Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

20.000 Kč za najlepší volné sestavy

Článek vydán 23. 04. 2008 - Informace svazu - zhlédnutí: 2895

Výkonný výbor se s partnerem SKFČR dohodl na zajímavé pobídce pro závodníky do 21 let. Celkem 20.000 Kč, to je částka, která bude rozdělena mezi čtyři dorostenecké a juniorské závodníky, jež na jarních mistrovských soutěžích Svazu kulturistiky a fitness České republiky předvedou nejlepší volné sestavy.

Jak přesně budou ceny rozděleny? Na Mistrovství České republiky mladšího a staršího dorostu 2008 zvolí rozhodčí vítěze prvního, druhého pak určí diváci on-line přenosu na serveru Ronnie.cz. Třetí vítěz vzejde z Mistrovství České republiky v kulturistice juniorů 2008 opět dle výroků rozhodčích, čtvrtý dle výroků diváků on-line přenosu. Ve všech uvedených případech mluvíme o kategoriích kulturistiky a klasické kulturistiky chlapců.

Každý z vítězů si odnese 5.000 Kč v hotovosti, jako pozornost navíc téměř 40 cm sošku, kterou si můžete prohlédnout na snímku vpravo.

Takže, připravujete-li se i Vy na jarní mistrovské soutěže ve zmíněných kategoriích, věnujete dostatečnou pozornost své volné sestavě? Možná je ten správný čas s jejím nácvikem začít!

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2018 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty