Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY
Jarní soutěže v ČR byly zrušeny. Více v tomto článku.
Prosíme majitele fitness center, aby sledovali pravidelně nová ustanovení Vlády ČR na www.vlada.cz pro co nejnovější informace ohledně omezení provozu svých podniků.

20.000 Kč za najlepší volné sestavy

Článek vydán 23. 04. 2008 - Informace svazu - zhlédnutí: 3075

Výkonný výbor se s partnerem SKFČR dohodl na zajímavé pobídce pro závodníky do 21 let. Celkem 20.000 Kč, to je částka, která bude rozdělena mezi čtyři dorostenecké a juniorské závodníky, jež na jarních mistrovských soutěžích Svazu kulturistiky a fitness České republiky předvedou nejlepší volné sestavy.

Jak přesně budou ceny rozděleny? Na Mistrovství České republiky mladšího a staršího dorostu 2008 zvolí rozhodčí vítěze prvního, druhého pak určí diváci on-line přenosu na serveru Ronnie.cz. Třetí vítěz vzejde z Mistrovství České republiky v kulturistice juniorů 2008 opět dle výroků rozhodčích, čtvrtý dle výroků diváků on-line přenosu. Ve všech uvedených případech mluvíme o kategoriích kulturistiky a klasické kulturistiky chlapců.

Každý z vítězů si odnese 5.000 Kč v hotovosti, jako pozornost navíc téměř 40 cm sošku, kterou si můžete prohlédnout na snímku vpravo.

Takže, připravujete-li se i Vy na jarní mistrovské soutěže ve zmíněných kategoriích, věnujete dostatečnou pozornost své volné sestavě? Možná je ten správný čas s jejím nácvikem začít!

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2020 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty