Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Extrifit Cup 2023 - startovní listiny

Článek vydán 04. 05. 2023 - Informace svazu - zhlédnutí: 1808

V neděli 7. května se uskuteční v Kutné Hoře pohárová soutěž Extrifit Cup.

Závodníci se utkají v kategoriích kulturistika, klasická kulturistika, physique, classic physique, bikiny fitness, bodyfitness a wellness fitness - kompletní propozice zobrazíte zde.

Klání se uskuteční v Kulturním domě Lorec v Kutné Hoře (U Lorce 57).
Na soutěž je přihlášeno 143 závodníků.

Soutěže startuje v 11:00 hod. a proběhne ve "starém" formátu, kdy se nejdříve všechny kategorie představí v semifinále a po pauze bude následovat finále pro 6 nejlepších závodníků z každé kategorie ze semifinále.
Celodenní vstupné pro diváky je 500 Kč (trenéři 350 Kč).

Nástřik soutěžní barvou bude zajišťovat firma Jan Tana Europe a objednávku nástřiku můžete provést na webu https://book.jantana.eu nebo telefonicky: +420 777 003 333.

Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: sekretariat@skfcr.cz • tel.: 737 651 578)

Podle obsazenosti jednotlivých kategorií po prezentaci budou některé kategorie sloučeny nebo rozděleny.


Harmonogram Extrifit Cup

09:00 – 10:15 PREZENTACE ZÁVODNÍKŮ
10:15 – 11:00 porada rozhodčích
11:00 – 14:00 SEMIFINÁLE
15:00 – 18:00 FINÁLE (čas začátku se může změnit)

pořadí kategorií
• physique junioři
• physique muži
• classic physique
• wellness fitness
• bodyfitness
• klasická kulturistika
• bikiny fitness juniorky
• bikiny fitness ženy
• kulturistika masters
• bikiny fitness masters
• kulturistika muži


bikiny fitness juniorky

• 1. Nikola Červenková (Max Fitness)
• 2. Michaela Dobešová (Extrifit Club)
• 3. Nikola Hrstková (Mišmaš Fitness Brno)
• 4. Tereza Jarošová (Extrifit Club)
• 5. Aneta Kotoulová (Fitness Institut Klub)
• 6. Kristýna Nouzová (Extrifit Club)
• 7. Nicol Pešková (Extrifit Club)
• 8. Martina Procházková (Gym Blue Sun)
• 9. Karolína Stejskalová (Max Fitness)
• 10. Michaela Štěpánková (Target Team)
• 11. Soňa Urbanová (BOPO Factory Gym)

bikiny fitness

• 1. Nikola Ambros (Fit Park Ostrava)
• 2. Alina Balan (Target Team)
• 3. Aneta Brožová (Fitness Mania Gym Kladno)
• 4. Kateřina Coufalová (Pro Nutrition Czech Team)
• 5. Šárka Čejková (Extrifit Club)
• 6. Nikola Červenková (Max Fitness)
• 7. Michaela Dobešová (Extrifit Club)
• 8. Kamila Gräf (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 9. Tereza Hildebrandová (Fitness team Ronnie.cz)
• 10. Tereza Jarošová (Extrifit Club)
• 11. Žaneta Jirsová (Extrifit Club)
• 12. Aneta Kotoulová (Fitness Institut Klub)
• 13. Monika Kučeráková (Extrifit Club)
• 14. Hana Lepšíková (TJ Lokomotiva Beroun)
• 15. Nika Malyjurková (Fitness Institut Klub)
• 16. Eliška Neradová (Fitness Institut Klub)
• 17. Kristýna Nouzová (Extrifit Club)
• 18. Martina Procházková (Gym Blue Sun)
• 19. Kateřina Pupsová (Fine Fitness Pardubice)
• 20. Jana Riedlová (Fitness Corso)
• 21. Karolína Stejskalová (Max Fitness)
• 22. Klára Šindelářová (Fine Fitness Pardubice)
• 23. Michaela Štěpánková (Target Team)
• 24. Tereza Tůmová (M-Style Fitness)
• 25. Eva Umlauf (Extrifit Club)
• 26. Soňa Urbanová (BOPO Factory Gym)
• 27. Veronika Vacula (Target Team)
• 28. Jana Zouharová (Gym Blue Sun)

bikiny fitness masters

• 1. Marie Čecháková (Target Team)
• 2. Šárka Čejková (Extrifit Club)
• 3. Kamila Gräf (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 4. Pavlína Hronová (GymFit Krupka)
• 5. Kateřina Pupsová (Fine Fitness Pardubice)
• 6. Jana Riedlová (Fitness Corso)
• 7. Alena Šimková (Twister fitness Club Ostrava)
• 8. Jana Zouharová (Gym Blue Sun)

wellness fitness

• 1. Darja Serhijivna Chomičová (Max Fitness)
• 2. Zuzana Hajnová (Gym Flex Mokrá)
• 3. Šárka Josepčuková (Fitness Institut Klub)
• 4. Michaela Katolická (Target Team)
• 5. Kateřina Kukačková (Fitness Institut Klub)
• 6. Alice Pospíšilová (Padera Gym)
• 7. Michaela Vojáčková (HDfitness Krnov)
• 8. Jana Vojtíšková (Target Team)

bodyfitness ženy

• 1. Lenka Bořutová (Hulk Gym Brno)
• 2. Martina Habová (Fitness tým Kadaň)
• 3. Pavla Michnová (Fine Fitness Pardubice)
• 4. Šárka Smolíková (Sportcentrum Cheb)
• 5. Marcela Veselá (Extrifit Club)

kulturistika muži - do 80 kg

• 1. Marek Jan Bajger (SK Fiala´s Gym)
• 2. Erik Bohuslav (MD Fitness Lanškroun)
• 3. Luboš Chmelenský (World Fitness Vlašim)
• 4. Dominik Hnízdo (Fine Fitness Pardubice)
• 5. Václav Hošek (Fitness Slunce Tábor)
• 6. Vítězslav Janda (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 7. Šimon Kvapil (Eurogym Fitness Olomouc)
• 8. Daniel Lochman (MD Fitness Lanškroun)
• 9. Zdeněk Machů (TJ Lokomotiva Beroun)
• 10. David Maščenik (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 11. Ondřej Pospíšil (Dream Gym Mladá Boleslav)
• 12. Tomáš Vlha (SK Fiala´s Gym)
• 13. Jakub Zachara (Extrifit Club)

kulturistika muži - do 90 kg

• 1. Jiří Adámek (TJ Nový Jičín)
• 2. Tomáš Adámek (Extrifit Club)
• 3. Patrik Bartl (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 4. Radoslav Budha (Big1One Fitness)
• 5. Tomáš Ernek (Fitness Ural Sokolov)
• 6. Roman Fráňa (Fine Fitness Pardubice)
• 7. David Gašpar (Extrifit Club)
• 8. Jakub Kohout (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 9. Pavel Krejčí (Fit Fitness Týniště nad Orlicí)
• 10. Tomáš Kuchař (T&M Olympia Fitness Praha)
• 11. Petr Tomášek (City Fitness Centrum Hořice)
• 12. Karel Vazač (Fitness team Ronnie.cz)

kulturistika muži - nad 90 kg

• 1. Jiří Formánek (Target Team)
• 2. Patrik Iláš (Gym13 Modřice)
• 3. Marek Lankaš (Fitness Institut Klub)
• 4. Jiří Šula (Fine Fitness Pardubice)
• 5. Zdeněk Vedra (T&M Olympia Fitness Praha)
• 6. Ervín Wallisch (Werkadd Team Kaceřov)

kulturistika muži masters

• 1. Roman Fráňa (Fine Fitness Pardubice)
• 2. Vítězslav Janda (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 3. Pavel Krejčí (Fit Fitness Týniště nad Orlicí)
• 4. Marek Lankaš (Fitness Institut Klub)
• 5. David Maščenik (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 6. Petr Tomášek (City Fitness Centrum Hořice)
• 7. Ervín Wallisch (Werkadd Team Kaceřov)
• 8. Ladislav Zika (Profi Fitness Eva Plzeň)

klasická kulturistika

• 1. Patrik Bartl (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 2. Dominik Hnízdo (Fine Fitness Pardubice)
• 3. František Janů (BOPO Factory Gym)
• 4. Tomáš Klojda (Extrifit Club)
• 5. Šimon Kvapil (Eurogym Fitness Olomouc)
• 6. Jaroslav Pletnev (Fitness Mania Gym Kladno)
• 7. Petr Polák (Fitness team Ronnie.cz)
• 8. Adam Večeřa (Pro Athlete Team Dvoro)

classic physique

• 1. Jan Balvín (Max Fitness)
• 2. Jiří Brabenec (Max Fitness)
• 3. Petr Brychta (Fine Fitness Pardubice)
• 4. Martin Fait (Max Fitness)
• 5. Pavel Gemsa (DFitness)
• 6. Radek Hlaváček (T&M Olympia Fitness Praha)
• 7. František Janů (BOPO Factory Gym)
• 8. Daniel Lochman (MD Fitness Lanškroun)
• 9. Petr Polák (Fitness team Ronnie.cz)
• 10. Jiří Pomkla (Hulk Gym Brno)
• 11. Jan Svoboda (Extrifit Club)
• 12. Jiří Šmelhaus (Turek Team)
• 13. Tomáš Uhlík (LaKu Bodybuilder Team)
• 14. Adam Večeřa (Pro Athlete Team Dvoro)

physique junioři

• 1. Kryštof Housa (Wolf Fitness)
• 2. Radek Kasal (Fit centrum D & K)
• 3. Jakub Jan Marek (Max Fitness)
• 4. Ondřej Škulina (Max Fitness)

physique muži

• 1. Marek Burda (TJ Lokomotiva Beroun)
• 2. Antonin Fanta (Wolf Fitness)
• 3. Libor Chmel (Target Team)
• 4. Pavel Havelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 5. Martin Horák (Fitness při CVČ Most)
• 6. Kryštof Housa (Wolf Fitness)
• 7. Radek Kasal (Fit centrum D & K)
• 8. Vít Oravec (Pepe Lopez Gym Chomutov)
• 9. Martin Pecka (SK Fiala´s Gym)
• 10. Ondřej Pokorný (Sportovní klub Zbýšov)
• 11. Adam Silbrník (Extrifit Club)
• 12. Jiří Stránský (Extrifit Club)
• 13. Marek Trávníček (Gym Blue Sun)
• 14. Serhii Tymoshchuk (Max Fitness)
• 15. David Veselý (GymTime Team)
• 16. Rumen Vladislavov (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 17. Adrian Zvarik (Slovensko)
• 18. Dominik Prelovský (Slovensko)

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2024 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty