Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Golem Classic 2023 - výsledky

Článek vydán 26. 11. 2023 - Informace svazu - zhlédnutí: 1039

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny z kondiční soutěže Golem Classic 2023 konané v neděli 26. listopadu v kulturním domě Lorec v Kutné Hoře. Vypsány byly kategorie kondiční kulturistiky dorostenců, juniorů a mužů, physique mužů a juniorů, classic physique, bikiny fitness žen a juniorek, bodyfitness a wellness fitness žen. Přihlášeno bylo 98 závodníků se zájmem o 107 startů, nakonec diváci viděli 111 startů (94 závodníků).

Absolutní vítězové si mezi sebe rozdělili prize money v celkové výši 60.000 Kč!


Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 59 Tomáš Smetana Praha 2006 58,0 - 5 6 11
2. 71 Štěpán Šteberl Liberec 2005 64,7 - 10 12 22
3. 76 Marek Macl Trutnov 2005 94,0 - 8 18 26
4. 28 Jakub El Samman T&M Olympia Fitness Praha 2005 73,6 - 11 22 33
5. 27 Tomáš Chajkin Praha 2005 67,8 - 15 30 45
6. 19 Vojtěch Kofroň Plzeň 2005 71,8 - 13 36 49

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 26 Bohuslav Pírka Plzeň 2000 88,6 3 3 6 9
2. 91 Patrick Žižka Dream Gym Mladá Boleslav 2001 75,4 6 6 12 18
3. 22 František Hladík Praha 2003 72,1 10 10 20 30
4. 4 Daniel Ledvina T&M Olympia Fitness Praha 2001 72,1 11 10 22 32
5. 9 René Pavlík Čáslav 2003 77,0 17 16 32 48
6. 32 Martin Hout Klášterec nad Ohří 2000 75,4 16 17 34 51
7. 18 Martin Volný Kroměříž 2001 70,7 21 - - 21
8. 3 Adam Přívara Kroměříž 2002 80,3 24 - - 24

Kondiční kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 37 Jan Vala Bruntál 1990 76,4 4 5 8 13
2. 56 Petr Zeler Liberec 1998 74,1 6 6 12 18
3. 4 Daniel Ledvina T&M Olympia Fitness Praha 2001 72,1 8 7 18 25
4. 9 René Pavlík Čáslav 2003 77,0 18 13 26 39
5. 48 Michal Suk Praha 1997 65,2 12 14 28 42
6. 32 Martin Hout Klášterec nad Ohří 2000 75,4 16 17 34 51
7. 10 Antonín Háka Praha 1974 79,2 19 - - 19
8. 18 Martin Volný Kroměříž 2001 70,7 24 - - 24

Kondiční kulturistika mužů nad 80 kg

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 97 David Tumpach Sokolov 1991 86,7 5 3 6 9
2. 98 Pavel Šulc LaKu Bodybuilder Team 1983 95,8 6 8 16 24
3. 20 Jiří Hrdlička Starý Mateřov 1990 97,8 9 9 18 27
4. 13 Tomáš Prokop MHR Academy 1994 86,9 10 9 18 27
5. 87 Alexandr Will Fitness Centrum Aura Plzeň 1978 87,6 15 16 32 48
6. 77 Vladimír Pinkava Náchod 1968 88,6 19 17 34 51
7. 52 Tomáš Obert Žacléř 1993 81,5 21 - - 21
8. 14 Karel Farda Stolany 1978 94,8 23 - - 23
9. 62 Richard Vojta Olomouc 1995 84,2 28 - - 28
10. 1 Michal Smolík Velké Meziříčí 1989 93,8 29 - - 29
11. 57 Ondřej Karpecki Třinec 1999 104,2 33 - - 33

Kondiční kulturistika - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. celk.
1. 97 David Tumpach Sokolov 1991 86,7 4 4
2. 26 Bohuslav Pírka Plzeň 2000 88,6 5 5
3. 37 Jan Vala Bruntál 1990 76,4 9 9


Kondiční physique mužů do 182 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 54 Petr Palka Trutnov 1993 181,5 - 3 3
2. 60 Filip Pospíšil Rybná nad Zdobnicí 1996 173,5 - 6 6
3. 61 Tomáš Hloušek Target Team 1998 181,5 - 10 10
4. 24 Jan Pastrňák Ostrava 1996 179,5 - 13 13
5. 82 Petr Štěpánek Praha 1978 180,5 - 15 15
6. 89 Tobiáš Beneš Sportovní klub Zbýšov 2006 176,0 - 17 17
7. 67 Martin Tůma Praha 2000 181,5 - 20 20

Kondiční physique mužů nad 182 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 30 Jakub Ducháč Fit centrum D & K 2005 194,5 - 3 3
2. 38 Jakub Vůjtěch Praha 2001 187,0 - 7 7
3. 75 Martin Lulek Liberec 1993 188,0 - 8 8
4. 15 Petr Varga Čáslav 1983 184,0 - 12 12
5. 58 Pavel Vajrych Chotěboř 1994 184,0 - 15 15

Kondiční physique juniorů

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 93 Petr Pávek Praha 2001 180,5 4 4 8
2. 30 Jakub Ducháč Fit centrum D & K 2005 194,5 5 5 10
3. 38 Jakub Vůjtěch Praha 2001 187,0 9 9 18
4. 89 Tobiáš Beneš Sportovní klub Zbýšov 2006 176,0 12 12 24
5. 67 Martin Tůma Praha 2000 181,5 15 14 29
6. 35 Oliver Prajzler Uhnošť 2007 188,0 19 17 36
7. 23 David Marek MHR Academy 2003 176,5 19 - 19
8. 81 Jan Andelt Praha 2002 178,0 24 - 24

Kondiční physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. celk.
1. 54 Petr Palka Trutnov 1993 181,5 3 3
2. 93 Petr Pávek Praha 2001 180,5 7 7
3. 30 Jakub Ducháč Fit centrum D & K 2005 194,5 8 8


Kondiční classic physique

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 37 Jan Vala Bruntál 1990 177,5 76,4 - 4 6 10
2. 56 Petr Zeler Liberec 1998 177,5 74,1 - 8 16 24
3. 4 Daniel Ledvina T&M Olympia Fitness Praha 2001 174,0 72,1 - 8 16 24
4. 22 František Hladík Praha 2003 176,0 72,1 - 13 20 33
5. 28 Jakub El Samman T&M Olympia Fitness Praha 2005 182,5 73,6 - 12 30 42
6. 3 Adam Přívara Kroměříž 2002 179,0 80,3 - 17 36 53


Kondiční wellness fitness

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 8 Nicola Bušková Extrifit Club 2002 162,0 - 4 4
2. 45 Nikola Földešiová Sportcentrum Cheb 1997 157,5 - 5 5
3. 95 Sára Colonelli Sportcentrum Cheb 2004 166,0 - 9 9
4. 70 Nikola Kropáčková T&M Olympia Fitness Praha 1995 161,5 - 12 12
5. 34 Barbora Hrochová Praha 1991 161,0 - 15 15
6. 90 Tereza Daňková Tvarožná 2003 169,5 - 18 18


Kondiční bikiny fitness do 162 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 72 Veronika Zimová Úhonice 1998 157,5 3 4 7
2. 86 Anna Vaňková Kubík fitness Ostrava 2000 159,0 7 6 13
3. 73 Daniela Novotná Brno 2000 160,5 7 8 15
4. 40 Eliška Havrančíková Příbram 2003 158,5 11 11 22
5. 2 Kristýna Branžovská Fitness Ural Sokolov 1991 154,0 17 16 33
6. 96 Blanka Potočková Hammer Strength Fitness 1983 160,0 17 17 34
7. 33 Pavla Bohuslavová Extrifit Club 1983 162,0 22 - 22
8. 53 Lenka Zouharová Praha 1983 162,0 23 - 23
9. 43 Nikola Kredbová Benátky nad Jizerou 1999 159,0 27 - 27
10. 78 Petra Zburínová Slovensko 1991 161,0 28 - 28

Kondiční bikiny fitness do 166 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 92 Ivana Škůrková Prachatice 1986 162,5 5 6 11
2. 88 Klára Pospíšilová Fit Club Atlas 1997 166,0 7 7 14
3. 46 Adéla Kalousková Kladno 2001 166,0 7 7 14
4. 79 Štěpánka Přibylová Extrifit Club 1989 165,0 14 11 25
5. 41 Barbora Lošonská Fitness Ural Sokolov 2007 163,5 13 14 27
6. 29 Denisa Pospíšilová Target Team 2002 162,5 18 18 36
7. 85 Kateřina Pašková Max Fitness 1991 163,5 21 - 21
8. 21 Michaela Štofková Profi Fitness Eva Plzeň 1973 165,5 24 - 24
9. 12 Tereza Juklová Padera Gym 1988 163,0 28 - 28
10. 84 Tereza Filipská Šenov 2000 163,0 29 - 29
11. 51 Ivana Patlevičová Slovensko 1996 163,5 33 - 33

Kondiční bikiny fitness nad 166 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 74 Karin Zemanová MD Fitness Lanškroun 1998 167,0 4 3 7
2. 50 Nicol Klingerová Padera Gym 1990 177,0 6 6 12
3. 31 Monika Móler Praha 1993 173,5 8 9 17
4. 17 Lucie Francová Dream Gym Mladá Boleslav 1997 172,0 13 13 26
5. 42 Kateřina Ševčíková Fitness Institut Klub 1987 173,0 14 14 28
6. 55 Veronika Hošková Bříství 2002 170,0 20 18 38
7. 49 Andrea Hudečková Praha 1990 169,5 21 - 21
8. 69 Nikola Palička Jesenice 1996 171,0 25 - 25
9. 39 Kristýna Janošcová Avalon Fitness 2006 168,5 25 - 25
10. 68 Eliška Košťálová Hostivice 1991 171,0 30 - 30

Kondiční bikiny fitness juniorek do 165 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 86 Anna Vaňková Kubík fitness Ostrava 2000 159,0 - 4 4
2. 73 Daniela Novotná Brno 2000 160,5 - 6 6
3. 40 Eliška Havrančíková Příbram 2003 158,5 - 8 8
4. 41 Barbora Lošonská Fitness Ural Sokolov 2007 163,5 - 13 13
5. 29 Denisa Pospíšilová Target Team 2002 162,5 - 14 14
6. 83 Tereza Carmine Plzeň 2005 164,5 - 17 17
7. 84 Tereza Filipská Šenov 2000 163,0 - 21 21

Kondiční bikiny fitness juniorek nad 165 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 46 Adéla Kalousková Kladno 2001 166,0 - 3 3
2. 11 Nela Matějková Praha 2006 167,5 - 6 6
3. 55 Veronika Hošková Bříství 2002 170,0 - 11 11
4. 80 Eliška Rybová Max Fitness 2000 169,0 - 11 11
5. 39 Kristýna Janošcová Avalon Fitness 2006 168,5 - 15 15
6. 36 Veronika Procházková Plzeň 2005 167,0 - 18 18

Kondiční bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. celk.
1. 72 Veronika Zimová Úhonice 1998 157,5 3 3
2. 86 Anna Vaňková Kubík fitness Ostrava 2000 159,0 6 6
3. 74 Karin Zemanová MD Fitness Lanškroun 1998 167,0 8 8
4. 92 Ivana Škůrková Prachatice 1986 162,5 12 12
5. 46 Adéla Kalousková Kladno 2001 166,0 14 14


Kondiční bodyfitness

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 25 Vladimíra Křížová Target Team 1972 168,5 - 3 3
2. 47 Amelie Novotná Spartan Gym Praha 1999 164,5 - 6 6


Ceny pro vítěze


Rozhodčí


Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2024 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty