Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Soutěže v kondiční kulturistice:
v září nebo v listopadu?

Článek vydán 04. 05. 2009 - Informace svazu - zhlédnutí: 3507

V minulém roce se konaly tři soutěže v kondiční kulturistice, tzn. soutěže určené pro začínající závodníky a pro některé závodníky jarních soutěží dorostu a juniorů. Pro letošní podzim jsou tyto soutěže připravovány také, a to v počtu o jednu více. Mezi případnými pořadateli však v těchto dnech probíhá diskuse: jsou lepší listopadové termíny podobně, jako tomu bylo v minulém roce a nebo se mají tyto soutěže konat již v září?

V případě, že by byly využity zářijové termíny, jednalo by se s největší pravděpodobností o soboty 5., 12., 19. a 26. září 2009. Závodníci by finální přípravu absolvovali v době (pro mnohé z nich) letních prázdnin a mohli by tak pro ni mít více klidu. Nejlepší z účastníků by po skončení kondičních soutěží mohli navíc pokračovat i na soutěžích pohárových.

V případě, že by se využily termíny listopadové, jednalo by se pravděpodobně o soboty 14., 21. a 28. listopadu, závěrečná soutěž by proběhla v sobotu 5. prosince. Závodníci by navíc z dnešního pohledu získali k přípravě o téměř měsíc a půl více.

Jaká varianta přijde lepší právě Vám? A z jakého důvodu? V tuto chvíli jsou obě možnosti otevřené, a tak budou všichni pořadatelé i Svaz kulturistiky a fitness ČR více než rádi, pokud přispějete i Vy svým názorem! Napište v diskusi pod tímto článkem či na e-mail praha@skfcr.cz! Za Vaši pomoc předem děkujeme.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty