Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Grand Prix Fitness Brno 2023 - výsledky

Článek vydán 22. 10. 2023 - Informace svazu - zhlédnutí: 1398

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny podzimní pohárové soutěže Grand Prix Fitness Brno 2023 konané v sobotu 21. října v Kulturním centru Líšeň v Brně. Vypsány byly kategorie kulturistiky mužů, klasické kulturistiky, classic physique, physique mužů a juniorů, bodyfitness, bikiny fitness juniorek, masters a žen, wellness fitness a fit model, navíc také kategorie kondiční physique mužů a kondiční bikiny fitness. Na soutěž se přihlásilo 91 závodníků se zájmem o 111 startů, na pódiu nakonec diváci viděli 111 startů (87 soutěžících).

V rámci doprovodného programu proběhla také soutěž o nejhezčí dámský zadeček.


Kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 97 Martin Kadlec Fitness team Ronnie.cz 1996 79,4 - 3 10 13
2. 9 Zdeněk Machů TJ Lokomotiva Beroun 1991 74,7 - 6 10 16
3. 101 Jakub Kiefer T&M Olympia Fitness Praha 1997 68,4 - 9 18 27
4. 99 Matěj Vlček DFitness 1992 76,9 - 12 26 38
5. 11 Michal Kučný Oddíl kult. a fitness Lanžhot 1988 78,2 - 15 24 39

Kulturistika mužů nad 80 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 32 Dávid Zeman Slovensko 1992 96,6 - 3 6 9
2. 57 Miroslav Balabán Sportstudio Prima Karlovy Vary 1991 87,9 - 8 14 22
3. 43 David Koziel TJ TŽ Třinec 1998 88,8 - 8 16 24
4. 55 Dominik Pásek Fitness Ural Sokolov 1997 84,1 - 12 24 36
5. 20 Tom Stejskal Atomy Sport-club Kroměříž 1996 91,6 - 15 30 45

Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 32 Dávid Zeman Slovensko 1992 96,6
2. 97 Martin Kadlec Fitness team Ronnie.cz 1996 79,4


Klasická kulturistika

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 74 Filip Kocourek BTSB Fitness club 1999 171,5 71,1 - 3 6 9
2. 22 Vojtěch Prach Hard Core Gym Františkovy Lázně 1993 181,5 84,1 - 12 14 26
3. 57 Miroslav Balabán Sportstudio Prima Karlovy Vary 1991 182,5 87,9 - 7 24 31
4. 103 Martin Baldrian Powerlifting Hodonín 1994 185,5 91,7 - 13 26 39
5. 1 Ivan Pristaš Fitness Slunce Tábor 2001 184,0 84,9 - 18 26 44
6. 81 Roman Chuťka T&M Olympia Fitness Praha 1993 185,0 88,4 - 12 34 46
7. 11 Michal Kučný Oddíl kulturistiky a fitness Lanžhot 1998 178,5 78,2 - 21 40 61


Classic physique

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 74 Filip Kocourek BTSB Fitness club 1999 171,5 71,1 - 3 6 9
2. 22 Vojtěch Prach Hard Core Gym Františkovy Lázně 1993 181,5 84,1 - 6 12 18
3. 15 Lukáš Poul BOPO Factory Gym 1998 190,0 85,5 - 9 18 27


Physique juniorů

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 76 Dan Žalud Gym Flex Mokrá 2003 173,5 - 3 3
2. 105 Valentyn Sernyuk Extrifit Club 2000 166,0 - 6 6
3. 72 Michal Dohnal Fitness Institut Klub 2000 181,0 - 9 9
4. 95 Šimon Coufal BOPO Factory Gym 2002 180,0 - 12 12

Physique mužů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 14 Tom Quang Gym Flex Mokrá 1995 174,0 - 3 3
2. 76 Dan Žalud Gym Flex Mokrá 2003 173,5 - 6 6
3. 105 Valentyn Sernyuk Extrifit Club 2000 166,0 - 10 10
4. 13 Roman Malík Form Factory 1996 176,0 - 14 14
5. 132 Michal Kraus Czech Virus Gym 1993 174,0 - 14 14
6. 71 Jakub Brandl GymFit Krupka 1994 177,5 - 19 19
7. 65 Michal Kadaňka Brno 1988 172,5 - 20 20

Physique mužů nad 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 72 Michal Dohnal Fitness Institut Klub 2000 181,0 - 4 4
2. 67 Daniel Hapala Fit - K.O. Staré Město 1993 181,0 - 6 6
3. 21 Lukáš Novák Max Fitness 1999 181,0 - 9 9
4. 33 Miroslav Krupica Oddíl kulturistiky a fitness Lanžhot 1993 187,0 - 10 10
5. 27 David Juríček Form Factory 1995 182,5 - 13 13
6. 95 Šimon Coufal BOPO Factory Gym 2002 180,0 - 18 18

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. celk.
1. 14 Tom Quang Gym Flex Mokrá 1995 174,0 3 3
2. 72 Michal Dohnal Fitness Institut Klub 2000 181,0 6 6


Bodyfitness

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 61 Damijana Meitnerová Big1One Fitness 1978 166,0 - 3 3
2. 48 Kateřina Brychtová Fitness při CVČ Most 1974 170,5 - 6 6
3. 64 Lenka Bořutová Hulk Gym Brno 1982 163,0 - 9 9
4. 52 Lenka Bendíková Fitness při CVČ Most 1984 178,0 - 12 12


Bikiny fitness juniorek do 166 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 50 Gabriela Solařová Fit - K.O. Staré Město 2005 164,0 7 7 14
2. 44 Nicole-Victoria Medková Fitness Institut Klub 2003 166,0 9 8 17
3. 82 Eliška Sikorová TJ TŽ Třinec 2003 157,0 8 9 17
4. 107 Karolína Písková Fitness team Ronnie.cz 2002 166,0 9 9 18
5. 130 Aneta Gálová Extrifit Club 2000 164,0 12 11 23
6. 42 Šarlota Volentierová Big1One Fitness 2004 163,0 20 18 38
7. 36 Julie Kolářová Clever Fit Kladno 2001 163,0 21 - 21
8. 88 Martina Jiříková Sportstudio Prima Karlovy Vary 2000 156,0 26 - 26
9. 128 Denisa Filipová Fitness team Ronnie.cz 2000 163,0 26 - 26
10. 68 Kristýna Schmiedová Max Fitness 2001 156,0 27 - 27

Bikiny fitness juniorek nad 166 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 51 Zlata Mrázková M-Style Fitness 2001 171,5 3 3 6
2. 25 Klára Střížová Fitness Boby 2003 167,0 6 6 12
3. 85 Barbora Žalkovská SF7 Team 2000 171,5 9 10 19
4. 90 Adéla Nekolová Fitness team Ronnie.cz 2000 171,5 11 11 22
5. 8 Lucie Jordánková Fitness team Ronnie.cz 2002 168,0 17 16 33
6. 23 Aneta Čížková Fitness team Ronnie.cz 2000 175,0 17 17 34
7. 56 Barbora Slavíková Powerlifting Hodonín 2002 183,5 21 - 21
8. 75 Michaela Dorovínová Max Fitness 2003 173,0 25 - 25
9. 62 Jasmína Voldánová All Stars fitness tým Lužice 2002 168,5 27 - 27
10. 60 Tereza Kačírková MHR Academy 2005 168,0 28 - 28

Bikiny fitness masters

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 30 Enkhjargal Sandagdorj Target Team 1977 165,0 - 3 3
2. 35 Iveta Walterová GIBU-X-GYM 1987 163,0 - 7 7
3. 58 Lucie Purmannová LaKu Bodybuilder Team 1983 167,5 - 9 9
4. 83 Kamila Gräf Pro Athlete Team Dvoro 1986 172,5 - 11 11
5. 116 Lenka Dufková Extrifit Club 1983 154,0 - 15 15

Bikiny fitness do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 63 Silvie Sher SK Luna Fitness Havířov 1989 159,0 3 3 6
2. 50 Gabriela Solařová Fit - K.O. Staré Město 2005 164,0 7 7 14
3. 47 Žaneta Jirsová Extrifit Club 1995 163,5 9 9 18
4. 82 Eliška Sikorová TJ TŽ Třinec 2003 157,0 11 11 22
5. 130 Aneta Gálová Extrifit Club 2000 164,0 18 15 33
6. 41 Šarlota Volentierová Big1One Fitness 2004 163,0 19 18 37
7. 24 Eliška Gemsová DFitness 1999 159,5 21 - 21
8. 128 Denisa Filipová Fitness team Ronnie.cz 2000 163,0 21 - 21
9. 35 Iveta Walterová GIBU-X-GYM 1987 163,0 27 - 27
10. 36 Julie Kolářová Clever Fit Kladno 2001 163,0 30 - 30
11. 102 Šárka Josepčuková Fitness Institut Klub 1992 155,0 35 - 35
12. 106 Anna Zubová Target Team 1993 164,0 36 - 36
13. 68 Kristýna Schmiedová Max Fitness 2001 156,0 38 - 38
14. 79 Jitka Šaclová Fitness Institut Klub 1990 163,0 41 - 41

Bikiny fitness do 170 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 25 Klára Střížová Fitness Boby 2003 167,0 6 6 12
2. 28 Alice Klinkeová Target Team 1996 166,0 6 6 12
3. 30 Enkhjargal Sandagdorj Target Team 1977 165,0 8 8 16
4. 44 Nicole-Victoria Medková Fitness Institut Klub 2003 166,0 13 12 25
5. 17 Nikola Skoupá Profi Fitness Eva Plzeň 1998 166,0 13 14 27
6. 8 Lucie Jordánková Fitness team Ronnie.cz 2002 168,0 21 18 39
7. 58 Lucie Purmannová LaKu Bodybuilder Team 1983 167,5 22 - 22
8. 107 Karolína Písková Fitness team Ronnie.cz 2002 166,0 22 - 22
9. 62 Jasmína Voldánová All Stars fitness tým Lužice 2002 168,5 28 - 28
10. 70 Zuzana Binková Fitness team Ronnie.cz 1999 169,5 29 - 29
11. 80 Lucie Buchtová Gym Blue Sun 1995 165,5 33 - 33
12. 148 Tereza Kolev Padera Gym 1994 166,0 33 - 33

Bikiny fitness nad 170 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 51 Zlata Mrázková M-Style Fitness 2001 171,5 3 3 6
2. 100 Barbora Králová Kubík fitness Ostrava 1997 176,0 9 9 18
3. 90 Adéla Nekolová Fitness team Ronnie.cz 2000 171,5 9 10 19
4. 85 Barbora Žalkovská SF7 Team 2000 171,5 11 12 23
5. 83 Kamila Gräf Pro Athlete Team Dvoro 1986 172,5 13 11 24
6. 23 Aneta Čížková Fitness team Ronnie.cz 2000 175,0 20 17 37
7. 56 Barbora Slavíková Powerlifting Hodonín 2002 183,5 23 - 23
8. 12 Eliška Zbořilová Max Fitness 1989 171,0 23 - 23
9. 49 Kseniya Hryhoryeva Fitness při CVČ Most 1993 173,5 26 - 26
10. 42 Nikola Urbaníková Czech Virus Gym 1993 171,0 30 - 30

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. celk.
1. 51 Zlata Mrázková M-Style Fitness 2001 171,5 4 4
2. 63 Silvie Sher SK Luna Fitness Havířov 1989 159,0 5 5
3. 25 Klára Střížová Fitness Boby 2003 167,0 9 9


Wellness fitness

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 84 Alžběta Lansbergová T&M Olympia Fitness Praha 2002 164,0 5 5 10
2. 38 Nikola Zímová Fitness při CVČ Most 2004 170,0 6 7 13
3. 37 Barbora Demelová Mišmaš Fitness Brno 1995 162,5 8 9 17
4. 149 Vanda Omastová Max Fitness 1996 167,5 10 10 20
5. 18 Zuzana Tomanová T&M Olympia Fitness Praha 1992 163,0 17 14 31
6. 46 Eliška Míšanková M-Style Fitness 2002 167,0 18 17 35
7. 59 Aneta Adamusová Fitness team Ronnie.cz 1990 181,0 19 - 19
8. 88 Martina Jiříková Sportstudio Prima Karlovy Vary 2000 156,0 22 - 22
9. 87 Alexandra Hradilová Atomy Sport-club Kroměříž 2001 163,0 27 - 27


Rozhodčí


Ceny pro vítěze


Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2024 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty