Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Survival Cup 2023 - výsledky

Článek vydán 14. 05. 2023 - Informace svazu - zhlédnutí: 1522

Přinášíme Vám kompletní výsledky pohárové soutěže Survival Cup 2023 konané v sobotu 13. května na výstavišti v Lysé nad Labem. Otevřeny byly kategorie kulturistiky mužů a masters, klasické kulturistiky, physique mužů, classic physique, bodyfitness, wellness fitness a bikiny fitness žen a masters. Na soutěž se přihlásilo 66 závodníků se zájmem o 72 startů (startovní listiny), na pódiu nakonec diváci viděli 77 startů (65 soutěžících).

Obsáhlou fotogalerii z pódia naleznete v tomto článku, snímky ze zákulisí nabízíme zde.


Bodyfitness

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 49 Kateřina Brychtová Fitness při CVČ Most 1974 170,5 - 3 3
2. 52 Martina Habová Fitness tým Kadaň 1974 162,0 - 6 6
3. 117 Šárka Smolíková Sportcentrum Cheb 1984 168,0 - 8 8
4. 101 Eva Šikolová Fitness Corso 1982 172,0 - 12 12


Bikiny fitness žen do 165 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 69 Petra Šímová Extrifit Club 1983 158,0 - 3 3
2. 115 Martina Procházková Gym Blue Sun 2000 160,0 - 7 7
3. 89 Kamila Schmiedová 4you fitness 1993 163,0 - 9 9
4. 48 Vendula Chmelová Gym Blue Sun 1999 157,0 - 12 12
5. 107 Nika Malyjurková Fitness Institut Klub 1999 164,0 - 14 14
6. 53 Kateřina Coufalová Pro Nutrition Czech Team 1997 163,5 - 18 18
7. 58 Kristýna Svěchotová Fitness team Ronnie.cz 1996 163,0 - 21 21

Bikiny fitness žen do 171 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 113 Tereza Tůmová M-Style Fitness 1996 170,5 - 3 3
2. 106 Aneta Brožová Fitness Mania Gym Kladno 1999 167,5 - 6 6
3. 39 Aneta Kotoulová Fitness Institut Klub 2001 169,5 - 12 12
4. 122 Nikola Ambros Fit Park Ostrava 1989 167,5 - 13 13
5. 79 Jana Riedlová Fitness Corso 1988 166,0 - 15 15
6. 103 Klára Deusová Form Factory 2003 170,5 - 16 16
7. 102 Nikola Hrstková Mišmaš Fitness Brno 2002 166,5 - 18 18

Bikiny fitness žen nad 171 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 98 Karolína Hebká Max Fitness 1991 171,5 - 7 7
2. 114 Karolína Stejskalová Max Fitness 2002 174,5 - 7 7
3. 110 Kamila Gräf Profi Fitness Eva Plzeň 1986 172,5 - 7 7
4. 65 Eva Umlauf Extrifit Club 1992 174,5 - 9 9
5. 46 Anna Romováčková Max Fitness 1989 177,0 - 15 15
6. 83 Simona Neoralová Fitness team Ronnie.cz 1991 182,0 - 18 18

Bikiny fitness masters

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 69 Petra Šímová Extrifit Club 1983 158,0 - 3 3
2. 110 Kamila Gräf Profi Fitness Eva Plzeň 1986 172,5 - 6 6
3. 57 Regina Šlapková Synergy Club 1980 179,0 - 10 10
4. 79 Jana Riedlová Fitness Corso 1988 166,0 - 11 11

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. celk.
1. 113 Tereza Tůmová M-Style Fitness 1996 170,5 5 5
2. 69 Petra Šímová Extrifit Club 1983 172,5 6 6
3. 98 Karolína Hebká Max Fitness 1991 171,5 7 7


Wellness fitness

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 81 Marcela Kotková Extrifit Club 1978 166,0 - 3 3
2. 68 Zdislava Kazdová MHR Academy 2000 172,0 - 8 8
3. 148 Jana Vojtíšková Target Team 1987 156,5 - 8 8
4. 104 Zuzana Otavová Synergy Club 1994 163,0 - 12 12
5. 45 Šárka Josepčuková Fitness Institut Klub 1992 155,0 - 15 15


Kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 71 Ondřej Pospíšil Dream Gym Mladá Boleslav 1998 75,8 - 5 12 17
2. 127 Zdeněk Machů TJ Lokomotiva Beroun 1991 73,0 - 8 10 18
3. 55 Petr Kotan Hammer Strength Fitness 2003 71,4 - 6 18 24
4. 44 Miloš Růžička Irongym Kyjov 1977 75,2 - 12 20 32
5. 36 Oliver Krutý Hammer Strength Fitness 2004 77,2 - 15 30 45

Kulturistika mužů do 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 111 Pavel Krejčí Fit Fitness Týniště nad Orlicí 1977 90,0 - 6 6 12
2. 84 Tomáš Kuchař T&M Olympia Fitness Praha 1983 87,4 - 4 14 18
3. 82 Tomáš Adámek Extrifit Club 1987 86,1 - 7 14 21

Kulturistika mužů nad 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 128 Tomáš Mach Clever Fit Kladno 1982 99,3 - 4 6 10
2. 41 David Černý Target Team 1978 98,7 - 5 12 17
3. 50 Richard Jány Fit Park Ostrava 2002 91,2 - 11 18 29
4. 112 Ervín Wallisch Werkadd Team Kaceřov 1976 99,7 - 10 26 36
5. 96 Patrik Iláš Gym13 Modřice 1975 93,2 - 14 28 42

Kulturistika masters

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 128 Tomáš Mach Clever Fit Kladno 1982 99,3 - 4 8 12
2. 111 Pavel Krejčí Fit Fitness Týniště nad Orlicí 1977 90,0 - 5 10 15
3. 56 Tomáš Procházka Extrifit Club 1979 98,0 - 13 20 33
4. 112 Ervín Wallisch Werkadd Team Kaceřov 1976 99,7 - 11 26 37
5. 96 Patrik Iláš Gym13 Modřice 1975 93,2 - 12 26 38
6. 118 Ladislav Zika Profi Fitness Eva Plzeň 1973 90,8 - 18 36 54

Kulturistika - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. celk.
1. 128 Tomáš Mach Clever Fit Kladno 1982 99,3
2. 111 Pavel Krejčí Fit Fitness Týniště nad Orlicí 1977 90,0
3. 71 Ondřej Pospíšil Dream Gym Mladá Boleslav 1998 75,8


Klasická kulturistika

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. ce1k.
1. 82 Tomáš Adámek Extrifit Club 1987 181,5 86,1 5 4 8 12
2. 41 David Černý Target Team 1978 189,0 98,7 4 5 10 15
3. 71 Ondřej Pospíšil Dream Gym Mladá Boleslav 1998 172,5 75,8 11 10 20 30
4. 72 Marek Tomášek Mikys Gym 1976 171,5 73,7 10 12 22 34
5. 37 František Janů BOPO Factory Gym 1998 185,5 87,9 15 15 30 45
6. 76 Tomáš Klojda Extrifit Club 2003 176,0 68,9 18 17 36 53
7. 96 Patrik Iláš Gym13 Modřice 1975 186,0 93,2 21 - - 21
8. 109 Daniel Svatoň Extrifit Club 2000 183,0 77,4 24 - - 24


Physique mužů do 176 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 47 Marek Trávníček Gym Blue Sun 1996 175,5 - 3 3
2. 51 Adam Silbrník Extrifit Club 1997 172,0 - 7 7
3. 63 Libor Chmel Target Team 1991 170,0 - 8 8
4. 90 Jaroslav Samko KWK Fit Plzeň 1987 167,0 - 12 12

Physique mužů nad 176 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 116 Josef Ptáčník Fitness VAF Milovice 1991 187,0 - 3 3
2. 119 Martin Horák Fitness při CVČ Most 1989 177,0 - 8 8
3. 85 Rumen Vladislavov Spartan Gym Praha 1992 181,0 - 9 9
4. 54 Jiří Stránský Extrifit Club 1999 185,0 - 11 11
5. 133 Ondřej Hroza Fitness Institut Klub 1991 178,0 - 16 16
6. 105 Vít Oravec Pepe Lopez Gym Chomutov 1989 178,0 - 17 17

Physique - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. celk.
1. 116 Josef Ptáčník Fitness VAF Milovice 1991 187,0 3 3
2. 47 Marek Trávníček Gym Blue Sun 1996 175,5 6 6


Classic physique

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 67 Jiří Brabenec Max Fitness 1997 177,0 77,7 - 4 8 12
2. 37 František Janů BOPO Factory Gym 1998 185,5 87,9 - 5 12 17
3. 94 Jan Balvín Max Fitness 1999 180,0 83,0 - 9 18 27
4. 99 Pavel Gemsa DFitness 1999 169,5 74,5 - 12 24 36
5. 108 Jakub Pekárek Fitness Corso 2000 168,5 73,1 - 14 30 44
6. 132 Martin Bednárik M-Style Fitness 2000 170,0 71,9 - 18 36 54


Rozhodčí


Ceny pro vítěze jednotlivých kategorií


Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2024 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty