Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

GP Zbraslav 2023 - startovní listiny

Článek vydán 27. 04. 2023 - Informace svazu - zhlédnutí: 1553

V neděli 30. dubna se konaná ve Zbraslavi pohárová soutěž GP Zbraslav.

Účastníci pohárové soutěže GP Zbraslav se utkají v kategoriích kulturistika, klasická kulturistika, physique, classic physique, bikiny fitness, bodyfitness a wellness fitness.
Kompletní propozice zobrazíte zde.
Klání se uskuteční v Kulturním domě Zbraslav (Šlapalova 380, Zbraslav, mapa).

Na pohárovou soutěž je přihlášeno 90 závodníků.

Soutěž odstartuje v neděli v 11:00 hod.
Cena celodenní vstupenky je 300 Kč (trenéři 200 Kč).

Nástřik soutěžní barvou bude zajišťovat firma Team Pro Tan Czech. Veškeré informace co se týče objednání nástřiků najdete na webu www.protanczech.cz nebo aktuální informace na FB Pro Tan Czech či ve FB skupině.

Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: sekretariat@skfcr.cz • tel.: 737 651 578)

Podle obsazenosti jednotlivých kategorií po prezentaci budou některé kategorie sloučeny nebo rozděleny.


Harmonogram GP Zbraslav

09:00 – 10:15 PREZENTACE ZÁVODNÍKŮ
10:15 – 11:00 porada rozhodčích
11:00 – 18:00 SEMIFINÁLE + FINÁLE (soutěž proběhne v 4 blocích)

BLOK 1
• bikiny fitness juniorky
• bikiny fitness ženy
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ bikiny fitness
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍ VÍTĚZKY bikiny fitness
BLOK 2
• physique junioři
• physique muži
• classic physique
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ physique a classic physique
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE physique
BLOK 3
• wellness fitness
• bodyfitness
• klasická kulturistika
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ wellness fitness, bodyfitness a klasická kulturistika
BLOK 4
• kulturistika muži
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ kulturistika
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE kulturistika muži


bikiny fitness juniorky

• 1. Nikola Červenková (Max Fitness)
• 2. Nikola Hrstková (Mišmaš Fitness Brno)
• 3. Aneta Kotoulová (Fitness Institut Klub)
• 4. Kristýna Nouzová (Extrifit Club)
• 5. Martina Procházková (Gym Blue Sun)
• 6. Jana Schafhauserová (Clever Fit Kladno)
• 7. Michaela Štěpánková (Target Team)
• 8. Soňa Urbanová (BOPO Factory Gym)

bikiny fitness

• 1. Nikola Ambros (Fit Park Ostrava)
• 2. Aneta Brožová (Fitness Mania Gym Kladno)
• 3. Vendula Chmelová (Gym Blue Sun)
• 4. Nikola Červenková (Max Fitness)
• 5. Pavlína Hronova (GymFit Krupka)
• 6. Nikola Hrstková (Mišmaš Fitness Brno)
• 7. Simona Jersaková (Fontána fitness)
• 8. Aneta Kotoulová (Fitness Institut Klub)
• 9. Janka Kryštofová (Fit - K.O. Staré Město)
• 10. Karolína Motlová (Mišmaš Fitness Brno)
• 11. Denisa Navrátilová (Extrifit Club)
• 12. Kristýna Nouzová (Extrifit Club)
• 13. Barbora Pavelková (Fitness Institut Klub)
• 14. Martina Procházková (Gym Blue Sun)
• 15. Kamila Schmiedová (4you fitness)
• 16. Alena Šimková (Twister fitness Club Ostrava)
• 17. Michaela Štěpánková (Target Team)
• 18. Soňa Urbanová (BOPO Factory Gym)
• 19. Jana Zouharová (Gym Blue Sun)
• 20. Jana Remiašová (Slovensko)

wellness fitness

• 1. Zuzana Hajnová (Gym Flex Mokrá)
• 2. Petra Hrazánková (Fitness Factory Jihlava)
• 3. Zdislava Kazdová (MHR Academy)
• 4. Alice Pospíšilová (Padera Gym)
• 5. Lenka Stehlíčková (Padera Gym)
• 6. Jana Vojtíšková (Target Team)

bodyfitness ženy

• 1. Lenka Bořutová (Hulk Gym Brno)
• 2. Martina Habová (Fitness tým Kadaň)
• 3. Nikoleta Hricová (Fitness AVE Přerov)
• 4. Damijana Meitnerová (Big1One Fitness)
• 5. Kateřina Michalčíková (Irongym Kyjov)
• 6. Beáta Studená (Extrifit Club)
• 7. Andrea Haviarová (Slovensko)
• 8. Nikoleta Čulagová (Slovensko)

kulturistika muži - do 80 kg

• 1. Erik Bohuslav (MD Fitness Lanškroun)
• 2. Dominik Hnízdo (Fine Fitness Pardubice)
• 3. Tomáš Hruška (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Jan Kebrle (Target Team)
• 5. Tomáš Konečný (Extrifit Club)
• 6. Petr Kovářík (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 7. Jiří Němec (T-gym - Klub kulturistiky a fitness)
• 8. Stanislav Teml (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)

kulturistika muži - do 90 kg

• 1. Kamil Kopecký (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 2. Jakub Lakomý (Extrifit Club)
• 3. Petr Tomášek (City Fitness Centrum Hořice)

kulturistika muži - nad 90 kg

• 1. Jaroslav Husák (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 2. Patrik Iláš (Gym13 Modřice)
• 3. Marek Lankaš (Fitness Institut Klub)
• 4. Martin Novotný (Extrifit Club)
• 5. Jan Toman (SK Radoch Ostrava)

klasická kulturistika

• 1. Dominik Hnízdo (Fine Fitness Pardubice)
• 2. Tomáš Hruška (SK PEPA centrum Opava)
• 3. František Janů (BOPO Factory Gym)
• 4. Ondřej Nevěčný (Pro Life Fitness Telč)
• 5. Petr Polák (Fitness team Ronnie.cz)

physique classic

• 1. David Hegr (Fitness Institut Klub)
• 2. František Janů (BOPO Factory Gym)
• 3. Ondřej Nevěčný (Pro Life Fitness Telč)
• 4. Petr Polák (Fitness team Ronnie.cz)
• 5. Jiří Pomkla (Hulk Gym Brno)

physique junioři

• 1. Matěj Bína (Mafia Fitness)
• 2. Ondřej Škulina (Max Fitness)
• 3. Jan Uher (Gym Blue Sun)

physique muži

• 1. Matěj Bína (Mafia Fitness)
• 2. Libor Chmel (Target Team)
• 3. Martin Horák (Fitness při CVČ Most)
• 4. Ondřej Kaleja (Big1One Fitness)
• 5. Jan Kebrle (Target Team)
• 6. Ondřej Pokorný (Sportovní klub Zbýšov)
• 7. Patrik Procházka (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 8. Erik Schillinger (SF7 Team)
• 9. Layth Shaker (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 10. Richard Stanka (SK Fiala´s Gym)
• 11. Philipp Stoimenov (4you fitness)
• 12. Ondřej Škulina (Max Fitness)
• 13. Marek Trávníček (Gym Blue Sun)
• 14. Tomáš Vognar (Sportovní klub Zbýšov)
• 15. Radek Vyskočil (Fit - K.O. Staré Město)
• 16. Marian Derdák (Slovensko)
• 17. Marek Kocoň (Slovensko)
• 18. Adrian Zvarik (Slovensko)
• 19. Dominik Prelovský (Slovensko)

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2024 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty