Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Evropy 2023 - výsledky

Článek vydán 15. 05. 2023 - Informace svazu - zhlédnutí: 7389

Dny 4. až 7. května ve španělské Santa Susanně patřily letošnímu Mistrovství Evropy. Událost, která se konala i za početné účasti českých reprezentantů, znovu měla charakter superšampionátu, což znamená, že se na místě sice najednou, ale přeci formálně odděleně odehrálo Mistrovství Evropy juniorů a masters, Mistrovství Evropy v kulturistice a Mistrovství Evropy ve fitness.

Našim stejně jako vloni nejlépe vyšlo Mistrovství Evropy juniorů a masters. Vybojovali na něm hned devatenáct medailí! Nejlépe si na šampionátu juniorů a veteránů vedli Eva Synková (physique žen masters), Lukáš Fürle (games klasická kulturistika juniorů od 21 do 23 let), Eva Budina (wellness masters od 40 do 44 let), Marcela Kotková (wellness masters nad 45 let) a Richard Bílík (classic physique masters od 40 do 44 let), kteří se stali novými mistry Evropy. Lukáš Fürle v games klasické kulturistice juniorů navíc dosáhl na absolutní vítězství.

Eva Synková

Lukáš Fürle

Marcela Kotková

Eva Budina

Richard Bílík

Na Mistrovství Evropy v kulturistice z toho pro české reprezentanty byly tři cenné kovy. Michal Beneš v games klasické kulturistice mužů do 175 cm bral stříbro, bronzovou medaili vybojovali Alexandr Polyakov (klasická kulturistika mužů do 180 cm) a Vladimir Fedotov (physique mužů do 170 cm).

Také na Mistrovství Evropy ve fitness české reprezentantky neodcházely s prázdnou, když vybojovaly dvě medaile. Markéta Härtl se stala mistryní Evropy ve wellness žen do 158 cm, bronz si ze Španělska veze Nataliia Korniiuk (wellness žen nad 168 cm).

Markéta Härtl

Pokud budeme brát vystoupení našich reprezentantů na Mistrovství Evropy juniorů a masters, Mistrovství Evropy v kulturistice a Mistrovství Evropy ve fitness jako jeden celek, tak si dvaapadesát českých závodníků (pár započítáváme jako samostatného závodníka) v Santa Susanně připsalo čtyřiasedmdesát soutěžních startů a získalo čtyřiadvacet medailí! (6 zlatých, 7 stříbrných, 11 bronzových). K tomu je samozřejmě potřeba připočítat celkový triumf Lukáše Fürleho. Medailové úspěchy našich se odrazily v tom, že se české výpravě dařilo také v soutěži národů. Na Mistrovství Evropy juniorů a masters mezi národy Česká republika skončila druhá, na Mistrovství Evropy v kulturistice sedmá a na Mistrovství Evropy ve fitness devátá. Každého dílčího šampionátu se přitom zúčastnilo přes třicet zemí.

Kompletní výsledky akce, včetně bodového hodnocení, najdete níže.

Přehled umístění českých reprezentantů na Mistrovství Evropy

    1. místo - Eva Synková (physique žen masters) [17]
    1. místo - Lukáš Fürle (games klasická kulturistika juniorů od 21 do 23 let) [7]
    1. místo - Marcela Kotková (wellness masters nad 45 let) [7]
    1. místo - Eva Budina (wellness masters od 40 do 44 let) [6]
    1. místo - Richard Bílík (classic physique masters od 40 do 44 let) [6]
    1. místo - Markéta Härtl (wellness žen do 158 cm) [6]
    2. místo - Petr Jach (klasická kulturistika masters nad 50 let) [8]
    2. místo - David Černý (games klasická kulturistika masters nad 45 let) [6]
    2. místo - David Hrončok (classic physique juniorů od 21 do 23 let) [6]
    2. místo - Jan Veselý (physique juniorů od 21 do 23 let nad 178 cm) [5]
    2. místo - Michaela Šourková (bodyfitness juniorek od 21 do 23 let) [5]
    2. místo - Richard Bílík (games klasická kulturistika masters od 40 do 44 let) [4]
    2. místo - Michal Beneš (games klasická kulturistika mužů do 175 cm) [8]
    3. místo - Martina Gromová (bikiny fitness masters od 35 do 39 let nad 164 cm) [16]
    3. místo - Otakar Hrdlička (kulturistika mužů masters od 45 do 49 let nad 80 kg) [12]
    3. místo - Lukáš Fürle (klasická kulturistika juniorů od 21 do 23 let) [8]
    3. místo - Pavel Dostál (games klasická kulturistika juniorů od 21 do 23 let) [7]
    3. místo - Petr Jach (classic physique masters nad 50 let) [7]
    3. místo - Richard Bílík (klasická kulturistika masters od 40 do 44 let) [7]
    3. místo - Jindřich Suchý (games klasická kulturistika masters od 40 do 44 let) [4]
    3. místo - Zdeněk Vrána (physique mužů masters nad 50 let) [4]
    3. místo - Alexandr Polyakov (klasická kulturistika mužů do 180 cm) [13]
    3. místo - Vladimir Fedotov (physique mužů do 170 cm) [12]
    3. místo - Nataliia Korniiuk (wellness žen nad 168 cm) [12]
    4. místo - Saida Hrušková (bikiny fitness masters od 40 do 44 let) [28]
    4. místo - Kateřina Brychtová (bodyfitness masters nad 45 let) [18]
    4. místo - Veronika Skácelová (bikiny fitness juniorek od 21 do 23 let nad 166 cm) [17]
    4. místo - Nataliia Korniiuk (wellness masters od 35 do 39 let) [12]
    4. místo - Jindřich Suchý (klasická kulturistika masters od 40 do 44 let) [7]
    4. místo - Pavel Tóth (physique juniorů od 21 do 23 let nad 178 cm) [5]
    4. místo - Jan Pipek (games klasická kulturistika juniorů od 16 do 20 let) [4]
    4. místo - Petr Žůček (physique mužů do 176 cm) [8]
    4. místo - Tomáš Svoboda (physique mužů do 182 cm) [7]
    4. místo - Eva Budina (wellness žen nad 168 cm) [12]
    4. místo - Tereza Žišková (wellness žen do 168 cm) [11]
    4. místo - Milena Koudelková - Otakar Hrdlička (smíšené páry) [6]
    5. místo - Petra Černá (bikiny fitness masters od 35 do 39 let nad 164 cm) [16]
    5. místo - Petr Jach (kulturistika mužů masters od 50 do 54 let) [7]
    5. místo - Jan Pipek (kulturistika juniorů od 16 do 20 let) [6]
    5. místo - Lukáš Fürle (classic physique juniorů od 21 do 23 let) [6]
    5. místo - Marek Šafář (physique mužů do 170 cm) [12]
    5. místo - Petr Sedláček (muscular physique mužů nad 179 cm) [5]
    5. místo - Tereza Kovaříková (bikiny fitness žen do 172 cm) [26]
    6. místo - Tereza Kovaříková (bikiny fitness juniorek od 21 do 23 let nad 166 cm) [17]
    6. místo - David Černý (klasická kulturistika masters od 45 do 49 let) [10]
    6. místo - Adéla Stonawská (bikiny fitness masters od 35 do 39 let do 164 cm) [9]
    6. místo - Václav Onderka (klasická kulturistika juniorů od 21 do 23 let) [8]
    6. místo - Václav Onderka (games klasická kulturistika juniorů od 21 do 23 let) [7]
    6. místo - Tadeáš Kuzník (kulturistika juniorů od 16 do 20 let) [6]
    6. místo - Alexandr Polyakov (classic physique mužů do 180 cm) [10]
    6. místo - Petr Kápička (games klasická kulturistika mužů do 175 cm) [8]
    6. místo - Lucie Jakešová - Tomáš Mach (smíšené páry) [6]
    7. místo - Tomáš Mach (kulturistika mužů masters od 40 do 44 let nad 90 kg) [7]
    7. místo - Michal Beneš (kulturistika mužů do 75 kg) [14]
    7. místo - David Hrončok (classic physique mužů do 175 cm) [11]
    7. místo - Tomáš Roškot (klasická kulturistika mužů nad 180 cm) [9]
    7. místo - Tereza Jirkovská (bikiny fitness žen do 162 cm) [17]
    7. místo - Nikoleta Hricová (akrobatické fitness žen nad 163 cm) [11]
    7. místo - Lucie Jakešová (physique žen nad 163 cm) [7]
    8. místo - Denisa Petráš Ballová (bodyfitness masters od 40 do 44 let) [16]
    8. místo - Nikol Mrštná (wellness masters od 35 do 39 let) [12]
    8. místo - Michaela Šourková (bodyfitness žen do 168 cm) [18]
    8. místo - Eva Havlenová (wellness žen do 163 cm) [15]
    9. místo - Lucie Jakešová (physique žen masters) [17]
    9. místo - Diana Kotlasová (bikiny fitness žen do 172 cm) [26]
    10. místo - Milena Koudelková (physique žen masters) [17]
    10. místo - Jitka Adlerová (bikiny fitness masters od 35 do 39 let nad 164 cm) [16]
    10. místo - Petra Vacková (bodyfitness masters od 40 do 44 let) [16]
    11. místo - Nikoleta Hricová (bodyfitness žen nad 168 cm) [16]
    12. místo - Adéla Stonawská (bikiny fitness žen do 158 cm) [23]
    14. místo - Petra Šímová (bikiny fitness masters od 40 do 44 let) [28]
    14. místo - Nikola Pilařová (bikiny fitness juniorek od 21 do 23 let do 166 cm) [16]
    14. místo - Petra Šímová (bikiny fitness žen do 160 cm) [21]
    bez umístění - Jitka Adlerová (bikiny fitness žen do 172 cm) [26]

V hranatých závorkách je vždy uveden počet závodníků, kteří nastoupili v dané kategorii.

Mistrovství Evropy juniorů a masters

Games klasická kulturistika juniorů od 16 do 20 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 2 Mihai Fratila Rumunsko 2003 71,9/173,2 12 10 22
2. 4 Vladut Corciu Rumunsko 2004 72,8/176,4 18 8 26
3. 3 Martin Poprocký Slovensko 2005 63,1/173,1 30 14 44
4. 1 Jan Pipek Česká republika 2003 73,5/174,0 40 18 58

Games klasická kulturistika juniorů od 21 do 23 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 5 Lukáš Fürle Česká republika 2002 72,9/175,0 12 11 23
2. 8 Vladimír Komorovský Slovensko 2002 77,9/179,0 20 9 29
3. 7 Pavel Dostál Česká republika 2000 75,1/175,7 28 13 41
4. 9 Laurentiu Mihalcea Rumunsko 2002 71,6/172,0 44 24 68
5. 10 Jozef Hrenák Slovensko 2001 77,7/186,6 54 25 79
6. 11 Václav Onderka Česká republika 2000 86,3/183,3 62 27 89
7. 6 Teemu Aho Finsko 2001 79,5/178,7 62 31 93

Games klasická kulturistika juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 5 Lukáš Fürle Česká republika 2002 72,9/175,0 5 5
2. 2 Mihai Fratila Rumunsko 2003 71,9/173,2 10 10

Physique juniorů od 16 do 20 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 104 Marjan Hoxha Albánie 2004 169,5 8 8
2. 103 Jonathan Modig Švédsko 2003 168,0 13 13
3. 105 Andrei Dumitru Rumunsko 2005 163,2 14 14
4. 102 Sebastian Živčák Slovensko 2003 169,0 15 15
5. 101 David Mitroi Rumunsko 2007 178,0 24 24

Physique juniorů od 21 do 23 let do 178 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 110 Mehmet Nazli Turecko 2001 176,4 10 10
2. 111 Marian Priadka Slovensko 2002 178,0 12 12
3. 107 Selim Vainikka Finsko 2000 164,5 15 15
4. 108 Maxim Ižip Slovensko 2001 176,8 16 16
5. 109 Kristian Malmsten Finsko 2000 172,0 23 23

Physique juniorů od 21 do 23 let nad 178 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 113 Batuhan Shen Turecko 2000 179,5 8 8
2. 116 Jan Veselý Česká republika 2000 180,6 10 10
3. 115 Raul Sapataru Rumunsko 2000 180,5 15 15
4. 112 Pavel Tóth Česká republika 2001 184,3 21 21
5. 114 Filip Bečka Slovensko 2000 188,7 22 22

Physique juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 113 Batuhan Shen Turecko 2000 179,5 5 5
2. 104 Marjan Hoxha Albánie 2004 169,5 10 10
3. 110 Mehmet Nazli Turecko 2001 176,4 15 15

Klasická kulturistika juniorů od 16 do 20 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 124 Mihai Fratila Rumunsko 2003 71,9/173,2 10 10 20
2. 125 Martin Poprocký Slovensko 2005 63,1/173,1 24 9 33
3. 126 Vladut Corciu Rumunsko 2004 72,8/176,4 24 11 35

Klasická kulturistika juniorů od 21 do 23 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 129 Simon Silzer Německo 2001 80,8/178,0 8 12 8 20
2. 130 Vladimír Komorovský Slovensko 2002 77,9/179,0 11 22 11 33
3. 132 Lukáš Fürle Česká republika 2002 72,9/175,0 12 26 13 39
4. 131 Laurentiu Mihalcea Rumunsko 2002 71,6/172,0 19 40 19 59
5. 133 Jozef Hrenák Slovensko 2001 77,7/186,6 29 50 25 75
6. 127 Václav Onderka Česká republika 2000 86,3/183,3 32 60 30 90
7. 128 Teemu Aho Finsko 2001 79,5/178,7 34
8. 134 Oliver Wilhelmsson Švédsko 2002 86,6/189,4 35

Klasická kulturistika juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 129 Simon Silzer Německo 2001 80,8/178,0 5 5
2. 124 Mihai Fratila Rumunsko 2003 71,9/173,2 10 10

Akrobatické fitness juniorek od 16 do 20 let do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 26 Olívia Hečková Slovensko 2007 162,2 16 7 23
2. 28 Natalia Bugajska Polsko 2007 158,2 6 23 29
3. 24 Paulína Bajerlová Slovensko 2006 160,0 26 12 38
4. 25 Fruzsina Lengyel Maďarsko 2007 156,0 20 18 38
5. 27 Hanna Pocsi Maďarsko 2007 155,5 16 24 40
6. 29 Edina Somai Rumunsko 2005 153,4 23 22 45

Akrobatické fitness juniorek od 16 do 20 let nad 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 35 Nelli Novodomská Slovensko 2004 168,5 7 7 5 6 11
2. 33 Daniela Civáňová Slovensko 2005 165,0 12 17 10 11 21
3. 32 Linda Tomsits Maďarsko 2006 166,5 19 19 21 20 41
4. 30 Margit Kuuse Estonsko 2005 165,8 37 10 26 16 42
5. 39 Vanesa Habánková Slovensko 2006 168,5 18 23 19 23 42
6. 38 Boglarka Giczi Maďarsko 2005 165,8 23 33 26 27 53
7. 37 Kadri Eskor Estonsko 2005 169,0 32 35
8. 31 Tunde Vegh Maďarsko 2005 166,2 34 39
9. 36 Lili Berzeki Maďarsko 2006 163,4 44 45

Akrobatické fitness juniorek od 21 do 23 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 42 Kristína Juricová Slovensko 2000 171,5 8 6 14
2. 40 Virag Vago Maďarsko 2002 165,7 9 11 20
3. 41 Cemre Olguncayir Turecko 2001 158,0 14 13 27

Umělecké fitness juniorek

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 57 Valeria Kopajeva Estonsko 2005 170,9 51 9 18 9 27
2. 53 Brigitta Kariko Maďarsko 2005 173,4 37 18 11 16 27
3. 59 Eevi Seikkula Finsko 2000 164,8 36 12 22 12 34
4. 46 Evelin Vesterinen Estonsko 2006 169,4 40 17 20 17 37
5. 48 Daniela Pinková Slovensko 2006 172,2 35 22 19 23 42
6. 45 Szofia Bogdan Maďarsko 2004 158,2 11 43 13 29 42
7. 58 Raluca-Maria Velea Rumunsko 2006 159,0 23 46
8. 50 Nicol Celeriková Slovensko 2004 164,0 41 36
9. 60 Aleksandra Kubinska Polsko 2001 162,9 49 38
10. 47 Agata Suszko Polsko 2007 159,8 34 63
11. 49 Kiara Kun Maďarsko 2006 166,2 31 72
12. 56 Relli Aufmuth Maďarsko 2006 169,5 39 69
13. 55 Alina Bogdanova Estonsko 2003 161,0 70 42
14. 52 Tatjana Dudasova Estonsko 2007 159,0 51 72
15. 51 Eszter Hanna Piroska Maďarsko 2007 160,5 56 70
16. 54 Claudia Nastrut Rumunsko 2007 166,4 76 57

Akrobatické fitness juniorek - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 35 Nelli Novodomská Slovensko 2004 168,5 11 5 16
2. 42 Kristína Juricová Slovensko 2000 171,5 8 12 20
3. 26 Olívia Hečková Slovensko 2007 162,2 11 13 24

Bikiny fitness juniorek od 16 do 20 let do 160 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 306 Moona Hirvonen Finsko 2004 160,0 5 6 6
2. 303 Ariana Toplicianu Rumunsko 2003 159,4 12 9 9
3. 307 Zaira Calvo Španělsko 2003 157,3 14 15 15
4. 308 Incinur Celik Turecko 2003 157,8 24 20 20
5. 301 Tunde Szolcsanszky Maďarsko 2003 158,5 21 24 24
6. 305 Iina Salminen Finsko 2005 159,3 33 30 30
7. 302 Mathilde Blanc Francie 2003 157,4 35
8. 304 Raluca-Maria Velea Rumunsko 2006 159,0 37
9. 309 Agata Suszko Polsko 2007 159,8 43
DNC 300 Carla Rovira Francie 2003 160,0

Bikiny fitness juniorek od 16 do 20 let do 166 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 310 Mara Zidarescu Rumunsko 2004 161,5 9 9
2. 312 Viktória Ďuricová Slovensko 2004 160,8 13 13
3. 315 Lilien Pasztor Maďarsko 2005 161,8 15 15
4. 314 Annika Absalon Estonsko 2006 163,5 18 18
5. 311 Alina Bogdanova Estonsko 2003 161,0 21 21
6. 313 Cecilia Jaako Finsko 2004 161,8 28 28

Bikiny fitness juniorek od 16 do 20 let nad 166 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 318 Siiri Mannerheimo Finsko 2003 166,5 5 5 5
2. 324 Alica Švabiková Slovensko 2005 173,0 13 16 16
3. 319 Valeria Kopajeva Estonsko 2005 170,9 29 17 17
4. 321 Evelin Vesterinen Estonsko 2006 169,4 14 17 17
5. 317 Daisi Padumae Estonsko 2004 172,0 24 23 23
6. 316 Neli Manolova Bulharsko 2003 168,3 21 25 25
7. 322 Ema Lukáčová Slovensko 2005 168,0 36
8. 320 Elena Petrova Bulharsko 2003 167,4 39
9. 323 Claudia Nastrut Rumunsko 2007 166,4 44

Bikiny fitness juniorek od 21 do 23 let do 160 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 329 Elisabeth Atamanski Estonsko 2000 151,5 7 7
2. 330 Viktorija Volodkovic Litva 2001 159,8 11 11
3. 327 Viktoriia Chernenko Ukrajina 2000 157,0 14 14
4. 328 Palina Stryczek Litva 2002 158,5 20 20
5. 326 Lucie Schultz Německo 2001 159,0 25 25

Bikiny fitness juniorek od 21 do 23 let do 166 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 342 Zuzanna Jedrzejczak Irsko 2001 166,0 11 9 9
2. 332 Aleksandra Kubinska Polsko 2001 162,9 12 11 11
3. 345 Eevi Seikkula Finsko 2000 164,8 17 15 15
4. 346 Christine Holmen Norsko 2000 161,0 17 17 17
5. 331 Ira Korhonen Finsko 2000 161,5 39 27 27
6. 341 Sandra Kurth Německo 2000 163,0 22 27 27
7. 344 Martina Semanová Slovensko 2001 163,5 43
8. 337 Iida Jaaskelainen Finsko 2002 162,0 44
9. 340 Manjola Morina Norsko 2000 162,6 45
10. 334 Laurine Collin Belgie 2000 163,0 48
11. 333 Vendela Rosengren Švédsko 2002 165,0 48
12. 338 Ksenija Tretjakova Litva 2001 163,4 49
13. 339 Carmen Kaljula Estonsko 2000 160,5 65
14. 343 Nikola Pilařová Česká republika 2000 163,0 73
15. 336 Janica Ngo Finsko 2002 165,5 73
16. 335 Emma Lambert Francie 2000 165,5 77

Bikiny fitness juniorek od 21 do 23 let nad 166 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 355 Linn Von Bar Švédsko 2000 179,0 12 11 11
2. 358 Aneta Tichá Slovensko 2002 170,7 9 12 12
3. 359 Kateryna Pozhevilova Ukrajina 2001 168,2 13 15 15
4. 360 Veronika Skácelová Česká republika 2000 173,8 18 21 21
5. 347 Regina Mandrika Lotyšsko 2002 172,5 34 23 23
6. 356 Tereza Kovaříková Česká republika 2000 171,0 34 25 25
7. 354 Merle Kraeft Německo 2000 172,0 37
8. 363 Rebeka Dudusová Slovensko 2001 168,0 37
9. 350 Sonja Trofin Finsko 2002 170,4 39
10. 352 Diana Wildová Slovensko 2000 174,4 47
11. 362 Radostina Radeva Bulharsko 2002 167,6 50
12. 348 Kiia Helenius Finsko 2001 167,2 62
13. 349 Sofiia Shevchenko Ukrajina 2002 174,3 68
14. 351 Xenia Baral Německo 2000 168,0 71
15. 361 Lilla Csasztvan Maďarsko 2002 167,1 74
16. 357 Anna-Lena Gutsmann Německo 2000 168,3 77
17. 353 Valeria Kalimullina Estonsko 2001 172,2 80

Bikiny fitness juniorek - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 318 Siiri Mannerheimo Finsko 2003 166,5 11 11
2. 329 Elisabeth Atamanski Estonsko 2000 151,5 14 14
3. 355 Linn Von Bar Švédsko 2000 179,0 16 16
4. 306 Moona Hirvonen Finsko 2004 160,0 18 18
5. 310 Mara Zidarescu Rumunsko 2004 161,5 22 22
6. 342 Zuzanna Jedrzejczak Irsko 2001 166,0 23 23

Bodyfitness juniorek od 16 do 20 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 735 Ava Ahkami Finsko 2006 160,8 5 5
2. 737 Olívia Hečková Slovensko 2007 162,2 10 10
3. 734 Hilla Partanen Finsko 2005 151,2 17 17
4. 736 Faustina Gancieriute Litva 2004 159,0 18 18

Bodyfitness juniorek od 21 do 23 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 738 Maria Virtanen Finsko 2001 171,6 9 9
2. 739 Michaela Šourková Česká republika 2000 166,5 12 12
3. 742 Larisa Glavina Chorvatsko 2000 161,0 13 13
4. 741 Claudia Paivanurmi Finsko 2001 157,5 19 19
5. 740 Cemre Olguncayir Turecko 2001 158,0 24 24

Bodyfitness juniorek - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 735 Ava Ahkami Finsko 2006 160,8 5 5
2. 738 Maria Virtanen Finsko 2001 171,6 10 10

Classic physique juniorů od 16 do 20 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 885 Oumar Sylla Belgie 2003 73,1/171,0 10 5 15
2. 887 Maksim Stoykov Bulharsko 2003 74,6/174,0 22 10 32
3. 883 Mihai Fratila Rumunsko 2003 71,9/173,2 28 15 43
4. 886 Eduard Kleine Německo 2007 73,4/175,0 40 20 60
5. 884 Samuel Suutari Finsko 2003 71,9/175,3 50 25 75

Classic physique juniorů od 21 do 23 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 891 Haluk Algin Turecko 2001 84,2/178,6 12 5 17
2. 893 David Hrončok Česká republika 2000 74,1/173,8 24 11 35
3. 889 Kaan Ozek Turecko 2001 80,0/176,5 30 18 48
4. 890 Florian Baumgartner Rakousko 2000 73,0/170,0 40 19 59
5. 894 Lukáš Fürle Česká republika 2002 72,9/175,0 42 21 63
6. 892 Sasu Raty Finsko 2000 77,7/185,2 60 29 89

Classic physique juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 885 Oumar Sylla Belgie 2003 73,1/171,0 5 5
2. 891 Haluk Algin Turecko 2001 84,2/178,6 10 10

Kulturistika juniorů od 16 do 20 let

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 223 Maksim Stoykov Bulharsko 2003 74,6/174,0 14 12 26
2. 221 Mihai Fratila Rumunsko 2003 71,9/173,2 18 11 29
3. 224 Vladut Corciu Rumunsko 2004 72,8/176,4 34 20 54
4. 222 Jozef Kubánik Slovensko 2004 74,8 40 20 60
5. 225 Jan Pipek Česká republika 2003 73,5/174,0 46 16 62
6. 220 Tadeáš Kuzník Česká republika 2005 72,1 60 30 90

Kulturistika juniorů od 21 do 23 let

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 230 Georgi Kolev Bulharsko 2001 84,2 10 5 15
2. 227 Ebrar Akgun Turecko 2000 88,4 20 11 31
3. 229 Remigiu Partac Irsko 2000 85,7 30 14 44
4. 226 Aubin Arthur Francie 2001 94,5 42 22 64
5. 228 Nino Gospocic Chorvatsko 2000 73,8 48 22 70

Kulturistika juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 230 Georgi Kolev Bulharsko 2001 84,2 5 5
2. 223 Maksim Stoykov Bulharsko 2003 74,6 10 10

Wellness juniorek od 16 do 20 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 303 Snejana Gutue Rumunsko 2006 160,5 5 5
2. 302 Maria Oiegas Rumunsko 2005 156,5 11 11
3. 301 Laura Lazar Maďarsko 2005 165,2 16 16
4. 300 Minttu Makinen Finsko 2004 154,3 18 18

Wellness juniorek od 21 do 23 let do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 306 Apoline Ledru Francie 2000 162,5 7 7
2. 304 Tamara Kajlová Slovensko 2002 162,0 8 8
3. 305 Ida Wallenius Finsko 2000 154,5 17 17
4. 308 Ines Ricoy Španělsko 2000 160,3 19 19
5. 307 Sini Tuomi Finsko 2001 159,1 23 23

Wellness juniorek od 21 do 23 let nad 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 311 Anastasiia Martynova Ukrajina 2000 165,3 7 7
2. 309 Lena Kain Německo 2000 171,5 8 8
3. 310 Erica Makinen Finsko 2001 168,7 15 15

Wellness juniorek - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 311 Anastasiia Martynova Ukrajina 2000 165,3 10 10
2. 303 Snejana Gutue Rumunsko 2006 160,5 10 10
3. 306 Apoline Ledru Francie 2000 162,5 12 12

Games klasická kulturistika masters od 40 do 44 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 15 Dragos Enuta Rumunsko 1982 78,7/175,2 12 6 18
2. 16 Richard Bílík Česká republika 1979 80,9/178,0 18 10 28
3. 13 Jindřich Suchý Česká republika 1982 84,1/183,0 30 14 44
4. 14 Marcus Heldt Německo 1980 79,6/176,3 40 20 60

Games klasická kulturistika masters nad 45 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 22 German Villarroya Španělsko 1975 82,0/179,5 20 5 25
2. 19 David Černý Česká republika 1978 95,0/191,0 18 12 30
3. 20 Andrei Pop Rumunsko 1972 79,6/175,9 22 13 35
4. 18 Antonio Primiceri Itálie 1978 74,5/172,5 40 18 58
5. 21 Matias Kari Finsko 1978 68,9/171,6 50 25 75
6. 17 Jani Heino Finsko 1978 79,3/177,3 60 30 90

Games klasická kulturistika masters - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 15 Dragos Enuta Rumunsko 1982 78,7/175,2 5 5
2. 22 German Villarroya Španělsko 1975 82,0/179,5 10 10

Physique mužů masters od 40 do 44 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 84 Julian Laserna Španělsko 1983 169,0 6 5 5
2. 88 Volker Haubrichs Německo 1981 180,0 12 11 11
3. 82 Erkan Bal Turecko 1980 169,2 13 14 14
4. 83 Erdal Basmaci Turecko 1979 181,0 21 19 19
5. 80 Filip Mikolajewski Polsko 1982 192,5 24 27 27
6. 81 Turo Juutilainen Finsko 1983 173,0 32 28 28
7. 87 Cezar Mircea Rumunsko 1981 181,0 35
8. 86 Toni Vekka Finsko 1983 179,8 42
9. 85 Jean Denis Francie 1981 195,0 42

Physique mužů masters od 45 do 49 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 95 Eddy Walczyna Francie 1975 173,5 8 8
2. 91 Cedric Prieur Francie 1978 163,5 10 10
3. 90 Laurentiu Barzila Rumunsko 1974 174,7 11 11
4. 89 Cristian Casciaro Itálie 1974 181,5 23 23
5. 92 Andy Bielesch Německo 1977 187,0 26 26
6. 94 Markus Kersten Německo 1977 178,0 27 27
7. 93 Dmitry Vaskin Španělsko 1975 174,0 31 31

Physique mužů masters nad 50 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 96 Florentin Corbeanu Rumunsko 1970 175,5 5 5
2. 99 Fredrik Age Švédsko 1972 73,4 10 10
3. 98 Zdeněk Vrána Česká republika 1971 177,5 15 15
4. 97 Duarte Pacheco Portugalsko 1965 168,0 20 20

Physique mužů masters - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 84 Julian Laserna Španělsko 1983 169,0 5 5
2. 95 Eddy Walczyna Francie 1975 173,5 10 10
3. 96 Florentin Corbeanu Rumunsko 1970 175,5 15 15

Klasická kulturistika masters od 40 do 44 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 139 Dragos Enuta Rumunsko 1982 78,7/175,2 14 7 21
2. 141 Jim Ivars Švédsko 1980 89,9/183,3 16 8 24
3. 137 Richard Bílík Česká republika 1979 80,9/178,0 32 15 47
4. 142 Jindřich Suchý Česká republika 1982 84,1/183,0 38 21 59
5. 140 Radoslaw Dykowski Polsko 1980 91,5/182,5 54 23 77
6. 136 Dominique Ferrar Francie 1981 96,4/188,2 60 31 91
7. 138 Marcus Heldt Německo 1980 79,6/176,3 66 34 100

Klasická kulturistika masters od 45 do 49 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 145 Lubomír Lukáč Slovensko 1977 86,4/179,5 5 10 5 15
2. 144 Alex Guzman Španělsko 1977 81,1/176,0 11 20 10 30
3. 147 Ruben Prieto Španělsko 1978 86,8/180,5 15 28 14 42
4. 146 Manuel Grundig Německo 1978 78,2/175,2 19 40 19 59
5. 150 Robert Wahlander Švédsko 1974 98,0/191,2 25 52 25 77
6. 151 David Černý Česká republika 1978 95,0/191,0 33 56 29 85
7. 143 Omar Obino Itálie 1976 69,1/168,5 35
8. 152 Paolo Lobartolo Itálie 1976 69,1/168,5 37
9. 149 Matias Kari Finsko 1978 68,9/171,6 45
10. 148 Jani Heino Finsko 1978 79,3/177,3 50

Klasická kulturistika masters nad 50 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 157 Doru Pescaru Rumunsko 1970 75,3/171,5 9 20 14 34
2. 154 Petr Jach Česká republika 1970 88,3/180,2 13 24 14 38
3. 155 Bo Granat Švédsko 1970 95,8/187,5 12 28 10 38
4. 161 Andrei Pop Rumunsko 1972 79,6/175,9 19 36 18 54
5. 159 Peter Holmberg Švédsko 1967 72,7/171,2 20 40 18 58
6. 160 Okan Korkut Turecko 1971 77,7/174,5 30 58 29 87
7. 156 Zlatko Sekularac Černá Hora 1970 95,0/188,2 35
8. 158 Manfred Stieb Německo 1960 87,4/180,2 40

Klasická kulturistika masters - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 139 Dragos Enuta Rumunsko 1982 78,7/175,2 7 7
2. 145 Lubomír Lukáč Slovensko 1977 86,4/179,5 8 8
3. 157 Doru Pescaru Rumunsko 1970 75,3/171,5 15 15

Bikiny fitness masters od 35 do 39 let do 164 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 370 Nonna Prokopjuk Estonsko 1984 161,3 10 8 8
2. 373 Maria Popova Estonsko 1986 162,8 8 13 13
3. 377 Virginia Blanco Španělsko 1984 155,0 14 15 15
4. 375 Nicole Ruggiero Německo 1984 160,3 19 16 16
5. 371 Cetty Ausilio Itálie 1984 163,4 33 27 27
6. 376 Adéla Stonawská Česká republika 1986 155,8 33 27 27
7. 378 Waralak Coe Irsko 1985 162,5 35
8. 374 Anna Konovalova Francie 1988 158,5 36
9. 372 Vivien Simo Maďarsko 1986 163,9 39

Bikiny fitness masters od 35 do 39 let nad 164 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 387 Mariia Shevchenko Ukrajina 1988 181,7 13 11 11
2. 392 Ganna Prokopovych Ukrajina 1987 167,3 12 11 11
3. 386 Martina Gromová Česká republika 1987 171,6 16 15 15
4. 382 Renata Cernauske Litva 1984 172,6 25 17 17
5. 380 Petra Černá Česká republika 1986 166,4 21 22 22
6. 379 Netta Hyvonen Finsko 1987 170,6 22 26 26
7. 381 Eliza Oprea Rumunsko 1985 168,0 38
8. 390 Malin Mansson Švédsko 1987 165,5 41
9. 393 Asta Garliauskaite Irsko 1985 171,5 46
10. 394 Jitka Adlerová Česká republika 1988 171,0 50
11. 388 Liisa Hunt Estonsko 1988 165,8 57
12. 391 Kristina Ispravnikova Francie 1988 175,0 64
13. 384 Marjoriitta Kauppinen Finsko 1988 168,8 66
14. 383 Sandrine Leclerc Francie 1986 166,4 67
15. 385 Sanja Krnic Černá Hora 1985 173,7 68
16. 389 Anne-Lise Rabu Francie 1985 165,5 79

Bikiny fitness masters od 40 do 44 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 416 Ioana Gradinariu Rumunsko 1983 154,0 10 8 8
2. 422 Larisa Stefanidou Kypr 1978 163,9 12 11 11
3. 417 Jasmin Ecker Španělsko 1981 166,2 19 16 16
4. 407 Saida Hrušková Česká republika 1981 158,1 21 21 21
5. 397 Julia Koplik Německo 1982 164,8 19 24 24
6. 419 Ewelina Musialowska Polsko 1983 167,4 36 27 27
7. 405 Alla Bevziuk Itálie 1982 169,9 37
8. 421 Renáta Zamastilová Slovensko 1983 170,6 38
9. 423 Miroslava Romanova Itálie 1983 160,4 41
10. 406 Simona Keturakiene Litva 1983 179,6 56
11. 400 Yevheniia Dimitriu Ukrajina 1981 163,0 59
12. 409 Lenka Jakesova Španělsko 1980 168,8 60
13. 415 Zuzana Satmaryová Slovensko 1979 160,8 61
14. 403 Petra Šímová Česká republika 1983 159,5 63
15. 401 Birgit Kopf Německo 1981 167,5 67
16. 411 Kerttu Meltsas Estonsko 1983 164,9 70
399 Yang Jingni Maďarsko 1980 164,0
410 Jekaterina Steptsenko Estonsko 1983 158,4
412 Adina Ivascu Rumunsko 1981 153,5
413 Kaie Visnevski Estonsko 1982 162,5
414 Margarita Burunova Estonsko 1983 161,7
418 Julia Kogan Estonsko 1983 166,4
396 Katarzyna Owens Irsko 1979 168,0
398 Simule Madalina Francie 1980 177,0
402 Viktoriia Pylypenko Ukrajina 1979 165,8
404 Sandra Gauck Německo 1981 173,7
408 Vira Shtanko Ukrajina 1979 163,6
420 Eija Niemi Finsko 1980 169,4

Bikiny fitness masters nad 45 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 435 Olga Boldusieva Ukrajina 1978 166,4 9 9 9
2. 436 Kseniia Skorokhod Ukrajina 1978 165,5 12 13 13
3. 431 Marjorie Picard Francie 1974 159,4 16 16 16
4. 426 Natasa Kandic Srbsko 1977 171,2 17 17 17
5. 428 Gislane Rodriguez Španělsko 1978 166,0 19 19 19
6. 437 Valentina Mincheva Bulharsko 1977 152,0 34 30 30
7. 425 Hala Michalak Švédsko 1975 155,5 37
8. 432 Marika Harjunpaa Finsko 1972 163,0 38
9. 433 Reetta Tolvanen Finsko 1978 165,7 46
10. 434 Chouhra Nocton Francie 1975 154,4 47
11. 427 Neringa Pavilioniene Litva 1977 156,5 57
12. 442 Camilla Rosen Švédsko 1970 173,5 61
13. 424 Tetta Harkonen Finsko 1972 170,8 67
14. 438 Fabien Mardon Francie 1977 158,0 68
15. 430 Henna Niemi Finsko 1976 174,5 72
439 Christine Rabemananjara Francie 1967 156,0
429 Sabrina Cheurfi Francie 1976 158,8
440 Livia Horvath-Gyorfffy Maďarsko 1965 165,5
441 Jaana Rasanen Finsko 1975 167,3

Bikiny fitness masters - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 370 Nonna Prokopjuk Estonsko 1984 161,3 9 9
2. 387 Mariia Shevchenko Ukrajina 1988 181,7 12 12
3. 435 Olga Boldusieva Ukrajina 1978 166,4 13 13
4. 416 Ioana Gradinariu Rumunsko 1983 154 16 16

Bodyfitness masters od 35 do 39 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 754 Heidi Koi Norsko 1986 168 7 6 6
2. 745 Barbora Sečkárová Slovensko 1985 170 14 15 15
3. 752 Helena Huikkala Finsko 1988 169,6 17 19 19
4. 753 Tiina Kulmala Finsko 1985 160 22 21 21
5. 751 Katerina Popeva Severní Makedonie 1984 174,5 20 21 21
6. 747 Ketlin Kuuskne Estonsko 1988 153,8 28 24 24
7. 749 Ninnu Soderman Finsko 1985 156 42
8. 748 Laima Ambrasaite Litva 1986 176,8 42
9. 746 Kari Sollied Norsko 1985 160 44
10. 750 Olga Kuzmina Estonsko 1987 168 45
11. 744 Flora Kermarrec Francie 1985 158,5 54

Bodyfitness masters od 40 do 44 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 756 Alla Matsehora Ukrajina 1982 166,0 11 10 10
2. 768 Anastasiya Voskresenska Ukrajina 1980 175,0 8 11 11
3. 758 Hanna Batynska Ukrajina 1982 166,6 11 11 11
4. 762 Olga Kelm Polsko 1982 163,0 31 18 18
5. 759 Yulia Gombosh Ukrajina 1979 159,8 22 25 25
6. 767 Vanja Grubisic Chorvatsko 1983 170,4 22 28 28
7. 766 Yevheniia Prutskova Ukrajina 1980 173,7 33
8. 764 Denisa Petráš Ballová Česká republika 1983 169,2 40
9. 763 Oksana Vakulina Polsko 1983 167,0 45
10. 770 Petra Vacková Česká republika 1980 166,5 50
11. 760 Lucie Coppin Francie 1982 174,8 62
12. 765 Marina Karlsson Finsko 1980 169,0 63
13. 761 Karin Purhonen Finsko 1980 165,0 64
14. 769 Orla Brady Irsko 1982 167,5 65
15. 771 Dolores Puertas Španělsko 1979 157,5 69
DNC 757 Ana Peinado Španělsko 1980 159,0

Bodyfitness masters nad 45 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 784 Ann De Meulenaere Belgie 1974 165,0 8 7 7
2. 775 Jeanette Engerby Švédsko 1975 162,8 10 10 10
3. 777 Marika Gunnarsson Švédsko 1971 170,9 14 14 14
4. 785 Kateřina Brychtová Česká republika 1974 171,3 24 20 20
5. 782 Tiina Niinimaki Finsko 1966 151,0 22 25 25
6. 776 Celine Lordel Francie 1976 159,0 30 28 28
7. 790 Kirsi Timonen Finsko 1975 156,6 42
8. 788 Miriam Lindberg Švédsko 1978 149,5 46
9. 779 Wilma Wahlroos Finsko 1976 170,5 46
10. 778 Somporn Booranmoon Švédsko 1969 156,4 50
11. 787 Corinne Poppel Francie 1972 165,0 56
12. 783 Pilvi Brusila Finsko 1975 173,3 57
13. 773 Maryna Yershova Ukrajina 1969 176,0 63
14. 781 Fabiola Delbaere Francie 1965 151,3 64
15. 780 Tiina Leppänen Finsko 1966 164,6 70
16. 774 Salli Valta Finsko 1972 155,4 72
17. 786 Luana Marina Francie 1978 155,5 76
DNC 789 Lilia Martinez Nizozemsko 1969 149,5

Bodyfitness masters - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 756 Alla Matsehora Ukrajina 1982 166,0 6 6
2. 754 Heidi Koi Norsko 1986 168,0 9 9
3. 784 Ann De Meulenaere Belgie 1974 165,0 14 14

Physique žen masters

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 879 Eva Synková Česká republika 1988 170,0 7 14 7 21
2. 867 Olena Kushnirova Ukrajina 1985 168,0 13 26 13 39
3. 868 Yana Shyrokykh Ukrajina 1983 160,5 14 26 17 43
4. 874 Alexandra Krabbat Německo 1978 165,7 17 38 19 57
5. 878 Julia Cabarcos Španělsko 1984 161,5 29 46 20 66
6. 881 Marina Nasretdinova Kazachstán 1971 168,0 32 54 27 81
7. 882 Silviya Bozhinova Bulharsko 1984 162,0 36
8. 869 Josefine Galiamoutsa Švédsko 1974 168,5 39
9. 873 Lucie Jakešová Česká republika 1979 163,6 44
10. 872 Milena Koudelková Česká republika 1974 162,5 46
11. 877 Niina Hietanen Finsko 1977 159,8 62
12. 871 Katja Held Německo 1984 161,2 62
13. 870 Maja Baricevic Chorvatsko 1977 155,2 64
14. 875 Iuliana Giurgiu Rumunsko 1981 161,4 67
15. 866 Claudia Simeckova Francie 1977 167,0 75
16. 876 Aitana Mulero Španělsko 1979 154,5 76
17. 880 Agnieszka Zembron-Chudzicka Polsko 1981 152,3 83

Classic physique masters od 40 do 44 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 898 Richard Bílík Česká republika 1979 80,9/178,0 14 6 20
2. 896 Mykhail Mokrenko Ukrajina 1980 93,5/183,3 24 12 36
3. 899 Lukasz Zakuszewski Irsko 1982 90,3/180,4 28 14 42
4. 900 Radoslaw Dykowski Polsko 1980 91,5/182,5 40 20 60
5. 897 Selcuk Guzeler Turecko 1982 77,8/173,0 50 25 75
6. 895 Richard Cambier Francie 1980 81,4/174,4 58 30 88

Classic physique masters od 45 do 49 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 902 Ivan Delgado Španělsko 1978 80,5/174,0 10 5 15
2. 905 Lubomír Lukáč Slovensko 1977 86,4/179,5 24 12 36
3. 906 Manuel Marco Španělsko 1977 87,5/178,7 26 16 42
4. 904 Manuel Grundig Německo 1978 78,2/175,2 36 17 53
5. 901 Daniel Terranova Švédsko 1976 67,5/164,5 50 25 75
6. 903 Mario Dias Portugalsko 1978 79,6/173,0 60 30 90

Classic physique masters nad 50 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 907 Javier Perez Španělsko 1973 74,8/170,7 10 5 15
2. 908 Mariusz Balazinski Polsko 1970 78,8/171,1 20 10 30
3. 909 Petr Jach Česká republika 1970 88,3/180,2 40 18 58
4. 911 Andrei Pop Rumunsko 1972 79,6/175,9 40 21 61
5. 910 Bo Granat Švédsko 1970 95,8/187,5 40 21 61
6. 912 Mikael Ring Švédsko 1969 90,0/180,0 60 30 90
DNC 913 Zlatko Sekularac Černá Hora 1970 95,0/188,2

Classic physique masters - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 907 Javier Perez Španělsko 1973 74,8/170,7 5 5
2. 902 Ivan Delgado Španělsko 1978 80,5/174,0 10 10
3. 898 Richard Bílík Česká republika 1979 80,9/178,0 15 15

Fit model žen masters

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 698 Diana Skukauske Litva 1986 162,7 6 8 6 8 14
2. 700 Julia Kogan Estonsko 1983 166,4 14 12 13 13 26
3. 691 Kristina Mickiene Litva 1986 158,0 14 13 14 12 26
4. 695 Adina Ivascu Rumunsko 1981 153,5 22 23 19 20 39
5. 694 Julija Zhezhela Španělsko 1982 173,5 23 22 23 24 47
6. 697 Kristina Ispravnikova Francie 1988 175,0 34 33 30 30 60
7. 696 Chouhra Nocton Francie 1975 154,4 37 43
8. 699 Meritxel Llargues Španělsko 1978 166,8 41 39
9. 692 Camilla Rosen Švédsko 1970 173,5 41 43
10. 693 Anne-Lise Rabu Francie 1985 165,5 44 44

Kulturistika mužů masters od 40 do 44 let do 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 234 Dragos Enuta Rumunsko 1982 78,7 12 6 18
2. 232 Hillary Nambwaya Švédsko 1983 74,7 22 11 33
3. 235 Nizami Yarmammadov Ázerbájdžán 1980 79,0 30 18 48
4. 233 Adil Jafarov Ázerbájdžán 1982 75,3 38 14 52

Kulturistika mužů masters od 40 do 44 let do 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 239 Marcel Manea Rumunsko 1981 89,8 16 10 26
2. 238 Murat Belen Turecko 1982 89,8 20 12 32
3. 240 Jorge Fernandez Španělsko 1983 89,3 24 8 32
4. 236 Abraham Dominguez Španělsko 1980 88,7 40 19 59
5. 237 Remus Heredeu Rumunsko 1982 82,8 50 25 75

Kulturistika mužů masters od 40 do 44 let nad 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 247 Carlos Pereda Španělsko 1980 94,2 16 5 21
2. 242 Andrius Talacka Litva 1980 99,0 24 15 39
3. 241 Ján Král Slovensko 1981 117,0 32 18 50
4. 245 Sergey Kupriyanov Kazachstán 1979 92,1 34 18 52
5. 246 Mateusz Brzuchacz Polsko 1983 99,9 56 25 81
6. 244 Mindaugas Mikolaitis Irsko 1981 99,2 58 26 84
7. 243 Tomáš Mach Česká republika 1982 102,8 64 32 96

Kulturistika mužů masters od 45 do 49 let do 70 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 252 Emil Giurgiu Rumunsko 1975 69,7 10 5 15
2. 251 Jose Legazpi Španělsko 1976 59,8 20 10 30
3. 250 Vittorio Pace Itálie 1975 70,0 32 17 49
4. 253 Daniel Terranova Švédsko 1976 67,5 38 18 56

Kulturistika mužů masters od 45 do 49 let do 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 254 Alex Zuccaro Itálie 1974 77,7 10 5 15
2. 256 Impraim Emin Německo 1977 76,4 26 14 40
3. 257 Umut Isik Turecko 1977 78,2 38 15 53
4. 259 Mats Ljung Švédsko 1975 77,1 36 19 55
5. 258 Serghei Macalici Moldavsko 1976 73,4 48 23 71
6. 255 Peter Tarasovič Slovensko 1976 79,2 52 27 79

Kulturistika mužů masters od 45 do 49 let nad 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 262 Vugar Verdiyev Ázerbájdžán 1975 87,7 8 10 8 18
2. 265 Lorenzo Fernandez Španělsko 1974 97,6 12 34 11 45
3. 264 Otakar Hrdlička Česká republika 1977 88,8 20 34 14 48
4. 260 Abdelmajid El Kholfi Španělsko 1975 83,5 18 34 21 55
5. 263 Joel Cayol Francie 1975 102,7 17 36 23 59
6. 268 Adrian Niculcea Rumunsko 1977 89,6 30 60 26 86
7. 271 Artur Skrzpczak Francie 1975 86,6 41
8. 261 Manuel Marco Španělsko 1977 87,5 44
9. 269 Omar Quintana Španělsko 1978 87,4 44
10. 270 Franck Masson Francie 1975 87,5 45
11. 266 Philippe Murat Francie 1976 88,2 52
12. 267 Norman Arndt Německo 1977 89,1 59

Kulturistika mužů masters od 50 do 54 let

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 649 Mariusz Balazinski Polsko 1970 78,8 16 8 24
2. 652 Ilario Rongioletti Lucembursko 1972 98,3 24 9 33
3. 650 Peter Šimonič Slovensko 1973 99,4 32 17 49
4. 646 Andrei Pop Rumunsko 1972 79,6 40 20 60
5. 647 Petr Jach Česká republika 1970 88,3 40 22 62
6. 648 Javier Gonzalez Španělsko 1971 86,0 60 29 89
7. 651 Zlatko Sekularac Černá Hora 1970 95,0 70 35 105

Kulturistika mužů masters od 55 do 59 let

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 655 Onita Caracuda Rumunsko 1966 74,6 10 5 15
2. 657 Alfredo Remigio Španělsko 1964 87,0 28 10 38
3. 658 Krzysztof Kazmierczak Polsko 1968 101,3 28 13 41
4. 654 Nicolas Guilhaume Švýcarsko 1965 73,2 36 20 56
5. 656 Pietro Bommarito Německo 1965 80,7 48 25 73

Kulturistika mužů masters nad 60 let

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 663 Florian Dumitru Rumunsko 1963 86,9 8 12 10 22
2. 665 Andres Blasco Španělsko 1959 90,9 13 26 9 35
3. 669 Eric Burle Francie 1961 87,6 11 24 14 38
4. 660 Rafael Vera Diaz Španělsko 1945 77,7 19 40 22 62
5. 666 Aleksandar Rakocevic Černá Hora 1963 93,2 23 46 23 69
6. 662 Mutlu Bakirtas Turecko 1962 97,9 35 60 29 89
7. 668 Eric Gerst Francie 1961 88,0 36
8. 667 Karl-Heinz Tiegel Německo 1959 73,8 38
9. 670 John Dunne Irsko 1962 88,0 40
10. 664 Jorge Huelga Španělsko 1960 78,9 50
11. 661 Miguel Martinez Španělsko 1957 70,0 55

Kulturistika mužů masters - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 247 Carlos Pereda Španělsko 1980 94,2 9 9
2. 239 Marcel Manea Rumunsko 1981 89,8 12 12
3. 262 Vugar Verdiyev Ázerbájdžán 1975 87,7 13 13
4. 234 Dragos Enuta Rumunsko 1982 78,7 17 17
5. 254 Alex Zuccaro Itálie 1974 77,7 26 26
6. 252 Emil Giurgiu Rumunsko 1975 69,7 29 29
7. 655 Onita Caracuda Rumunsko 1966 74,6 35 35

Wellness masters od 35 do 39 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 274 Liza Wicander Švédsko 1985 159,2 9 10 10
2. 275 Anastassia Toikka Estonsko 1988 160,5 13 12 12
3. 282 Monika Pagoje Litva 1988 166,5 16 18 18
4. 276 Nataliia Korniiuk Česká republika 1988 174,0 18 18 18
5. 277 Angelika Prejna Velká Británie 1988 168,6 18 21 21
6. 284 Jekaterina Vassiljeva Estonsko 1987 167,0 35 29 29
7. 283 Anna Ropponen Finsko 1985 170,6 38
8. 279 Nikol Mrštná Česká republika 1984 160,0 38
9. 281 Florina Costea Bianca Rumunsko 1987 166,0 43
10. 280 Nathalie Galetto Francie 1986 159,0 46
11. 278 Karina Millere Lotyšsko 1984 171,0 55
12. 273 Tatiana Togluk Finsko 1986 163,0 56

Wellness masters od 40 do 44 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 288 Eva Budina Česká republika 1981 176,0 7 7
2. 291 Jaana Seppa Finsko 1983 159,0 13 13
3. 289 Ewelina Hrynkiewicz-Kucybala Irsko 1981 157,6 15 15
4. 286 Saina Savage Finsko 1983 173,1 16 16
5. 290 Lidija Djukina Lotyšsko 1979 155,4 24 24
6. 287 Marina Fernandes Portugalsko 1983 165,4 29 29

Wellness masters nad 45 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 298 Marcela Kotková Česká republika 1978 166,5 8 8
2. 294 Isabelle Abassi Francie 1974 158,0 10 10
3. 296 Marianne Korvo Finsko 1976 158,3 14 14
4. 293 Katja Podduikin Finsko 1978 165,4 17 17
5. 295 Ereane De Olivera Francie 1976 159,0 25 25
6. 292 Marjo Hakojarvi Finsko 1978 164,4 29 29
7. 297 Agneta Honkala Finsko 1966 161,5 35 35

Wellness masters - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 274 Liza Wicander Švédsko 1985 159,2 5 5
2. 288 Eva Budina Česká republika 1981 176,0 11 11
3. 298 Marcela Kotková Česká republika 1978 166,5 13 13

Mistrovství Evropy v kulturistice

Kulturistika mužů do 70 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 373 Emil Giurgiu Rumunsko 1975 69,7 5 10 5 15
2. 369 Francisco Castillo Španělsko 1991 68,5 11 20 10 30
3. 368 John O’Donnell Irsko 1980 69,2 15 30 15 45
4. 372 Aytac Sakin Turecko 1996 68,5 25 42 21 63
5. 366 Bruno Nuho Albánie 1993 64,4 29 48 25 73
6. 374 Cosmin Iancu Rumunsko 1987 68,4 31 56 28 84
7. 370 Noel Mcneill Irsko 1983 69,5 35
8. 367 Miroslav Škadra Slovensko 1977 62,2 35
9. 371 Vittorio Pace Itálie 1975 70,0 39

Kulturistika mužů do 75 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 383 Timoteo Boza Armas Španělsko 1984 74,7 5 10 5 15
2. 377 Betim Krasniqi Kosovo 1990 73,0 10 20 10 30
3. 375 Hillary Nambwaya Švédsko 1983 74,7 16 32 15 47
4. 379 Filip Vadljevic Chorvatsko 1998 73,9 25 40 19 59
5. 381 Seymur Sadigov Ázerbájdžán 1987 74,6 31 52 25 77
6. 386 Baybars Gunes Turecko 1998 74,9 19 56 29 85
7. 388 Michal Beneš Česká republika 1997 73,0 36
8. 382 Onita Caracuda Rumunsko 1966 74,6 39
9. 387 Peep Reinart Estonsko 1988 75,0 45
10. 385 Nicolas Guilhaume Švýcarsko 1965 73,2 57
11. 380 Jozef Kubánik Slovensko 2004 74,8 57
12. 376 Brecht De Corte Belgie 1995 71,7 57
13. 378 Nino Gospocic Chorvatsko 2000 73,8 58
DNC 384 Mihai Fratila Rumunsko 2003 71,9

Kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 393 Gerard Balleste Španělsko 1987 78,9 10 6 16
2. 390 Domantas Cemerka Litva 1996 78,6 22 10 32
3. 392 Murad Isayev Ázerbájdžán 1984 76,8 34 17 51
4. 397 Remy Mancari Francie 1993 79,0 36 18 54
5. 395 François Casado Francie 1988 78,7 48 25 73
6. 394 Gregory Conejero Francie 1986 75,3 60 30 90
DNC 391 Herab Saeid Jodeiri Ázerbájdžán 1989 76,2
DNC 396 Alex Zuccaro Itálie 1974 77,7

Kulturistika mužů do 85 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 404 Kushtrim Bajraktaraj Kosovo 1984 84,1 10 5 15
2. 405 Mansur Sharifov Ázerbájdžán 1990 84,4 26 12 38
3. 403 Alexandr Plekhanov Kazachstán 1985 82,8 36 19 55
4. 401 Aleksandar Banjeglav Srbsko 1995 83,3 40 20 60
5. 402 Ergul Cimen Turecko 1985 84,5 48 22 70
6. 400 Piotr Osowski Polsko 1984 84,2 62 32 94
7. 406 Remus Heredeu Rumunsko 1982 82,8 66 32 98

Kulturistika mužů do 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 412 Yusif Nurullayev Ázerbájdžán 1990 89,5 5 12 8 20
2. 410 Dmitry Paraskevov Kypr 1987 88,8 12 24 12 36
3. 414 Yevhen Ponomaryov Ukrajina 1984 86,7 16 32 13 45
4. 419 Sebastian Kosinski Polsko 1989 89,4 19 38 19 57
5. 415 Marcel Manea Rumunsko 1981 89,8 25 48 22 70
6. 416 Murat Belen Turecko 1982 89,8 35 60 29 89
7. 411 Teodoro Casas Španělsko 1992 88,6 38
8. 417 Jorge Fernandez Španělsko 1983 89,3 40
9. 407 Abraham Dominguez Španělsko 1980 88,7 43
10. 413 Omar Quintana Španělsko 1978 87,4 45
11. 409 Yoan Draganov Bulharsko 1992 87,4 56
12. 418 Martin Troive Švédsko 1992 89,8 62
13. 408 Franck Masson Francie 1975 87,5 63
14. 420 Dimitar Stoichkov Bulharsko 1981 88,5 69
DNC 421 Adrian Niculcea Rumunsko 1977 89,6

Kulturistika mužů do 95 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 423 Siarhei Yurkevich Španělsko 1994 92,0 9 14 9 23
2. 432 Carlos Pereda Španělsko 1980 94,2 10 26 11 37
3. 422 Dmytro Hrabarchuk Ukrajina 1988 93,7 14 24 15 39
4. 429 Alberto Camacho Španělsko 1988 95,0 22 46 21 67
5. 433 Tadas Zukauskas Litva 1985 93,6 23 50 25 75
6. 428 Granit Kuleta Kosovo 1990 93,6 25 50 26 76
7. 427 Vasko Mamuchevski Severní Makedonie 1984 93,5 36
8. 431 Sergey Kupriyanov Kazachstán 1979 92,1 42
9. 424 Dario Stankovic Chorvatsko 1991 94,4 45
10. 425 Marcin Los Polsko 1992 94,3 48
11. 430 Daniel Braun Lucembursko 1990 91,9 54
12. 426 Stefan Lang Německo 1984 92,5 60

Kulturistika mužů nad 95 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 444 Samet Yurul Turecko 1996 97,2 7 16 7 23
2. 442 Vuk Rankovic Srbsko 1991 98,1 9 14 13 27
3. 441 Andrius Talacka Litva 1980 99,0 14 30 11 41
4. 435 Flamur Rexhaj Kosovo 1975 100,0 19 38 20 58
5. 439 Anders Trust Dánsko 1987 107,9 34 50 24 74
6. 438 Adrian Laskowski Polsko 1994 99,4 34 60 30 90
7. 445 Ivan Khudobenko Ukrajina 1996 99,4 38
8. 440 Freddy Dahmani Francie 1986 98,6 39
9. 443 Georg Kendlinger Rakousko 1994 99,2 40
10. 436 Mateusz Brzuchacz Polsko 1983 99,9 46
11. 437 Joel Cayol Francie 1975 102,7 50

Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 412 Yusif Nurullayev Ázerbájdžán 1990 89,5 7 7
2. 444 Samet Yurul Turecko 1996 97,2 10 10
3. 404 Kushtrim Bajraktaraj Kosovo 1984 84,1 12 12
4. 383 Timoteo Boza Armas Španělsko 1984 74,7 22 22
5. 423 Siarhei Yurkevich Španělsko 1994 92,0 24 24
6. 393 Gerard Balleste Španělsko 1987 78,9 28 28
7. 373 Emil Giurgiu Rumunsko 1975 69,7 34 34

Games klasická kulturistika mužů do 175 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 62 Aleksandar Cvetkovic Srbsko 1982 74,0/174,3 7 10 6 16
2. 66 Michal Beneš Česká republika 1997 73,0/172,5 12 26 13 39
3. 67 Maxime Piron Belgie 1999 73,0/172,0 23 44 15 59
4. 63 Mihai Fratila Rumunsko 2003 71,9/173,2 15 38 22 60
5. 69 Cosmin Iancu Rumunsko 1987 68,4/168,4 20 40 21 61
6. 68 Petr Kápička Česká republika 1996 72,2/174,0 30 54 30 84
7. 65 Erik Hyvari Finsko 1998 74,8/174,5 35
8. 64 Vebjorn Nettum Norsko 1996 66,5/167,7 40

Games klasická kulturistika mužů nad 175 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 75 Ivan Banjanac Srbsko 1995 89,2/186,7 5 10 6 16
2. 76 Djordjije Radonjic Černá Hora 1989 88,6/186,4 10 24 12 36
3. 77 Vladimír Komorovský Slovensko 2002 77,9/179,0 15 30 15 45
4. 78 Gedvydas Norkevicius Litva 1990 86,9/182,2 25 40 24 64
5. 73 German Villarroya Španělsko 1975 82,0/179,5 20 48 20 68
6. 71 Aaron Ojeda Španělsko 1987 87,7/185,6 27 56 30 86
7. 72 Michal Kučirka Slovensko 1994 80,0/179,0 37
8. 74 Brecht De Corte Belgie 1995 71,7/176,4 38
9. 70 Jozef Hrenák Slovensko 2001 77,7/186,6 45

Games klasická kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 75 Ivan Banjanac Srbsko 1995 89,2/186,7 5 5
2. 62 Aleksandar Cvetkovic Srbsko 1982 74,0/174,3 10 10

Physique začátečníků

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 121 Thomas Cuevas Belgie 1995 178,0 5 5
2. 119 Filip Mikolajewski Polsko 1982 192,5 15 15
3. 122 Samuel Koskela Finsko 1996 189,0 16 16
4. 120 Turo Juutilainen Finsko 1983 173,0 17 17
5. 118 Toni Vekka Finsko 1983 179,8 18 18

Physique mužů do 170 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 164 Viktor Danilov Ukrajina 1994 169,0 7 8 8
2. 167 Cosmin Antonescu Rumunsko 1993 170,0 9 8 8
3. 172 Vladimir Fedotov Česká republika 1995 170,0 17 18 18
4. 165 Irdi Kashari Albánie 1994 166,5 17 18 18
5. 174 Marek Šafář Česká republika 1990 169,0 27 26 26
6. 170 Pascal Da Selva Francie 1986 169,5 34 27 27
7. 169 Erkan Bal Turecko 1980 169,2 37
8. 171 Andrei Dumitru Rumunsko 2005 163,2 39
9. 168 Cedric Prieur Francie 1978 163,5 40
10. 163 Bastien Canel Francie 1997 163,3 54
11. 166 Selim Vainikka Finsko 2000 164,5 54
12. 173 Sebastian Živčák Slovensko 2003 169,0 56

Physique mužů do 173 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 179 Ciprian Borcan Rumunsko 1996 173,0 6 6
2. 178 Youssef Gharegozlu Rakousko 1990 172,0 16 16
3. 180 Aram Dag Finsko 1995 170,6 16 16
4. 182 Oskar Miszta Norsko 1995 172,7 19 19
5. 176 Ramazan Qela Albánie 1988 171,4 22 22
6. 181 John Fitzgerald Irsko 1991 170,7 26 26
7. 177 Michalis Fedonos Kypr 1996 171,0 35 35

Physique mužů do 176 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 185 Michael Keuchler-Palm Německo 1988 174,0 7 9 9
2. 184 Ionut Lepadatu Rumunsko 1989 173,4 11 10 10
3. 202 Fahrican Bayat Turecko 1997 175,0 13 11 11
4. 187 Petr Žůček Česká republika 1996 174,5 23 23 23
5. 189 Milan Akavia Nizozemsko 1996 173,7 25 25 25
6. 188 Laurentiu Barzila Rumunsko 1974 174,7 30 29 29
7. 183 Yohan Bonneau Francie 1990 175,5 35
8. 186 Chani Hamasdi Švédsko 1995 174,0 37

Physique mužů do 179 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 195 Antonio Moreno Španělsko 1991 178,0 7 8 8
2. 197 Tabriz Tarverdiyev Ázerbájdžán 1991 176,8 8 10 10
3. 199 Sebastian Tomaľa Slovensko 1998 177,4 15 16 16
4. 192 Serhiy Royko Ukrajina 1988 178,6 21 20 20
5. 201 Burak Demir Turecko 1994 177,8 29 25 25
6. 200 Aurelian Cojoaca Rumunsko 1987 178,0 30 26 26
7. 203 Quentin Caillot Francie 1993 178,0 35
8. 194 Thomas Cuevas Belgie 1995 178,0 35
9. 196 Marian Priadka Slovensko 2002 178,0 49
10. 198 Damien Hoessler Francie 1986 177,5 50
11. 193 Jimmy Hsia Švédsko 1994 178,0 52
12. 191 Maxim Ižip Slovensko 2001 176,8 59

Physique mužů do 182 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 209 Yevhenii Moskovtsev Ukrajina 1994 179,5 9 9
2. 208 Ahmed Alan Turecko 1993 179,4 9 9
3. 211 Raul Sapataru Rumunsko 2000 180,5 17 17
4. 205 Tomáš Svoboda Česká republika 1991 179,4 18 18
5. 206 Emmanuel Dreyer Francie 1991 180,4 24 24
6. 207 Maxime Lemaire Francie 1988 182,0 27 27
7. 210 Toni Vekka Finsko 1983 179,8 34 34

Physique mužů nad 182 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 220 Oleksandr Muntian Ukrajina 1993 191,0 7 7 7
2. 232 Vladyslav Barsukov Ukrajina 1995 189,0 12 11 11
3. 227 Srboslav Lazic Srbsko 1989 185,0 18 17 17
4. 216 Matthieu Carpaye Francie 1988 185,5 17 20 20
5. 225 Sergej Semeniuc Německo 1985 193,0 30 27 27
6. 226 Murat Dundar Turecko 1998 184,0 28 27 27
7. 231 Hendrik Kalme Estonsko 1998 185,7 32
8. 218 Patrick Kohler Německo 1991 184,0 36
9. 214 Alexandros Diamantopoulos Řecko 1997 182,6 49
10. 213 Daniel Samsel Polsko 1990 185,5 55
11. 219 Josip Balic Chorvatsko 1997 188,3 58
12. 222 Catalin-Georgian Dumitrascu Rumunsko 1987 192,5 61
13. 223 Patryk Orzechowski Norsko 1995 183,1 62
14. 221 Elie Vallat Francie 1986 185,6 62
15. 217 Filip Bečka Slovensko 2000 188,7 69
215 Joonas Lahti Finsko 1994 183,5
230 Jean Denis Francie 1981 195,0
228 Samuel Koskela Finsko 1996 189,0
229 Ryan Delia Malta 1990 183,6

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 209 Yevhenii Moskovtsev Ukrajina 1994 179,5 12 12
2. 195 Antonio Moreno Španělsko 1991 178,0 15 15
3. 220 Oleksandr Muntian Ukrajina 1993 191,0 19 19
4. 179 Ciprian Borcan Rumunsko 1996 173,0 21 21
5. 164 Viktor Danilov Ukrajina 1994 169,0 21 21
6. 185 Michael Keuchler-Palm Německo 1988 174,0 22 22

Klasická kulturistika mužů do 168 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 234 Sebastian Araque De La Rica Španělsko 1990 68,0/168,0 10 5 15
2. 235 Farhad Guliyev Ázerbájdžán 1979 64,4/165,0 20 10 30
3. 233 Bejdar Celik Turecko 1991 65,9/167,0 30 15 45

Klasická kulturistika mužů do 171 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 237 Cristian Berenguer Španělsko 1992 70,0/170,0 10 5 15
2. 236 Cosmin Iancu Rumunsko 1987 68,4/168,4 20 12 32
3. 238 Jerome Pachura Francie 1984 72,9/171,0 28 12 40

Klasická kulturistika mužů do 175 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 251 Jose Saura Miranda Španělsko 1987 77,7/174,5 13 22 11 33
2. 245 Herab Saeid Jodeiri Ázerbájdžán 1989 76,2/173,2 9 24 12 36
3. 241 Aleksandar Cvetkovic Srbsko 1982 74,0/174,3 14 26 14 40
4. 250 Oleksii Pavlov Ukrajina 1996 78,8/175,0 16 30 14 44
5. 247 Murad Isayev Ázerbájdžán 1984 76,8/172,8 28 52 25 77
6. 239 Romain Dauphin Francie 1987 76,0/174,2 28 56 29 85
7. 244 Mihai Fratila Rumunsko 2003 71,9/173,2 34
8. 243 Gregory Conejero Francie 1986 75,3/172,2 40
9. 240 Peter Holmberg Švédsko 1967 72,7/171,2 51
10. 246 Cristian Martin Rumunsko 1995 73,3/172,5 53
11. 249 Laurentiu Mihalcea Rumunsko 2002 71,6/172,0 55
12. 248 Erik Hyvari Finsko 1998 74,8/174,5 56
13. 242 Marcin Szczupak Polsko 1983 76,9/175,0 58

Klasická kulturistika mužů do 180 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 262 Dmytro Simak Ukrajina 1991 84,2/179,0 5 10 6 16
2. 260 Ivica Janev Severní Makedonie 1986 83,4/177,0 12 20 11 31
3. 258 Alexandr Polyakov Česká republika 1991 81,4/178,5 16 36 19 55
4. 265 Alex Guzman Španělsko 1977 81,1/176,0 20 38 18 56
5. 254 Alper Keskin Turecko 1991 84,6/178,5 21 44 21 65
6. 263 Michal Kučírka Slovensko 1994 80,0/179,0 32 60 30 90
7. 257 Szymon Krol Polsko 1993 84,1/179,5 35
8. 261 Piotr Osowski Polsko 1984 84,2/178,5 38
9. 264 Haluk Algin Turecko 2001 84,2/178,6 45
10. 256 Sozos Panagiotis Řecko 1991 82,1/175,4 50
11. 259 Wojciech Kobza Polsko 1990 86,5/179,5 57
12. 255 Ruddy Henry Francie 1988 81,3/176,4 57
13. 253 Brecht De Corte Belgie 1995 71,7/176,4 65

Klasická kulturistika mužů nad 180 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 273 Ivan Dmitriyev Kazachstán 1987 91,2/183,3 7 14 6 20
2. 274 Ruben Prieto Španělsko 1978 86,8/180,5 13 26 11 37
3. 272 Lazam Abras Malta 1987 95,2/188,0 13 32 18 50
4. 267 Ruslan Klishchuk Ukrajina 1985 88,1/180,5 20 40 18 58
5. 271 Dawid Kopec Polsko 1995 99,3/190,0 21 42 21 63
6. 270 Robert Wahlander Švédsko 1974 98,0/191,2 30 54 28 82
7. 268 Tomáš Roškot Česká republika 1993 95,7/188,9 36
8. 269 Radoslaw Dykowski Polsko 1980 91,5/182,5 39
9. 266 Axel Fetille Francie 1990 88,1/185,0 45

Klasická kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 262 Dmytro Simak Ukrajina 1991 84,2/179,0 5 5
2. 273 Ivan Dmitriyev Kazachstán 1987 91,2/183,3 12 12
3. 234 Sebastian Araque De La Rica Španělsko 1990 68,0/168,0 18 18
4. 251 Jose Saura Miranda Španělsko 1987 77,7/174,5 20 20
5. 237 Cristian Berenguer Španělsko 1992 70,0/170,0 21 21

Kulturistika vozíčkářů

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 367 Almedin Bahovic Černá Hora 1981 10 7 17
2. 368 Artturi Verho Finsko 1996 20 8 28
3. 366 Andrei Cimpan Rumunsko 2000 36 15 51
4. 365 Pedro Burguillos Španělsko 1969 32 20 52

Classic physique mužů do 171 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 918 Stanislav Vizenher Ukrajina 1989 73,7/169,0 9 16 10 26
2. 921 Oumar Sylla Belgie 2003 73,1/171,0 9 20 7 27
3. 917 Yevhenii Yakymenko Ukrajina 1993 76,3/170,8 13 26 14 40
4. 915 Javier Perez Španělsko 1973 74,8/170,7 20 42 21 63
5. 920 Sebastian Araque De La Rica Španělsko 1990 68,0/168,0 23 48 25 73
6. 916 Peep Reinart Estonsko 1988 75,0/169,7 30 60 29 89
7. 919 Adrien Lecommandeur Francie 1994 70,4/168,2 35
8. 922 Ziani Badredine Francie 1996 76,2/171,0 40

Classic physique mužů do 175 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 931 Roman Hubrii Ukrajina 1998 82,0/174,0 7 10 8 18
2. 928 Safier Koorndijk Rumunsko 1991 82,0/174,0 11 22 11 33
3. 927 Ivan Delgado Španělsko 1978 80,5/174,0 15 30 14 44
4. 923 Shahin Jahangirov Ázerbájdžán 1991 82,0/174,3 18 40 20 60
5. 925 Aleksandar Cvetkovic Srbsko 1982 74,0/174,3 27 50 25 75
6. 932 Oleksii Pavlov Ukrajina 1996 78,8/175,0 33 58 30 88
7. 926 David Hrončok Česká republika 2000 74,1/173,8 34
8. 924 Maxime Piron Belgie 1999 73,0/172,0 39
9. 930 Umut Isik Turecko 1977 78,2/171,3 45
10. 929 Richard Cambier Francie 1980 81,4/174,4 46
DNC 933 Jose Saura Miranda Španělsko 1987 77,7/174,5

Classic physique mužů do 180 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 940 Ivica Janev Severní Makedonie 1986 83,4/177,0 11 18 9 27
2. 939 Edmond Met'Hasani Albánie 1986 87,4/179,5 12 24 13 37
3. 943 Konstantin Bublikov Španělsko 1987 86,0/176,6 9 28 11 39
4. 935 Manuel Marco Španělsko 1977 87,5/178,7 18 34 17 51
5. 937 Piotr Osowski Polsko 1984 84,2/178,5 27 52 28 80
6. 938 Alexandr Polyakov Česká republika 1991 81,4/178,5 29 58 27 85
7. 941 Wojciech Kobza Polsko 1990 86,5/179,5 38
8. 944 Axel Lemaire Francie 1997 87,8/178,2 40
9. 942 Yoan Draganov Bulharsko 1992 87,4/177,5 47
10. 936 Samuel Suutari Finsko 2003 71,9/175,3 48

Classic physique mužů nad 180 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 946 Stanislav Tarasov Ukrajina 1995 93,6/182,0 5 10 5 15
2. 949 Michal Okla Polsko 1990 99,6/188,5 11 20 11 31
3. 982 Khizri Shahriyar Ázerbájdžán 1986 92,1/180,2 18 36 20 56
4. 950 Oleksandr Mincha Ukrajina 1992 100,1/189,6 21 40 19 59
5. 948 Ivan Khudobenko Ukrajina 1996 99,4/187,5 20 42 20 62
6. 953 Kakha Joglidze Gruzie 1985 93,7/184,0 33 60 30 90
7. 981 Alex Petitdemange Francie 1994 104,7/190,7 37
8. 952 Hasan Kubur Turecko 1996 92,4/183,3 39
9. 954 Nathan Decorps Francie 1998 95,2/191,7 44
10. 951 Pawel Cuper Irsko 1985 90,8/181,6 50
11. 947 Sasu Raty Finsko 2000 77,7/185,2 52

Classic physique - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 918 Stanislav Vizenher Ukrajina 1989 73,7/169,0 7 7
2. 946 Stanislav Tarasov Ukrajina 1995 93,6/182,0 8 8
3. 931 Roman Hubrii Ukrajina 1998 82,0/174,0 15 15
4. 940 Ivica Janev Severní Makedonie 1986 83,4/177,0 20 20

Muscular physique mužů do 179 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 796 Hidayat Maharramli Ázerbájdžán 1994 172,4 7 7
2. 792 Vladyslav Katsko Ukrajina 1997 173,5 13 13
3. 794 Aleksandar Zivkovic Srbsko 1993 178,0 14 14
4. 795 Kamil Aliyev Ázerbájdžán 1994 174,5 18 18
5. 793 Philippe Vandeweyer Belgie 1991 176,0 23 23

Muscular physique mužů nad 179 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 799 Yigit Unugur Turecko 1990 179,5 7 7
2. 800 Yevhen Kolesnyk Ukrajina 1990 180,7 10 10
3. 797 Artem Bekhtgold Kazachstán 1992 184,3 16 16
4. 801 Tomas Petrenas Litva 1992 187,7 18 18
5. 798 Petr Sedláček Česká republika 1989 181,6 25 25

Muscular physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 796 Hidayat Maharramli Ázerbájdžán 1994 172,4 7 7
2. 799 Yigit Unugur Turecko 1990 179,5 8 8

Mistrovství Evropy ve fitness

Bikiny fitness začátečnic

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 281 Siiri Mannerheimo Finsko 2003 166,5 8 8 8
2. 276 Moona Hirvonen Finsko 2004 160,0 11 9 9
3. 284 Sonja Trofin Finsko 2002 170,4 13 17 17
4. 286 Palina Stryczek Litva 2002 158,5 30 22 22
5. 297 Sissi Laine Finsko 1999 172,0 30 22 22
6. 298 Sandra Kurth Německo 2000 163,0 16 27 27
7. 275 Merle Kraeft Německo 2000 172,0 32
8. 289 Sabine Muller Německo 1993 169,4 42
9. 279 Anna-Lena Gutsmann Německo 2000 168,3 44
10. 283 Laura Isoaho Finsko 2000 158,9 57
11. 294 Ira Korhonen Finsko 2000 161,5 57
12. 282 Carina Voss Německo 1999 170,5 60
13. 285 Elena Khlebnikova Nizozemsko 1990 166,7 63
14. 277 Renata Cernauske Litva 1984 172,6 67
15. 287 Elena Kulikova Nizozemsko 1992 167,0 70
290 Jaana Rasanen Finsko 1975 167,3
292 Imola Suto Maďarsko 1990 154,4
293 Jana Filcher Německo 1995 171,0
295 Dora Sivkova Bulharsko 1996 167,0
296 Mathilde Blanc Francie 2003 157,4
278 Henna Niemi Finsko 1976 174,5
280 Eija Niemi Finsko 1980 169,4
291 Iina Salminen Finsko 2005 159,3
DNC 288 Cecilia Jaako Finsko 2004 161,8

Bikiny fitness žen do 158 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 461 Elisabeth Atamanski Estonsko 2000 151,5 11 9 9
2. 466 Alena Kuzmina Belgie 1995 154,6 13 9 9
3. 473 Rehina Hrabovenko Ukrajina 1999 157,5 21 18 18
4. 459 Zaira Calvo Španělsko 2003 157,3 25 18 18
5. 471 Ioana Gradinariu Rumunsko 1983 154,0 20 21 21
6. 464 Aurelie Pelatan Francie 1992 156,0 24 22 22
7. 475 Viktoriia Chernenko Ukrajina 2000 157,0 29
8. 472 Noora Paukku Finsko 1997 157,5 51
9. 468 Anais Mouchon Francie 1990 155,8 53
10. 458 Martyna Pietryszyn Polsko 1995 157,6 55
11. 477 Mia Tresnes Norsko 1998 156,7 58
12. 462 Adéla Stonawská Česká republika 1986 155,8 58
13. 478 Amonia Maar Estonsko 1994 157,8 60
14. 467 Angelica Olsson Švédsko 1989 155,0 61
15. 469 Imola Suto Maďarsko 1990 154,4 61
456 Giada Peluso Itálie 1998 156,4
465 Christine Rabemananjara Francie 1967 156,0
476 Hala Michalak Švédsko 1975 155,5
457 Valentina Mincheva Bulharsko 1977 152,0
460 Virag Pentek-Gyulai Maďarsko 1991 157,5
463 Margaux Ponce Francie 1997 157,5
470 Sintija Unda Irsko 1991 156,0
474 Coline Jehan Francie 1998 157,0

Bikiny fitness žen do 160 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 488 Viktorija Volodkovic Litva 2001 159,8 5 5 5
2. 485 Ariana Toplicianu Rumunsko 2003 159,4 13 15 15
3. 499 Moona Hirvonen Finsko 2004 160,0 12 15 15
4. 489 Falon Vargas Itálie 1990 158,5 19 19 19
5. 494 Monika Vitarte Litva 1993 158,8 32 24 24
6. 500 Maria Wallden Švédsko 1995 158,5 32 27 27
7. 492 Julia Rahm Německo 1998 159,2 35
8. 487 Patrycja Jasinska Polsko 1992 158,6 38
9. 493 Magdalena Suwinska Polsko 1993 160,0 41
10. 481 Laura Isoaho Finsko 2000 158,9 45
11. 491 Palina Stryczek Litva 2002 158,5 57
12. 490 Elerin Kaasik Estonsko 1999 158,8 62
13. 480 Lucie Schultz Německo 2001 159,0 65
14. 482 Petra Šímová Česká republika 1983 159,5 69
15. 495 Jekaterina Steptsenko Estonsko 1983 158,4 73
483 Lisa Achtzehn Německo 1998 159,5
486 Carla Rovira Francie 2003 160,0
496 Anna Konovalova Francie 1988 158,5
497 Nevena Komsalova Bulharsko 1992 159,7
484 Ophelie Pineau Francie 1997 159,8
498 Laure Fescourt Francie 1996 158,4

Bikiny fitness žen do 162 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 510 Nonna Prokopjuk Estonsko 1984 161,3 11 9 9
2. 502 Zivile Augustyte Litva 1991 161,8 14 14 14
3. 517 Mara Zidarescu Rumunsko 2004 161,5 21 16 16
4. 512 Katarzyna Przepiora Polsko 1985 160,9 19 18 18
5. 503 Ralitsa Kashinova Bulharsko 1993 162,0 24 22 22
6. 507 Viktória Ďuricová Slovensko 2004 160,8 24 24 24
7. 513 Tereza Jirkovská Česká republika 1994 160,5 24
8. 515 Iida Jaaskelainen Finsko 2002 162,0 43
9. 518 Lilien Pasztor Maďarsko 2005 161,8 47
10. 516 Dina Chernieva Ukrajina 1991 161,0 49
11. 504 Christine Holmen Norsko 2000 161,0 53
12. 509 Nanouk Fleer Nizozemsko 1998 161,0 64
13. 514 Claire Metayer Francie 1999 160,5 67
14. 511 Helen Tamm Estonsko 1992 160,2 72
15. 506 Carmen Kaljula Estonsko 2000 160,5 73
16. 505 Ira Korhonen Finsko 2000 161,5 74
17. 508 Miroslava Romanova Itálie 1983 160,4 84

Bikiny fitness žen do 164 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 529 Wiktoria Bryniczka Polsko 1997 163,2 12 11 11
2. 527 Narcisa Martin Rumunsko 1998 162,7 12 12 12
3. 526 Natalia Hrabarchuk Ukrajina 1994 162,7 15 13 13
4. 533 Ksenija Tretjakova Litva 2001 163,4 19 21 21
5. 521 Martina Semanová Slovensko 2001 163,5 24 24 24
6. 539 Manjola Morina Norsko 2000 162,6 28 27 27
7. 532 Regina Tselik Estonsko 1997 163,0 33
8. 520 Maria Popova Estonsko 1986 162,8 46
9. 535 Wilma Brogren Švédsko 1998 163,0 47
10. 525 Karyna Dobrianska Polsko 1999 162,7 48
11. 523 Iryna Hrabovska Ukrajina 1994 162,5 51
12. 528 Larisa Stefanidou Kypr 1978 163,9 62
13. 524 Annika Absalon Estonsko 2006 163,5 71
14. 536 Waralak Coe Irsko 1985 162,5 72
15. 522 Zahide Sandal Turecko 1998 163,0 72
16. 531 Cetty Ausilio Itálie 1984 163,4 76
17. 538 Laurine Collin Belgie 2000 163,0 77
534 Vivien Simo Maďarsko 1986 163,9
537 Vira Shtanko Ukrajina 1979 163,6
530 Kaie Visnevski Estonsko 1982 162,5

Bikiny fitness žen do 166 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 541 Taru Partanen Finsko 1998 165,0 8 8 8
2. 542 Jana Stachová Slovensko 1998 164,5 10 12 12
3. 551 Olha Odina Ukrajina 1998 165,7 18 16 16
4. 548 Zuzanna Jedrzejczak Irsko 2001 166,0 17 20 20
5. 549 Eevi Seikkula Finsko 2000 164,8 23 25 25
6. 544 Natali Marangou Kypr 1993 165,0 32 26 26
7. 554 Tsvetelina Serafimova Bulharsko 1999 166,0 40
8. 550 Sabrina Hallier Francie 1991 165,5 41
9. 546 Kateryna Dimova Ukrajina 1993 165,5 42
10. 562 Hanna Uski Finsko 1997 165,8 58
11. 560 Josefine Bilberg Švédsko 1990 164,8 59
12. 553 Emma Hafsi Francie 1995 165,2 62
13. 547 Malin Mansson Švédsko 1987 165,5 63
14. 552 Lena Ahrendt Německo 1996 165,0 63
15. 561 Vendela Rosengren Švédsko 2002 165,0 64
545 Gislane Rodriguez Španělsko 1978 166,0
555 Megane Larcher Francie 1993 166,0
557 Liisa Hunt Estonsko 1988 165,8
558 Emma Lambert Francie 2000 165,5
543 Justyna Kozik Polsko 1989 165,0
556 Kerttu Meltsas Estonsko 1983 164,9
559 Kseniia Skorokhod Ukrajina 1978 165,5

Bikiny fitness žen do 169 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 580 Rebeka Dudusová Slovensko 2001 168,0 9 10 10
2. 577 Siiri Mannerheimo Finsko 2003 166,5 11 12 12
3. 584 Ioana Birsan Rumunsko 1998 166,5 18 14 14
4. 573 Arina Garsina Estonsko 1996 166,2 19 19 19
5. 593 Julia Heikkinen Finsko 1998 167,3 21 25 25
6. 571 Benedikte Oldervoll Norsko 1997 169,0 28 27 27
7. 570 Jasmin Ecker Španělsko 1981 166,2 36
8. 575 Kateryna Pozhevilova Ukrajina 2001 168,2 46
9. 568 Sofia Aiello-Tikka Finsko 1995 168,7 46
10. 579 Radostina Radeva Bulharsko 2002 167,6 56
11. 588 Ganna Prokopovych Ukrajina 1987 167,3 57
12. 574 Alina Alisova Ukrajina 1995 169,0 61
13. 595 Justyna Jasko Polsko 1993 167,7 62
14. 567 Ema Lukáčová Slovensko 2005 168,0 62
15. 576 Deimante Siaulyte Litva 1998 168,6 64
565 Lenka Jakesova Španělsko 1980 168,8
569 Laurie Roussille Francie 1999 166,6
582 Eliza Oprea Rumunsko 1985 168,0
589 Xenia Baral Německo 2000 168,0
591 Diane Welschinger Francie 1981 168,1
592 Florine Crunelle Francie 1999 167,0
564 Rebeka Kohegyi Maďarsko 1997 167,3
566 Elena Petrova Bulharsko 2003 167,4
572 Elena Kulikova Nizozemsko 1992 167,0
578 Marion Ristesund Norsko 1998 167,5
581 Julija Artiomova Litva 1989 166,7
583 Dora Sivkova Bulharsko 1996 167,0
585 Ewelina Musialowska Polsko 1983 167,4
586 Melanie Lanzinger Německo 1994 167,4
587 Elena Khlebnikova Nizozemsko 1990 166,7
590 Olivia Fowler Velká Británie 1990 167,5
594 Alizee Chauche Francie 1997 169,0

Bikiny fitness žen do 172 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 610 Aneta Tichá Slovensko 2002 170,7 5 6 6
2. 620 Daryna Kutsyrina Ukrajina 1995 169,6 10 10 10
3. 599 Valeria Kopajeva Estonsko 2005 170,9 16 18 18
4. 598 Rita Rajala Finsko 1997 170,0 18 19 19
5. 617 Tereza Kovaříková Česká republika 2000 171,0 32 24 24
6. 609 Anhelina Sohokon Ukrajina 1998 171,0 32 28 28
7. 605 Linnea Flink Švédsko 1992 171,5 33
8. 604 Brette Slabko Estonsko 1997 170,2 39
9. 621 Diana Kotlasová Česká republika 1992 171,0 43
10. 622 Evelin Vesterinen Estonsko 2006 169,4 43
11. 612 Diana Vincze Rumunsko 1998 170,0 59
12. 611 Nataliia Kuzub Ukrajina 1991 171,0 65
13. 618 Mathilde De Carne Francie 1995 170,5 65
14. 624 Ewelina Kozikowska Polsko 1992 170,5 65
15. 616 Anna Wijngaarden Nizozemsko 1999 171,1 70
16. 623 Sabine Muller Německo 1993 169,4 75
597 Alla Bevziuk Itálie 1982 169,9
600 Denise Brehme Německo 1990 171,0
602 Carina Voss Německo 1999 170,5
606 Anna Margitay-Schmidt Maďarsko 1995 169,8
607 Sissi Laine Finsko 1999 172,0
615 Jana Filcher Německo 1995 171,0
619 Lea Prahl Německo 1990 171,8
608 Netta Hyvonen Finsko 1987 170,6
613 Jitka Adlerová Česká republika 1988 171,0
DQ 601 Kristina Tkachova Ukrajina 1996 172,0

Bikiny fitness žen nad 172 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 643 Linn Von Bar Švédsko 2000 179,0 15 12 12
2. 628 Svitlana Novytska Ukrajina 1995 176,5 13 12 12
3. 642 Yevgeniya Onyshchenko Ukrajina 1994 176,6 19 16 16
4. 627 Martina Hnatysyn Irsko 1993 181,2 19 21 21
5. 636 Diana Wildová Slovensko 2000 174,4 23 22 22
6. 630 Kristina Bogachuk Ukrajina 1989 173,2 23 22 22
7. 637 Mariia Shevchenko Ukrajina 1988 181,7 24
8. 640 Regina Mandrika Lotyšsko 2002 172,5 47
9. 641 Izabela Kudla Polsko 1992 174,5 49
10. 639 Sofiia Shevchenko Ukrajina 2002 174,3 52
11. 631 Marika Hongisto Finsko 1989 172,3 54
12. 632 Alica Švabiková Slovensko 2005 173,0 57
13. 638 Natalia Gadzicka Polsko 1999 174,4 62
14. 644 Simona Keturakiene Litva 1983 179,6 67
15. 635 Simona Bila Španělsko 1993 174,7 68
626 Renata Cernauske Litva 1984 172,6
629 Valeria Kalimullina Estonsko 2001 172,2
633 Simule Madalina Francie 1980 177,0
634 Kristina Ispravnikova Francie 1988 175,0

Bikiny fitness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 610 Aneta Tichá Slovensko 2002 170,7 10 10
2. 643 Linn Von Bar Švédsko 2000 179,0 10 10
3. 541 Taru Partanen Finsko 1998 165,0 11 11
4. 510 Nonna Prokopjuk Estonsko 1984 161,3 27 27
5. 580 Rebeka Dudusová Slovensko 2001 168,0 27 27
6. 488 Viktorija Volodkovic Litva 2001 159,8 28 28
7. 461 Elisabeth Atamanski Estonsko 2000 151,5 33 33
8. 529 Wiktoria Bryniczka Polsko 1997 163,2 36 36

Fit model mužů

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 702 Ciprian Borcan Rumunsko 1996 173,0 5 5 10
2. 701 Raul Sapataru Rumunsko 2000 180,5 10 10 20
3. 703 Cristian Casciaro Itálie 1974 181,5 15 15 30

Fit model žen do 160 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 712 Ariana Toplicianu Rumunsko 2003 159,4 8 7 9 9 18
2. 707 Kristina Mickiene Litva 1986 158,0 9 14 14 12 26
3. 705 Martyna Pietryszyn Polsko 1995 157,6 14 13 13 15 28
4. 710 Tunde Szolcsanszky Maďarsko 2003 158,5 17 18 16 16 32
5. 706 Suphasiri Jaaskelainen Finsko 1993 156,8 22 21 25 24 49
6. 713 Ksenia Gundjajeva Estonsko 2000 159,8 34 39 29 30 59
7. 709 Nina Gromova Španělsko 1993 159,4 40 35
8. 714 Virag Pentek-Gyulai Maďarsko 1991 157,5 40 36
9. 711 Patrycja Jasinska Polsko 1992 158,6 42 44
10. 708 Raluca-Maria Velea Rumunsko 2006 159,0 42 44

Fit model žen do 164 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 715 Iryna Hrabovska Ukrajina 1994 162,5 9 11 20
2. 716 Diana Skukauske Litva 1986 162,7 12 10 22
3. 719 Daria Boiko Ukrajina 1998 162,5 15 16 31
4. 717 Mara Zidarescu Rumunsko 2004 161,5 14 18 32
5. 718 Birgit Reili Estonsko 1990 161,1 25 24 49

Fit model žen do 168 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 722 Hanna Tunik Ukrajina 1994 165,5 10 6 16
2. 723 Andreea Frandes Rumunsko 2000 165,0 11 13 24
3. 721 Lilla Csasztvan Maďarsko 2002 167,1 13 16 29
4. 725 Julia Kogan Estonsko 1983 166,4 17 15 32
5. 720 Klea Ahemti Albánie 2006 167,0 27 25 52
6. 724 Meritxel Llargues Španělsko 1978 166,8 28 30 58

Fit model žen nad 168 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 730 Regina Mandrika Lotyšsko 2002 172,5 7 8 15
2. 727 Anna Bezradna Ukrajina 1998 169,2 11 11 22
3. 732 Jelizaveta Ivanova Estonsko 1996 173,0 19 20 39
4. 731 Natalia Martynenko Španělsko 1990 173,0 20 20 40
5. 726 Simona Keturakiene Litva 1983 179,6 21 23 44
6. 728 Julija Zhezhela Španělsko 1982 173,5 30 30 60
7. 729 Kristina Ispravnikova Francie 1988 175,0 34 35 69

Fit model žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 730 Regina Mandrika Lotyšsko 2002 172,5 10 10
2. 722 Hanna Tunik Ukrajina 1994 165,5 11 11
3. 712 Ariana Toplicianu Rumunsko 2003 159,4 14 14
4. 715 Iryna Hrabovska Ukrajina 1994 162,5 15 15

Bodyfitness žen do 158 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 812 Hanna Dastavalava Španělsko 1989 153,2 8 7 7
2. 807 Kseniia Yatsevych Ukrajina 1990 156,3 10 11 11
3. 805 Laura Hačková Slovensko 1994 156,0 12 11 11
4. 803 Andreea Matei Rumunsko 1996 148,0 23 20 20
5. 808 Claudia Paivanurmi Finsko 2001 157,5 36 27 27
6. 813 Niina Sirrola Finsko 1985 153,5 23 28 28
7. 806 Jemina Hietanen Finsko 1989 155,9 37
8. 811 Ketlin Kuuskne Estonsko 1988 153,8 38
9. 815 Miriam Lindberg Švédsko 1978 149,5 40
10. 810 Kateryna Bortnychuk Ukrajina 1992 157,6 52
11. 804 Ninnu Soderman Finsko 1985 156,0 57
12. 809 Somporn Booranmoon Švédsko 1969 156,4 57
13. 814 Nedret Ciftci Turecko 1984 158,0 63

Bodyfitness žen do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 824 Alina Wilhelm Německo 1998 159,2 6 7 7
2. 819 Mira Ahola Finsko 1994 162,4 9 9 9
3. 828 Ava Ahkami Finsko 2006 160,8 17 20 20
4. 820 Olga Kelm Polsko 1982 163,0 27 22 22
5. 818 Yulia Gombosh Ukrajina 1979 159,8 18 22 22
6. 829 Andrea Pos Srbsko 1994 159,5 34 29 29
7. 821 Isabell Wicke Německo 1994 162,5 36
8. 827 Larisa Glavina Chorvatsko 2000 161,0 39
9. 817 Casandra Serban-Popa Maďarsko 1989 159,0 42
10. 822 Jeanette Engerby Švédsko 1975 162,8 52
11. 823 Denise Amelunxen Německo 1999 161,7 56
12. 825 Kari Sollied Norsko 1985 160,0 61
13. 816 Ana Peinado Španělsko 1980 159,0 63
14. 826 Flora Kermarrec Francie 1985 158,5 69

Bodyfitness žen do 168 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 842 Alla Matsehora Ukrajina 1982 166,0 6 6 6
2. 848 Silvia Silvester Slovensko 1994 166,6 12 11 11
3. 832 Heidi Koi Norsko 1986 168,0 15 14 14
4. 844 Anastasiia Hanzha Polsko 1995 165,5 19 19 19
5. 839 Lynn Strasser Lucembursko 1995 163,8 23 24 24
6. 845 Florina Jari Rumunsko 1995 166,0 34 30 30
7. 846 Moa Gustafsson Švédsko 1993 164,5 35
8. 841 Michaela Šourková Česká republika 2000 166,5 41
9. 837 Ellen Akesson Švédsko 1999 166,0 41
10. 834 Kia Rantalainen Finsko 1991 165,4 50
11. 833 Hanna Batynska Ukrajina 1982 166,6 55
12. 831 Linda Vallin Finsko 1996 164,5 66
13. 836 Kristina Dranickaja Litva 1991 165,0 69
14. 838 Julia Hochreiter Rakousko 1992 165,5 69
15. 843 Oksana Vakulina Polsko 1983 167,0 73
16. 840 Jacky Gevers Nizozemsko 1996 165,4 76
17. 847 Orla Brady Irsko 1982 167,5 86
18. 835 Corinne Poppel Francie 1972 165,0 87

Bodyfitness žen nad 168 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 849 Micaela Salvati Itálie 1994 168,5 11 8 8
2. 862 Yevheniia Prutskova Ukrajina 1980 173,7 8 11 11
3. 858 Henriikka Kemppinen Finsko 1994 176,4 25 18 18
4. 864 Barbora Sečkárová Slovensko 1985 170,0 21 19 19
5. 852 Chloe Olive Francie 1996 168,5 21 20 20
6. 851 Vanja Grubisic Chorvatsko 1983 170,4 26 28 28
7. 853 Maria Virtanen Finsko 2001 171,6 29
8. 855 Anastasiya Voskresenska Ukrajina 1980 175,0 42
9. 861 Megan Llewellyn Nizozemsko 1993 170,0 43
10. 854 Katerina Popeva Severní Makedonie 1984 174,5 49
11. 850 Nikoleta Hricová Česká republika 1998 171,5 54
12. 859 Linda Blankemeyer Německo 1995 169,0 60
13. 860 Helena Huikkala Finsko 1988 169,6 64
14. 863 Laima Ambrasaite Litva 1986 176,8 72
15. 857 Lucie Coppin Francie 1982 174,8 75
16. 856 Mady Van Campo Francie 1994 171,2 77

Bodyfitness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 842 Alla Matsehora Ukrajina 1982 166,0 9 9
2. 849 Micaela Salvati Itálie 1994 168,5 11 11
3. 824 Alina Wilhelm Německo 1998 159,2 12 12
4. 812 Hanna Dastavalava Španělsko 1989 153,2 19 19

Fitness mužů

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 980 Michal Barbier Slovensko 1997 169,0 5 6 11
2. 979 Fedir Khashalov Ukrajina 1981 10 9 19

Smíšené páry

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 316 Kateryna Bortnychuk - Roman Hubrii Ukrajina 7 8 15
2. 315 Olga Kelm - Mariusz Balazinski Polsko 10 7 17
3. 319 Giurgiu Iuliana - Marcel Manea Rumunsko 17 17 34
4. 317 Milena Koudelková - Otakar Hrdlička Česká republika 21 23 44
5. 314 Maja Baricevic - Dario Stankovic Chorvatsko 23 23 46
6. 318 Lucie Jakešová - Tomáš Mach Česká republika 28 28 56

Fit páry

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 446 Mara Zidarescu - Ionut Lepadatu Rumunsko 9 7 7
2. 445 Ariana Toplicianu - Ciprian Borcan Rumunsko 10 10 10
3. 453 Elisabeth Atamanski - Hendrik Kalme Estonsko 14 17 17
4. 444 Eliza Oprea - Raul Sapataru Rumunsko 17 18 18
5. 448 Vendela Rosengren - Jimmy Hsia Švédsko 27 26 26
6. 447 Anna Konovalova - Cedric Prieur Francie 30 29 29
7. 449 Sandrine Leclerc - Damien Hoessler Francie 34
8. 451 Natalia Hrabarchuk - Serhiy Royko Ukrajina 43
9. 455 Narcisa Martin - Cristian Cojoaca Rumunsko 49
10. 450 Natasa Kandic - Aleksandar Zivkovic Srbsko 50
11. 452 Renata Cernauske -Tomas Petrenas Litva 51
12. 454 Ioana Gradinariu - Florentin Corbeanu Rumunsko 55

Akrobatické fitness žen do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 676 Olívia Hečková Slovensko 2007 162,2 14 5 13 5 18
2. 673 Natalia Bugajska Polsko 2007 158,2 5 31 5 21 26
3. 672 Paulína Bajerlová Slovensko 2006 160,0 17 13 23 13 36
4. 675 Hanna Pocsi Maďarsko 2007 155,5 20 37 16 23 39
5. 678 Fruzsina Lengyel Maďarsko 2007 156,0 17 19 19 24 43
6. 677 Camilla Bergstrom Finsko 1998 159,0 30 13 29 19 48
7. 674 Edina Somai Rumunsko 2005 153,4 32 31
8. 671 Tamara Voroshchenko Ukrajina 1991 160,2 40 32

Akrobatické fitness žen nad 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 679 Kristína Juricová Slovensko 2000 171,5 17 5 14 5 19
2. 681 Daniela Civáňová Slovensko 2005 165,0 13 18 10 16 26
3. 680 Nelli Novodomská Slovensko 2004 168,5 6 14 10 16 26
4. 688 Ana-Marija Zujovic Srbsko 1990 166,0 34 16 28 14 42
5. 687 Vanesa Habánková Slovensko 2006 168,5 27 44 23 24 47
6. 686 Virag Vago Maďarsko 2002 165,7 21 47 24 26 50
7. 689 Nikoleta Hricová Česká republika 1998 171,5 48 25
8. 684 Tunde Vegh Maďarsko 2005 166,2 29 49
9. 685 Kadri Eskor Estonsko 2005 169,0 37 42
10. 682 Ellen Akesson Švédsko 1999 166,0 53 28
11. 683 Margit Kuuse Estonsko 2005 165,8 39 42

Akrobatické fitness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 679 Kristína Juricová Slovensko 2000 171,5 5 5 10
2. 676 Olívia Hečková Slovensko 2007 162,2 10 10 20

Umělecké fitness žen do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 205 Raluca-Maria Velea Rumunsko 2006 159,0 9 15 24
2. 207 Aleksandra Kubinska Polsko 2001 162,9 24 7 31
3. 203 Szofia Bogdan Maďarsko 2004 158,2 9 22 31
4. 204 Agata Suszko Polsko 2007 159,8 12 21 33
5. 202 Regina Tselik Estonsko 1997 163,0 32 10 42
6. 206 Tatjana Dudasova Estonsko 2007 159,0 25 28 53
7. 201 Eszter Hanna Piroska Maďarsko 2007 160,5 28 32 60

Umělecké fitness žen do 168 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 211 Nicol Celeriková Slovensko 2004 164,0 7 7 14
2. 210 Eevi Seikkula Finsko 2000 164,8 11 8 19
3. 209 Claudia Nastrut Rumunsko 2007 166,4 18 15 33
4. 208 Kiara Kun Maďarsko 2006 166,2 13 20 33

Umělecké fitness žen nad 168 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 214 Brigitta Kariko Maďarsko 2005 173,4 9 11 20
2. 215 Evelin Vesterinen Estonsko 2006 169,4 12 11 23
3. 217 Valeria Kopajeva Estonsko 2005 170,9 16 10 26
4. 212 Daniela Pinková Slovensko 2006 172,2 19 20 39
5. 216 Relli Aufmuth Maďarsko 2006 169,5 20 25 45
DNC 213 Marika Hongisto Finsko 1989 172,3

Umělecké fitness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 211 Nicol Celeriková Slovensko 2004 164,0 6 6 12
2. 205 Raluca-Maria Velea Rumunsko 2006 159,0 12 12 24
3. 214 Brigitta Kariko Maďarsko 2005 173,4 13 11 24

Physique žen do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 965 Malin Nilsson Švédsko 1985 155,0 7 14 8 22
2. 958 Assna Hassani Francie 1988 158,6 12 18 8 26
3. 957 Julia Cabarcos Španělsko 1984 161,5 14 32 15 47
4. 964 Yana Shyrokykh Ukrajina 1983 160,5 20 36 15 51
5. 967 Biro Raluca-Elena Rumunsko 1996 159,5 24 52 26 78
6. 968 Aitana Mulero Španělsko 1979 154,5 35 58 29 87
7. 956 Iuliana Giurgiu Rumunsko 1981 161,4 35
8. 961 Marion Colleaux Francie 1983 161,4 36
9. 969 Silviya Bozhinova Bulharsko 1984 162,0 49
10. 966 Niina Hietanen Finsko 1977 159,8 51
11. 962 Maja Baricevic Chorvatsko 1977 155,2 54
12. 963 Katja Held Německo 1984 161,2 55
13. 960 Agnieszka Zembron-Chudzicka Polsko 1981 152,3 66
14. 959 Nikolaya Sabeva Bulharsko 2003 162,0 69

Physique žen nad 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 975 Ivana Vuckovic Bosnia a Herzegovina 1991 177,0 22 10 32
2. 973 Olena Kushnirova Ukrajina 1985 168,0 24 11 35
3. 971 Alexandra Krabbat Německo 1978 165,7 24 13 37
4. 972 Vaida Burke Norsko 1991 166,2 32 14 46
5. 976 Marina Nasretdinova Kazachstán 1971 168,0 50 26 76
6. 977 Josefine Galiamoutsa Švédsko 1974 168,5 56 30 86
7. 974 Lucie Jakešová Česká republika 1979 163,6 64 30 94

Physique žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 965 Malin Nilsson Švédsko 1985 155,0 5 5
2. 975 Ivana Vuckovic Bosnia a Herzegovina 1991 177,0 10 10

Wellness žen do 158 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 320 Markéta Härtl Česká republika 1990 157,9 5 5
2. 325 Zeynep Yilmaz Turecko 1998 155,2 11 11
3. 321 Ewelina Hrynkiewicz-Kucybala Irsko 1981 157,6 15 15
4. 322 Lidija Djukina Lotyšsko 1979 155,4 22 22
5. 323 Ida Wallenius Finsko 2000 154,5 22 22
6. 324 Sara Riento Finsko 1990 149,6 29 29

Wellness žen do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 331 Gentiana Beqa Albánie 1982 161,9 6 6 6
2. 335 Oana Belea Rumunsko 1994 162,0 15 10 10
3. 334 Anastassia Toikka Estonsko 1988 160,5 16 17 17
4. 338 Apoline Ledru Francie 2000 162,5 26 21 21
5. 333 Liza Wicander Švédsko 1985 159,2 25 25 25
6. 340 Ida Salminen Finsko 1996 161,0 24 26 26
7. 332 Anais Delafosse Francie 1997 162,8 28
8. 328 Eva Havlenová Česká republika 1996 161,7 42
9. 327 Sini Tuomi Finsko 2001 159,1 50
10. 329 Evelina Lind Švédsko 1996 159,6 55
11. 330 Adrienn Cserei Rumunsko 1995 159,0 58
12. 339 Tamara Kajlová Slovensko 2002 162,0 59
13. 336 Matleena Niskanen Finsko 1997 161,5 59
14. 326 Nathalie Galetto Francie 1986 159,0 69
15. 337 Laura Bende Maďarsko 1998 162,6 69

Wellness žen do 168 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 348 Alina Zinevych Ukrajina 1991 166,4 8 9 9
2. 347 Anastasiia Martynova Ukrajina 2000 165,3 11 9 9
3. 346 Monika Pagoje Litva 1988 166,5 14 17 17
4. 350 Tereza Žišková Česká republika 1995 164,5 19 19 19
5. 349 Jekaterina Vassiljeva Estonsko 1987 167,0 22 22 22
6. 343 Habiba Kardoudi Nizozemsko 1993 165,5 34 30 30
7. 342 Florina Costea Bianca Rumunsko 1987 166,0 38
8. 341 Katja Podduikin Finsko 1978 165,4 40
9. 344 Satu Kaleva Finsko 1990 166,2 45
10. 351 Hanna Laurila Finsko 1981 166,0 47
11. 345 Marina Fernandes Portugalsko 1983 165,4 52

Wellness žen nad 168 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 363 Yuliia Hornushkina Ukrajina 1991 171,2 5 5 5
2. 356 Lena Kain Německo 2000 171,5 17 16 16
3. 353 Nataliia Korniiuk Česká republika 1988 174,0 21 17 17
4. 360 Eva Budina Česká republika 1981 176,0 20 20 20
5. 361 Angelika Prejna Velká Británie 1988 168,6 19 21 21
6. 362 Aksana Tarasevich Španělsko 1990 176,0 23 24 24
7. 359 Yuliia Izhuk Portugalsko 1989 170,9 39
8. 355 Veronika Makarova Estonsko 1993 172,1 42
9. 358 Anna Ropponen Finsko 1985 170,6 42
10. 352 Jonna Hakanpaa Finsko 1993 176,5 48
11. 354 Saina Savage Finsko 1983 173,1 55
12. 357 Karina Millere Lotyšsko 1984 171,0 60

Wellness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 331 Gentiana Beqa Albánie 1982 161,9 7 7
2. 363 Yuliia Hornushkina Ukrajina 1991 171,2 8 8
3. 320 Markéta Härtl Česká republika 1990 157,9 16 16
4. 348 Alina Zinevych Ukrajina 1991 166,4 18 18
Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2024 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty