hale Rokytka (Hloubětínská 1156, Praha 14, mapa zde).

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live!

V pátek 21. dubna proběhne od 17 - 19 hod. ve sportovní hale hlavní část prezentace všech kategorií. Pokud se závodníci z vážných důvodů nemohou v pátek odprezentovat, je možnost doprezentace v sobotu 22. dubna od 7 - 8 hod. Prosíme všechny závodníky, aby se zúčastnili prezentace již pátek, velmi to pomůže hladkému průběhu soutěže v sobotu.

V sobotu 22. dubna je start soutěže naplánovaný na 9 hod. Je vypsáno 35 kategorií a celý program soutěže proběhne ve 4 blocích.
Cena vstupenky na celý den je 500 Kč (trenéři 200 Kč).

Na soutěž se přihlásilo celkem 282 závodníků!

Nástřik soutěžní barvou bude zajišťovat firma JanTana a objednávku nástřiku můžete provést na webu https://book.jantana.eu nebo telefonicky: +420 777 003 333.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: sekretariat@skfcr.cz • tel.: 737 651 578)

Podle obsazenosti jednotlivých kategorií po prezentaci budou některé kategorie sloučeny nebo rozděleny.


Harmonogram Mistrovství České republiky mužů, žen, párů a masters

pátek 21. dubna: 17:00 – 19:00 HLAVNÍ PREZENTACE ZÁVODNÍKŮ
sobota 22. dubna: 07:00 – 08:00 DOPREZENTACE ZÁVODNÍKŮ
sobota 22. dubna: 08:00 – 09:00 porada rozhodčích
sobota 22. dubna: 09:00 – 20:00 SEMIFINÁLE + FINÁLE (soutěž proběhne ve 4 blocích)

BLOK 1
physique muži do 174 cm
physique muži do 178 cm
physique muži do 182 cm
physique muži nad 182 cm
physique muži masters
bodyfitness
bodyfitness masters
klasická kulturistika do 180 cm
klasická kulturistika nad 180 cm
klasická kulturistika masters
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE physique muži
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE klasická kulturistika


BLOK2
kulturistika masters 40 – 49 let
kulturistika masters 50 – 59 let
kulturistika masters 60 – 69 let
kulturistika masters nad 70 let
fit-model
wellness fitness do 164 cm
wellness fitness nad 164 cm
wellness fitness masters
vozíčkáři
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍ VÍTĚZKU wellness fitness
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE kulturistika masters


BLOK 3
kulturistika muži do 70 kg
kulturistika muži do 75 kg
kulturistika muži do 80 kg
kulturistika muži do 90 kg
kulturistika muži nad 90 kg
physique ženy
fit pairs
kulturistika páry
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE kulturistika muži


BLOK 4
bikiny fitness do 160 cm
bikiny fitness do 165 cm
bikiny fitness do 170 cm
bikiny fitness nad 170 cm
bikiny fitness masters
classic physique do 178 cm
classic physique nad 178 cm
classic physique masters
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE classic physique
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍ VÍTĚZKU bikiny fitness


Startovní listina


bikiny fitness - do 160 cm

• 1. Bogdana Bashta (Pro Athlete Team Dvoro)
• 2. Kamila Bednářová (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Daria Cherkasova (Pro Athlete Team Dvoro)
• 4. Vendula Chmelová (Gym Blue Sun)
• 5. Nikola Červenková (Max Fitness)
• 6. Sabina Hašková (MD Fitness Lanškroun)
• 7. Daniela Hoďovská (Pro Athlete Team Dvoro)
• 8. Saida Hrušková (Pro Athlete Team Dvoro)
• 9. Barbora Palová (Morava GYM Orlová)
• 10. Margita Sýkorová (Hammer Strength Fitness)
• 11. Petra Šímová (Extrifit Club)
• 12. Anna Šteflíčková (Fitness Corso)
• 13. Jana Zouharová (Gym Blue Sun)

bikiny fitness - do 165 cm

• 1. Eva Bromová (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Monika Burgetová (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Pavla Králová (Fontána fitness)
• 4. Janka Kryštofová (Fit - K.O. Staré Město)
• 5. Eliška Neradová (Fitness Institut Klub)
• 6. Kateřina Ottová (Pro Athlete Team Dvoro)
• 7. Martina Procházková (Gym Blue Sun)

bikiny fitness - do 170 cm

• 1. Nikola Ambros (Fit Park Ostrava)
• 2. Aneta Ernest (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Anastasia Hagen (Target Team)
• 4. Lenka Kukucz (Gym Flex Mokrá)
• 5. Veronika Majerová (4you fitness)
• 6. Barbora Pavelková (Fitness Institut Klub)
• 7. Alena Šimková (Twister fitness Club Ostrava)
• 9. Petra Škopová (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))

bikiny fitness - nad 170 cm

• 1. Jitka Adlerová (GIBU-X-GYM)
• 2. Kamila Gräf (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 3. Tereza Hildebrandová (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Simona Jersaková (Fontána fitness)
• 5. Diana Kotlasová (Synergy Club)
• 6. Klára Najmanová (4you fitness)
• 7. Kateřina Pupsová (Fine Fitness Pardubice)
• 8. Veronika Vacula (Target Team)
• 9. Michaela Vohradská (LaKu Bodybuilder Team)
• 10. Michaela Zinková (Fitness Factory Jihlava)

bikiny fitness masters

• 1. Eva Bromová (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Monika Burgetová (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Petra Černa (Target Team)
• 4. Kateřina Divišová (Eurogym Fitness Olomouc)
• 5. Sandagdorj Enkhjargal (Target Team)
• 6. Kamila Gräf (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 7. Martina Gromová (Target Team)
• 8. Anastasia Hagen (Target Team)
• 9. Daniela Hoďovská (Pro Athlete Team Dvoro)
• 10. Pavlína Hronová (GymFit Krupka)
• 11. Saida Hrušková (Pro Athlete Team Dvoro)
• 12. Iryna Korolkova (Fitness team Ronnie.cz)
• 13. Veronika Majerová (4you fitness)
• 14. Margita Sýkorová (Hammer Strength Fitness)
• 15. Petra Šímová (Extrifit Club)
• 16. Regina Šlapkova (Synergy Club)
• 17. Anna Šteflíčková (Fitness Corso)
• 18. Michaela Zinková (Fitness Factory Jihlava)
• 19. Klára Zelenková (Target Team)
• 20. Jana Zouharová (Gym Blue Sun)

wellnes fitness - do 164 cm

• 1. Zuzana Hajnová (Gym Flex Mokrá)
• 2. Eva Havlenová (TJ Lokomotiva Beroun)
• 3. Michaela Katolická (Target Team)
• 4. Zuzana Otavová (Synergy Club)
• 5. Jana Vojtíšková (Target Team)

wellnes fitness - nad 164 cm

• 1. Eva Budina (Padera Gym)
• 2. Johana Jenčíková (Target Team)
• 3. Nataliia Korniiuk (Target Team)
• 4. Kateřina Kukačková (Fitness Institut Klub)
• 5. Klára Šindelářová (Fine Fitness Pardubice)
• 6. Kristýna Šohajová (Padera Gym)
• 7. Tereza Žišková (Kubík fitness Ostrava)

wellness fitness masters

• 1. Eva Budina (Padera Gym)
• 2. Šárka Čejková (Extrifit Club)
• 3. Petra Hrazánková (Fitness Factory Jihlava)
• 4. Michaela Katolická (Target Team)
• 5. Marcela Kotková (Extrifit Club)
• 6. Alice Pospíšilová (Padera Gym)
• 7. Lenka Stehlíčková (Padera Gym)
• 8. Nikol Vacek Mrštná (Fitness při CVČ Most)
• 9. Jana Vojtíšková (Target Team)

bodyfitness ženy

• 1. Lenka Bořutová (Hulk Gym Brno)
• 2. Martina Habová (Fitness tým Kadaň)
• 3. Iveta Hanzelková (Fontána fitness)
• 4. Nikoleta Hricová (Fitness AVE Přerov)
• 5. Damijana Meitnerová (Big1One Fitness)
• 6. Šárka Smolíková (Sportcentrum Cheb)
• 7. Eva Šikolová (Fitness Corso)
• 8. Michaela Šourková (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 9. Andrea Vlha (HDfitness Krnov)

bodyfitness ženy masters

• 1. Lenka Bořutová (Hulk Gym Brno)
• 2. Kateřina Brychtová (Fitness při CVČ Most)
• 3. Martina Habová (Fitness tým Kadaň)
• 4. Iveta Hanzelková (Fontána fitness)
• 5. Damijana Meitnerová (Big1One Fitness)
• 6. Pavla Michnová (Fine Fitness Pardubice)
• 7. Denisa Petráš Ballová (Padera Gym)
• 8. Šárka Smolíková (Sportcentrum Cheb)
• 9. Eva Šikolová (Fitness Corso)
• 10. Petra Vacková (Target Team)

fit model ženy

• 1. Iveta Divišová (Fitness Factory Jihlava)
• 2. Zdeňka Kanov (Target Team)
• 3. Larisa Pika (Target Team)

kulturistika muži - do 70 kg

• 1. Petr Havlik (TJ Slovan Moravská Třebová)
• 2. Václav Hošek (Fitness Slunce Tábor)
• 3. Martin Humpál (Max Fitness)
• 4. David Martynek (TJ TŽ Třinec)
• 5. Petr Müller (Extrifit Club)
• 6. Robert Redlich (TJ Jiskra Nový Bor)
• 7. Rostislav Vondra (Fitness team Ronnie.cz)
• 8. Jan Všetička (Extrifit Club)

kulturistika muži - do 75 kg

• 1. Michal Beneš (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Erik Bohuslav (MD Fitness Lanškroun)
• 3. David Hatrik (SK Luna Fitness Havířov)
• 4. Tomáš Konečný (Extrifit Club)
• 5. Petr Kovářík (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 6. Zbigniew Martynek (TJ TŽ Třinec)
• 7. Miloš Růžička (Irongym Kyjov)

kulturistika muži - do 80 kg

• 1. Marek Jan Bajger (SK Fiala´s Gym)
• 2. Vlastimil Benek (TJ TŽ Třinec)
• 3. Jakub Hrad (Fitness Factory Jihlava)
• 4. Tomáš Hruška (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Daniel Lochman (MD Fitness Lanškroun)
• 6. David Maščeník (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 7. Jakub Sikora (TJ TŽ Třinec)
• 8. Tomáš Tkáč (SK PEPA centrum Opava)
• 9. Jiří Žulko (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)

kulturistika muži - do 90 kg

• 1. Tomas Adámek (Extrifit Club)
• 2. Patrik Bartl (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 3. Lukáš Helekal (MD Fitness Lanškroun)
• 4. Roman Kawulok (TJ TŽ Třinec)
• 5. David Kopřiva (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 6. Mykhailo Kozhedub (Target Team)
• 7. Pavel Krejčí (Fit Fitness Týniště nad Orlicí)
• 8. Václav Onderka (SK PEPA centrum Opava)
• 9. Marek Pěknic (Fitness Slunce Tábor)

kulturistika muži - nad 90 kg

• 1. Jiří Formánek (Target Team)
• 2. Patrik Kolbert (Prom-In Team)
• 3. Arnošt Kolomazníček (Extrifit Club)
• 4. Daniel Kříž (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 5. Martin Novotný (Extrifit Club)
• 6. Filip Orel (Prom-In Team)
• 7. Tomáš Roškot (SK PEPA centrum Opava)
• 8. Jan Toman (SK Radoch Ostrava)
• 9. Ervín Wallisch (Werkadd Team Kaceřov)
• 10. Radek Zelenka (Avalon Fitness)

kulturistika muži masters - 40 - 49 let

• 1. Vlastimil Benek (TJ TŽ Třinec)
• 2. Petr Brychta (Fine Fitness Pardubice)
• 3. Michal Danihel (Target Team)
• 4. Otakar Hrdlička (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Karel Janečka (Avalon Fitness)
• 6. Kamil Kopecký (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 7. Pavel Krejčí (Fit Fitness Týniště nad Orlicí)
• 8. Tomas Mach (Clever Fit Kladno)
• 9. David Maščeník (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 10. Martin Novotný (Target Team)
• 11. Martin Novotný (Extrifit Club)
• 12. Vladimír Popelka (Extrifit Club)
• 13. Tomáš Procházka (Extrifit Club)
• 14. Jindřich Suchý (TJ Lokomotiva Beroun)
• 15. Jan Toman (SK Radoch Ostrava)
• 16. Ervín Wallisch (Werkadd Team Kaceřov)

kulturistika muži masters - 50 - 59 let

• 1. Jaroslav Efler (Sportfightclub )
• 2. Roman Fráňa (0)
• 3. Miroslav Hanzelka (Fontána fitness)
• 4. Petr Havlik (TJ Slovan Moravská Třebová)
• 5. Jaroslav Husák (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 6. Roman Kawulok (TJ TŽ Třinec)
• 7. Vladimír Kopecký (Extrifit Club)
• 8. Zbigniew Martynek (TJ TŽ Třinec)
• 9. Milan Syrovátka (Delta Fitness Praha)
• 10. Petr Tomášek (0)
• 11. Ladislav Zika (Profi Fitness Eva Plzeň)

kulturistika muži masters - 60 - 69 let

• 1. Jiří Adámek (TJ Nový Jičín)
• 2. Miroslav Hrozek (Atomy Sport-club Kroměříž)
• 3. Jiří Mohelník (Fit centrum D & K)
• 4. Jiří Němec (T-gym - Klub kulturistiky a fitness)
• 5. Ladislav Šroubek (T&M Olympia Fitness Praha)

kulturistika muži masters - nad 70 let

• 1. Milan Bodlák (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 2. Ivan Horáček (0)

klasická kulturistika - do 180 cm

• 1. Tomáš Hruška (SK PEPA centrum Opava)
• 2. Jiří Kraval (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Ondřej Krkoška (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Šimon Kvapil (Eurogym Fitness Olomouc)
• 5. Václav Onderka (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Alexandr Polyakov (Extrifit Club)
• 7. Dominik Poula (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 8. Přemysl Štěpánek (MD Fitness Lanškroun)
• 9. Tomáš Tkáč (SK PEPA centrum Opava)
• 10. Martin Vávra (Fine Fitness Pardubice)

klasická kulturistika - nad 180 cm

• 1. Patrik Bartl (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 2. Dan Bartoš (Hammer Strength Fitness)
• 3. Jan Golasowski (TJ TŽ Třinec)
• 4. David Kopřiva (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 5. Roman Kuča (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 6. Jaroslav Pletnev (Fitness Mania Gym Kladno)
• 7. Tomáš Roškot (SK PEPA centrum Opava)
• 8. Patrik Šerý (Arny Gym Club Profesional Olomouc)

klasická kulturistika masters

• 1. Richard Bilik (SK Luna Fitness Havířov)
• 2. Jan Bláha (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 3. David Černý (Target Team)
• 4. Luděk Jiráček (Arny Gym Club Profesional Olomouc)
• 5. Vladimír Kopecký (Extrifit Club)
• 6. Jan Liška (M-Style Fitness)
• 7. Jindřich Suchý (Gym BIP Ostrava)
• 8. Patrik Šerý (Arny Gym Club Profesional Olomouc)
• 9. Marek Tomášek (Mikys Gym)
• 10. Petr Verner (Hammer Strength Fitness)

classic physique - do 178 cm

• 1. Marek Jan Bajger (SK Fiala´s Gym)
• 2. Matěj Fremr (Avalon Fitness)
• 3. Tomáš Hruška (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Vlastimil Kalášek (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 5. Daniel Lochman (MD Fitness Lanškroun)
• 6. Alexandr Polyakov (Extrifit Club)
• 7. Přemysl Štěpánek (MD Fitness Lanškroun)
• 8. Tomáš Tkáč (SK PEPA centrum Opava)
• 9. Tomáš Uhlík (LaKu Bodybuilder Team)
• 10. Adam Večeřa (Pro Athlete Team Dvoro)

classic physique - nad 178 cm

• 1. Lukáš Hlavatý (MHR Academy)
• 2. Ondřej Krkoška (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Ondřej Nevěčný (Pro Life Fitness Telč)
• 4. Václav Onderka (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Roman Pavin (T&M Olympia Fitness Praha)
• 6. Jaroslav Pletnev (Fitness Mania Gym Kladno)
• 7. Tomáš Roškot (SK PEPA centrum Opava)

classic physique masters

• 1. Richard Bilik (SK Luna Fitness Havířov)

physique muži - do 174 cm

• 1. Vladimir Fedotov (Target Team)
• 2. Tomáš Hanzelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. David Jeništa (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 4. Tomáš Kozák (Target Team)
• 5. Roman Paulík (Fitness Institut Klub)
• 6. Ondřej Pokorný (Sportovní klub Zbýšov)
• 7. Marek Šafář (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))

physique muži - do 178 cm

• 1. Marek Burda (TJ Lokomotiva Beroun)
• 2. Martin Horák (Fitness při CVČ Most)
• 3. Vít Oravec (Pepe Lopez Gym Chomutov)
• 4. Martin Pecka (SK Fiala´s Gym)
• 5. Layth Shaker (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 6. Marek Trávníček (Gym Blue Sun)
• 7. Matěj Večerek (SK PEPA centrum Opava)
• 8. Tomáš Vognar (Sportovní klub Zbýšov)
• 9. Zdeněk Vrána (T&M Olympia Fitness Praha)
• 10. Petr Žůček (M-Style Fitness)

physique muži - do 182 cm

• 1. Tomáš Bartl (Extrifit Club)
• 2. Jiří Dobrovolný (SF7 Team)
• 3. Jan Holický (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 4. Aleš Novák (Fine Fitness Pardubice)
• 5. Marek Peksa (Extrifit Club)
• 6. Dominik Rezek (SF7 Team)
• 7. Richard Stanka (SK Fiala´s Gym)
• 8. Tomáš Svoboda (Max Fitness)
• 9. Jan Veselý (M-Style Fitness)
• 10. Rumen Vladislavov (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))

physique muži - nad 182 cm

• 1. Bronislav David (4you fitness)
• 2. Adam Dohanič (Max Fitness)
• 3. Dalibor Hastík (Fit - K.O. Staré Město)
• 4. Marek Kinčl (Muscle Factory Březnice)
• 5. Zdenek Piekarz (Target Team)
• 6. Erik Poláček (SF7 Team)
• 7. Lukáš Puta (Target Team)
• 8. Radim Reniers (Hulk Gym Brno)
• 9. Roman Rezek (SF7 Team)
• 10. David Šebrle (Fitness při CVČ Most)
• 11. Pavel Tóth (Fitness team Ronnie.cz)
• 12. David Veselý (GymTime Team)
• 13. Antonino Zonzin (SF7 Team)

physique muži masters

• 1. Pavel Havelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Jan Holický (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 3. Lukáš Malý (Extrifit Club)
• 4. Otto Scherzer (Target Team)
• 5. Zdeněk Vrána (T&M Olympia Fitness Praha)

fit pairs

• 1. Simona Jersaková (Fontána fitness)
• 2. Aleš Novák (Fine Fitness Pardubice)
• 3. Roman Paulík (Fitness Institut Klub)
• 4. Barbora Pavelková (Fitness Institut Klub)
• 5. Martina Procházková (Gym Blue Sun)
• 6. Kristýna Šohajová (Padera Gym)
• 7. Marek Trávníček (Gym Blue Sun)
• 8. Matěj Večerek (SK PEPA centrum Opava)

kulturistika smíšené páry

• 1. Kamila Bednářová (SK PEPA centrum Opava)
• 2. Miroslav Hanzelka (Fontána fitness)
• 3. Iveta Hanzelková (Fontána fitness)
• 4. Tomáš Roškot (SK PEPA centrum Opava)

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2024 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty