Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství světa 2023 - výsledky

Článek vydán 09. 11. 2023 - Informace svazu - zhlédnutí: 4501

Ve dnech 1. až 5 listopadu ve španělské Santa Susanně proběhlo letošní mistrovství světa mezinárodní federace IFBB, které tentokrát mělo podobně jako jarní mistrovství Evropy charakter superšampionátu. To znamená, že se na místě sice najednou, ale přeci formálně odděleně konalo Mistrovství světa juniorů a masters, Mistrovství světa v kulturistice a Mistrovství světa ve fitness. Do Španělska se jako tradičně, když se velké mezinárodní soutěže konají právě tady, vydala také početná česká reprezentační výprava a našim se v konkurenci soupeřů z nejrůznějších koutů světa na pódiu dařilo!

Jen na šampionátu juniorů a veteránů čeští reprezentanti vybojovali celkem dvanáct medailí, z toho rovnou sedm zlatých! Se všemi soupeři si ve svých kategoriích poradili Libor Voborník (kulturistika mužů masters od 45 do 49 let nad 90 kg), Boris Palovič (classic physique masters od 45 do 49 let, games klasická kulturistika masters nad 45 let a kulturistika mužů masters od 45 do 49 let do 90 kg), Mariana Palovičová (bodyfitness masters nad 45 let), Martina Gromová (bikiny fitness masters od 35 do 39 let nad 164 cm) a Marcela Kotková (wellness masters nad 45 let). Libor Voborník navíc přidal celkové vítězství v kulturistice masters, tituly absolutních mistrů světa kromě něj potom vybojovali ještě také Martina Gromová a Boris Palovič.
Tato medailová smršť našim na mistrovství světa vynesla i první místo v soutěži národů v kategoriích masters!

Libor Voborník

Libor Voborník

Boris Palovič

Boris Palovič

Martina Gromová

Marcela Kotková

Mariana Palovičová (st.č. 891)

Další medaile české výpravě přineslo Mistrovství světa ve fitness. Eva Synková na něm vybojovala stříbro ve physique žen nad 163 cm a stejnou medaili si ze Santa Susanny odvážejí také Lucie Jakešová s Bohumilem Ševcem, kteří společně nastoupili v kategorii smíšených párů. Na Mistrovství světa v kulturistice našim medailové příčky letos unikly. Nejlépe si zde z českých závodníků vedl Jan Pítr, který v kulturistice mužů do 70 kg těsně zůstal za branami finále. Kompletní výsledky letošního mistrovství světa, včetně bodového hodnocení, najdete níže.

Fotografie řídili Igor Kopček a Jakub Csontos ze slovenského webu Eastlabs.sk.


Přehled umístění českých reprezentantů na Mistrovství světa

    1. místo - Mariana Palovičová (bodyfitness masters nad 45 let) [19]*
    1. místo - Martina Gromová (bikiny fitness masters od 35 do 39 let nad 164 cm) [14]
    1. místo - Boris Palovič (classic physique masters od 45 do 49 let) [13]
    1. místo - Libor Voborník (kulturistika mužů masters od 45 do 49 let nad 90 kg) [13]
    1. místo - Boris Palovič (games klasická kulturistika masters nad 45 let) [10]
    1. místo - Boris Palovič (kulturistika mužů masters od 45 do 49 let do 90 kg) [9]
    1. místo - Marcela Kotková (wellness masters nad 45 let) [5]
    2. místo - Eva Synková (physique žen masters) [26]
    2. místo - Bogdana Bashta (bikiny fitness masters od 35 do 39 let do 164 cm) [20]
    2. místo - Boris Palovič (klasická kulturistika masters od 45 do 49 let) [10]
    2. místo - Eva Synková (physique žen nad 163 cm) [10]*
    2. místo - Lucie Jakešová + Bohumil Ševc (smíšené páry) [7]
    3. místo - Nataliia Korniiuk (wellness masters od 35 do 39 let) [18]
    3. místo - Jasmína Voldánová (umělecké fitness juniorek od 21 do 23 let) [3]
    4. místo - Jana Pavlovičová (bikiny fitness juniorek od 21 do 23 let do 160 cm) [9]
    4. místo - Eva Budina (wellness masters od 40 do 45 let) [7]
    4. místo - Richard Bílík (games klasická kulturistika masters od 40 do 44 let) [6]
    4. místo - Nataliia Korniiuk (wellness žen nad 168 cm) [18]
    5. místo - Kateřina Brychtová (bodyfitness masters nad 45 let) [19]
    5. místo - Nikola Kubišová (bikiny fitness juniorek od 16 do 20 let nad 166 cm) [12]
    5. místo - Petr Jach (klasická kulturistika masters nad 50 let) [12]
    5. místo - Jaroslav Günter (kulturistika mužů masters od 40 do 44 let nad 90 kg) [11]
    5. místo - Denis Ladomirjak (games klasická kulturistika juniorů od 21 do 23 let) [6]
    5. místo - Jindřich Suchý (games klasická kulturistika masters od 40 do 44 let) [6]
    6. místo - Lucie Žďárská (bikiny fitness juniorek od 21 do 23 let nad 166 cm) [19]
    6. místo - Petr Jach (classic physique masters nad 50 let) [11]
    6. místo - Tomáš Mach (kulturistika mužů masters od 40 do 44 let nad 90 kg) [11]
    6. místo - Bohumil Ševc (games klasická kulturistika masters nad 45 let) [10]
    6. místo - Zbyněk Ceradský (kulturistika mužů masters od 45 do 49 let do 90 kg) [9]
    6. místo - Tereza Jirkovská (bikiny fitness žen do 162 cm) [15]
    7. místo - Enkhjargal Sandagdorj (bikiny fitness masters nad 45 let) [21]
    7. místo - Adéla Stonawská (bikiny fitness masters od 35 do 39 let do 164 cm) [20]
    7. místo - Zdeněk Vrána (physique mužů masters nad 50 let) [11]
    7. místo - Jakub Řezáč (physique juniorů od 16 do 20 let) [10]
    7. místo - Jan Pítr (kulturistika mužů do 70 kg) [17]*
    7. místo - Daria Cherkasová (bikiny fitness žen do 160 cm) [22]
    7. místo - Markéta Härtl (wellness žen do 158 cm) [19]
    8. místo - Markéta Kulvajtová (bikiny fitness masters od 35 do 39 let nad 164 cm) [14]
    8. místo - Zbyněk Ceradský (classic physique masters od 45 do 49 let) [13]
    8. místo - Adéla Postránská (bikiny fitness juniorek od 16 do 20 let nad 166 cm) [12]
    8. místo - Dan Žalud (physique juniorů od 16 do 20 let) [10]
    8. místo - David Černý (games klasická kulturistika masters nad 45 let) [10]
    8. místo - Jana Vojtíšková (wellness žen do 158 cm) [19]
    8. místo - Jasmína Voldánová (umělecké fitness žen do 168 cm) [8]
    9. místo - Lucie Jakešová (physique žen masters) [26]
    9. místo - Sára Hadariová (bikiny fitness juniorek od 21 do 23 let do 166 cm) [13]
    9. místo - Miloš Pavlů (kulturistika mužů masters nad 60 let) [12]
    9. místo - Michal Sitter (kulturistika mužů masters od 40 do 44 let nad 90 kg) [11]
    10. místo - Damijana Meitnerová (bodyfitness masters nad 45 let) [19]
    10. místo - Kateřina Morawcová (wellness masters od 35 do 39 let) [18]
    10. místo - Richard Bílík (classic physique masters od 40 do 44 let) [12]
    10. místo - Bohumil Ševc (klasická kulturistika masters od 45 do 49 let) [10]
    10. místo - Bogdana Bashta (bikiny fitness žen do 158 cm) [32]
    10. místo - Lucie Jakešová (physique žen do 163 cm) [14]
    11. místo - Kateřina Morawcová (wellness žen nad 168 cm) [18]
    12. místo - Jindřich Suchý (klasická kulturistika masters od 40 do 44 let) [18]
    12. místo - Olga Prázová (wellness masters od 35 do 39 let) [18]
    12. místo - Michael Špaček (physique mužů masters od 45 do 49 let) [15]
    12. místo - Jiří Chládek (kulturistika mužů masters od 55 do 59 let nad 75 kg) [14]
    13. místo - Daniela Hoďovská (bikiny fitness masters od 35 do 39 let do 164 cm) [20]
    13. místo - Nikol Mrštná (wellness masters od 35 do 39 let) [18]
    13. místo - Saida Hrušková (bikiny fitness masters od 40 do 44 let) [16]
    13. místo - Martina Gromová (bikiny fitness žen do 172 cm) [24]
    14. místo - Jiří Kočvara (kulturistika mužů do 80 kg) [20]
    14. místo - Daniela Hoďovská (bikiny fitness žen do 160 cm) [22]
    15. místo - Richard Bílík (klasická kulturistika masters od 40 do 44 let) [18]
    bez umístění - Olga Usova (bikiny fitness masters nad 45 let) [21]
    bez umístění - Mária Hudec (bodyfitness masters nad 45 let) [19]
    bez umístění - Adam Wellart (physique mužů do 170 cm) [27]
    bez umístění - Vladimir Fedotov (physique mužů do 170 cm) [27]
    bez umístění - Jana Kawuloková (bikiny fitness žen do 158 cm) [32]
    bez umístění - Saida Hrušková (bikiny fitness žen do 158 cm) [32]
    bez umístění - Enkhjargal Sandagdorj (bikiny fitness žen do 169 cm) [24]
    bez umístění - Nela Sejtková (bikiny fitness žen do 172 cm) [24]
    bez umístění - Sára Hadariová (bikiny fitness žen do 166 cm) [23]

* V hranatých závorkách je vždy uveden počet závodníků, kteří nastoupili v dané kategorii.


MISTROVSTVÍ SVĚTA - VÝSLEDKY


Wellness juniorek od 16 do 20 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 58 Eszter Panyiková Slovensko 2003 161 5 5
2. 60 Snejana Gutue Rumunsko 2006 160,5 10 10
3. 59 Valentina Strugarevic Srbsko 2005 168 16 16
4. 61 Eeva-Lotta Herem Estonsko 2003 167 19 19
5. 57 Andreea Oiegas Rumunsko 2005 156 25 25

Wellness juniorek od 21 do 23 let do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 62 Jhoemmy Vanessa Azuaje Palacios Venezuela 2000 162 6 6
2. 66 Wilma Landahl Švédsko 2001 157,5 9 9
3. 65 Ines Ricoy Španělsko 2000 160 15 15
4. 63 Seleste Torres Mexiko 2000 160,2 19 19
5. 64 Maria Chavez pod vlajkou IFBB 2001 150 25 25

Wellness juniorek od 21 do 23 let nad 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 72 Lena Kain Německo 2000 171,5 5 6 6
2. 69 Kaja Wyszynska Polsko 2000 169,6 10 12 12
3. 68 Natália Poprocká Slovensko 2001 166,5 15 13 13
4. 71 Marie Sohngen Německo 2000 168,5 25 23 23
5. 74 Marie Meub Německo 2000 163,5 29 26 26
6. 70 Mathilda Smith Finsko 2000 172,3 31 27 27
7. 75 Carol Martinez Mexiko 2001 166,9 32
8. 73 Stefana Samoila Rumunsko 2000 165,4 35

Wellness juniorek - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 62 Jhoemmy Vanessa Azuaje Palacios Venezuela 2000 162 5 5
2. 72 Lena Kain Německo 2000 171,5 11 11
3. 58 Eszter Panyiková Slovensko 2003 161 14 14

Wellness masters od 35 do 39 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 91 Anastassia Toikka Estonsko 1988 163,5 5 6 6
2. 93 Barbara Romero Španělsko 1985 163,7 10 10 10
3. 81 Nataliia Korniiuk Česká republika 1988 174 15 16 16
4. 88 Andrea Hernandez Mexiko 1987 159,4 33 23 23
5. 82 Emmi Parviainen Finsko 1986 160,5 32 25 25
6. 94 Alta Pearson Jihoafrická republika 1988 168,5 23 26 26
7. 87 Anni Hamalainen Finsko 1985 158 35
8. 78 Simona Leber Francie 1986 158 37
9. 84 Miina Meinvald Estonsko 1988 164,7 40
10. 79 Kateřina Morawcová Česká republika 1988 169 56
11. 89 Angelika Prejna Velká Británie 1988 167 57
12. 85 Olga Prázová Česká republika 1986 60
13. 92 Nikol Mrštná Česká republika 1984 160 66
14. 80 Shanda Carr Velká Británie 1985 167 66
15. 86 Eunice Cristobal Španělsko 1985 162,5 69
16. 95 Helen Vellemaa Estonsko 1987 169 79
17. 83 Camilla Velvin Norsko 1984 178,6 81
DNC 90 Anissiya Polevodova Kazachstán 1987 160

Wellness masters od 40 do 45 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 100 Juliana Roberta Carvalho Da Silva Brazílie 1982 161 8 8
2. 99 Fernanda Pignaton Švédsko 1981 163,9 9 9
3. 98 Jess Murphy Austrálie 1983 162 16 16
4. 97 Eva Budina Česká republika 1981 176,5 19 19
5. 96 Monique Cronje Jihoafrická republika 1982 166 22 22
6. 102 Uuganzaya Sarantsetseg Mongolsko 1980 160 32 32
7. 101 Sugarsuren Batbuyan Mongolsko 1981 164 33 33

Wellness masters nad 45 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 104 Marcela Kotková Česká republika 1978 166,5 6 6
2. 106 Somporn Boranoom Švédsko 1969 156,1 9 9
3. 105 Isabelle Abassi Francie 1974 157 15 15
4. 108 Jennifer Van Niekerk Jihoafrická republika 1967 158 21 21
5. 107 Agneta Honkala Finsko 1966 161,5 23 23

Wellness masters - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 91 Anastassia Toikka Estonsko 1988 163,5 7 7
2. 100 Juliana Roberta Carvalho Da Silva Brazílie 1982 161 8 8
3. 104 Marcela Kotková Česká republika 1978 166,5 15 15

Classic physique juniorů od 16 do 20 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 3 Oumar Sylla Belgie 2003 72,5/169,5 10 5 15
2. 6 Egehan Biricik Turecko 2004 71/169 20 10 30
3. 1 Robert-Mihai Fratila Rumunsko 2003 73,2/173,5 30 15 45
4. 4 Andrei Pasca Rumunsko 2003 61,6/160,5 42 22 64
5. 5 Eemeli Aartola Finsko 2004 75,6/185,5 50 23 73
6. 2 Stefan Bucur Rumunsko 2003 71,9/174 58 27 85

Classic physique juniorů od 21 do 23 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 15 Kensuke Kawanaka Japonsko 2001 73,5/172,5 8 16 8 24
2. 8 Dogancan Muyan Turecko 2002 73,2/171,2 9 16 9 25
3. 9 Marian-Catalin Ionita Rumunsko 2000 81,1/179 16 30 19 49
4. 13 Jonas Dietrich Německo 2000 81,1/176 20 36 15 51
5. 17 Jason Thiessen Německo 2002 89,2/188,5 24 54 27 81
6. 14 Martin Crevel Francie 2000 80,3/179 32 56 28 84
7. 12 Michal Blažek Slovensko 2000 64,9/164 36
8. 11 Lukas Dekan Švédsko 2000 89,6/187 39
9. 10 Ali Alwan Švédsko 2001 82,3/177,3 41
10. 16 Tim Widskog Švédsko 2001 87,6/186,5 50

Classic physique juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 3 Oumar Sylla Belgie 2003 72,5/169,5 5 5
2. 15 Kensuke Kawanaka Japonsko 2001 73,5/172,5 10 10

Classic physique masters od 40 do 44 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 21 Bogdan Vaipan Rumunsko 1983 93/185 6 12 6 18
2. 29 Radovan Bežo Slovensko 1982 84,1/178,5 14 22 11 33
3. 26 Valery Yushkevich pod vlajkou IFBB 1981 85,2/179 14 32 15 47
4. 28 Andrej Markovič Slovensko 1980 94,5/182,2 31 40 23 63
5. 27 Albert Mufturel Rumunsko 1980 87/177 19 44 27 71
6. 22 Dragos Enuta Rumunsko 1982 79/175,3 23 50 22 72
7. 25 Georgios Margaritis Řecko 1980 94,1/183 35
8. 24 Jordean De Sousa Brazílie 1980 81,5/173,5 41
9. 30 Yuri Rodriguez Salvador 1983 80/177 41
10. 23 Richard Bílík Česká republika 1979 82/179 54
11. 20 Mykhail Mokrenko Ukrajina 1980 94/183 54
12. 31 Radoslaw Dykowski Polsko 1980 90,8/182,5 58

Classic physique masters od 45 do 49 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 36 Boris Palovič Česká republika 1978 85,9/181 11 16 6 22
2. 34 Peter Tatarka Slovensko 1977 84/177,5 6 22 10 32
3. 38 Ľubomír Lukáč Slovensko 1977 85/178 14 32 14 46
4. 40 Ruben Prieto Španělsko 1978 88/181 22 44 24 68
5. 35 Manuel Marco Španělsko 1977 88,3/178 20 46 24 70
6. 44 Valter Da Silva Brazílie 1978 79,8/174 32 56 25 81
7. 43 Adrian Niculcea Rumunsko 1977 80/178,3 38
8. 37 Zbyněk Ceradský Česká republika 1975 88,2/178,5 39
9. 33 Dael Jeudy Finsko 1977 75,9/179 44
10. 42 Umit Erdogan Turecko 1975 77,8/173,6 54
11. 39 Wael Yousef Ahmed Ali Egypt 1978 84,3/178 56
12. 41 Norman Arndt Německo 1977 89,6/178,6 59
13. 32 Elsayed Elsayed Egypt 1976 81,6/176,5 59

Classic physique masters nad 50 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 55 Javier Perez Španělsko 1973 75,8/170,7 8 14 7 21
2. 50 Thomas Schnelldorfer Německo 1969 89/179 10 18 8 26
3. 45 Igor Sidarchuk Irsko 1973 87,8/179 13 28 15 43
4. 52 Bo Granat Švédsko 1970 96,4/187,5 20 42 20 62
5. 54 Gasper Grom Slovinsko 1971 93,3/183,5 24 54 28 82
6. 46 Petr Jach Česká republika 1970 89/181 33 56 27 83
7. 51 Andrei Pop Rumunsko 1972 75,6/175,2 38
8. 49 Stephan Canetti Francie 1971 94,7/182,5 38
9. 47 Peter Chmura Slovensko 1968 70/166 44
10. 48 Hon Fai Chan Hongkong 1970 66,7/164 48
DNC 53 Aleksandar Lekic Srbsko 1971 95,2/189,2

Classic physique masters - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 21 Bogdan Vaipan Rumunsko 1983 93/185 6 6
2. 36 Boris Palovič Česká republika 1978 85,9/181 9 9
3. 55 Javier Perez Španělsko 1973 75,8/170,7 15 15

Games klasická kulturistika juniorů od 16 do 20 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 38 Vladut Corciu Rumunsko 2004 73,7/176,1 14 5 19
2. 37 Robert-Mihai Fratila Rumunsko 2003 73,2/173,5 22 13 35
3. 39 Constantin Bostan Rumunsko 2004 74/174 28 12 40
4. 40 Stefan Bucur Rumunsko 2003 71,9/174 40 20 60
5. 350 Tomáš Ižvolt Slovensko 2004 80,3/178,9 50 24 74

Games klasická kulturistika juniorů od 21 do 23 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 46 Marian-Catalin Ionita Rumunsko 2000 81,1/179 16 8 24
2. 42 Kensuke Kawanaka Japonsko 2001 73,5/172,5 20 13 33
3. 47 Ou Zequan Čína 2000 72,3/173,2 30 13 43
4. 43 Mário Majerčík Slovensko 2000 86,5/188,6 34 18 52
5. 45 Denis Ladomirjak Česká republika 2001 80,2/183 50 25 75
6. 44 Oliver Mangera Slovensko 2002 75,9/178,2 58 27 85

Games klasická kulturistika juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 46 Marian-Catalin Ionita Rumunsko 2000 81,1/179 5 5
2. 38 Vladut Corciu Rumunsko 2004 73,7/176,1 10 10

Games klasická kulturistika masters od 40 do 44 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 89 Dragos Enuta Rumunsko 1982 79/175,3 16 7 23
2. 90 Nebojsa Bojcovski Srbsko 1982 73,1/172,3 24 13 37
3. 85 Yuri Rodriguez Salvador 1983 80/177 32 17 49
4. 86 Richard Bílík Česká republika 1979 82/179 34 19 53
5. 88 Jindřich Suchý Česká republika 1982 84,5/182,9 46 18 64
6. 87 Mahdi Mahani Írán 1983 75/173 60 30 90

Games klasická kulturistika masters nad 45 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 92 Boris Palovič Česká republika 1978 85,9/181 8 14 9 23
2. 97 Paolo Sgro Itálie 1972 81,4/177,4 13 26 13 39
3. 99 Adrian Niculcea Rumunsko 1977 80/178,3 17 32 13 45
4. 68 Aleksandar Lekic Srbsko 1971 95,2/189,2 20 44 24 68
5. 95 Germán Villarroya Španělsko 1975 83,3/181 22 46 22 68
6. 98 Bohumil Ševc Česká republika 1977 83/179,2 36 50 28 78
7. 93 Andrei Pop Rumunsko 1972 75,6/175,2 36
8. 96 David Černý Česká republika 1978 94,5/188,5 39
9. 100 Omar Obino Itálie 1976 69,4/169 42
10. 94 Marco Ferrucci Jihoafrická republika 1971 68,5/168,7 47

Games klasická kulturistika masters - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 92 Boris Palovič Česká republika 1978 85,9/181 5 5
2. 89 Dragos Enuta Rumunsko 1982 79/175,3 10 10

Physique juniorů od 16 do 20 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 127 Marjan Hoxhaj Albánie 2004 170 5 5 5
2. 134 Omer Celik Turecko 2003 176,8 10 12 12
3. 131 Josep Hernandez Španělsko 2003 179 16 15 15
4. 135 Jonathan Modig Švédsko 2003 168,3 19 19 19
5. 133 Mihnea Simion Rumunsko 2004 160 36 24 24
6. 128 Gergely Somfai Maďarsko 2004 176,5 29 28 28
7. 132 Jakub Řezáč Česká republika 2003 184,3 38
8. 129 Dan Žalud Česká republika 2003 173,5 38
9. 130 Dominic Abol Estonsko 2005 183,5 41
10. 126 Matei Pintilie Rumunsko 2006 179 44

Physique juniorů od 21 do 23 let do 174 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 139 Ten Urakawa Japonsko 2002 168,4 6 6
2. 140 Muhammed Sonmez Turecko 2000 172,5 10 10
3. 138 Selim Vainikka Finsko 2000 165 14 14
4. 137 Petrisor Vasilcoiu Rumunsko 2001 170 20 20

Physique juniorů od 21 do 23 let do 178 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 145 Li Zhenbo Čína 2000 177 5 5
2. 142 Zhu Daoxiong Čína 2000 177,3 10 10
3. 143 Andrej Gerhát Slovensko 2000 178 16 16
4. 144 Adne Hagen Norsko 2000 177,5 19 19

Physique juniorů od 21 do 23 let nad 178 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 146 Dzenan Ademi Srbsko 2000 183 7 7
2. 149 Raul-Mihai Sapataru Rumunsko 2000 181 11 11
3. 150 Hamid Marangi Írán 2001 182 13 13
4. 147 Ilia Menteshashvili Gruzie 2002 184,8 22 22
5. 148 Filip Bečka Slovensko 2000 190 23 23

Physique juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 127 Marjan Hoxhaj Albánie 2004 170 6 6
2. 145 Li Zhenbo Čína 2000 177 11 11
3. 146 Dzenan Ademi Srbsko 2000 183 16 16
4. 139 Ten Urakawa Japonsko 2002 168,4 16 16

Physique mužů masters od 40 do 44 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 285 Grzegorz Placzkowski Polsko 1983 177,3 18 10 10
2. 291 Chin-Huang Chen Tchaj-wan 1982 171,4 18 16 16
3. 282 Julian Laserna Španělsko 1983 168,7 12 16 16
4. 286 Kenichiro Oshima Japonsko 1980 175,9 10 19 19
5. 276 Vasil Tsiklauri Gruzie 1983 175 21 23 23
6. 275 Abdalla Ali Masoud Alkhattal Almheiri Spojené arabské emiráty 1979 179 31 23 23
7. 283 Fahad Almatar Kuvajt 1980 172 36
8. 281 Serkan Yosunlu Turecko 1982 173 42
9. 290 Tupac Reyes Mexiko 1979 171 45
10. 287 Piotr Trojcewicz Polsko 1979 178 51
11. 277 Filip Mikolajewski Polsko 1982 192,4 53
12. 288 Josue Gonzalez Mexiko 1980 179 62
13. 279 Kashif Chaudry Velká Británie 1981 176 71
14. 284 Khanh Dang Norsko 1980 167,5 71
15. 289 Toni Vekka Finsko 1983 180 76
16. 278 Namshirai Odsuren Mongolsko 1980 167 76
17. 280 Peet Rothwell Velká Británie 1983 180,1 79

Physique mužů masters od 45 do 49 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 301 Evelino Rodrigues Kapverdy 1977 173 5 6 6
2. 299 Abdulla Isa Ahmed Ali Bahrajn 1978 170,9 16 10 10
3. 298 Hattan Bukhari Saudská arábie 1978 168 16 14 14
4. 303 Jesus Espigares Španělsko 1977 175,5 21 18 18
5. 351 Brahim Bouchoua Francie 1978 168,5 21 23 23
6. 293 Cedric Prieur Francie 1978 164,6 31 27 27
7. 292 Francisco Comitre Španělsko 1977 186,5 39
8. 296 Buyanbat Baatar Mongolsko 1974 164 40
9. 297 Isam Saif Ahmed Spojené arabské emiráty 1977 180 46
10. 304 Murat Kesici Turecko 1975 181,5 46
11. 294 Valentin Oprisor Rumunsko 1974 178,3 60
12. 302 Michael Špaček Česká republika 1976 178,5 61
13. 295 Wellington Pinto Lucembursko 1978 177,5 63
14. 300 Istvan Koleszar Maďarsko 1978 179,5 70
15. 305 Achmat Osman Jihoafrická republika 1978 178 72

Physique mužů masters nad 50 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 314 Yoshitake Tamura Japonsko 1972 166,8 6 5 5
2. 315 Leif Andersson Švédsko 1966 178,5 10 12 12
3. 307 Yener Meral Turecko 1971 179,5 23 19 19
4. 312 Florentin Corbeanu Rumunsko 1970 176,5 20 20 20
5. 311 Radoslaw Siciun Polsko 1973 175,2 17 23 23
6. 310 Arnaud Salmon Francie 1971 173,5 27 26 26
7. 308 Zdeněk Vrána Česká republika 1971 179,5 38
8. 309 Franco Pescatori Itálie 1973 179 39
9. 272 Svein Morkve Norsko 1973 196 46
10. 313 Frederic Clement Francie 1973 173,5 48
11. 316 Smiljan Mori Slovinsko 1972 169,5 52

Physique mužů masters - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 314 Yoshitake Tamura Japonsko 1972 166,8 10 10
2. 285 Grzegorz Placzkowski Polsko 1983 177,3 10 10
3. 301 Evelino Rodrigues Kapverdy 1977 173 10 10

Umělecké fitness juniorek od 16 do 20 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 5 Nicol Celeriková Slovensko 2004 164,5 15 11 26
2. 1 Brigitta Kariko Maďarsko 2005 173 18 10 28
3. 3 Szofia Bogdan Maďarsko 2004 158,2 8 22 30
4. 2 Milena Mlynarczyk Polsko 2006 167,2 30 12 42
5. 6 Anna Bagautdinova Estonsko 2003 162,5 18 24 42
6. 4 Eszter Piroska Maďarsko 2007 161 16 27 43

Umělecké fitness juniorek od 21 do 23 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 10 Aleksandra Kubinska Polsko 2001 163,5 6 7 13
2. 8 Eevi Seikkula Finsko 2000 164,5 9 8 17
3. 9 Jasmína Voldánová Česká republika 2002 168 15 15 30

Umělecké fitness juniorek - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 10 Aleksandra Kubinska Polsko 2001 163,5 5 7 12
2. 5 Nicol Celeriková Slovensko 2004 164,5 10 8 18

Akrobatické fitness juniorek od 16 do 20 let do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 12 Tatiana Ondrušková Slovensko 2003 160,5 7 7 14
2. 14 Olívia Hečková Slovensko 2007 162 18 8 26
3. 15 Fruzsina Lengyel Maďarsko 2007 156 15 17 32
4. 16 Natalia Bugajska Polsko 2007 158,9 13 26 39
5. 13 Jimena Segura Mexiko 2003 159 26 20 46
6. 18 Hanna Pocsi Maďarsko 2007 156 22 28 50
7. 17 Maria Hendrikson Estonsko 2007 154,2 34 29 63

Akrobatické fitness juniorek od 16 do 20 let nad 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 20 Anna Miklová Slovensko 2007 163,5 10 5 15
2. 24 Nelli Novodomská Slovensko 2004 169 5 10 15
3. 26 Boglarka Giczi Maďarsko 2005 166 20 18 38
4. 25 Laura Veres Maďarsko 2007 169,3 19 29 48
5. 23 Kadri Eskor Estonsko 2005 170 27 23 50
6. 21 Lisandra Kagu Estonsko 2007 166,6 27 24 51
7. 22 Yeva Halahan Německo 2005 175,5 35 35 70

Akrobatické fitness juniorek od 21 do 23 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 30 Kristína Juricová Slovensko 2000 172 5 5 10
2. 28 Eva Garcia Španělsko 2000 162,5 15 10 25
3. 29 Virag Vago Maďarsko 2002 165,8 10 15 25

Akrobatické fitness juniorek - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 20 Anna Miklová Slovensko 2007 163,5 10 5 15
2. 12 Tatiana Ondrušková Slovensko 2003 160,5 8 10 18
3. 30 Kristína Juricová Slovensko 2000 172 13 13 26

Fitness juniorů

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 35 Arif Kondoz pod vlajkou IFBB 2001 173 10 10 20
2. 34 Zhang Yansen Čína 2001 174 18 5 23
3. 32 Coskun Ates pod vlajkou IFBB 2006 163,2 11 18 29
4. 31 Sadra Hassanpour Írán 2004 178,3 20 18 38
5. 33 Meraj Mousavi Írán 2003 171 20 24 44

Bikiny fitness juniorek od 16 do 20 let do 160 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 362 Zaira Calvo Španělsko 2003 157 8 8
2. 360 Briana Korniltsev Estonsko 2005 160 9 9
3. 363 Incinur Celik Turecko 2003 157 15 15
4. 361 Izabela Demeny Rumunsko 2005 155,5 16 16

Bikiny fitness juniorek od 16 do 20 let do 166 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 366 Milena Miletic Srbsko 2005 162,7 6 6 6
2. 371 Martyna Kaleta Polsko 2005 165,3 10 10 10
3. 369 Kristina Bashlieva Bulharsko 2005 165,5 14 14 14
4. 365 Mihaela Mitu Rumunsko 2004 162,2 24 23 23
5. 370 Anna Bagautdinova Estonsko 2003 162,5 25 23 23
6. 367 Eszter Piroska Maďarsko 2007 161 33 29 29
7. 372 Rovira Carla Francie 2003 160,5 35
8. 368 Lili Koleszar Maďarsko 2007 161,5 38

Bikiny fitness juniorek od 16 do 20 let nad 166 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 385 Karoliina Liitmaa Estonsko 2004 170 11 9 9
2. 378 Emma Haas Estonsko 2003 174 11 11 11
3. 384 Susanna Piigli Estonsko 2003 167 13 16 16
4. 374 Brigitta Kariko Maďarsko 2005 173 18 20 20
5. 375 Nikola Kubišová Česká republika 2005 167,5 23 25 25
6. 379 Sandra Tammiste Estonsko 2003 169 38 27 27
7. 381 Karol Steinmann Estonsko 2006 168,5 38
8. 382 Adéla Postránská Česká republika 2005 167 39
9. 376 Anni Elisa Finsko 2005 169 40
10. 380 Milena Mlynarczyk Polsko 2006 167,2 48
11. 377 Antonia Macarie Rumunsko 2007 168 53
12. 383 Sarah-Emilia Sink Estonsko 2005 169 60

Bikiny fitness juniorek od 21 do 23 let do 160 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 387 Elisabeth Atamanski Estonsko 2000 152 8 5 5
2. 392 Elle Nakkalajarvi Finsko 2000 156 14 13 13
3. 389 Carla Vorster Jihoafrická republika 2002 160 10 14 14
4. 395 Jana Pavlovičová Česká republika 2002 157,9 17 18 18
5. 393 Iida Kaihua Finsko 2001 158,7 30 25 25
6. 390 Kelly-Lizette Lohmus Estonsko 2000 158 31 28 28
7. 388 Karoliina Kuusisto Finsko 2002 158,5 32
8. 391 Gabriella Horvath Rumunsko 2002 154,5 38
9. 394 Anastassija Loginova Estonsko 2001 156,2 45

Bikiny fitness juniorek od 21 do 23 let do 166 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 403 Lilija Utenko Estonsko 2002 165 8 7 7
2. 399 Ewelina Weiss Polsko 2002 166 13 16 16
3. 407 Magdaléna Žitňáková Slovensko 2001 165 19 17 17
4. 408 Aleksandra Kubinska Polsko 2001 163,5 16 18 18
5. 400 Eevi Seikkula Finsko 2000 164,5 21 19 19
6. 401 Iida-Lotta Maki Finsko 2002 163,5 33 29 29
7. 409 Nina Turunen Finsko 2000 164,7 35
8. 404 Rika Kostla Estonsko 2002 164 40
9. 398 Sára Hadariová Česká republika 2000 164,2 44
10. 405 Martina Draganovská Slovensko 2001 162,5 51
11. 406 Agata Kalka Polsko 2000 163 57
12. 402 Chen Ling Čína 2000 166 58
13. 397 Pembe Aydogdu pod vlajkou IFBB 2002 164,3 65

Bikiny fitness juniorek od 21 do 23 let nad 166 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 413 Aneta Tichá Slovensko 2002 171 5 5 5
2. 414 Diana Wildová Slovensko 2000 174 14 14 14
3. 428 Paulina Kunze Německo 2000 170 15 15 15
4. 415 Linn Von Bar Švédsko 2000 179 16 16 16
5. 417 Kateryna Pozhevilova Ukrajina 2001 168,5 22 25 25
6. 427 Lucie Žďárská Česká republika 2001 170 35 30 30
7. 426 Daria Korol Ukrajina 2002 179,6 35
8. 419 Mara Blech Německo 2000 170,5 40
9. 423 Christin-Amani Kiivikas Estonsko 2001 167,7 44
10. 420 Anja Haberkorn Jihoafrická republika 2000 166,5 50
11. 425 Petra Lehtinen Finsko 2000 166,2 54
12. 418 Jenna Saarinen Finsko 2001 167,5 60
13. 424 Miao Hui Čína 2000 169,5 68
14. 416 Iina Penttinen Finsko 2002 171 68
15. 412 Lilla Csasztvan Maďarsko 2002 166,6 74
16. 429 Laura Ojaste Estonsko 2000 171,5 80
421 Uuganchimeg Ganbaatar Mongolsko 2001 170
422 Lauren Michelle Waltham Jihoafrická republika 2000 170,6
411 Zafir Novak Maďarsko 2002 166,6

Bikiny fitness juniorek - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 413 Aneta Tichá Slovensko 2002 171 8 8
2. 403 Lilija Utenko Estonsko 2002 165 15 15
3. 387 Elisabeth Atamanski Estonsko 2000 152 18 18
4. 366 Milena Miletic Srbsko 2005 162,7 19 19
5. 362 Zaira Calvo Španělsko 2003 157 21 21
6. 385 Karoliina Liitmaa Estonsko 2004 170 23 23

Bikiny fitness masters od 35 do 39 let do 164 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 626 Yaroslava Bilan Ukrajina 1986 161 10 14 14
2. 630 Bogdana Bashta Česká republika 1988 155,5 14 15 15
3. 634 Virginia Blanco Španělsko 1984 155,6 19 16 16
4. 628 Olesya Shcherbakova-Ivanova Španělsko 1984 157,5 34 18 18
5. 643 Nonna Prokopjuk Estonsko 1984 160,5 14 20 20
6. 637 Bibiana Hernandez Mexiko 1985 164 18 23 23
7. 642 Adéla Stonawská Česká republika 1986 155 34
8. 640 Liu Jiapei Čína 1986 163,5 41
9. 633 Rosemari Dos Santos Brazílie 1986 157,5 43
10. 635 Vladlena Kovalevska Ukrajina 1985 164 49
11. 636 Camilla Johansson Švédsko 1987 158,5 61
12. 629 Cetty Ausilio Itálie 1984 163,5 62
13. 632 Daniela Hoďovská Česká republika 1985 160 62
14. 638 Neringa Bagdonaviciene Litva 1985 163 69
15. 639 Natia Gharibashvili Gruzie 1985 159 71
16. 641 Teona Dadeshkeliani Gruzie 1986 162,5 73
627 Brigitte Ekongolo Kamerun 1987 163,2
644 Anna Konovalova Francie 1988 158,8
631 Tanja Krasnomovets Norsko 1986 159
DNC 625 Aminta Lopez Salvador 1985 160,5

Bikiny fitness masters od 35 do 39 let nad 164 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 658 Martina Gromová Česká republika 1987 171 6 10 10
2. 648 Renata Cernauske Litva 1984 171,5 15 15 15
3. 650 Lucille Salvan Francie 1984 166,5 17 16 16
4. 655 Mariia Shevchenko Ukrajina 1988 179,5 19 18 18
5. 647 Ganna Prokopovych Ukrajina 1987 168,9 16 21 21
6. 646 Marta Piatas Polsko 1988 171 36 24 24
7. 649 Yuri Yasui Japonsko 1984 171 37
8. 654 Markéta Kulvajtová Česká republika 1986 168 39
9. 659 Adewey Louise Veldman Jihoafrická republika 1986 168,3 40
10. 653 Cathrine Hausvik Norsko 1986 167,5 54
11. 651 Katre Krik Estonsko 1984 175 55
12. 652 Jodie Hills-Hussein Velká Británie 1988 166,5 60
13. 657 Marjoriitta Kauppinen Finsko 1988 169 62
14. 656 Khaliunaa Bulgan Mongolsko 1987 168,2 68

Bikiny fitness masters od 40 do 44 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 668 Yuliia Shutova Ukrajina 1983 167,5 10 8 8
2. 669 Christina Luhamets Estonsko 1983 169,2 14 11 11
3. 665 Ioana Gradinariu Rumunsko 1983 154 17 16 16
4. 670 Anastasia Ladina Španělsko 1983 174 19 19 19
5. 661 Rebeca Mena Španělsko 1979 159,4 19 21 21
6. 674 Diane Welschinger Francie 1981 168 37 30 30
7. 673 Jessica Postor Španělsko 1980 154 37
8. 676 Anna Kunavina Finsko 1981 158 39
9. 664 Hyojoo Lim Jižní Korea 1983 161,8 40
10. 672 Simona Keturakiene Litva 1983 180,5 47
11. 675 Linn Otterbu Norsko 1982 164,4 64
12. 662 Laure Planes Francie 1983 157,8 66
13. 671 Saida Hrušková Česká republika 1981 157,5 66
14. 667 Lorena Carrillo Ekvádor 1983 153,5 67
15. 666 Merike Kumari Estonsko 1981 176,2 73
16. 663 Virag Horvath Maďarsko 1982 160 74

Bikiny fitness masters nad 45 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 681 Natasa Kandic Srbsko 1977 170,5 16 13 13
2. 687 Jongyun Kim Jižní Korea 1967 164,7 14 14 14
3. 684 Ana Patricia Fonseca Mexiko 1976 159,9 19 15 15
4. 698 Elena Zdjelar Chorvatsko 1978 159,9 18 18 18
5. 688 Kseniia Skorokhod Ukrajina 1978 166 24 20 20
6. 695 Yoko Nagase Japonsko 1977 164,6 18 24 24
7. 689 Enkhjargal Sandagdorj Česká republika 1977 166,2 35
8. 693 Marjorie Picard Francie 1974 159,2 37
9. 683 Veronika Kolozsvari Maďarsko 1976 165 48
10. 679 Camilla Rosen Švédsko 1970 173 56
11. 691 Gislane Rodrigues Španělsko 1978 165 58
12. 696 Andrea Jašková Slovensko 1976 170 58
13. 680 Tetta Harkonen Finsko 1972 171 63
14. 697 Silvia Bošnovičová Slovensko 1974 165 64
15. 685 Rasa Murauskiene Litva 1977 163,5 69
682 Yan Ni Chung Hongkong 1966 159,5
690 Lyu Li Čína 1968 165,8
678 Laura Simola Finsko 1968 174,5
686 Rachel Huntert Austrálie 1970 167
692 Marja Makela Finsko 1966 161,5
694 Olga Usova Česká republika 1974 174,5

Bikiny fitness masters - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 658 Martina Gromová Česká republika 1987 171 9 9
2. 626 Yaroslava Bilan Ukrajina 1986 161 13 13
3. 681 Natasa Kandic Srbsko 1977 170,5 14 14
4. 668 Yuliia Shutova Ukrajina 1983 167,5 15 15

Kulturistika mužů masters od 40 do 44 let do 70 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 974 Wang Sengui Čína 1980 69,8 14 5 19
2. 976 Hu Guisen Čína 1983 69,8 16 10 26
3. 975 Alexander Wolfgang Německo 1980 61,9 30 15 45
4. 973 Frederic Faulon Francie 1980 57,6 40 20 60

Kulturistika mužů masters od 40 do 44 let do 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 982 Khalid Alfalasi Spojené arabské emiráty 1979 77,6 11 18 14 32
2. 985 Hillary Nambwaya Švédsko 1983 74,2 9 26 8 34
3. 978 Jorge Matute Ekvádor 1982 75,9 11 22 13 35
4. 984 Dragos Enuta Rumunsko 1982 79 17 36 17 53
5. 987 Thani Khamis Saeed Kamis Spojené arabské emiráty 1983 77 30 52 25 77
6. 988 Yuri Rodriguez Salvador 1983 80 31 58 29 87
7. 980 Fadi Ghayada Jordánsko 1982 79,5 34
8. 986 Carlos Torres Argentina 1982 75,3 36
9. 979 Jakub Szuba Polsko 1981 77,8 42
10. 983 Diego Salazar pod vlajkou IFBB 1979 78 50
DNC 981 Ahmed Eissa Egypt 1979 71,8

Kulturistika mužů masters od 40 do 44 let do 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 995 Albert Mufturel Rumunsko 1980 87 13 22 11 33
2. 999 Valery Yushkevich pod vlajkou IFBB 1981 85,2 11 24 14 38
3. 996 Marcel Manea Rumunsko 1979 89,9 14 28 18 46
4. 1000 Said Farghaly Egypt 1979 89,8 16 36 16 52
5. 998 Adel Huseinovic Rakousko 1981 83,7 21 42 19 61
6. 997 Jorge Fernandez Španělsko 1983 85,7 29 58 26 84
7. 990 Saeed Ghulam Darwish Ibrahim Spojené arabské emiráty 1983 87,4 37
8. 993 Gregor Privsek Slovinsko 1981 81,8 38
9. 992 Hamed Medhipour Velká Británie 1982 84,4 45
10. 994 Ahmet Ertekin Turecko 1979 89,9 52
11. 991 Khan Zahid Pákistán 1979 80,7 53

Kulturistika mužů masters od 40 do 44 let nad 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1009 Tomasz Kornalewski Polsko 1981 104 6 12 8 20
2. 1008 Andrius Talacka Litva 1980 99,6 13 22 10 32
3. 1004 Andrej Markovič Slovensko 1980 94,5 15 34 18 52
4. 1006 Ahmed Ghorab Egypt 1979 106,2 19 36 16 52
5. 1011 Jaroslav Günter Česká republika 1980 107,9 36 54 28 82
6. 1012 Tomáš Mach Česká republika 1982 99,8 29 56 27 83
7. 1003 Sergey Kupriyanov Kazachstán 1979 93,8 37
8. 1010 Mikheil Andguladze Gruzie 1980 95 38
9. 1007 Michal Sitter Česká republika 1979 100,5 39
10. 1002 Sean Saville Jihoafrická republika 1980 93,5 46
11. 1005 Serageldin Taha Egypt 1979 100,9 55

Kulturistika mužů masters od 45 do 49 let do 70 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1014 Emil Giurgiu Rumunsko 1975 70 12 8 20
2. 1016 Leonardo Alizaga Kostarika 1975 68,8 22 13 35
3. 1018 Tsvetan Tsvetanov Bulharsko 1974 69,4 30 11 41
4. 1017 Jose Legazpi Španělsko 1976 63,4 36 20 56
5. 1015 Hani Ahmed Egypt 1974 70 50 25 75

Kulturistika mužů masters od 45 do 49 let do 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1020 Valter Da Silva Brazílie 1978 79,8 10 5 15
2. 1023 Adrian Niculcea Rumunsko 1977 80 20 10 30
3. 1024 Jesael Leveau Francie 1974 79,9 34 15 49
4. 1022 Yalchin Mammadov Ázerbajdžán 1976 79,6 38 21 59
5. 1021 Shaaban Abouelnasr Egypt 1976 75 50 25 75
6. 1025 Rafal Birnbach Polsko 1975 73,9 60 30 90

Kulturistika mužů masters od 45 do 49 let do 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1033 Boris Palovič Česká republika 1978 85,9 10 16 7 23
2. 1027 Vugar Verdiyev Ázerbajdžán 1975 89,5 12 26 12 38
3. 1028 Ramadan Hawsa Saudská arábie 1975 84,1 12 30 14 44
4. 1032 Hamdi Ghanem Egypt 1978 90 16 32 18 50
5. 1034 Omar Quintana Španělsko 1978 83,7 26 54 26 80
6. 1030 Zbyněk Ceradský Česká republika 1975 88,2 29 56 28 84
7. 1029 Slawomir Szafranski Polsko 1977 88,5 34
8. 1031 Lionel Aguilar Francie 1978 89 40
9. 1026 Mahmoud Choukeir Libanon 1974 89,5 42

Kulturistika mužů masters od 45 do 49 let nad 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1047 Libor Voborník Česká republika 1975 115,7 5 10 6 16
2. 1043 Raul Alonso Španělsko 1976 97,8 11 20 9 29
3. 1042 Dan Akram Velká Británie 1977 99,4 13 26 14 40
4. 1038 Jozef Greguš Slovensko 1978 105,6 21 40 20 60
5. 1041 Arne Lundell Švédsko 1974 105,4 24 50 25 75
6. 1045 Athanasios Karamanos Řecko 1978 93,5 34 60 29 89
7. 1037 Josue Rodriguez Mexiko 1978 96,4 35
8. 1036 Artur Skrzypczak Francie 1975 96,5 39
9. 1046 Arnaud Palisant Francie 1974 109,2 42
10. 1040 Christophe Ceccaroli Francie 1976 94,6 53
11. 1048 Amr Sherif Egypt 1975 111,8 53
12. 1044 Ahmed Sid Ahmed Francie 1975 108 61
13. 1039 Pawel Godula Polsko 1978 92,3 62

Kulturistika mužů masters od 50 do 54 let do 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 904 Javier Perez Španělsko 1973 75,8 10 16 12 28
2. 908 Jose Jimenez Španělsko 1973 80 13 28 16 44
3. 906 Eddy Nguema Gabon 1972 79,4 15 32 14 46
4. 907 Nasser Al Maskari Omán 1971 69,7 18 34 13 47
5. 912 Jens Schneider Německo 1969 79,6 18 40 24 64
6. 915 Alain Pages Francie 1969 72,3 32 60 30 90
7. 913 Mirko Wohlgemuth Německo 1972 79,2 33
8. 914 Andrei Pop Rumunsko 1972 75,6 46
9. 905 Joseph Doutau Francie 1971 78,3 48
10. 909 Patrice Novillo Francie 1970 79,5 50
11. 911 Francisco Garcia Mexiko 1970 76,9 53
12. 910 Bouchaib Arab Maroko 1969 67,8 57

Kulturistika mužů masters od 50 do 54 let nad 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 919 Sebastian Szmyt Polsko 1971 93,8 12 20 12 32
2. 920 Ilario Rongioletti Lucembursko 1972 98,9 9 22 14 36
3. 932 Odilon Batista Brazílie 1969 108,8 17 32 9 41
4. 931 Toni Gutierez Gutierez Španělsko 1973 84,7 14 32 17 49
5. 925 Adda Benattia Francie 1972 90 31 50 25 75
6. 928 Johan Florus Belgie 1973 104,4 32 56 28 84
7. 927 Jerzy Pisulski Polsko 1971 95,5 38
8. 930 Pascal Rueff Švýcarsko 1973 109 38
9. 917 Stephan Canetti Francie 1971 94,7 40
10. 924 Karsten Wolf Německo 1970 86,8 45
11. 929 Sebastian Wiśniewski Polsko 1972 102 57
12. 918 Goran Jensen Norsko 1972 94 60
13. 926 Laurent Gonzales Francie 1969 86,3 67
14. 923 Stanislav Slimák Slovensko 1973 105,3 69
15. 921 Guido Linden Německo 1970 86,1 73
16. 922 Yasir Ashour Egypt 1971 88,3 80

Kulturistika mužů masters od 55 do 59 let do 75 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 936 Onita Caracuda Rumunsko 1966 74,6 5 10 7 17
2. 939 Masahiro Sue Japonsko 1967 68,4 13 24 10 34
3. 940 Peter Chmura Slovensko 1968 70 15 30 18 48
4. 942 Masami Tsuchikane Japonsko 1968 65,9 17 36 18 54
5. 934 Majed Abualrahi Saudská arábie 1967 70,5 30 48 23 71
6. 938 Nicolas Guilhaume Francie 1965 73,4 28 60 30 90
7. 935 Philippe Durieux Francie 1965 66,6 34
8. 941 Christos Christoudias Kypr 1965 73,8 38
9. 937 Samir Killiny Egypt 1964 74,1 45

Kulturistika mužů masters od 55 do 59 let nad 75 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 950 Frederic Lathuile Francie 1968 84,7 5 10 8 18
2. 949 Adel Elbassiony Egypt 1967 92,2 11 20 9 29
3. 951 Stefan Hammerschmiedt Německo 1966 93,6 17 32 15 47
4. 948 Anselmo Cortado Španělsko 1964 82,3 20 40 21 61
5. 956 Krzysztof Kazmierczak Polsko 1968 101,6 21 46 21 67
6. 957 Raffael Radke Německo 1968 87 31 58 30 88
7. 955 Neal Wiles Velká Británie 1965 105,7 36
8. 952 Alfredo Remigio Španělsko 1964 84,4 37
9. 947 Jose Chavez pod vlajkou IFBB 1965 80,9 46
10. 946 Jabulani Alson Buthelezi Jihoafrická republika 1965 76,6 49
11. 954 Aureliano Ammassari Itálie 1968 84 56
12. 944 Jiří Chládek Česká republika 1966 95,4 61
13. 953 Frederic Faure Francie 1964 84,3 61
14. 945 Georgios Aichmalotidis Řecko 1964 98,2 68

Kulturistika mužů masters nad 60 let

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 970 Jose Rojas Španělsko 1961 86,5 7 14 7 21
2. 964 Sauli Partanen Švédsko 1962 88,1 18 34 15 49
3. 965 Vasile Serban Rumunsko 1950 20 38 20 58
4. 962 Ioannis Vasalos Řecko 1961 85,6 20 40 23 63
5. 961 Rafael Vera Španělsko 1945 76,9 24 44 22 66
6. 969 Patrick Kara Francie 1963 100 22 46 22 68
7. 966 Thomas Lauer Německo 1961 96,3 37
8. 963 Eric Burle Francie 1961 86,4 40
9. 971 Miloš Pavlů Česká republika 1958 75,5 46
10. 960 Florian Dumitru Rumunsko 1963 88,6 47
11. 968 Mutlu Bakirtas Turecko 1962 98,7 49
12. 967 Abdelaziz Abdalla Ahmed Hamad Egypt 1958 77,5 60

Kulturistika mužů masters - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1047 Libor Voborník Česká republika 1975 115,7 8 8
2. 1009 Tomasz Kornalewski Polsko 1981 104 10 10
3. 1033 Boris Palovič Česká republika 1978 85,9 12 12
4. 1020 Valter Da Silva Brazílie 1978 79,8 24 24
5. 950 Frederic Lathuile Francie 1968 84,7 26 26
6. 919 Sebastian Szmyt Polsko 1971 93,8 32 32
7. 982 Khalid Alfalasi Spojené arabské emiráty 1979 77,6 35 35
8. 904 Javier Perez Španělsko 1973 75,8 36 36
9. 995 Albert Mufturel Rumunsko 1980 87 45 45
10. 1014 Emil Giurgiu Rumunsko 1975 70 48 48
11. 936 Onita Caracuda Rumunsko 1966 74,6 56 56
12. 974 Wang Sengui Čína 1980 69,8 58 58
13. 970 Jose Rojas Španělsko 1961 86,5 64 64

Bodyfitness juniorek od 16 do 20 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 767 Anna Miklová Slovensko 2007 163,5 9 9
2. 765 Karolin Puusepp Estonsko 2003 170 12 12
3. 768 Olívia Hečková Slovensko 2007 162 13 13
4. 766 Aleksandra Pietrzykowska Polsko 2007 162 18 18

Bodyfitness juniorek od 21 do 23 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 774 Meri Pikkala Finsko 2002 175 5 5
2. 771 Vilma Wik Finsko 2000 160 12 12
3. 773 Saara Airisto Finsko 2001 157,5 15 15
4. 772 Aleksanda Haponiuk Polsko 2001 158 19 19
5. 770 Wu Shuang Čína 2000 167,4 24 24

Bodyfitness juniorek - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 774 Meri Pikkala Finsko 2002 175 5 5
2. 767 Anna Miklová Slovensko 2007 163,5 10 10

Bodyfitness masters od 35 do 39 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 861 Misaki Otani Japonsko 1987 157 9 6 6
2. 859 Katarzyna Klaman Polsko 1987 157,5 11 14 14
3. 867 Alla Savchenko Ukrajina 1984 165 20 14 14
4. 855 Ann-Mari Paavilainen Finsko 1985 167 20 21 21
5. 851 Karmen Kiier Estonsko 1986 166 15 22 22
6. 864 Barbora Sečkárová Slovensko 1985 170,5 34 28 28
7. 857 Chiaki Yasuda Japonsko 1985 160,3 36
8. 865 Esmaralda Greyling Jihoafrická republika 1985 170,5 42
9. 862 Saara Kokko Finsko 1985 166 44
10. 856 Olena Izhykevych Ukrajina 1985 166,5 47
11. 854 Deodat Du Plessis Jihoafrická republika 1987 152,5 52
12. 853 Katerina Popeva Severní Makedonie 1984 174,3 60
13. 852 Monica Ponte Španělsko 1986 154,3 67
14. 866 Helena Huikkala Finsko 1988 169 67
15. 863 Vera Klauer Lucembursko 1987 171 69
16. 860 Li Qixia Čína 1987 157 78
17. 858 Sanna Kiiski Finsko 1986 173,5 82

Bodyfitness masters od 40 do 44 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 880 Yevheniia Prutskova Ukrajina 1980 174,5 10 9 9
2. 879 Anastasiya Voskresenska Ukrajina 1980 171,1 12 10 10
3. 878 Monica Foss Norsko 1980 166 12 12 12
4. 874 Laia Bergonon Španělsko 1980 156,5 20 22 22
5. 875 Makiko Kaneko Japonsko 1979 160,5 30 27 27
6. 868 Mita Bockaj Chorvatsko 1979 165,5 28 28 28
7. 872 Vanja Grubisic Chorvatsko 1983 170 36
8. 869 Wu Jian Čína 1982 163,2 38
9. 870 Therese Torin Švédsko 1980 166,8 49
10. 877 Lucie Coppin Francie 1982 174,5 53
11. 873 Suvi Pihkanen Finsko 1983 168,2 58
12. 876 Orla Brady Irsko 1982 167 60
13. 871 Chen Yan Čína 1983 163,4 64
14. 881 Anu Nousiainen Finsko 1982 156,5 64
15. 882 Yeo-Jung Choi Jižní Korea 1983 154,3 74

Bodyfitness masters nad 45 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 891 Mariana Palovičová Česká republika 1978 170 10 7 7
2. 887 Suvi Kaukainen Finsko 1978 165,5 14 13 13
3. 886 Ann De Meulenaere Belgie 1974 165,5 14 13 13
4. 900 Line Klevedal Norsko 1970 166,5 16 16 16
5. 892 Kateřina Brychtová Česká republika 1974 171 31 25 25
6. 885 Miso Kim Jižní Korea 1977 165,6 33 30 30
7. 898 Daria Pietrusza Polsko 1978 165,5 35
8. 899 Jeanette Engerby Švédsko 1975 162,3 40
9. 902 Tarassova Valentina Kazachstán 1975 149,5 43
10. 884 Damijana Meitnerová Česká republika 1978 166 55
11. 894 Mayya Sventitskaya Francie 1973 167 56
12. 889 Sari Papunen-Asumaniemi Finsko 1973 173 56
13. 896 Charley Wilkes Velká Británie 1977 173 65
14. 895 Maria Ahlberg Švédsko 1969 164,5 66
15. 888 Celine Lordel Francie 1976 159,2 67
890 Carole Doutau Francie 1971 165
893 Isabelle Leveau Francie 1975 155,5
897 Susanna Hannikka Finsko 1977 162,5
901 Mária Hudec Česká republika 1964 161

Bodyfitness masters - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 861 Misaki Otani Japonsko 1987 157 5 5
2. 880 Yevheniia Prutskova Ukrajina 1980 174,5 11 11
3. 891 Mariana Palovičová Česká republika 1978 170 13 13

Klasická kulturistika juniorů od 16 do 20 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1051 Vladut Corciu Rumunsko 2004 73,7/176,1 10 5 15
2. 1050 Robert-Mihai Fratila Rumunsko 2003 73,2/173,5 22 12 34
3. 1054 Constantin Bostan Rumunsko 2004 74/174 28 13 41
4. 1052 Stefan Bucur Rumunsko 2003 71,9/174 42 21 63
5. 1053 Tomáš Ižvolt Slovensko 2004 80,3/178,9 46 23 69

Klasická kulturistika juniorů od 21 do 23 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1059 Damnjan Radovanovic Srbsko 2001 87/182,5 5 10 5 15
2. 1065 Kensuke Kawanaka Japonsko 2001 73,5/172,5 13 32 13 45
3. 1064 Marian-Catalin Ionita Rumunsko 2000 81,1/179 13 32 19 51
4. 1060 Dogancan Muyan Turecko 2002 73,2/171,2 18 36 23 59
5. 1061 Ou Zequan Čína 2000 72,3/173,2 31 48 22 70
6. 1067 Simon Silzer Německo 2001 81,4/177,7 33 50 24 74
7. 1058 Yang Kang Čína 2001 73,2/173,5 33
8. 1057 Christian Hartmann Německo 2000 78,8/177 38
9. 1056 Laurentiu Mihalcea Rumunsko 2002 73,4/171,5 42
10. 1066 Mário Majerčík Slovensko 2000 86,5/188,6 53
11. 1070 Lukas Dekan Švédsko 2000 89,6/187 59
12. 1063 Jason Thiessen Německo 2002 89,2/188,5 60
13. 1071 Martin Crevel Francie 2000 80,3/179 64
14. 1069 Oliver Mangera Slovensko 2002 75,9/178,2 65
15. 1068 Eemeli Forsbom Finsko 2000 92,6/188,5 72
16. 1062 Tim Widskog Švédsko 2001 87,6/186,5 75

Klasická kulturistika juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1059 Damnjan Radovanovic Srbsko 2001 87/182,5 5 5
2. 1051 Vladut Corciu Rumunsko 2004 73,7/176,1 10 10

Klasická kulturistika masters od 40 do 44 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1149 Bogdan Vaipan Rumunsko 1983 93/185 6 14 8 22
2. 1160 Valery Yushkevich pod vlajkou IFBB 1981 85,2/179 12 24 11 35
3. 1154 Radovan Bežo Slovensko 1982 84,1/178,5 15 34 13 47
4. 1163 Rus Ali Velká Británie 1982 83/176 18 38 22 60
5. 1156 Dragos Enuta Rumunsko 1982 79/175,3 28 42 20 62
6. 1148 Jim Ivars Švédsko 1980 91/183,3 32 60 30 90
7. 1147 Wang Xin Čína 1983 71,5/170,5 34
8. 1152 Yuri Rodriguez Salvador 1983 80/177 36
9. 1159 Ľuboš Kalina Slovensko 1983 95,8/187,6 42
10. 1114 Hamed Medhipour Velká Británie 1982 84,4/178,5 53
11. 1158 Wang Wangcheng Čína 1980 64/164,5 55
12. 1157 Jindřich Suchý Česká republika 1982 84,5/182,9 66
13. 1162 Jose Carbonell Španělsko 1980 80,5/177,5 71
14. 1151 Jakub Szuba Polsko 1981 77,8/174 72
15. 1150 Richard Bílík Česká republika 1979 82/179 72
16. 1153 Victor Moral Španělsko 1982 81,3/176,5 73
17. 1161 Gregor Privsek Slovinsko 1981 81,8/176,5 76
18. 1155 Radoslaw Dykowski Polsko 1980 90,8/182,5 82

Klasická kulturistika masters od 45 do 49 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1172 Ľubomír Lukáč Slovensko 1977 85/178 11 14 8 22
2. 1168 Boris Palovič Česká republika 1978 85,9/181 8 16 7 23
3. 1173 Francisco Gomez Španělsko 1975 89/181,6 11 34 15 49
4. 1166 Adrian Niculcea Rumunsko 1977 80/178,3 23 42 22 64
5. 1167 Ruben Prieto Španělsko 1978 88/181 25 46 25 71
6. 1174 Elsayed Elsayed Egypt 1976 81,6/176,5 32 60 28 88
7. 1170 Marco Vaccino Itálie 1977 88,8/181,9 37
8. 1171 Wael Yousef Ahmed Ali Egypt 1978 84,3/178 39
9. 1169 Robert Wahlander Švédsko 1974 101,2/191,2 40
10. 1175 Bohumil Ševc Česká republika 1977 83/179,2 48

Klasická kulturistika masters nad 50 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1183 Aleksandar Lekic Srbsko 1971 95,2/189,2 5 10 5 15
2. 1187 Paolo Sgro Itálie 1972 81,4/177,4 12 26 13 39
3. 1178 Bo Granat Švédsko 1970 96,4/187,5 14 34 19 53
4. 1181 Doru Pescaru Rumunsko 1970 75/171,5 20 40 18 58
5. 1179 Petr Jach Česká republika 1970 89/181 31 42 21 63
6. 1177 Hakan Gokburun Turecko 1972 84,3/180,9 32 60 28 88
7. 1182 Fouad Baziz Francie 1972 77,2/174,5 34
8. 1188 Masami Tsuchikane Japonsko 1968 65,9/167 35
9. 1185 Andrei Pop Rumunsko 1972 75,6/175,2 46
10. 1184 Evaristo Cortes Kostarika 1972 64/165 50
11. 1180 Marco Ferrucci Jihoafrická republika 1971 68,5/168,7 54
12. 1186 Massimo Iorio Itálie 1973 83,2/177 58

Klasická kulturistika masters - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1149 Bogdan Vaipan Rumunsko 1983 93/185 5 5
2. 1172 Ľubomír Lukáč Slovensko 1977 85/178 10 10
3. 1183 Aleksandar Lekic Srbsko 1971 95,2/189,2 15 15

Kulturistika juniorů od 16 do 20 let

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1249 Mohamad Soleimani Írán 2003 70 6 18 9 27
2. 1246 Robert-Mihai Fratila Rumunsko 2003 73,2 13 24 11 35
3. 1244 Vladut Corciu Rumunsko 2004 73,7 17 28 16 44
4. 1250 Andrei Pasca Rumunsko 2003 61,6 13 32 20 52
5. 1247 Wang Xiaohao Čína 2003 72,4 31 46 20 66
6. 1251 Al Waleed Al Battashi Omán 2003 72,7 30 60 29 89
7. 1248 Constantin Bostan Rumunsko 2004 74 32
8. 1245 Stefan Bucur Rumunsko 2003 71,9 38

Kulturistika juniorů od 21 do 23 let do 75 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1252 Hakan Cavus Turecko 2000 74,7 22 12 34
2. 1255 Dennis Gobel Německo 2001 75 24 12 36
3. 1253 Nino Gospocic Chorvatsko 2000 74 24 13 37
4. 1254 Zou Zekai Čína 2001 64,3 40 19 59
5. 1257 Michal Blažek Slovensko 2000 64,9 48 23 71
6. 1256 Laurentiu Mihalcea Rumunsko 2002 73,4 54 27 81

Kulturistika juniorů od 21 do 23 let nad 75 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1261 Jan Biesenecker Německo 2001 105,3 7 18 9 27
2. 1265 Jakub Dolecinski Polsko 2000 93,2 12 24 14 38
3. 1263 Nikolay Asparuhov Rakousko 2001 89,5 16 32 14 46
4. 1264 Canberk Gumus Turecko 2000 85 19 36 15 51
5. 1260 Marian-Catalin Ionita Rumunsko 2000 81,1 24 48 24 72
6. 1259 Krzysztof Burkot Polsko 2000 105,9 33 60 30 90
7. 1262 Luo Yujie Čína 2000 80,9 34
8. 1258 Ian Smith Jihoafrická republika 2002 77,2 37

Kulturistika juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1261 Jan Biesenecker Německo 2001 105,3 7 7
2. 1252 Hakan Cavus Turecko 2000 74,7 11 11
3. 1249 Mohamad Soleimani Írán 2003 70 12 12

Physique žen masters

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1272 Liubov Popova Ukrajina 1988 166 5 12 5 17
2. 1275 Eva Synková Česká republika 1988 170 10 26 13 39
3. 1288 Julia Cabarcos Španělsko 1984 161,2 17 30 13 43
4. 1284 Andrijana Pantovic Srbsko 1981 168 18 40 19 59
5. 1281 Assana Hassani Francie 1988 157,5 34 52 27 79
6. 1271 Olena Kushnirova Ukrajina 1985 168,2 28 52 27 79
7. 1291 Ester Ferreira Brazílie 1986 158,5 35
8. 1292 Eva Horvatová Slovensko 1973 156 37
9. 1279 Lucie Jakešová Česká republika 1979 163 42
10. 1276 Marina Nasretdinova Kazachstán 1971 166,5 56
11. 1287 Megumi Sawada Japonsko 1961 159,8 60
12. 1285 Alexandra Krabbat Německo 1978 165 60
13. 1289 Junko Ogishima Japonsko 1967 151,5 62
14. 1268 Asa Bjork Švédsko 1975 170,6 64
15. 1283 Aitana Mulero Španělsko 1979 154 69
1270 Bomi Yun Jižní Korea 1984 163,2
1273 Nadezhda Foti Kypr 1977 162,5
1274 Miyoung Lee Jižní Korea 1971 166,2
1278 Hyeweon Jeong Jižní Korea 1972 155,2
1280 Heeja Cheon Jižní Korea 1967 161,5
1282 Ulrika Thunberg Švédsko 1975 164
1286 Kate Brand Jihoafrická republika 1966 160
1267 Sandra Jensen pod vlajkou IFBB 1974 154,7
1269 Monica De Stefani Itálie 1965 159
1277 Marika Naykki Finsko 1979 154
1290 Eriko Shimizu Japonsko 1964 156,5

Games klasická kulturistika mužů do 175 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 58 Tomáš Smrek Slovensko 1990 75,1/174,3 19 24 11 35
2. 49 Kikwan Seol Jižní Korea 1983 69,5/168,5 9 28 14 42
3. 63 Chankyung Koh Jižní Korea 1991 72/171 13 30 15 45
4. 56 Ryohei Kozawa Japonsko 1995 73/172,5 15 36 17 53
5. 51 Aleksandar Cvetkovic Srbsko 1982 75,5/174,7 19 38 20 58
6. 65 Rei Gomihara Japonsko 1997 68/168 32 52 25 77
7. 64 Jonathan Martinez Guatemala 1990 74,3/173 38
8. 57 Wang Xin Čína 1983 71,5/170,5 39
9. 48 Jorge Galeano Guatemala 1987 68,8/168,2 45
10. 54 Zhao Zhanglei Čína 1984 70,4/170 47
11. 62 Eetu Lahteenmaa Finsko 1993 70,7/171 59
12. 60 Yang Kang Čína 2001 73,2/173,5 64
13. 61 Robert-Mihai Fratila Rumunsko 2003 73,2/173,5 64
14. 52 Alfonso Molina Salvador 1994 70,2/169,2 67
15. 55 Evaristo Cortes Kostarika 1972 64/165 68
50 Mahdi Mahani Írán 1983 75/173
53 Adrian Mlynarz Polsko 1987 74,5/173,5
59 Cristian Gutierrez Mexiko 1992 68,9/168,3
DQ 66 Ahmadreza Abdollahi Írán 1990 66,2/168

Games klasická kulturistika mužů nad 175 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 67 Jaechun Lee Jižní Korea 1995 89,6/185 7 16 10 26
2. 75 Martin Sagan Slovensko 1996 90,4/186 19 30 14 44
3. 72 Zhang Yuxin Čína 1998 73,5/176 11 38 12 50
4. 76 Gedvydas Norkevicius Litva 1990 85,1/183 19 36 19 55
5. 77 Marian-Catalin Ionita Rumunsko 2000 81,1/179 19 40 24 64
6. 69 Yuri Rodriguez Salvador 1983 80/177 34 48 20 68
7. 78 Juan Matthe Jihoafrická republika 1985 87,7/183 41
8. 81 Rene Richter Německo 80/180,5 42
9. 73 Jozsef Nyircsak Maďarsko 1999 76,8/178,8 44
10. 44 Oliver Mangera Slovensko 2002 75,9/178,2 47
11. 82 Hamza Basil Mohammad Hasan Jordánsko 2001 84,4/183,2 49
12. 80 Mário Majerčík Slovensko 2000 86,5/188,6 62
13. 71 Daniel Agu Estonsko 1993 81,2/184 68
14. 83 Dan Dumitru Rumunsko 1997 79,6/179 71
15. 74 Eemeli Forsbom Finsko 2000 92,6/188,5 72
16. 79 Amir Taheripour Írán 1987 78,5/176 80
17. 70 Shahin Farhadi Írán 1995 78,1/177,9 82

Games klasická kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 67 Jaechun Lee Jižní Korea 1995 89,6/185 6 6
2. 58 Tomáš Smrek Slovensko 1990 75,1/174,3 9 9

Physique mužů do 170 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 169 Wu Hui Čína 1993 167,2 10 9 9
2. 166 Viktor Danilov Ukrajina 1994 161 15 12 12
3. 176 Yoshitake Tamura Japonsko 1972 166,8 17 15 15
4. 172 Seyedbagher Salehi Mashhadsari Írán 1988 167,6 17 20 20
5. 171 Omar Mohamed Almheiri Spojené arabské emiráty 1991 170 22 21 21
6. 156 Naif Albashah Saudská arábie 169 41 27 27
7. 154 Vitalii Salata Ukrajina 1993 165,4 42
8. 173 Roy D’Oliveira Belgie 1994 170 42
9. 175 Ming-I Liu Tchaj-wan 1988 165,9 44
10. 168 Ten Urakawa Japonsko 2002 168,4 46
11. 153 Fernando Lima Mexiko 1999 170 47
12. 170 Viacheslav Salata Ukrajina 1993 168,5 57
13. 152 Irdi Kashari Albánie 1994 167 63
14. 164 Tang Zhendong Čína 1990 168 64
15. 151 Cedric Prieur Francie 1978 164,6 72
161 Petrisor Vasilcoiu Rumunsko 2001 170
349 Brahim Bouchoua Francie 1978 168,5
155 Ahmed Alfareed Saudská arábie 1992 165
157 Seglant Nauni Albánie 1997 170
158 Adrian Iela Rumunsko 1995 167,5
159 Andreas Pihlainen Finsko 169
160 Vladimir Fedotov Česká republika 1995 169,5
162 Ajremin Jusufi Severní Makedonie 1993 168,3
163 Goksel Firtina Turecko 168,5
165 Selim Vainikka Finsko 2000 165
167 Adam Wellart Česká republika 1995 170
174 Abdullah Issa Jordánsko 1996 168,7

Physique mužů do 173 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 183 Sulaiman Al Riyami Omán 1995 170,5 7 9 9
2. 181 Xing Along Čína 1994 171,5 9 13 13
3. 187 Naser Khodami Írán 1994 171,5 16 13 13
4. 188 Sinan Cim Turecko 171 19 17 17
5. 189 Chin-Huang Chen Tchaj-wan 1982 171,4 35 27 27
6. 205 Ionut Lepadatu Rumunsko 1989 171 24 28 28
7. 180 Evelino Rodrigues Kapverdy 1977 173 36
8. 185 Hideki Nagasawa Japonsko 1990 171,4 39
9. 178 Serkan Yosunlu Turecko 1982 173 40
10. 179 Hamza Belhadj Francie 1994 172 54
11. 182 Levan Gobejishvili Gruzie 1987 172 56
12. 184 Ramazan Qela Albánie 1988 171,8 57
13. 186 Fahad Almatar Kuvajt 1980 172 60

Physique mužů do 176 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 207 Farid Alimardany Írán 1990 175 15 9 9
2. 192 Khaled Alsaeedi Bahrajn 174,5 9 11 11
3. 193 Jiang Jiegang Čína 1992 174,5 10 13 13
4. 191 Adrijan Marusic Chorvatsko 1988 176 32 21 21
5. 196 Nasradin Zakaria Norsko 1997 174 15 22 22
6. 195 Chikara Ibuki Japonsko 1991 173,3 35 28 28
7. 200 Kenichiro Oshima Japonsko 1980 175,9 37
8. 201 Pylyp Tretiak Ukrajina 174,5 38
9. 203 Josue De Jesus Ekvádor 1987 176 38
10. 194 Oleksii Yakushchenko Ukrajina 1990 175,5 48
11. 199 Anxo Martinez Španělsko 1999 174,7 56
12. 198 Emre Ertas Turecko 1990 175,5 62
13. 206 Isak Ramstad Norsko 1996 176 67
14. 204 Vasil Tsiklauri Gruzie 1983 175 68
15. 197 Roberto Ifrim Rumunsko 1996 175,1 75
16. 202 Kashif Chaudry Velká Británie 1981 176 79
17. 352 Edson Bonilla Nikaragua 1990 173,5 82

Physique mužů do 179 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 222 Hamid Soltani Írán 1993 178,5 15 10 10
2. 220 Pan Zhibin Čína 177,5 10 13 13
3. 209 Oleg Danysh Ukrajina 1986 179 34 18 18
4. 218 Wu Yuzhou Čína 1992 177,5 11 19 19
5. 216 Rilind Musa Kosovo 1993 177,6 15 20 20
6. 214 Baasandorj Batbayar Mongolsko 1990 176,5 35 24 24
7. 217 Tabriz Tarverdiyev Ázerbajdžán 1991 176,8 35
8. 223 Nikola Tomovic Černá Hora 1989 176,4 40
9. 221 Sebastian Tomala Slovensko 1998 178 42
10. 215 Antonio Moreno Španělsko 1991 178 44
11. 224 Abdalla Ali Masoud Alkhattal Almheiri Spojené arabské emiráty 1979 179 49
12. 211 Vitalii Yusko Ukrajina 1998 177,5 63
13. 210 Li Tufa Čína 178 64
14. 213 Abdulrahman Bushager Bahrajn 179 66
15. 212 James Nikander Finsko 1990 177,5 71
16. 219 Zhu Daoxiong Čína 2000 177,3 80

Physique mužů do 182 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 226 Daniel Pongratz Německo 1985 181 7 10 10
2. 248 Lin Zhenqu Čína 1993 180,5 13 11 11
3. 227 Ali Gurbanli Ázerbajdžán 1994 180 22 18 18
4. 247 Cesar Sanchez Honduras 1991 181,5 15 19 19
5. 241 Emad Saedi Írán 1996 182 20 20 20
6. 238 Marcel Gallucci Německo 1992 181,2 40 26 26
7. 243 Hossein Fardi Írán 1990 179,5 41
8. 242 Raul-Mihai Sapataru Rumunsko 2000 181 42
9. 244 Sergen Kara Turecko 1995 181 42
10. 233 Hamid Marangi Írán 2001 182 46
11. 239 Sergiu Istvan Rumunsko 1999 181,9 52
12. 232 Dai Jiehong Čína 1993 181 62
13. 237 Yevhenii Moskovtsev Ukrajina 1994 179,5 66
14. 245 Gasmili Orkhan Ázerbajdžán 1999 181,5 69
15. 246 Isam Saif Ahmed Spojené arabské emiráty 1977 180 72
16. 229 Lukasz Kaczmarczyk Velká Británie 1993 179,5 76
234 Istvan Koleszar Maďarsko 1978 179,5
236 Yener Meral Turecko 1971 179,5
228 Amiran Ivanovi Gruzie 1994 179,5
230 Krystian Kowalczyk Polsko 1992 182
231 Mikko Kuusinen Finsko 1993 179,9
235 Toni Vekka Finsko 1983 180
240 Peet Rothwell Velká Británie 1983 180,1

Physique mužů nad 182 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 253 Danylo Tsypko Ukrajina 1995 187,5 16 8 8
2. 255 David Vlajkovski Severní Makedonie 1994 184,5 24 15 15
3. 252 Wu Chenlong Čína 184,2 16 16 16
4. 264 Ali Dawi Mohamed Spojené arabské emiráty 183 23 18 18
5. 267 Reza Aghbolaghi Írán 1990 184 16 22 22
6. 249 Chulhyung Bae Jižní Korea 1992 185,4 9 25 25
7. 269 Hadi Haghighi Írán 186 41
8. 258 Vladyslav Barsukov Ukrajina 1995 188,2 41
9. 274 Srboslav Lazic Srbsko 1989 184,5 46
10. 270 Jan Lukasevic Litva 1989 183 47
11. 271 Wilker Dias Kapverdy 1994 190 50
12. 254 Berkay Altin Turecko 1999 184,5 60
13. 261 Madalin Soare Rumunsko 187,5 66
14. 265 Kristian Eensalu Estonsko 1999 187,2 71
15. 260 Filip Bečka Slovensko 2000 190 73
259 Dominic Abol Estonsko 2005 183,5
268 Daniel Samsel Polsko 1990 186
273 Ilia Menteshashvili Gruzie 2002 184,8
306 Dzenan Ademi Srbsko 2000 183
250 Sami Malinen Finsko 1997 187,5
251 Gellert Molnar Maďarsko 1999 195,4
257 Robert Czajkowski Polsko 1986 183,5
262 Yan Zhuoming Čína 1987 196,5
266 Daniel Ramstad Norsko 1994 185

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 183 Sulaiman Al Riyami Omán 1995 170,5 10 10
2. 169 Wu Hui Čína 1993 167,2 14 14
3. 207 Farid Alimardany Írán 1990 175 17 17
4. 253 Danylo Tsypko Ukrajina 1995 187,5 19 19
5. 226 Daniel Pongratz Německo 1985 181 19 19
6. 222 Hamid Soltani Írán 1993 178,5 25 25

Muscular physique mužů do 179 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 733 Hidayat Maharramli Ázerbajdžán 1994 173 7 9 9
2. 741 Serhiy Royko Ukrajina 1988 179 12 13 13
3. 734 Muneer Al Luwaihi Omán 1994 168 17 15 15
4. 732 Mostafa Jajini Írán 1990 175 14 17 17
5. 740 Zaur Hafizov Ázerbajdžán 1994 174,3 30 25 25
6. 738 Ibrahim Alnajim Saudská arábie 1994 172 33 25 25
7. 737 Rabee Salman Rabee Khamis Alzaabi Spojené arabské emiráty 1988 167 33
8. 744 Ali Abbas Bahrajn 1980 170,2 36
9. 743 Oleksandr Sirenko Ukrajina 1995 169,5 45
10. 742 Mohammad Ahmad Jordánsko 1989 172 51
11. 735 Oleksandr Nikolaichuk Rakousko 1992 176 60
12. 730 Abdullah Alzahrani Saudská arábie 1999 162 64
13. 745 Monash Sheldon Pillay Jihoafrická republika 1986 165 66
14. 731 Besmir Prendi Albánie 1988 167 67
15. 739 Abdulaziz Alnoaman Saudská arábie 1995 177 68

Muscular physique mužů nad 179 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 749 Hamdan Alghamdi Saudská arábie 1985 182 7 7
2. 751 Matin Sirousi Írán 1998 181 9 9
3. 748 Yevhen Kolesnyk Ukrajina 1990 181,5 17 17
4. 750 Saad Binhashim Saudská arábie 1987 180 17 17
5. 747 Morteza Daryabari Írán 1991 194,5 22 22

Muscular physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 733 Hidayat Maharramli Ázerbajdžán 1994 173 7 7
2. 749 Hamdan Alghamdi Saudská arábie 1985 182 8 8

Kulturistika vozíčkářů

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 762 Moise George Gabriel Rumunsko 1993 12 5 17
2. 763 Almedin Bahovic Černá Hora 1981 20 10 30
3. 761 Muhammet Ali Bulgay Turecko 1982 30 15 45
4. 760 Kiran Radash Singh Jihoafrická republika 1986 40 19 59

Klasická kulturistika mužů do 168 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1076 Ahmadreza Abdollahi Írán 1990 66,2/168 7 16 11 27
2. 1073 Rei Gomihara Japonsko 1997 68/168 8 20 10 30
3. 1079 Tsogtbaatar Chuluunbaatar Mongolsko 1988 66,9/167 15 24 15 39
4. 1075 Wang Wangcheng Čína 1980 64/164,5 27 44 19 63
5. 1080 Jose Vazquez Španělsko 1996 63,2/163,8 28 44 21 65
6. 1074 Masami Tsuchikane Japonsko 1968 65,9/167 28 56 28 84
7. 1077 Evaristo Cortes Kostarika 1972 64/165 30
8. 1078 Ibrahim Sifri Švédsko 1989 64,7/167 38

Klasická kulturistika mužů do 171 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1093 Zheng Shaozhong Čína 1988 71,6/171 7 18 7 25
2. 1090 Kikwan Seol Jižní Korea 1983 69,5/168,5 11 18 12 30
3. 1085 Wang Xin Čína 1983 71,5/170,5 14 30 15 45
4. 1084 Chankyung Koh Jižní Korea 1991 72/171 15 38 17 55
5. 1086 Cristian Berenguer Španělsko 1992 73/171 27 50 25 75
6. 1083 Axel Manich Španělsko 1987 73/171 33 60 29 89
7. 1094 Deivydas Sutkus Velká Británie 1985 68,7/170,2 38
8. 1091 Saeed Ali Alblooshi Spojené arabské emiráty 1986 71,1/171 41
9. 1088 Alfonso Molina Salvador 1994 70,2/169,2 44
10. 1089 Eetu Lahteenmaa Finsko 1993 70,7/171 54
11. 1092 Genes-Deivid Pikani Estonsko 1991 71,8/170,5 54
12. 1087 Kamil Taskin Turecko 1999 72,4/170,5 60
13. 1082 Jorge Galeano Guatemala 1987 68,8/168,2 61

Klasická kulturistika mužů do 175 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1103 Jehyung Ryu Jižní Korea 1980 75,2/171,5 12 22 9 31
2. 1106 Lenny Taboada Ekvádor 1987 78,2/175 9 22 10 32
3. 1102 Safier Koorndijk-Iancu Rumunsko 1991 77,5/173,5 15 36 12 48
4. 1104 Aleksandar Cvetkovic Srbsko 1982 75,5/174,7 20 44 22 66
5. 1120 Farshad Ebadi Írán 1991 78,6/175 19 42 25 67
6. 1099 Ryohei Kozawa Japonsko 1995 73/172,5 32 50 28 78
7. 1096 Tomáš Smrek Slovensko 1990 75,1/174,3 39
8. 1105 Jonathan Martinez Guatemala 1990 74,3/173 40
9. 1100 Ou Zequan Čína 2000 72,3/173,2 42
10. 1097 Fouad Baziz Francie 1972 77,2/174,5 49
11. 1101 Romain Dauphin Francie 1987 76,9/174,5 51
DNC 1098 Jakub Szuba Polsko 1981 77,8/174

Klasická kulturistika mužů do 180 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1112 Hamid Abolhassani Írán 1988 84,3/178 7 18 10 28
2. 1113 Najibullah Ander Rakousko 1985 82,6/176,5 16 22 10 32
3. 1111 Valery Yushkevich pod vlajkou IFBB 1981 85,2/179 17 38 22 60
4. 1109 Zhang Yuxin Čína 1998 73,5/176 13 44 17 61
5. 1110 Kerem Sadedilci Turecko 1997 86,3/179,3 19 40 24 64
6. 1126 Peter Tatarka Slovensko 1977 84/177,5 34 46 23 69
7. 1129 Gabriel Villaescuza Španělsko 1986 82,9/177 36
8. 1119 Rus Ali Velká Británie 1982 83/176 39
9. 1116 Yuri Rodriguez Salvador 1983 80/177 45
10. 1118 Ahmed Abdalla Mohammed Spojené arabské emiráty 1993 84,8/178,5 46
11. 1125 Vilim Puclin Chorvatsko 1990 85/178,1 57
12. 1122 Marian-Catalin Ionita Rumunsko 2000 81,1/179 61
13. 1115 Piotr Osowski Polsko 1984 83,5/178,5 62
14. 1123 Christian Hartmann Německo 2000 78,8/177 71
15. 1127 Elsayed Elsayed Egypt 1976 81,6/176,5 73
1108 Sudeshan Naidoo Jihoafrická republika 1988 82/175,5
1117 Victor Moral Španělsko 1982 81,3/176,5
1121 Dan Dumitru Rumunsko 1997 79,6/179
1124 Jozsef Nyircsak Maďarsko 1999 76,8/178,8
1128 Mahmoud Ahmed Egypt 1989 81,5/176

Klasická kulturistika mužů nad 180 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1133 Jaechun Lee Jižní Korea 1995 89,6/185 10 16 6 22
2. 1137 Fereidon Valipour Írán 1981 89,5/180,5 15 22 13 35
3. 1134 Yang Hua Čína 1992 92,5/188 14 30 14 44
4. 1140 Gedvydas Norkevicius Litva 1990 85,1/183 33 42 19 61
5. 1135 Luis Garcia Španělsko 1992 86,2/181,5 15 46 25 71
6. 1144 Ruben Prieto Španělsko 1978 88/181 18 48 26 74
7. 1136 Ruslan Klishchuk Ukrajina 1985 90,2/182,2 34
8. 1145 Martin Sagan Slovensko 1996 90,4/186 38
9. 1132 Robert Wahlander Švédsko 1974 101,2/191,2 45
10. 1138 Juan Matthe Jihoafrická republika 1985 87,7/183 50
11. 1143 Hamza Basil Mohammad Hasan Alaghbar Jordánsko 2001 84,4/183,2 59
12. 1142 Alexander Palsmarker Švédsko 1994 84,1/181,5 59
13. 1141 Alexander Kreuh Rakousko 1990 91,4/183 64
14. 1131 Ahmed Farrag Egypt 1987 99,4/188,4 66
DNC 1139 Francisco Gomez Španělsko 1975 89/181,6

Klasická kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1103 Jehyung Ryu Jižní Korea 1980 75,2/171,5 10 10
2. 1093 Zheng Shaozhong Čína 1988 71,6/171 12 12
3. 1112 Hamid Abolhassani Írán 1988 84,3/178 13 13
4. 1133 Jaechun Lee Jižní Korea 1995 89,6/185 16 16
5. 1076 Ahmadreza Abdollahi Írán 1990 66,2/168 25 25

Kulturistika mužů do 65 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1319 Kyeong Mo Park Jižní Korea 1973 63,2 6 12 7 19
2. 1329 Jorge Daniel Patzan Moonzon Guatemala 1995 64,5 10 20 10 30
3. 1333 Sepehr Nourani Írán 2000 65 17 28 15 43
4. 1327 Chi Gwang Oh Jižní Korea 1973 65 18 46 22 68
5. 1326 Jose Vazquez Španělsko 1996 63,2 22 42 27 69
6. 1324 Andy Lacayo Honduras 1997 64,4 31 58 26 84
7. 1320 Jose Legazpi Španělsko 1976 63,4 34
8. 1332 Evaristo Cortes Kostarika 1972 64 42
9. 1321 Ma Jun Čína 1982 64 45
10. 1322 Bruno Nuho Albánie 1993 64,3 51
11. 1323 Miroslav Škadra Slovensko 1977 64,8 58
12. 1331 Zou Zekai Čína 2001 64,3 61
13. 1325 Alexander Wolfgang Německo 1980 61,9 66
14. 1330 Frederic Faulon Francie 1980 57,6 67
15. 1328 Okan Gultekin Turecko 1991 64,6 72

Kulturistika mužů do 70 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1344 Kikwan Seol Jižní Korea 1983 69,5 12 20 12 32
2. 1341 Kyoungyun Nam Jižní Korea 1975 70 10 24 9 33
3. 1334 Jose Basanta Španělsko 1987 68,9 14 24 14 38
4. 1347 Ahmed Ebrahim Bahrajn 1990 69,3 15 34 15 49
5. 1349 Shinde Kiran Mohanrao Indie 1992 70 34 54 27 81
6. 1350 Mohamad Soleimani Írán 2003 70 32 56 28 84
7. 1337 Jan Pítr Česká republika 1996 68,8 36
8. 1335 Wang Sengui Čína 1980 69,8 38
9. 1343 Fatih Sevinmis Turecko 1990 69,4 42
10. 1348 Leonardo Alizaga Kostarika 1975 68,8 53
11. 1340 Masahiro Sue Japonsko 1967 68,4 54
12. 1339 Tsvetan Tsvetanov Bulharsko 1974 69,4 59
13. 1342 Hu Guisen Čína 1983 69,8 61
14. 1338 Deivydas Sutkus Velká Británie 1985 68,7 67
15. 1336 Bouchaib Arab Maroko 1969 67,8 75
DNC 1346 Emil Giurgiu Rumunsko 1975 70
DNC 1345 Jorge Galeano Guatemala 1987 68,8

Kulturistika mužů do 75 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1359 Shinjae Lee Jižní Korea 1989 74,2 5 10 5 15
2. 1358 Abraham Viera Španělsko 1986 74,5 11 24 12 36
3. 1357 Hillary Nambwaya Švédsko 1983 74,2 16 36 18 54
4. 1354 Tuvshinjargal Bataa Mongolsko 1997 74 18 42 23 65
5. 1353 Efe Basturk Turecko 1999 73,3 33 44 25 69
6. 1360 Deng Le Čína 1989 74,9 31 54 27 81
7. 1355 Li Keting Čína 1993 74,9 40
8. 1362 Shaaban Abouelnasr Egypt 1976 75 44
9. 1351 Keyu Chen Čína 1996 73,8 44
10. 1356 Cristian Berenguer Španělsko 1992 73171 46
11. 1352 Pablo Cruz Ekvádor 1982 74 47
12. 1361 Faramarz Azizi Írán 75 54

Kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1369 Mohammad Moftakhar Írán 1991 79,4 5 10 5 15
2. 1377 Mazin Al Ubaidani Omán 1993 78,5 12 24 11 35
3. 1381 Dusan Belic Srbsko 1996 79,2 15 32 16 48
4. 1363 Ahmed Rustom Spojené arabské emiráty 1990 80 20 40 20 60
5. 1365 Safier Koorndijk-Iancu Rumunsko 1991 77,5 26 40 22 62
6. 1370 Sascha Leistikow Lucembursko 1989 79,8 33 56 28 84
7. 1364 Aykut Akar Turecko 1992 80 34
8. 1367 Sergi Lorenzo Španělsko 1991 79,4 36
9. 1368 Jorge Matute Ekvádor 1982 75,9 47
10. 1376 Anthony Orozco Leiton Kostarika 1991 76,6 49
11. 1380 Yuri Rodriguez Salvador 1983 80 63
12. 1382 Fadi Ghayada Jordánsko 1982 79,5 63
13. 1375 Jesael Leveau Francie 1974 79,9 65
14. 1378 Jiří Kočvara Česká republika 1993 77,7 65
15. 1372 Ioannis Moumpogiatzoglou Řecko 1992 78,2 66
1366 Jacek Momot Polsko 1987 78,2
1371 Prathamesh Gupte Indie 1991 77,4
1373 Romain Dauphin Francie 1987 76,9
1374 Conny Eversdijk Švédsko 1994 78,2
1379 Domantas Cemerka Litva 1996 78,2

Kulturistika mužů do 85 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1394 Abdulla Faroog Bahrajn 1993 83,1 10 18 8 26
2. 1387 Abdullah Rustom Spojené arabské emiráty 1990 84,7 16 28 17 45
3. 1396 Ali Abualmakarem Saudská arábie 84,6 11 34 15 49
4. 1384 Ramadan Hawsa Saudská arábie 1975 84,1 18 36 19 55
5. 1398 Farshad Ganji Írán 1990 83,8 25 44 19 63
6. 1388 Alexandr Plekhanov Kazachstán 1985 84,4 37 52 26 78
7. 1386 Frederic Lathuile Francie 1968 84,7 38
8. 1385 Adel Huseinovic Rakousko 1981 83,7 43
9. 1383 Valdir Gomes Kapverdy 1993 84,4 48
10. 1391 Claudio Hernandez Ekvádor 1980 84,6 52
11. 1393 Kushtrim Bajraktaraj Kosovo 1984 84,9 53
12. 1397 Nizami Misirov Ázerbajdžán 1985 85 54
13. 1399 Petar Borisov Bulharsko 1987 84,6 60
14. 1392 Omar Quintana Španělsko 1978 83,7 65
15. 1395 Petar Bogdanovski Severní Makedonie 84,1 68
16. 1390 Sertac Yilmaz Turecko 1980 83,8 68
17. 1389 Rigels Koco Albánie 1977 83,4 83
DNC 1400 Mahmoud Ahmed Egypt 1989 81,5

Kulturistika mužů do 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1401 Ebrahim Arzeshmand Írán 1986 89,7 5 10 5 15
2. 1410 Alpcan Karagoz Turecko 1998 89,8 20 28 17 45
3. 1409 Muslem Albanna Bahrajn 1985 89,3 13 32 15 47
4. 1411 Jiang Lei Čína 1993 89,2 13 32 16 48
5. 1406 Said Farghaly Egypt 1979 89,8 27 50 25 75
6. 1412 Andrius Didzbalis Litva 1989 88,2 28 56 29 85
7. 1407 Saeed Ghulam Darwish Ibrahim Spojené arabské emiráty 1983 87,4 35
8. 1404 Abbe Benaouda Švédsko 89 41
9. 1413 Fabrice Lanet Francie 87 43
DNC 1403 Marcel Manea Rumunsko 1979 89,9
DNC 1405 Albert Mufturel Rumunsko 1980 87
DNC 1408 Slawomir Szafranski Polsko 1977 88,5

Kulturistika mužů do 95 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1420 Behzad Tangsiri Írán 1995 93,5 9 18 12 30
2. 1423 Mehdi Arzeshmand Írán 1984 93,9 8 22 10 32
3. 1422 Justas Poliakus Litva 1992 94,3 16 28 14 42
4. 1414 Omar Al Maskari Omán 1992 93,2 18 36 21 57
5. 1415 Dmytro Hrabarchuk Ukrajina 1988 94 33 50 25 75
6. 1424 Axel Canizares Španělsko 1993 93,7 24 54 25 79
7. 1426 Granit Kuleta Kosovo 1990 94,2 36
8. 1425 Vasko Mamuchevski Severní Makedonie 1984 93,4 40
9. 1417 Fuad Gulu-Zada Ázerbajdžán 1985 95 47
10. 1416 Athanasios Karamanos Řecko 1978 93,5 52
11. 1421 Mikheil Andguladze Gruzie 1980 95 57
12. 1418 Sergey Kupriyanov Kazachstán 1979 93,8 59
13. 1419 Sebastian Szmyt Polsko 1971 93,8 61
14. 1427 Christophe Ceccaroli Francie 1976 94,6 65

Kulturistika mužů do 100 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1436 Heorhii Barsukov Ukrajina 1992 98,1 10 20 11 31
2. 1433 Grazvydas Grubas Litva 1989 97,8 11 28 16 44
3. 1432 Andrius Talacka Litva 1980 99,6 17 30 14 44
4. 1434 Viktor Tverdokhlib Ukrajina 1989 97,6 20 32 14 46
5. 1430 Mojtaba Arzeshmand Írán 1992 99,5 22 42 22 64
6. 1439 Arber Xhemalallari Albánie 1986 98,4 27 56 28 84
7. 1435 Raul Alonso Španělsko 1976 97,8 36
8. 1438 Dan Akram Velká Británie 1977 99,4 38
9. 1437 Artur Skrzypczak Francie 1975 96,5 45
DNC 1431 Yasin Aslan Turecko 1994 98,9

Kulturistika mužů nad 100 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1444 Jonathan Rouch Francie 1992 106,2 5 10 5 15
2. 1443 Odilon Batista Brazílie 1969 108,8 17 28 10 38
3. 1445 Masoud Ghadirian Írán 1990 117,3 11 26 14 40
4. 1440 Kamil Banas Polsko 1995 120 21 40 22 62
5. 1450 Ahmed Ghorab Egypt 1979 106,2 21 42 21 63
6. 1442 Yoldas Gurbuz Turecko 1995 109,5 32 60 30 90
7. 1449 Arnaud Palisant Francie 1974 109,2 35
8. 1448 Neal Wiles Velká Británie 1965 105,7 41
9. 1447 Amr Sherif Egypt 1975 111,8 41
DNC 1446 Ahmed Sid Ahmed Francie 1975 108

Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1444 Jonathan Rouch Francie 1992 106,2 7 7
2. 1420 Behzad Tangsiri Írán 1995 93,5 9 9
3. 1401 Ebrahim Arzeshmand Írán 1986 89,7 14 14
4. 1369 Mohammad Moftakhar Írán 1991 79,4 20 20
5. 1359 Shinjae Lee Jižní Korea 1989 74,2 25 25
6. 1344 Kikwan Seol Jižní Korea 1983 69,5 30 30

Classic physique mužů do 168 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 187 Jorge Daniel Patzan Moonzon Guatemala 1995 64,5/162,2 11 20 12 32
2. 189 Ali Askari Írán 1993 72/168 12 24 12 36
3. 190 Rei Gomihara Japonsko 1997 68/168 19 34 16 50
4. 186 Sebastian Araque De La Rica Španělsko 1990 71,1/168 19 38 17 55
5. 193 Kyeong Mo Park Jižní Korea 1973 63,2/160,1 16 40 20 60
6. 185 Andy Lacayo Honduras 1997 64,4/162,5 30 54 28 82
7. 188 Chi Gwang Oh Jižní Korea 1973 65/164,3 35
8. 192 Ibrahim Sifri Švédsko 1989 64,7/167 42
9. 191 Hon Fai Chan Hongkong 1970 66,7/164 43
10. 184 Miroslav Škadra Slovensko 1977 64,8/162,5 48

Classic physique mužů do 171 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 195 Oumar Sylla Belgie 2003 72,5/169,5 12 24 10 34
2. 198 Sadik Kesici Turecko 1992 75,5/170,9 15 28 12 40
3. 194 Masoud Sadeghi Írán 1989 77/171 11 30 16 46
4. 197 Stalin Rodriguez Ekvádor 1998 74,6/169,3 17 36 22 58
5. 196 Zheng Shaozhong Čína 1988 71,6/171 21 42 20 62
6. 201 Stanislav Vizenher Ukrajina 1989 73,8/168,9 33 56 26 82
7. 200 Mohsin Al Harthi Omán 1996 75,7/171 33
8. 199 Deng Le Čína 1989 74,9/169,5 37
9. 202 Tuvshinjargal Bataa Mongolsko 1997 74/170,6 45

Classic physique mužů do 175 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 205 Safier Koorndijk-Iancu Rumunsko 1991 77,5/173,5 8 12 6 18
2. 210 Fernando Arboledas Španělsko 1994 83/175 16 30 12 42
3. 209 Ali Soleimani Írán 1988 82/174 13 28 16 44
4. 211 Roman Hubrii Ukrajina 1998 81,9/174 17 36 19 55
5. 213 Kensuke Kawanaka Japonsko 2001 73,5/172,5 24 48 23 71
6. 214 Shkelqim Sabrija Albánie 2000 77,4/175 28 58 29 87
7. 206 Francisco Franco Tellez Španělsko 1984 82,2/174,8 37
8. 204 Valter Da Silva Brazílie 1978 79,8/174 41
9. 212 Jordean De Sousa Brazílie 1980 81,5/173,5 44
10. 207 Ioannis Moumpogiatzoglou Řecko 1992 78,2/171,6 46
11. 208 Massimiliano Bettocchi Itálie 1986 80,6/173,2 55
DNC 203 Jonathan Martinez Guatemala 1990 74,3/173

Classic physique mužů do 180 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 224 Tomislav Strmecki Chorvatsko 1993 84,9/176,1 7 16 7 23
2. 223 Stanislav Tarailo Srbsko 1998 88,5/179 11 20 10 30
3. 218 Meisam Esgandari Írán 1993 86,5/177 12 28 15 43
4. 222 Gabriel Villaescuza Španělsko 1986 82,9/177 19 38 19 57
5. 227 Valdir Gomes Kapverdy 1993 84,4/175,5 33 50 28 78
6. 228 Jeremiah Kenney-Wright USA 1985 87,2/177 31 54 25 79
7. 216 Peter Tatarka Slovensko 1977 84/177,5 33
8. 229 Valery Yushkevich pod vlajkou IFBB 1981 85,2/179 38
9. 230 Ruben Delgado Španělsko 1986 88/178,2 43
10. 232 Piotr Osowski Polsko 1984 83,5/178,5 49
11. 219 Vilim Puclin Chorvatsko 1990 85/178,1 60
12. 233 Edmond Methasani Albánie 1986 89,4/179 62
13. 220 Manuel Marco Španělsko 1977 88,3/178 68
14. 231 Nikolay Asparuhov Rakousko 2001 89,5/178,5 70
15. 225 Yuri Rodriguez Salvador 1983 80/177 74
16. 221 Marian-Catalin Ionita Rumunsko 2000 81,1/179 76
17. 217 Dael Jeudy Finsko 1977 75,9/179 82
DNC 226 Albert Mufturel Rumunsko 1980 87/177

Classic physique mužů nad 180 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 237 Reza Lohrasbi Írán 1989 94,1/181,5 9 14 9 23
2. 236 Oleksandr Mincha Ukrajina 1992 99,9/187,5 12 18 10 28
3. 235 Dainius Sakalauskas Litva 1995 103/192 9 24 13 37
4. 238 Martin Sagan Slovensko 1996 90,4/186 21 44 19 63
5. 242 Georgios Margaritis Řecko 1980 94,1/183 24 48 25 73
6. 244 Skerdi Pasha Albánie 1986 91/182 34 60 30 90
7. 241 Simon Widmark Švédsko 1993 89,3/181 35
8. 239 Samy Medbi Švédsko 1991 99,4/187,5 35
9. 240 Ahmed Farrag Egypt 1987 99,4/188,4 45
DNC 243 Stephan Canetti Francie 1971 94,7/182,5

Classic physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 224 Tomislav Strmecki Chorvatsko 1993 84,9/176,1 9 9
2. 237 Reza Lohrasbi Írán 1989 94,1/181,5 14 14
3. 205 Safier Koorndijk-Iancu Rumunsko 1991 77,5/173,5 16 16
4. 195 Oumar Sylla Belgie 2003 72,5/169,5 17 17
5. 187 Jorge Daniel Patzan Moonzon Guatemala 1995 64,5/162,2 20 20

Akrobatické fitness žen do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 103 Tatiana Ondrušková Slovensko 2003 160,5 5 8 5 12 17
2. 106 Olívia Hečková Slovensko 2007 162 21 15 19 14 33
3. 105 Karina Polovnikova Estonsko 1996 159,5 27 10 30 8 38
4. 102 Eva Garcia Španělsko 2000 162,5 24 17 22 17 39
5. 108 Fruzsina Lengyel Maďarsko 2007 156 11 28 14 27 41
6. 104 Hanna Pocsi Maďarsko 2007 156 23 32 17 27 44
7. 107 Maria Hendrikson Estonsko 2007 154,2 34 34
8. 109 Wang Xin Čína 1998 157 40 38

Akrobatické fitness žen nad 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 111 Anna Miklová Slovensko 2007 163,5 12 6 18
2. 112 Nelli Novodomská Slovensko 2004 169 5 15 20
3. 117 Kristína Juricová Slovensko 2000 172 14 10 24
4. 114 Deborah Marin Mexiko 1998 164,4 25 24 49
5. 116 Virag Vago Maďarsko 2002 165,8 21 29 50
6. 113 Kadri Eskor Estonsko 2005 170 29 26 55
7. 115 Lisandra Kagu Estonsko 2007 166,6 34 32 66

Akrobatické fitness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 111 Anna Miklová Slovensko 2007 163,5 8 6 14
2. 103 Tatiana Ondrušková Slovensko 2003 160,5 7 9 16

Umělecké fitness žen do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 335 Szofia Bogdan Maďarsko 2004 158,2 8 18 26
2. 329 Anna Bagautdinova Estonsko 2003 162,5 22 14 36
3. 334 Chen Shuying Čína 1995 161 28 9 37
4. 331 Bethania Perez Paraguay 1997 156 13 30 43
5. 332 Eszter Piroska Maďarsko 2007 161 16 29 45
6. 333 Lisanna Laanela Estonsko 1996 155 31 15 46
7. 330 Delia Lacataru Rumunsko 1993 152,8 26 24 50

Umělecké fitness žen do 168 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 339 Eevi Seikkula Finsko 2000 164,5 10 6 11 12 23
2. 342 Aleksandra Kubinska Polsko 2001 163,5 21 13 9 14 23
3. 338 Regina Tselik Estonsko 1997 163,5 14 14 21 9 30
4. 340 Nicol Celeriková Slovensko 2004 164,5 8 16 17 16 33
5. 341 Paulina Zamora Salvador 1989 164 25 25 20 30 50
6. 343 Merily Palmissaar Estonsko 1999 166 29 31 27 25 52
7. 344 Mia Jamsa Finsko 1994 163,5 39 33
8. 337 Jasmína Voldánová Česká republika 2002 168 32 40

Umělecké fitness žen nad 168 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 348 Cao Miao Čína 1997 169,5 10 5 15
2. 347 Brigitta Kariko Maďarsko 2005 173 5 13 18
3. 346 Cao Jing Čína 1997 169 15 11 26

Umělecké fitness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 339 Eevi Seikkula Finsko 2000 164,5 10 6 16
2. 348 Cao Miao Čína 1997 169,5 6 15 21
3. 335 Szofia Bogdan Maďarsko 2004 158,2 14 9 23

Fitness mužů

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 120 Zhang Yansen Čína 2001 174 11 6 17
2. 122 Fedir Khashalov Ukrajina 1981 5 12 17
3. 121 Omid Zakeri Írán 1996 170,5 16 12 28
4. 124 Kostiantyn Vakhrushev Ukrajina 1998 166,8 17 23 40
5. 123 Enkhbat Batmunkh Mongolsko 1991 173,2 25 19 44

Bikiny fitness žen do 158 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 441 Elisabeth Atamanski Estonsko 2000 152 10 9 9
2. 438 Daniela Kenton Finsko 1996 157 9 9 9
3. 437 Zaira Calvo Španělsko 2003 157 12 16 16
4. 460 Alena Kuzmina Belgie 1995 155 21 21 21
5. 455 Rehina Hrabovenko Ukrajina 1999 156,4 37 23 23
6. 432 Olesya Shcherbakova-Ivanova Španělsko 1984 157,5 24 26 26
7. 435 Aurelie Pelatan Francie 1992 155,6 37
8. 447 Yukiko Honda Japonsko 1992 154,9 42
9. 459 Natalia Tereshchenko Polsko 1993 156 45
10. 458 Bogdana Bashta Česká republika 1988 155,5 48
11. 434 Charlotte Mentzoni Norsko 1990 156 52
12. 442 Izabela Demeny Rumunsko 2005 155,5 65
13. 449 Zhang Qiaozhen Čína 158 67
14. 433 Silvia Patino Paraguay 1990 158 68
15. 451 Zahra Hansen Norsko 1997 155 68
436 Lorena Carrillo Ekvádor 1983 153,5
439 Ioana Gradinariu Rumunsko 1983 154
443 Laure Planes Francie 1983 157,8
450 Gabriella Horvath Rumunsko 2002 154,5
452 Delia Lacataru Rumunsko 1993 152,8
453 Katherine Viera Honduras 1992 156,4
454 Jessica Postor Španělsko 1980 154
431 Rosemari Dos Santos Brazílie 1986 157,5
440 Kelly-Lizette Lohmus Estonsko 2000 158
444 Lisanna Laanela Estonsko 1996 155
445 Rosita Dhzenkova Velká Británie 1991 155
446 Anastassija Loginova Estonsko 2001 156,2
448 Chen Xuemin Čína 1994 156,5
456 Jana Kawuloková Česká republika 1999 152,5
457 Ewa Kalicka Polsko 1999 156,5
461 Saida Hrušková Česká republika 1981 157,5
462 Denisa Voda Rumunsko 1998 157

Bikiny fitness žen do 160 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 466 Barbara Alvarez Španělsko 1992 160 6 6 6
2. 482 Nataliia Chepets Polsko 1992 160 14 15 15
3. 480 Zoriana Loik Itálie 159,5 18 16 16
4. 475 Daria Bratikova Ukrajina 1994 160 16 17 17
5. 472 Dina Rahkola Finsko 1991 159,5 20 22 22
6. 481 Maria Wallden Švédsko 1995 159 33 29 29
7. 479 Daria Cherkasová Česká republika 1993 159,5 37
8. 470 Barbora Janíková Slovensko 1999 159 40
9. 469 Patrycja Jasinska Polsko 1992 159,5 42
10. 473 Anna Kushkian Arménie 159 47
11. 478 Briana Korniltsev Estonsko 2005 160 59
12. 483 Carla Vorster Jihoafrická republika 2002 160 62
13. 476 Azusa Dancy Japonsko 1990 159,7 63
14. 464 Daniela Hoďovská Česká republika 1985 160 70
15. 465 Anna Keil Německo 1997 160 71
471 Yan Ni Chung Hongkong 1966 159,5
474 Jaejin Park Jižní Korea 1975 158,9
467 Jenny Haglund Švédsko 158,5
468 Rebeka Kiss Maďarsko 1994 159,5
477 Natia Gharibashvili Gruzie 1985 159
484 Tanja Krasnomovets Norsko 1986 159
485 Camilla Johansson Švédsko 1987 158,5

Bikiny fitness žen do 162 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 495 Natalia Hrabarchuk Ukrajina 1994 161 9 8 8
2. 490 Anamarija Dropulic Chorvatsko 1995 161,5 19 16 16
3. 491 Yaroslava Bilan Ukrajina 1986 161 16 16 16
4. 488 Nonna Prokopjuk Estonsko 1984 160,5 20 18 18
5. 489 Yana Pomozybida Nizozemsko 1990 162 21 19 19
6. 493 Tereza Jirkovská Česká republika 1994 161,2 22 26 26
7. 496 Nataliia Churylo Ukrajina 1989 161,5 31
8. 500 Aurelie Rance Francie 1995 161,5 45
9. 497 Tatiana Khaustova Francie 1989 162 50
10. 501 Angelica De Oliveira Brazílie 1994 160,5 50
11. 492 Alyona Chsheglova Kazachstán 1992 160,8 53
12. 494 Aminta Lopez Salvador 1985 160,5 60
13. 498 Hyojoo Lim Jižní Korea 1983 161,8 60
14. 499 Lili Koleszar Maďarsko 2007 161,5 68
15. 487 Yin Shan Yau Hongkong 1989 161,2 73

Bikiny fitness žen do 164 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 509 Milena Miletic Srbsko 2005 162,7 8 8 8
2. 505 Michelle Reis Německo 1997 162,5 10 10 10
3. 503 Martina Draganovská Slovensko 2001 162,5 18 18 18
4. 514 Regina Tselik Estonsko 1997 163,5 20 19 19
5. 519 Iida-Lotta Maki Finsko 2002 163,5 24 23 23
6. 522 Flavia Carneiro Brazílie 1992 162,9 35 28 28
7. 510 Aleksandra Kubinska Polsko 2001 163,5 38
8. 508 Jessica Rodriguez Španělsko 1994 162,5 40
9. 521 Venla Vierto Finsko 164 40
10. 517 Vladlena Kovalevska Ukrajina 1985 164 44
11. 504 Agata Kalka Polsko 2000 163 60
12. 507 Alexandra Hellberg Švédsko 1998 162,5 61
13. 513 Jennifer Zinhobl Rakousko 1994 162,6 65
14. 516 Teona Dadeshkeliani Gruzie 1986 162,5 66
15. 520 Liu Jiapei Čína 1986 163,5 71
511 Cetty Ausilio Itálie 1984 163,5
515 Brigitte Ekongolo Kamerun 1987 163,2
518 Lorisa Morina Albánie 1994 163
506 Veselina Marinova Bulharsko 1993 164
512 Rasa Murauskiene Litva 1977 163,5

Bikiny fitness žen do 166 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 526 Lilija Utenko Estonsko 2002 165 6 7 7
2. 541 Eevi Seikkula Finsko 2000 164,5 9 10 10
3. 527 Iryna Litun Ukrajina 1995 165 15 14 14
4. 536 Ewelina Weiss Polsko 2002 166 25 23 23
5. 535 Assem Kadylkhan Kazachstán 1993 165 27 26 26
6. 528 Magdaléna Žitňáková Slovensko 2001 165 30 28 28
7. 540 Crina-Maria Orleanu Rumunsko 1998 165,5 33
8. 534 Jongyun Kim Jižní Korea 1967 164,7 39
9. 538 Anastasia Kravtsova Belgie 1992 165,5 55
10. 532 Assi Paananen Finsko 2000 165,5 55
11. 524 Jacqueline Witt Německo 1996 165,2 56
12. 545 Kristina Bashlieva Bulharsko 2005 165,5 60
13. 542 Nina Turunen Finsko 2000 164,7 61
14. 533 Seungha Lee Jižní Korea 1993 165,5 63
15. 539 Veronika Kolozsvari Maďarsko 1976 165 69
531 Linn Otterbu Norsko 1982 164,4
543 Gahee Yun Jižní Korea 1991 165,4
525 Damla Daldal Turecko 1998 165
529 Lyu Li Čína 1968 165,8
530 Tugce Akar Turecko 1998 165
537 Chen Ling Čína 2000 166
544 Sára Hadariová Česká republika 2000 164,2
546 Andrea Boqvist Švédsko 166

Bikiny fitness žen do 169 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 562 Amalie Fossland Norsko 1998 168 6 8 8
2. 554 Lisa Maus Německo 1997 168 14 15 15
3. 560 Iryna Tertychna Ukrajina 1993 168,4 18 15 15
4. 564 Natália Trgová Slovensko 1995 168 17 19 19
5. 553 Viktoriia Lysenko Ukrajina 1990 168 15 22 22
6. 569 Darina Vlčáková Slovensko 1999 169 35 28 28
7. 568 Ganna Prokopovych Ukrajina 1987 168,9 36
8. 552 Susanna Piigli Estonsko 2003 167 44
9. 561 Kateryna Pozhevilova Ukrajina 2001 168,5 44
10. 572 Zhang Yuxue Čína 1993 167 52
11. 558 Aljona Ruotsi Estonsko 1998 167 57
12. 566 Assiya Askerova Kazachstán 1989 166,6 63
13. 551 Mia Pellinen Finsko 1991 167,5 64
14. 555 Jenna Saarinen Finsko 2001 167,5 66
15. 571 Karol Steinmann Estonsko 2006 168,5 67
548 Antonia Macarie Rumunsko 2007 168
549 Diane Welschinger Francie 1981 168
557 Olivia Fowler Velká Británie 1990 167,5
559 Anni Elisa Finsko 2005 169
567 Anja Haberkorn Jihoafrická republika 2000 166,5
570 Enkhjargal Sandagdorj Česká republika 1977 166,2
550 Jodie Hills-Hussein Velká Británie 1988 166,5
563 Florine Crunelle Francie 1999 167,5
565 Nuray Guney Turecko 1995 168,5

Bikiny fitness žen do 172 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 585 Aneta Tichá Slovensko 2002 171 10 8 8
2. 595 Jade Henot Francie 1998 171,5 7 8 8
3. 579 Paulina Kunze Německo 2000 170 15 21 21
4. 590 Sissi Laine Finsko 1999 171,5 26 21 21
5. 589 Karoliina Liitmaa Estonsko 2004 170 31 22 22
6. 588 Yuri Yasui Japonsko 1984 171 30 24 24
7. 591 Maheva Burgos Venezuela 1992 170 32
8. 576 Christina Popova Belgie 1991 171,5 33
9. 594 Daryna Kutsyrina Ukrajina 1995 170,3 33
10. 574 Marta Piatas Polsko 1988 171 55
11. 597 Renata Cernauske Litva 1984 171,5 55
12. 581 Rita Rajala Finsko 1997 169,2 58
13. 582 Martina Gromová Česká republika 1987 171 61
14. 596 Miao Hui Čína 2000 169,5 67
15. 592 Li Danyan Čína 1994 169,5 69
580 Uuganchimeg Ganbaatar Mongolsko 2001 170
583 Laura Ojaste Estonsko 2000 171,5
586 Anna Artjomina Estonsko 1993 169,5
587 Mara Blech Německo 2000 170,5
593 Dasom Ban Jižní Korea 1994 170,5
575 Christina Luhamets Estonsko 1983 169,2
577 Sofia Valmari Finsko 1998 170
578 Susie-Ann Palmre Estonsko 1991 172
584 Nela Sejtková Česká republika 1990 170,3

Bikiny fitness žen nad 172 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 613 Diana Wildová Slovensko 2000 174 13 13 13
2. 614 Andreea-Teodora Sfiriac Rumunsko 1996 174 12 15 15
3. 609 Mariia Zhukova Německo 1994 176,5 17 16 16
4. 616 Yevgeniya Onyshchenko Ukrajina 1994 177,2 11 16 16
5. 607 Linn Von Bar Švédsko 2000 179 27 22 22
6. 615 Anastassiya Zhdanovich Kazachstán 1992 175,3 30 28 28
7. 602 Lyselle Toom Estonsko 1998 176 40
8. 608 Svitlana Novytska Ukrajina 1995 176,5 41
9. 622 Daria Korol Ukrajina 2002 179,6 42
10. 621 Mariami Koberidze Gruzie 1992 175 42
11. 606 Dovile Paulaviciute Litva 1996 176,5 60
12. 620 Monique Prins Jihoafrická republika 1994 177,3 63
13. 600 Mariia Shevchenko Ukrajina 1988 179,5 65
14. 599 Charlize Meintjes Jihoafrická republika 1999 174,3 67
15. 618 Brigitta Kariko Maďarsko 2005 173 70
601 Emma Haas Estonsko 2003 174
610 Halie Harasyn Velká Británie 1992 172,9
612 Lilia Hosko Finsko 1991 172,5
603 Simona Keturakiene Litva 1983 180,5
604 Danielle Lloyd Velká Británie 1992 176,5
605 Mai-Linn Treurniet Norsko 1999 177
611 Regina Hiiet Estonsko 1999 176,5
617 Zoelona Monpellier Nizozemsko 1989 174
619 Jia Mingming Čína 1994 173,5
623 Nikoleta Vusurovic Černá Hora 1997 172,2

Bikiny fitness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 526 Lilija Utenko Estonsko 2002 165 8 8
2. 585 Aneta Tichá Slovensko 2002 171 12 12
3. 495 Natalia Hrabarchuk Ukrajina 1994 161 15 15
4. 613 Diana Wildová Slovensko 2000 174 17 17
5. 562 Amalie Fossland Norsko 1998 168 28 28
6. 509 Milena Miletic Srbsko 2005 162,7 31 31
7. 466 Barbara Alvarez Španělsko 1992 160 32 32
8. 441 Elisabeth Atamanski Estonsko 2000 152 36 36

Bodyfitness žen do 158 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 791 Misaki Otani Japonsko 1987 157 6 6 6
2. 790 Jenni Maenpaa Finsko 1994 157 16 14 14
3. 788 Kseniia Yatsevych Ukrajina 1990 157 12 15 15
4. 789 Olga Novikova Estonsko 1995 156,5 20 20 20
5. 782 Katarzyna Klaman Polsko 1987 157,5 16 20 20
6. 786 Essi Torronen Finsko 1993 156,5 32 27 27
7. 787 Laura Hačková Slovensko 1994 156,5 39
8. 785 Deodat Du Plessis Jihoafrická republika 1987 152,5 39
9. 778 Tarassova Valentina Kazachstán 1975 149,5 45
10. 781 Anelda Hattingh Jihoafrická republika 1996 157 46
11. 779 Otgonjargal Dagvasuren Mongolsko 1989 157 58
12. 776 Monica Ponte Španělsko 1986 154,3 58
13. 783 Patricia Matei Rumunsko 1996 147 63
14. 777 Li Qixia Čína 1987 157 71
15. 780 Yeo-Jung Choi Jižní Korea 1983 154,3 71
DNC 784 Isabelle Leveau Francie 1975 155,5

Bodyfitness žen do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 798 Hannah Gobel Německo 1989 162,2 15 14 14
2. 793 Jenny Karjalainen Finsko 1994 160 13 15 15
3. 803 Kateryna Bortnychuk Ukrajina 1992 159,9 12 16 16
4. 804 Tatiana Taraconat Francie 1990 162,7 15 17 17
5. 797 Ivanna Kadyrova Ukrajina 1993 162 30 19 19
6. 799 Yanaina Herrera Mejias Venezuela 1995 160,5 19 24 24
7. 796 Lovisa Lundstrom Švédsko 1994 158,7 35
8. 795 Johanna Heinijoki Finsko 1992 158,5 40
9. 794 Makiko Kaneko Japonsko 1979 160,5 49
10. 800 Sara Rodriguez Španělsko 1995 159 52
11. 802 Kristi Uibu Estonsko 1997 162,2 53
12. 801 Chiaki Yasuda Japonsko 1985 160,3 56
13. 805 Anita Blazevic Chorvatsko 1992 161,5 63

Bodyfitness žen do 168 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 813 Mira Ahola Finsko 1994 164 6 5 5
2. 815 Monica Foss Norsko 1980 166 13 13 13
3. 817 Ana-Marija Zujovic Srbsko 1990 166 14 15 15
4. 822 Josefine Malmgren Švédsko 1990 163,1 16 16 16
5. 830 Marine De Jorna Francie 1997 165 25 26 26
6. 829 Suvi Kaukainen Finsko 1978 165,5 36 27 27
7. 827 Karmen Kiier Estonsko 1986 166 38
8. 820 Alla Savchenko Ukrajina 1984 165 39
9. 807 Olena Izhykevych Ukrajina 1985 166,5 43
10. 824 Saara Kokko Finsko 1985 166 47
11. 811 Anastasiia Hanzha Polsko 1995 166 58
12. 823 Silvia Silvester Slovensko 1994 167 63
13. 818 Viivi Kujala Finsko 1996 167 65
14. 809 Cindy Calmels Španělsko 1989 166 66
15. 812 Ann-Mari Paavilainen Finsko 1985 167 66
808 Miso Kim Jižní Korea 1977 165,6
825 Therese Torin Švédsko 1980 166,8
828 Mienke Botha Jihoafrická republika 1992 164
810 Mita Bockaj Chorvatsko 1979 165,5
814 Chen Yan Čína 1983 163,4
816 Wu Jian Čína 1982 163,2
819 Jeanette Walle Norsko 1989 167,9
821 Daria Pietrusza Polsko 1978 165,5
826 Orla Brady Irsko 1982 167

Bodyfitness žen nad 168 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 843 Anastasiya Voskresenska Ukrajina 1980 171,1 10 10 10
2. 844 Yevheniia Prutskova Ukrajina 1980 174,5 9 12 12
3. 841 Meri Pikkala Finsko 2002 175 14 12 12
4. 845 Esmaralda Greyling Jihoafrická republika 1985 170,5 22 21 21
5. 837 Emilia Martimo Finsko 1990 173 22 24 24
6. 839 Barbora Sečkárová Slovensko 1985 170,5 37 27 27
7. 838 Katerina Popeva Severní Makedonie 1984 174,3 40
8. 842 Stefanie Smoley Rakousko 1995 172,5 41
9. 836 Vira Gavrylenko Ukrajina 1992 172,5 41
10. 834 Seoyoung Choi Jižní Korea 1980 171,8 41
11. 846 Katariina Pitkanen Finsko 1997 171 60
12. 847 Vanja Grubisic Chorvatsko 1983 170 61
13. 848 Linda Vainio Finsko 1989 170,5 68
14. 835 Vera Klauer Lucembursko 1987 171 69
15. 849 Hilla Harkonen Finsko 1993 168,5 76
16. 832 Lucie Coppin Francie 1982 174,5 78
17. 833 Sanna Kiiski Finsko 1986 173,5 79
DNC 840 Charley Wilkes Velká Británie 1977 173

Bodyfitness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 813 Mira Ahola Finsko 1994 164 8 8
2. 791 Misaki Otani Japonsko 1987 157 8 8
3. 798 Hannah Gobel Německo 1989 162,2 15 15
4. 843 Anastasiya Voskresenska Ukrajina 1980 171,1 19 19

Physique žen do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1303 Sofia Pekkarinen Finsko 1992 158,5 16 12 5 17
2. 1296 Marieta Zadňančinová Slovensko 1991 158,5 7 20 10 30
3. 1306 Junko Ogishima Japonsko 1967 151,5 13 32 20 52
4. 1305 Assana Hassani Francie 1988 157,5 23 44 18 62
5. 1302 Eriko Shimizu Japonsko 1964 156,5 20 44 24 68
6. 1307 Aitana Mulero Španělsko 1979 154 30 58 28 86
7. 1294 Megumi Sawada Japonsko 1961 159,8 40
8. 1300 Julia Cabarcos Španělsko 1984 161,2 41
9. 1295 Ester Ferreira Brazílie 1986 158,5 41
10. 1297 Lucie Jakešová Česká republika 1979 163 46
11. 1301 Heeja Cheon Jižní Korea 1967 161,5 57
12. 1304 Kate Brand Jihoafrická republika 1966 160 58
13. 1299 Alyssa Ramdass Jihoafrická republika 1994 154,8 60
14. 1298 Hyeweon Jeong Jižní Korea 1972 155,2 67

Physique žen nad 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1313 Andrijana Pantovic Srbsko 1981 168 8 14 9 23
2. 1314 Eva Synková Česká republika 1988 170 11 20 15 35
3. 1311 Liubov Popova Ukrajina 1988 166 13 26 11 37
4. 1317 Olena Kushnirova Ukrajina 1985 168,2 20 38 16 54
5. 1316 Asa Bjork Švédsko 1975 170,6 32 52 27 79
6. 1315 Alexandra Krabbat Německo 1978 165 27 54 28 82
7. 1312 Marina Nasretdinova Kazachstán 1971 166,5 36
8. 1310 Bomi Yun Jižní Korea 1984 163,2 38
9. 1308 Ulrika Thunberg Švédsko 1975 164 43
10. 1309 Miyoung Lee Jižní Korea 1971 166,2 50

Physique žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1303 Sofia Pekkarinen Finsko 1992 158,5 5 5
2. 1313 Andrijana Pantovic Srbsko 1981 168 9 9

Smíšené páry

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1452 Marieta Zadňančinová + Peter Tatarka Slovensko 5 6 11
2. 1453 Lucie Jakešová + Bohumil Ševc Česká republika 13 12 25
3. 1451 Chen Yan + Zhan Yu Xin Čína 13 18 31
4. 1454 Katy Brand + Juan Matthe Jihoafrická republika 20 21 41
5. 1455 Li Qixia-+ Zhao Zhanglei Čína 23 21 44
6. 1457 Joseph Doutau + Carole Doutou Francie 30 30 60
DNC 1456 Marcel Manea + Matei Patrizia Rumunsko

Fit páry

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 719 Viktoriia Lysenko + Oleg Danysh Ukrajina 9 8 8
2. 700 Amalie Fossland + Isak Ramstad Norsko 12 13 13
3. 725 Yaroslava Bilan + Viktor Danilov Ukrajina 21 19 19
4. 701 Xing Along + Liu Jiapei Čína 19 20 20
5. 724 Cao Jing + Dai Jiehong Čína 22 21 21
6. 726 Denisa Voda + Roberto Ifrim Rumunsko 26 24 24
7. 702 Brigitta Kariko + Gellert Molnar Maďarsko 44
8. 705 Azusa Dancy + Hideki Nagasawa Japonsko 45
9. 711 Nataliia Churylo + Oleksii Yakushchenko Ukrajina 45
10. 715 Zhang Yuxue-Li Tufa Čína 47
11. 721 Delia Lacataru-Ionut Lepadatu Rumunsko 47
12. 714 Susanna Piigli + Kristian Eensalu Estonsko 65
13. 713 Andreea-Teodora Sfiriac
+ Sergiu Istvan
Rumunsko 65
14. 706 Crina-Maria Orleanu
+ Soarte George Madalih
Rumunsko 65
15. 710 Nina Turunen + James Nikander Finsko 73
699 Dina Rahkola + Andreas Pihlainen Finsko
703 Jia Mingming - Yan Zhuoming Čína
716 Anna Konovalova - Cedric Prieur Francie
722 Izabela Demeny-Vasilcoiu Petrisor Rumunsko
723 Dasom Ban + Chulhyung Bae Jižní Korea
704 Venla Vierto + Selim Vainikka Finsko
709 Marjoriitta Kauppinen + Toni Vekka Finsko
712 Zahra Hansen + Khanh Dang Norsko
717 Natia Gharibashvili + Vasil Tsiklauri Gruzie
718 Sissi Laine + Sami Malinen Finsko
720 Cathrine Hausvik + Svein Morkve Norsko
727 Mai-Linn Treurniet + Daniel Ramstad Norsko
728 Katarzyna Siepielska
+ Krystian Kowalczyk
Polsko
DNC 707 Katherine Viera + Cesar Sanchez Honduras

Wellness žen do 158 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 110 Meri Akievska Severní Makedonie 1999 158 5 6 6
2. 111 Melanie Maurer Rakousko 1993 157,8 13 13 13
3. 112 Satu Takamaa Finsko 1989 153,5 16 15 15
4. 118 Damaris Solorzano Ekvádor 1994 156 17 18 18
5. 124 Elisane Lima Brazílie 1997 155 29 25 25
6. 120 Zeynep Yilmaz Turecko 1998 156 31 30 30
7. 117 Markéta Härtl Česká republika 1990 157 34
8. 122 Jana Vojtíšková Česká republika 1987 156,5 40
9. 128 Solveig Gjelstad Norsko 1995 155,6 49
10. 127 Santana Junk Lucembursko 1992 154 51
11. 125 Wilma Landahl Švédsko 2001 157,5 60
12. 121 Valdirene Santana Velká Británie 1992 156,5 61
13. 114 Elin Liewendahl Finsko 1994 156,5 61
14. 119 Geiciane Monteiro Brazílie 1994 149 62
15. 116 Tiia Marttila Finsko 1995 157,5 69
113 Andreea Oiegas Rumunsko 2005 156
123 Simona Leber Francie 1986 158
115 Anni Hamalainen Finsko 1985 158
126 Somporn Boranoom Švédsko 1969 156,1

Wellness žen do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 136 Gentiana Beqa Albánie 1982 163 8 8 8
2. 137 Anais Delafosse Francie 1997 162,5 14 14 14
3. 138 Jhoemmy Vanessa Azuaje Palacios Venezuela 2000 162 16 18 18
4. 133 Juliana Roberta Carvalho Da Silva Brazílie 1982 161 15 19 19
5. 140 Oana Belea Rumunsko 1994 161,5 30 21 21
6. 143 Eszter Panyiková Slovensko 2003 161 30 28 28
7. 131 Johanna Keikko Finsko 1993 160 34
8. 145 Dinaly Inacio Francie 1998 161 40
9. 130 Jess Murphy Austrálie 1983 162 43
10. 142 Elizabeth Dumagude Jihoafrická republika 1995 159 56
11. 144 Ariunaa Dushtumur Mongolsko 1989 161 57
12. 132 Semra Candan Francie 1990 161 59
13. 141 Ines Ricoy Španělsko 2000 160 61
14. 139 Oyudari Chinbat Mongolsko 1996 160 64
15. 134 Uuganzaya Sarantsetseg Mongolsko 1980 160 70
DNC 135 Anissiya Polevodova Kazachstán 1987 160

Wellness žen do 168 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 160 Anamaria Medak Chorvatsko 1999 167 6 6 6
2. 155 Fernanda Pignaton Švédsko 1981 163,9 16 16 16
3. 146 Anastassia Toikka Estonsko 1988 163,5 16 16 16
4. 152 Natália Poprocká Slovensko 2001 166,5 16 17 17
5. 157 Barbara Romero Španělsko 1985 163,7 22 21 21
6. 150 Angelika Prejna Velká Británie 1988 167 32 26 26
7. 148 Alina Zinevych Ukrajina 1991 167 34
8. 161 Miina Meinvald Estonsko 1988 164,7 41
9. 159 Maris Lember Estonsko 1990 166,6 44
10. 147 Monique Cronje Jihoafrická republika 1982 166 50
11. 149 Radina Bogdanova Bulharsko 1998 165 59
12. 163 Annika Korte Finsko 1997 164,5 59
13. 151 Valentina Strugarevic Srbsko 2005 168 63
14. 153 Hailen Longa Venezuela 1990 168 67
15. 154 Shanda Carr Velká Británie 1985 167 71
162 Stefana Samoila Rumunsko 2000 165,4
156 Sugarsuren Batbuyan Mongolsko 1981 164
158 Janette Ketola Finsko 1994 167,2

Wellness žen nad 168 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 178 Mathilde Tardieu Francie 1996 169 5 5 5
2. 171 Anastasiia Shevchenko Ukrajina 1993 173 13 11 11
3. 181 Simona Babicová Slovensko 1992 169 17 18 18
4. 177 Nataliia Korniiuk Česká republika 1988 174 16 19 19
5. 172 Lena Kain Německo 2000 171,5 21 22 22
6. 174 Yuliia Hornushkina Ukrajina 1991 171,7 34 29 29
7. 164 Yuliya Porunova Kazachstán 1991 168,6 35
8. 179 Matilda Hjalmarsson Švédsko 1993 170,5 40
9. 173 Kaja Wyszynska Polsko 2000 169,6 40
10. 169 Marie Sohngen Německo 2000 168,5 58
11. 168 Kateřina Morawcová Česká republika 1988 169 60
12. 166 Alta Pearson Jihoafrická republika 1988 168,5 61
13. 170 Mathilda Smith Finsko 2000 172,3 64
14. 167 Marlene Koblmiller Rakousko 1998 169,4 65
15. 176 Anna Rannveig Jonsdottir Island 1995 172 68
165 Helen Vellemaa Estonsko 1987 169
180 Nadia Van Biljon Jihoafrická republika 1990 168,6
175 Seija Riekki Finsko 1992 173,5

Wellness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 160 Anamaria Medak Chorvatsko 1999 167 11 11
2. 178 Mathilde Tardieu Francie 1996 169 11 11
3. 110 Meri Akievska Severní Makedonie 1999 158 13 13
4. 136 Gentiana Beqa Albánie 1982 163 17 17
Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2024 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty