Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství České republiky mužů, žen, párů a masters 2023 - výsledky

Článek vydán 24. 04. 2023 - Informace svazu - zhlédnutí: 1097

Přinášíme Vám výsledky z vrcholné soutěže jarní sezóny Mistrovství České republiky mužů, žen, párů a masters 2023, které se konalo v sobotu 22. dubna ve sportovní hale Rokytka v Praze. Celkem v 34 výškových nebo váhových kategoriích diváci viděli 283 startů.


Kulturistika mužů do 70 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 161 Václav Hošek Fitness Slunce Tábor 1994 67,7 8 12 22 34
2. 41 David Martynek TJ TŽ Třinec 1999 67,8 11 17 20 37
3. 89 Rostislav Vondra Fitness team Ronnie.cz 1998 63,3 13 12 30 42
4. 62 Petr Müller Extrifit Club 1983 65,8 18 19 36 55
5. 206 Martin Humpál Max Fitness 1998 69,2 25 14 42 56
6. 180 Jan Všetička Extrifit Club 1992 69,2 33 29 60 89
7. 177 Petr Havlík TJ Slovan Moravská Třebová 1968 69,2 33 - - 33
8. 36 Robert Redlich TJ Jiskra Nový Bor 1974 63,5 39 - - 39

Kulturistika mužů do 75 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 113 Michal Beneš T&M Olympia Fitness Praha 1997 73,2 - 6 12 18
2. 19 Zbigniew Martynek TJ TŽ Třinec 1970 72,6 - 20 20 40
3. 288 Petr Kovářík Fitness Centrum Aura Plzeň 1995 74,1 - 18 32 50
4. 169 Erik Bohuslav MD Fitness Lanškroun 1992 70,3 - 20 46 66
5. 21 David Hatrik SK Luna Fitness Havířov 1978 71,5 - 28 44 72
6. 134 Miloš Růžička Irongym Kyjov 1977 74,5 - 19 60 79
7. 149 Tomáš Konečný Extrifit Club 1995 73,9 - 31 70 101

Kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 155 Daniel Lochman MD Fitness Lanškroun 2000 78,8 7 8 14 22
2. 13 Jakub Hrad Fitness Factory Jihlava 1995 76,5 8 11 16 27
3. 58 Tomáš Tkáč SK PEPA centrum Opava 1993 79,0 20 15 36 51
4. 173 Jiří Žulko Fitnesscentrum Šembi Bohumín 1989 77,6 15 17 36 53
5. 68 Jakub Sikora TJ TŽ Třinec 1994 79,3 28 25 48 73
6. 146 Marek Jan Bajger SK Fiala´s Gym 1987 76,2 30 28 60 88
7. 60 David Maščeník Hard Core Gym Františkovy Lázně 1983 77,9 36 - - 36
8. 59 Tomáš Hruška SK PEPA centrum Opava 1995 79,0 36 - - 36

Kulturistika mužů do 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 31 Pavel Krejčí Fit Fitness Týniště nad Orlicí 1977 89,5 7 8 14 22
2. 290 Tomáš Adámek Extrifit Club 1987 85,8 11 13 20 33
3. 141 Lukáš Helekal MD Fitness Lanškroun 1996 83,1 16 16 36 52
4. 190 Patrik Bartl Toro Gym Vysoké Mýto 1997 86,2 15 15 38 53
5. 200 Vladimír Popelka Extrifit Club 1980 89,1 27 26 42 68
6. 56 David Kopřiva Oddíl kulturistiky ASK Blansko 2001 88,0 29 28 60 88
7. 252 Václav Onderka SK PEPA centrum Opava 2000 86,4 35 - - 35
8. 183 Mykhailo Kozhedub Target Team 1995 87,7 41 - - 41
9. 23 Roman Kawulok TJ TŽ Třinec 1973 85,6 42 - - 42

Kulturistika mužů nad 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 7 Jiří Formánek Target Team 1993 109,2 8 6 12 18
2. 85 Filip Orel Prom-In Team 1991 111,0 7 16 18 34
3. 72 Radek Zelenka Avalon Fitness 1985 93,4 15 13 30 43
4. 115 Tomáš Roškot SK PEPA centrum Opava 1993 98,6 20 19 42 61
5. 125 Jan Toman SK Radoch Ostrava 1980 101,5 27 24 50 74
6. 289 Daniel Kříž Hard Core Gym Františkovy Lázně 1993 100,6 28 27 58 85
7. 46 Arnošt Kolomazníček Extrifit Club 1995 91,4 37 - - 37
8. 174 Ervín Wallisch Werkadd Team Kaceřov 1976 102,5 37 - - 37

Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. celk.
1. 7 Jiří Formánek Target Team 1993 109,2 5 5
2. 31 Pavel Krejčí Fit Fitness Týniště nad Orlicí 1977 89,5 12 12
3. 155 Daniel Lochman MD Fitness Lanškroun 2000 78,8 15 15
4. 113 Michal Beneš T&M Olympia Fitness Praha 1997 73,2 17 17
5. 161 Václav Hošek Fitness Slunce Tábor 1994 67,7 25 25

Kulturistika mužů masters 40 - 49 let

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 31 Pavel Krejčí Fit Fitness Týniště nad Orlicí 1977 89,5 5 12 10 22
2. 74 Otakar Hrdlička T&M Olympia Fitness Praha 1977 89,6 10 5 20 25
3. 166 Tomáš Mach Clever Fit Kladno 1982 102,3 16 17 42 59
4. 200 Vladimír Popelka Extrifit Club 1980 89,1 26 26 36 62
5. 125 Jan Toman SK Radoch Ostrava 1980 101,5 19 21 46 67
6. 54 Kamil Kopecký TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem 1976 82,7 31 23 58 81
7. 114 Martin Novotný Target Team 1977 90,7 37 - - 37
8. 60 David Maščeník Hard Core Gym Františkovy Lázně 1983 77,9 38 - - 38
9. 174 Ervín Wallisch Werkadd Team Kaceřov 1976 102,5 45 - - 45
10. 124 Petr Brychta Fine Fitness Pardubice 1979 87,7 50 - - 50
11. 191 Martin Novotný Extrifit Club 1975 93,1 55 - - 55
12. 249 Vlastimil Benek TJ TŽ Třinec 1976 85,8 62 - - 62
13. 44 Karel Janečka Avalon Fitness 1982 94,9 63 - - 63
14. 104 Michal Danihel Target Team 1975 69,1 70 - - 70

Kulturistika mužů masters 50 - 59 let

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 16 Petr Jach Algren Team 1970 87,9 5 14 10 24
2. 19 Zbigniew Martynek TJ TŽ Třinec 1970 72,6 10 10 20 30
3. 133 Milan Syrovátka Delta Fitness Praha 1970 101,2 16 17 32 49
4. 177 Petr Havlík TJ Slovan Moravská Třebová 1968 69,2 19 12 40 52
5. 55 Miroslav Hanzelka Fontána fitness 1971 88,9 25 22 50 72
6. 2 Petr Tomášek City Fitness Hořice 1970 88,4 31 30 58 88
7. 23 Roman Kawulok TJ TŽ Třinec 1973 85,6 33 - - 33
8. 66 Ladislav Zika Profi Fitness Eva Plzeň 1973 91,0 39 - - 39
9. 253 Roman Fráňa Extrifit Club 1970 82,5 48 - - 48
10. 98 Jaroslav Husák TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem 1964 97,4 50 - - 50
11. 57 Vladimír Kopecký Extrifit Club 1969 68,0 52 - - 52
12. 65 Jaroslav Efler Sportfightclub 1973 91,4 60 - - 60

Kulturistika mužů masters 60 - 69 let

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 20 Ladislav Šroubek T&M Olympia Fitness Praha 1960 74,1 - 10 10 20
2. 154 Miroslav Hrozek Atomy Sport-club Kroměříž 1963 71,0 - 5 20 25
3. 109 Jiří Němec T-gym - Klub kulturistiky a fitness 1958 75,9 - 15 30 45
4. 158 Jiří Adámek TJ Nový Jičín 1960 82,0 - 20 40 60
5. 192 Jiří Mohelník Fit centrum D & K 1954 68,6 - 25 50 75

Kulturistika mužů masters nad 70 let

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 118 Ivan Horáček City Fitness Hořice 1948 85,0 - 5 10 15
2. 186 Milan Bodlák Fitness Centrum Aura Plzeň 1952 74,8 - 10 20 30

Kulturistika mužů masters - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. celk.
1. 31 Pavel Krejčí Fit Fitness Týniště nad Orlicí 1977 89,5 5 5
2. 16 Petr Jach Algren Team 1970 87,9 10 10
3. 20 Ladislav Šroubek T&M Olympia Fitness Praha 1960 74,1 15 15
4. 118 Ivan Horáček City Fitness Hořice 1948 85,0 20 20

Klasická kulturistika do 180 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 102 Alexandr Polyakov Extrifit Club 1991 178,0 81,7 7 12 12 24
2. 196 Ondřej Krkoška T&M Olympia Fitness Praha 1991 180,0 85,6 10 14 22 36
3. 53 Dominik Poula Hard Core Gym Františkovy Lázně 1996 177,0 81,7 14 10 26 36
4. 58 Tomáš Tkáč SK PEPA centrum Opava 1993 176,0 79,0 20 19 40 59
5. 252 Václav Onderka SK PEPA centrum Opava 2000 180,0 86,4 29 21 54 75
6. 127 Martin Vávra Fine Fitness Pardubice 1993 174,0 75,8 31 28 56 84
7. 76 Přemysl Štěpánek MD Fitness Lanškroun 1999 176,5 76,5 33 - - 33
8. 59 Tomáš Hruška SK PEPA centrum Opava 1995 178,5 79,0 37 - - 37
9. 17 Šimon Kvapil Eurogym Fitness Olomouc 1991 176,5 77,1 45 - - 45
10. 187 Jiří Kraval T&M Olympia Fitness Praha 1997 178,5 78,6 48 - - 48

Klasická kulturistika nad 180 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 290 Tomáš Adámek Extrifit Club 1987 181,5 85,8 12 10 16 26
2. 110 Dan Bartoš Hammer Strength Fitness 1992 181,0 82,9 7 13 22 35
3. 115 Tomáš Roškot SK PEPA centrum Opava 1993 189,5 98,6 17 13 28 41
4. 52 Jaroslav Pletnev Fitness Mania Gym Kladno 1992 185,0 93,3 17 16 38 54
5. 190 Patrik Bartl Toro Gym Vysoké Mýto 1997 182,0 86,2 20 21 42 63
6. 136 Roman Kuča Fitnesscentrum Šembi Bohumín 1987 194,0 99,7 32 30 60 90
7. 56 David Kopřiva Oddíl kulturistiky ASK Blansko 2001 182,5 88,0 34 - - 34
8. 42 Patrik Šerý Arny Gym Club Profesional Olomouc 1975 183,0 89,1 40 - - 40

Klasická kulturistika masters

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 25 Richard Bílík SK Luna Fitness Havířov 1979 178,5 83,9 8 7 14 21
2. 81 David Černý Target Team 1978 189,0 98,6 12 13 24 37
3. 16 Petr Jach Algren Team 1970 180,5 87,9 11 20 28 48
4. 96 Jindřich Suchý Gym BIP Ostrava 1982 181,0 83,5 23 16 44 60
5. 15 Luděk Jiráček Arny Gym Club Profesional Olomouc 1978 179,5 84,2 24 29 42 71
6. 21 David Hatrik SK Luna Fitness Havířov 1978 170,0 71,5 29 20 58 78
7. 199 Jan Bláha Hard Core Gym Františkovy Lázně 1983 192,0 101,0 33 - - 33
8. 22 Marek Tomášek Mikys Gym 1976 171,5 73,2 41 - - 41
9. 42 Patrik Šerý Arny Gym Club Profesional Olomouc 1975 183,0 89,1 44 - - 44
10. 36 Robert Redlich TJ Jiskra Nový Bor 1974 167,0 63,5 55 - - 55
11. 57 Vladimír Kopecký Extrifit Club 1969 172,5 68,0 56 - - 56
12. 90 Jan Liška M-Style Fitness 1974 170,0 71,8 59 - - 59
13. 158 Jiří Adámek TJ Nový Jičín 1960 178,0 82,0 60 - - 60

Klasická kulturistika - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. celk.
1. 102 Alexandr Polyakov Extrifit Club 1991 178,0 81,7 5 5
2. 290 Tomáš Adámek Extrifit Club 1987 181,5 85,8 10 10

Classic physique do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 102 Alexandr Polyakov Extrifit Club 1991 178,0 81,7 5 5 10 15
2. 155 Daniel Lochman MD Fitness Lanškroun 2000 172,0 78,8 18 16 26 42
3. 100 Adam Večeřa Pro Athlete Team Dvoro 1999 175,5 76,4 14 12 34 46
4. 250 Vlastimil Kalášek Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1992 178,0 85,8 12 17 30 47
5. 138 Matěj Fremr Avalon Fitness 1999 175,0 76,8 27 26 50 76
6. 76 Přemysl Štěpánek MD Fitness Lanškroun 1999 176,5 76,5 28 29 58 87
7. 10 Tomáš Uhlík LaKu Bodybuilder Team 1996 173,0 75,2 35 - - 35
8. 59 Tomáš Hruška SK PEPA centrum Opava 1995 178,5 79,0 40 - - 40

Classic physique nad 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 196 Ondřej Krkoška T&M Olympia Fitness Praha 1991 180,0 85,6 - 6 18 24
2. 115 Tomáš Roškot SK PEPA centrum Opava 1993 189,5 98,6 - 12 18 30
3. 162 Ondřej Nevěčný Pro Life Fitness Telč 1999 179,0 85,8 - 17 38 55
4. 105 Lukáš Hlavatý MHR Academy 1998 184,5 90,4 - 23 34 57
5. 1 Roman Pavín T&M Olympia Fitness Praha 1990 179,5 89,1 - 28 50 78
6. 52 Jaroslav Pletnev Fitness Mania Gym Kladno 1992 185,0 93,3 - 26 54 80
7. 252 Václav Onderka SK PEPA centrum Opava 2000 180,0 86,4 - 29 68 97

Classic physique masters

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 81 David Černý Target Team 1978 189,0 98,6 - 5 10 15
2. 90 Jan Liška M-Style Fitness 1974 170,0 71,8 - 10 20 30

Classic physique - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. celk.
1. 102 Alexandr Polyakov Extrifit Club 1991 178,0 81,7 5 5
2. 196 Ondřej Krkoška T&M Olympia Fitness Praha 1991 180,0 85,6 10 10

Physique mužů do 174 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 24 Marek Šafář Spartan Gym Praha (Xfitness Praha) 1990 168,5 - 7 7
2. 79 Vladimir Fedotov Target Team 1995 171,5 - 15 15
3. 152 Tomáš Hanzelka Fitness team Ronnie.cz 2001 174,0 - 16 16
4. 101 Ondřej Pokorný Sportovní klub Zbýšov 1991 172,5 - 21 21
5. 178 David Jeništa Března Fitness Club Česká Lípa 1998 173,5 - 22 22
6. 144 Roman Paulík Fitness Institut Klub 1994 172,0 - 25 25
7. 47 Tomáš Kozák Target Team 1997 173,0 - 35 35

Physique mužů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 51 Marek Trávníček Gym Blue Sun 1996 177,0 9 7 16
2. 130 Martin Horák Fitness při CVČ Most 1989 177,0 9 14 23
3. 179 Petr Žůček M-Style Fitness 1996 174,5 13 12 25
4. 106 Matěj Večerek SK PEPA centrum Opava 1998 175,5 20 18 38
5. 39 Layth Shaker Spartan Gym Praha (Xfitness Praha) 1986 174,5 23 24 47
6. 142 Vít Oravec Pepe Lopez Gym Chomutov 1989 178,0 32 29 61
7. 116 Tomáš Vognar Sportovní klub Zbýšov 1990 177,0 39 - 39
8. 120 Marek Burda TJ Lokomotiva Beroun 1995 176,0 41 - 41
9. 73 Jiří Dobrovolný SF7 Team 1983 177,0 41 - 41
10. 163 Martin Pecka SK Fiala´s Gym 1991 174,5 49 - 49

Physique mužů do 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 167 Rumen Vladislavov Spartan Gym Praha (Xfitness Praha) 1992 181,0 9 7 16
2. 165 Jan Veselý M-Style Fitness 2000 181,5 7 9 16
3. 198 Marek Peksa Extrifit Club 1989 180,5 19 17 36
4. 150 Aleš Novák Fine Fitness Pardubice 1988 182,0 24 19 43
5. 170 Richard Stanka SK Fiala´s Gym 1996 180,5 26 26 52
6. 123 Dominik Rezek SF7 Team 1999 180,5 24 28 52
7. 35 Tomáš Svoboda Max Fitness 1991 180,0 34 - 34
8. 164 Pavel Havelka Fitness team Ronnie.cz 1979 181,0 40 - 40
9. 80 Jan Holický Hard Core Gym Františkovy Lázně 1982 178,5 46 - 46
10. 197 Tomáš Bartl Extrifit Club 1988 180,0 49 - 49

Physique mužů nad 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 122 David Šebrle Fitness při CVČ Most 1996 182,5 6 6 12
2. 43 Bronislav David 4you fitness 1995 187,5 15 15 30
3. 8 Pavel Tóth Fitness team Ronnie.cz 2001 185,0 20 17 37
4. 108 David Veselý GymTime Team 1994 187,0 21 22 43
5. 182 Marek Kinčl Muscle Factory Březnice 1990 186,0 21 23 44
6. 143 Zdeněk Piekarz Target Team 1995 183,0 23 23 46
7. 40 Adam Dohanič Max Fitness 1994 183,5 37 - 37
8. 153 Dalibor Hastík Fit - K.O. Staré Město 1994 185,0 43 - 43
9. 91 Radim Reniers Hulk Gym Brno 1984 183,0 46 - 46
10. 151 Lukáš Puta Target Team 1986 184,0 48 - 48
11. 121 Roman Rezek SF7 Team 1995 189,5 54 - 54
12. 205 Antonino Zonzin SF7 Team 2001 193,0 55 - 55
13. 140 Erik Poláček SF7 Team 1995 183,0 65 - 65

Physique mužů masters

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 92 Lukáš Malý Extrifit Club 1981 180,0 - 5 5
2. 164 Pavel Havelka Fitness team Ronnie.cz 1979 181,0 - 14 14
3. 73 Jiří Dobrovolný SF7 Team 1983 177,0 - 16 16
4. 128 Zdeněk Vrána T&M Olympia Fitness Praha 1971 178,0 - 20 20
5. 172 Otto Scherzer Target Team 1978 176,0 - 23 23
6. 80 Jan Holický Hard Core Gym Františkovy Lázně 1982 178,5 - 24 24

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. celk.
1. 167 Rumen Vladislavov Spartan Gym Praha (Xfitness Praha) 1992 181,0 8 8
2. 122 David Šebrle Fitness při CVČ Most 1996 182,5 9 9
3. 24 Marek Šafář Spartan Gym Praha (Xfitness Praha) 1990 168,5 16 16
4. 51 Marek Trávníček Gym Blue Sun 1996 177,0 16 16

Bodyfitness

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 33 Michaela Šourková Spartan Gym Praha (Xfitness Praha) 2000 168,0 6 5 11
2. 63 Damijana Meitnerová Big1One Fitness 1978 166,0 10 11 21
3. 171 Nikoleta Hricová Fitness AVE Přerov 1998 172,0 16 18 34
4. 201 Martina Habová Fitness tým Kadaň 1974 162,0 19 16 35
5. 18 Lenka Bořutová Hulk Gym Brno 1982 164,0 24 25 49
6. 30 Andrea Vlha HDfitness Krnov 1988 154,5 32 30 62
7. 148 Šárka Smolíková Sportcentrum Cheb 1984 168,0 34 - 34
8. 84 Iveta Hanzelková Fontána fitness 1978 166,5 38 - 38
9. 204 Eva Šikolová Fitness Corso 1982 172,0 45 - 45

Bodyfitness masters

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 12 Denisa Petráš Ballová Padera Gym 1983 169,0 5 5 10
2. 63 Damijana Meitnerová Big1One Fitness 1978 166,0 13 13 26
3. 28 Petra Vacková Target Team 1980 166,0 13 17 30
4. 201 Martina Habová Fitness tým Kadaň 1974 162,0 18 18 36
5. 93 Pavla Michnová Fine Fitness Pardubice 1969 173,0 28 25 53
6. 18 Lenka Bořutová Hulk Gym Brno 1982 164,0 32 27 59
7. 67 Kateřina Brychtová Fitness při CVČ Most 1974 170,5 34 - 34
8. 148 Šárka Smolíková Sportcentrum Cheb 1984 168,0 38 - 38
9. 30 Andrea Vlha HDfitness Krnov 1988 154,5 43 - 43
10. 84 Iveta Hanzelková Fontána fitness 1978 166,5 49 - 49
11. 204 Eva Šikolová Fitness Corso 1982 172,0 55 - 55

Bikiny fitness do 160 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 103 Petra Šímová Extrifit Club 1983 158,0 6 8 14
2. 87 Saida Hrušková Pro Athlete Team Dvoro 1981 158,0 13 11 24
3. 111 Bogdana Bashta Pro Athlete Team Dvoro 1988 155,0 16 14 30
4. 99 Daria Cherkasova Pro Athlete Team Dvoro 1993 159,0 15 17 32
5. 131 Sabina Hašková MD Fitness Lanškroun 2000 159,0 24 26 50
6. 145 Daniela Hoďovská Pro Athlete Team Dvoro 1985 159,5 31 27 58
7. 37 Barbora Palová Morava GYM Orlová 1999 158,0 37 - 37
8. 88 Margita Sýkorová Hammer Strength Fitness 1983 160,0 39 - 39
9. 5 Nikola Červenková Max Fitness 2001 155,0 42 - 42
10. 126 Vendula Chmelová Gym Blue Sun 1999 157,0 50 - 50
11. 95 Jana Zouharová Gym Blue Sun 1986 153,0 55 - 55
12. 211 Anna Šteflíčková Fitness Corso 1980 148,5 62 - 62
13. 4 Kamila Bednářová SK PEPA centrum Opava 1996 156,0 63 - 63

Bikiny fitness do 165 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 139 Kateřina Ottová Pro Athlete Team Dvoro 2000 163,0 - 8 8
2. 97 Eliška Neradová Fitness Institut Klub 1994 161,0 - 10 10
3. 214 Janka Kryštofová Fit - K.O. Staré Město 1991 164,5 - 17 17
4. 38 Martina Procházková Gym Blue Sun 2000 161,0 - 21 21
5. 157 Pavla Králová Fontána fitness 2000 162,0 - 24 24
6. 135 Monika Burgetová SK PEPA centrum Opava 1981 161,0 - 27 27
7. 132 Eva Bromová Fitness team Ronnie.cz 1987 162,5 - 35 35

Bikiny fitness do 170 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 254 Petra Škopová Spartan Gym Praha (Xfitness Praha) 1991 166,0 7 7 14
2. 64 Veronika Majerová 4you fitness 1987 166,5 11 11 22
3. 159 Anastasia Hagen Target Team 1985 167,5 16 16 32
4. 11 Lenka Kukucz Gym Flex Mokrá 1994 168,0 18 18 36
5. 194 Aneta Ernest Fitness team Ronnie.cz 2000 167,5 22 22 44
6. 129 Barbora Pavelková Fitness Institut Klub 1998 167,5 32 30 62
7. 45 Alena Šimková Twister fitness Club Ostrava 1987 168,0 35 - 35
8. 83 Nikola Ambros Fit Park Ostrava 1989 168,0 38 - 38

Bikiny fitness nad 170 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 119 Martina Gromová Target Team 1987 170,5 9 9 18
2. 147 Diana Kotlasová Synergy Club 1992 171,5 10 12 22
3. 78 Kamila Gräf Profi Fitness Eva Plzeň 1986 172,5 16 16 32
4. 71 Klára Najmanová 4you fitness 1994 171,5 18 20 38
5. 32 Kateřina Pupsová Fine Fitness Pardubice 1988 178,0 21 18 39
6. 75 Tereza Hildebrandová Fitness team Ronnie.cz 1998 176,0 34 30 64
7. 77 Michaela Vohradská LaKu Bodybuilder Team 1990 175,0 34 - 34
8. 69 Veronika Vacula Target Team 1992 179,5 37 - 37
9. 61 Simona Jersaková Fontána fitness 1997 172,0 44 - 44
10. 3 Michaela Zinková Fitness Factory Jihlava 1986 173,5 50 - 50

Bikiny fitness masters do 165 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 103 Petra Šímová Extrifit Club 1983 158,0 7 7 14
2. 87 Saida Hrušková Pro Athlete Team Dvoro 1981 158,0 9 9 18
3. 145 Daniela Hoďovská Pro Athlete Team Dvoro 1985 159,5 17 17 34
4. 168 Sandagdorj Enkhjargal Target Team 1977 165,0 18 18 36
5. 88 Margita Sýkorová Hammer Strength Fitness 1983 160,0 25 25 50
6. 135 Monika Burgetová SK PEPA centrum Opava 1981 161,0 31 30 61
7. 175 Iryna Korolkova Fitness team Ronnie.cz 1987 159,0 35 - 35
8. 95 Jana Zouharová Gym Blue Sun 1986 153,0 41 - 41
9. 14 Klára Zelenková Target Team 1987 165,0 47 - 47
10. 211 Anna Šteflíčková Fitness Corso 1980 148,5 48 - 48
11. 132 Eva Bromová Fitness team Ronnie.cz 1987 162,5 53 - 53

Bikiny fitness masters nad 165 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 119 Martina Gromová Target Team 1987 170,5 10 8 18
2. 82 Petra Černá Target Team 1986 166,5 9 11 20
3. 78 Kamila Gräf Profi Fitness Eva Plzeň 1986 172,5 16 15 31
4. 64 Veronika Majerová 4you fitness 1987 166,5 17 19 36
5. 159 Anastasia Hagen Target Team 1985 167,5 24 23 47
6. 45 Alena Šimková Twister fitness Club Ostrava 1987 168,0 30 30 60
7. 188 Regina Šlapková Synergy Club 1980 179,0 40 - 40
8. 176 Pavlína Hronová GymFit Krupka 1975 166,5 42 - 42
9. 3 Michaela Zinková Fitness Factory Jihlava 1986 173,5 43 - 43
10. 49 Kateřina Divišová Eurogym Fitness Olomouc 1979 173,0 45 - 45

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. celk.
1. 139 Kateřina Ottová Pro Athlete Team Dvoro 2000 163,0 9 9
2. 103 Petra Šímová Extrifit Club 1983 158,0 13 13
3. 119 Martina Gromová Target Team 1987 170,5 13 13
4. 254 Petra Škopová Spartan Gym Praha (Xfitness Praha) 1991 166,0 16 16

Wellness fitness do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 156 Eva Havlenová TJ Lokomotiva Beroun 1996 162,0 - 5 5
2. 9 Jana Vojtíšková Target Team 1987 156,5 - 14 14
3. 202 Michaela Katolická Target Team 1983 162,5 - 17 17
4. 160 Zuzana Otavová Synergy Club 1994 163,0 - 20 20
5. 86 Zuzana Hajnová Gym Flex Mokrá 1993 163,5 - 20 20

Wellness fitness nad 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 29 Nataliia Korniiuk Target Team 1988 174,0 - 5 5
2. 185 Eva Budina Padera Gym 1981 175,0 - 13 13
3. 50 Johana Jenčíková Target Team 1996 164,5 - 17 17
4. 137 Tereza Žišková Kubík fitness Ostrava 1995 165,0 - 18 18
5. 203 Kateřina Kukačková Fitness Institut Klub 1996 173,5 - 25 25
6. 34 Kristýna Šohajová Padera Gym 1997 171,5 - 28 28
7. 26 Klára Šindelářová Fine Fitness Pardubice 1995 166,5 - 33 33

Wellness fitness masters

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 29 Nataliia Korniiuk Target Team 1988 174,0 6 6 12
2. 27 Marcela Kotková Extrifit Club 1978 166,0 10 9 19
3. 112 Nikol Vacek Mrštná Fitness při CVČ Most 1984 159,5 18 19 37
4. 185 Eva Budina Padera Gym 1981 175,0 20 18 38
5. 189 Petra Hrazánková Fitness Factory Jihlava 1980 163,0 28 25 53
6. 202 Michaela Katolická Target Team 1983 162,5 33 29 62
7. 9 Jana Vojtíšková Target Team 1987 156,5 33 - 33
8. 107 Šárka Čejková Extrifit Club 1970 160,5 38 - 38
9. 181 Alice Pospíšilová Padera Gym 1981 161,0 45 - 45
10. 94 Lenka Stehlíčková Padera Gym 1983 171,0 48 - 48

Wellness fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. celk.
1. 156 Eva Havlenová TJ Lokomotiva Beroun 1996 162,0 5 5
2. 29 Nataliia Korniiuk Target Team 1988 174,0 10 10

Fit model žen

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 48 Larisa Pika Target Team 1973 162,0 - 5 6 11
2. 6 Zdeňka Kanov Target Team 1990 179,0 - 10 10 20
3. 70 Iveta Divišová Fitness Factory Jihlava 1979 166,0 - 14 14 28

Fit páry

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 38 Martina Procházková Gym Blue Sun 2000 - 5 - 5
Marek Trávníček 1996
2. 61 Simona Jersaková Fontána fitness 1997 - 10 - 10
Matěj Večerek SK PEPA centrum Opava 1998
3. 129 Barbora Pavelková Fitness Institut Klub 1998 - 15 - 15
Aleš Novák Fine Fitness Pardubice 1988

Kulturistika smíšených párů

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 27 Marcela Kotková Extrifit Club 1978 - 5 10 15
David Černý Target Team 1978
2. 9 Jana Vojtíšková Target Team 1987 - 10 20 30
Jan Toman SK Radoch Ostrava 1980
3. 84 Iveta Hanzelková Fontána fitness 1978 - 15 30 45
Miroslav Hanzelka 1971


Rozhodčí


Ceny pro vítěze jednotlivých kategorií

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty