Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Registrace oddílů a závodníků v roce 2024

Článek vydán 22. 01. 2024 - Informace svazu - zhlédnutí: 1576

V tomto článku přinášíme informaci, jak bude fungovat prodlužování registrací oddílů a registrace závodníků či vytvoření nových registrací SKFČR na rok 2024.

Od pondělí 22.1.2024 jsou spuštěny oficiálně nové www stránky SKFČR, které od počátku roku až do dnešního dne procházely testovacím režimem. Průběžně se budou naplňovat všemi informacemi. Naleznete je zde www.svazbb.cz, kde v sekci "REGISTRACE“ jsou již zprovozněny elektronické přihlášky jak pro kluby a oddíly, tak i pro závodníky www.svazbb.cz/registrace. Vše bude probíhat elektronicky, což usnadní a zrychlí veškerou administraci ohledně oddílů a závodníků - registrace, platby, prodlužování, schvalování.
Sledujte stále ještě stávající i nové www stránky.

Pro rok 2024 máme dvě zásadní změny, ruší se registrační průkazy a od letošního roku je registrace závodníků povinná i pro účastníky kondičních soutěží.

Výkonný výbor SKFČR schválil podstatnou změnu v registraci. Všichni sportovci, kteří se chtějí účastnit kondičních soutěžích SKFČR, se budou nyní registrovat stejně jako všichni ostatní sportovci a stanou se řádnými členy SKFČR. Jeden z důvodů pro toto rozhodnutí byl také požadavek Antidopingového výboru ČR.
Letos rovněž končí registrační průkazy závodníků, tzn. nebudou se vystavovat nové a ani prodlužovat již vytvořené. Rovněž již nebude nutné vyplňovat formuláře pro novou registraci nebo prodlužování registrace (týká se to také oddílů a klubů). Veškeré potřebné údaje se již budou vyplňovat pouze při elektronické registraci na nových stránkách SKFČR www.svazbb.cz.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2024 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty