Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Čech v kulturistice
mužů a žen 2008 - výsledky

Článek vydán 04. 05. 2008 - Výsledky soutěží - zhlédnutí: 5704


Důležité upozornění: výsledky níže zatím nejsou
oficiálně potvrzené, tzn. může docházet k drobným změnám!


Bodyfitness do 164 cm

p. st.č. jméno klub, fitcentrum, TJ výš. nar. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 33 Jaroslava Adámková Envirotrend 163 1975 4 5 5 14
2. 123 Nikol Kešelová TJ Slavoj Litoměřice 160 1984 6 5 5 16
3. 55 Dana Klempířová Fitness Atlas Zbraslav 163 1975 10 10 10 30
4. 98 Markéta Paulová BBC Praha 157 1977 11 11 11 33
5. 43 Šárka Podlezlová Fitness 2000 Mar. Lázně 156 1982 15 15 15 45
6. 89 Renata Richterová Tom´s Gym Děčín 161 1971 18 18 18 54
7. 81 Michaela Duchová Fitcentrum Dobříš 161 1984 21 21 21 63

Bodyfitness nad 164 cm

p. st.č. jméno klub, fitcentrum, TJ výš. nar. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 45 Renata Ticháčková SC Delfín České Budějovice 175 1981 4
2. 85 Kristýna Bucková FC Maximus Praha 172 1987 7
3. 68 Jolana Václavíková Profifitness Eva Plzeň 167 1972 10
4. 111 Barbora Kocábová BBC Praha 165 1987 12
5. 36 Jolana Jiránková Fitness U Pešků Liberec 165 1978 14
6. 46 Monika Žeravová Fit Klub Ludvík Praha 165 1978 20
7. 75 Pavla Marklová Bodyfitness Lanškroun 172 1973 22
8. 10 Barbora Sýkorová FC Hardcore Praha 169 1987 23
9. 91 Martina Nováková BBC Praha 167 1979 25
10. 143 Lucie Procházková Delta Fitness Praha 171 1976 27
11. 15 Jana Horáková Fitness Beseda Litoměřice 165 1986 35
12. 88 Renata Gabčová Sportcentrum Cheb 165 1976 35
13. 7 Petra Doležalová BBC Praha 172 1977 34

Kulturistika ženy

p. st.č. jméno klub, fitcentrum, TJ váha nar. sem. fin.1 fin.2 f.celk.
1. 77 Monika Šlosrová FC M Roudnice n. L. 73,2 1967 3 3 3 6
2. 140 Martina Habová Fitness Sport Klub Kadaň 59,2 1974 7 9 6 15
3. 144 Eva Horňáková V.I.P. Gym České Budějovice 76,0 1963 8 6 9 15

Klasická kulturistika

p. st.č. jméno klub, fitcentrum, TJ výš váha nar. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 2 Václav Pelc Stans Gym Kladno 190 95,2 1984 4 9 4 13
2. 19 Tomáš Cibulka SC Delfín České Buděj. 179 79,2 1980 9 5 10 15
3. 93 Daniel Malý Universal Gym Ústí n. Labem 178 76,8 1971 10 8 11 19
4. 73 Michal Křivánek SK Maximus Praha 179 82,7 1978 12 11 9 20
5. 20 Jiří Kučera Ultimate Gym Ústí n. Labem 181 86,3 1978 11 14 12 26
6. 12 Petr Baňař FC M Roudnice n. Labem 186 77,1 1974 17 17 17 34
7. 26 Jan Laštovka Fit Klub Ludvík Praha 176 74,5 1981 22
8. 130 Rudolf Polcar Universal Gym Ústí n. Labem 179 81,0 1983 25
9. 104 Jaroslav Krištov FC U Pešků Liberec 181 88,2 1981 27
10. 105 Ladislav Janovský Fitcentrum Dobříš 174 63,1 1984 28

Kulturistika muži do 67,5 kg

p. st.č. jméno klub, fitcentrum, TJ váha nar. sem. fin.1 fin.2 f.celk.
1. 56 Tomáš Lukáč FC Wendy Liběchov 67,1 1978 5 3 3 6
2. 29 Miroslav Maťátko Posilovna Tomáš Trojan 66,9 1987 7 7 8 15
3. 23 Tomáš Martinovský Universal Gym Ústí n. Labem 65,4 1979 7 9 7 16
4. 54 Miloslav Arnold Benda Fitcentrum Dobříš 62,4 1979 17 16 18 22
5. 103 Zdeněk Razák Fitness Classic Žel. Brod 66,1 1989 12 11 12 23
6. 13 Manfred Jakl FC City Hořice 65,8 1956 16 16 15 31

Kulturistika muži do 70 kg

p. st.č. jméno klub, fitcentrum, TJ váha nar. sem. fin.1 fin.2 f.celk.
1. 122 Dušan Macháč Delta Fitness Praha 73,4 1978 6 6 6 12
2. 24 Petr Cihlář Modrá sekce Praha 74,9 1979 10 10 10 20
3. 52 Jiří Novák S.K.K. Hrádek n. Nisou 74,1 1989 11 11 11 22
- 51 Vojtěch Koritenský Body Fit Hradec Králové 72,2 1983 diskvalifikován

Kulturistika muži do 82,5 kg

p. st.č. jméno klub, fitcentrum, TJ váha nar. sem. fin.1 fin.2 f.celk.
1. 62 Jozef Furin FC Maximus Praha 79,0 1974 6 3 3 6
2. 22 David Skořepa FC Aris Lomnice n. Popelkou 77,3 1983 10 6 6 12
3. 124 Milan Bodlák FC Aura Plzeň 79,8 1952 7 11 11 22
4. 92 David Zajtler TJ Slavoj Děčín 75,8 1981 14 12 14 26
5. 21 Ondřej Dohnal Tom´s Gym Děčín 80,9 1982 10 16 13 29
6. 102 Josef Kašpar Fit klub Ivka Komárov 80,8 1977 15 15 8 33

Kulturistika muži do 90 kg

p. st.č. jméno klub, fitcentrum, TJ váha nar. sem. fin.1 fin.2 f.celk.
1. 71 Josef Mužík FC Mega Pro Kladno 89,4 1974 4 3 4 7
2. 28 Zbyněk Ceradský Muscle Factory Březnice 89,4 1975 5 6 5 11
3. 8 Michal Trykar AB Body Club Plzeň 83,0 1974 9 10 9 19
4. 57 Jiří Faflík FC SKP Ústí n. Labem 83,8 1948 12 11 12 23

Kulturistika muži nad 90 kg

p. st.č. jméno klub, fitcentrum, TJ váha nar. sem. fin.1 fin.2 f.celk.
1. 27 Robert Smutný S.K.K. Hrádek n. Nisou 107,7 1972 5 3 4 7
2. 50 Pavel Butor FC Hardcore Praha 102,2 1973 7 6 6 12
3. 142 Jan Tomášek TJ Sokol Spálené Poříčí 90,8 1969 6 8 8 16
4. 106 Pavel Fabók SK Totzi Klášterec n. Ohří 97,2 1978 15 13 15 28
5. 17 Jiří Váša Fitcentrum Dobříš 94,3 1976 14 14 15 29
6. 1 Tomáš Lajpold FC Aura Plzeň 99,9 1977 17 18 16 24

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2022 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty