Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Beautiful and Strong 2023 - startovní listiny

Článek vydán 05. 10. 2023 - Informace svazu - zhlédnutí: 1530

V sobotu 7. října se koná v Ústí nad Labem pohárová soutěž Beautiful and Strong. Na této soutěži se závodníci utkají v kategoriích kulturistika muži, classic physique muži, physique junioři a muži, bikiny fitness juniorky, ženy a masters, a wellness fitness.
Kompletní propozice zobrazíte zde.

Celé klání se opět uskuteční v krásných prostorech Severočeského divadla opery a baletu (ulice Lidické náměstí 10).
Celkem je přihlášeno ve všech kategoriích 112 závodníků.

Začátek soutěže je naplánovaný na 13:00 hod.
Cena celodenního vstupného pro diváky je 350 Kč, pro děti do 15 let 150 Kč a pro trenéry 300 Kč.

Nástřik soutěžní barvou bude zajišťovat firma Team Pro Tan Czech. Veškeré informace co se týče produktů, jejich objednání či objednání nástřiků najdete na webu www.protanczech.cz nebo aktuální informace na FB Pro Tan Czech či ve skupině.


Soutěž proběhne ve "starém" formátu, kdy se nejdříve všechny kategorie představí v semifinále a po pauze bude následovat finále pro 6 nejlepších závodníků z každé kategorie ze semifinále. Prosíme závodníky, aby aktivně sledovali pokyny vedoucího závodníků a rovněž dodržovali pokyny pořadatelů.


Harmonogram soutěže Beautiful and Strong

11:00 – 12:15 PREZENTACE
12:15 – 13:00 porada rozhodčích
13:00 – 15:30 SEMIFINÁLE
16:00 – 19:00 FINÁLE

SEMIFINÁLE
• classic physique
• kulturistika muži
• physique junioři
• wellness fitness
• bikiny fitness juniorky
• bikiny fitness masters
• physique muži
• bikiny fitness ženy

přestávka 15:30 - 16:00

FINÁLE
• classic physique
• kulturistika muži
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ classic physique a kulturistika muži
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE kulturistika muži
• physique junioři
• wellness fitness
• bikiny fitness juniorky
• bikiny fitness masters
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ physique junioři, wellness fitness, bikiny fitness juniorky a bikiny fitness masters
• physique muži
• bikiny fitness ženy
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ physique muži a bikiny fitness ženy
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE physique
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍ VÍTĚZKU bikiny fitness


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: sekretariat@skfcr.cz • tel.: +420 737 651 578)

Podle obsazenosti jednotlivých kategorií po prezentaci budou některé kategorie sloučeny nebo rozděleny.


Startovní listina


bikiny fitness juniorky

• 1. Zuzana Benešová (Max Fitness)
• 2. Zuzana Beránková (Fitness Corso)
• 3. Nikola Červenková (Max Fitness)
• 4. Aneta Čížková (Fitness team Ronnie.cz)
• 5. Michaela Dorovínová (Max Fitness)
• 6. Veronika Jančálková (AS Fitness Nový Jičín)
• 7. Kristýna Janošcová (Avalon Fitness)
• 8. Martina Jiříková (Sportstudio Prima Karlovy Vary)
• 9. Lucie Jordánková (Fitness team Ronnie.cz)
• 10. Tereza Kačírková (MHR Academy)
• 11. Julie Kolářová (Clever Fit Kladno)
• 12. Petra Kopalová (Extrifit Club)
• 13. Nicole-Victoria Medková (Fitness Institut Klub)
• 14. Zlata Mrázková (M-Style Fitness)
• 15. Veronika Picková (Max Fitness)
• 16. Karolína Písková (Fitness team Ronnie.cz)
• 17. Adéla Postránská (Sport Studio Sandow Mariánské Lázně)
• 18. Rosalie Sojáková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 19. Gabriela Solařová (Fit - K.O. Staré Město)
• 20. Natálie Spáčilová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 21. Klára Střížová (Fitness Boby)
• 22. Monika Šulcová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 23. Michaela Vařáková (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 24. Anežka Včelouchová (Extrifit Club)
• 25. Šarlota Volentierová (Big1One Fitness)
• 26. Barbora Žalkovská (SF7 Team)

bikiny fitness ženy

• 1. Nikola Ambros (Fit Park Ostrava)
• 2. Zuzana Benešová (Max Fitness)
• 3. Zuzana Binková (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Lucie Buchtová (Gym Blue Sun)
• 5. Nikola Červenková (Max Fitness)
• 6. Aneta Čížková (Fitness team Ronnie.cz)
• 7. Šárka Drozdová (Pro Athlete Team Dvoro)
• 8. Lucie Fiala (Fitness Institut Klub)
• 9. Nicola Hetverová (Gabriela Linhartová Team)
• 10. Erika Holinková (Extrifit Club)
• 11. Veronika Jančálková (AS Fitness Nový Jičín)
• 12. Kristýna Janošcová (Avalon Fitness)
• 13. Martina Jiříková (Sportstudio Prima Karlovy Vary)
• 14. Lucie Jordánková (Fitness team Ronnie.cz)
• 15. Markéta Kohoutková (Fitness Corso)
• 16. Julie Kolářová (Clever Fit Kladno)
• 17. Petra Kopalová (Extrifit Club)
• 18. Barbora Králová (Kubík fitness Ostrava)
• 19. Markéta Kulvajtová (Max Fitness)
• 20. Veronika Kuželovská (Max Fitness)
• 21. Nika Malyjurková (Fitness Institut Klub)
• 22. Nikola Maňáková (Fit - K.O. Staré Město)
• 23. Nicole-Victoria Medková (Fitness Institut Klub)
• 24. Zlata Mrázková (M-Style Fitness)
• 25. Martina Novotná (Empire Fitness)
• 26. Veronika Picková (Max Fitness)
• 27. Karolína Písková (Fitness team Ronnie.cz)
• 28. Lucie Purmannová (LaKu Bodybuilder Team)
• 29. Tetiana Raw (Fit Park Ostrava)
• 30. Nikola Skoupá (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 31. Rosalie Sojáková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 32. Gabriela Solařová (Fit - K.O. Staré Město)
• 33. Klára Střížová (Fitness Boby)
• 34. Jitka Šaclová (Fitness Institut Klub)
• 35. Šarlota Volentierová (Big1One Fitness)
• 36. Iveta Walterova (GIBU-X-GYM)
• 37. Barbora Žalkovská (SF7 Team)

bikiny fitness masters

• 1. Markéta Kohoutková (Fitness Corso)
• 2. Markéta Kulvajtová (Max Fitness)
• 3. Lucie Purmannová (LaKu Bodybuilder Team)
• 4. Iveta Walterová (GIBU-X-GYM)

wellness fitness

• 1. Tereza Bednářová (Fit Park Ostrava)
• 2. Barbora Demelová (Mišmaš Fitness Brno)
• 3. Jana Hamplová (Target Team)
• 4. Alžběta Lansbergová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Eliška Míšanková (M-Style Fitness)
• 6. Karolína Tománková (Gymit!)
• 7. Zuzana Tomanová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 8. Iveta Walterova (GIBU-X-GYM)

kulturistika muži - do 80 kg

• 1. Jakub Khunt (Fitness Corso)
• 2. Zdeněk Machů (TJ Lokomotiva Beroun)

kulturistika muži - nad 80 kg

• 1. Miroslav Balabán (Sportstudio Prima Karlovy Vary)
• 2. Michal Cestr (Max Fitness)
• 3. Martin Cettl (Fitness Ural Sokolov)
• 4. Daniel Karlík (Extrifit Club)
• 5. Jaroslav Kopčanský (Werkadd Team Kaceřov)
• 6. Petr Kříž (SK Fiala´s Gym)
• 7. Vratislav Medřický (Gymit!)
• 8. Dominik Pásek (Fitness Ural Sokolov)
• 9. Ladislav Škoda (TJ Tesla Brno)

classic physique

• 1. Miroslav Balabán (Sportstudio Prima Karlovy Vary)
• 2. Leoš Bílek (Hammer Strength Fitness)
• 3. Jakub Khunt (Fitness Corso)
• 4. Filip Kocourek (BTSB Fitness club)
• 5. Vratislav Medřický (Gymit!)
• 6. Adam Večeřa (Extrifit Club)
• 7. Martin Volf (Extrifit Club)

physique junioři

• 1. Lukáš Kremser (4you fitness)
• 2. Jakub Votava (T&M Olympia Fitness Praha)

physique muži

• 1. Sebastian Balín (Target Team)
• 2. Jakub Brandl (GymFit Krupka)
• 3. Jan Chalupa (Pro Athlete Team Dvoro)
• 4. Martin Červený (Extrifit Club)
• 5. Daniel Hapala (Fit - K.O. Staré Město)
• 6. Pavel Havelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 7. Josef Kožmín (Extrifit Club)
• 8. Michal Kraus (Czech Virus Gym)
• 9. Lukáš Kremser (4you fitness)
• 10. Roman Lenemajer (Max Fitness)
• 11. Lukáš Novák (Max Fitness)
• 12. Vít Oravec (Pepe Lopez Gym Chomutov)
• 13. Patrik Provaznik (Sport Studio Sandow Mariánské Lázně)
• 14. Tom Quang (Gym Flex Mokrá)
• 15. David Rein (Target Team)
• 16. Dominik Velc (Fitness Mania Gym Kladno)
• 17. Jakub Votava (T&M Olympia Fitness Praha)

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2024 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty