Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Odborný seminář SKFČR
v Jihlavě - další informace

Článek vydán 14. 05. 2009 - Informace svazu - zhlédnutí: 3768

SKFČR připravil v rámci pořádání Mistrovství České republiky mužů, žen a párů 2009 v Jihlavě odborný seminář (který bude současně jako doškolení) nejen pro trenéry kulturistiky a instruktory fitness, ale také pro širokou veřejnost, pro všechny, kteří mají zájem o kvalitní informace. Seminář bude zaměřen převážně na sportovní výživu.

Seminář se koná v neděli (17. 5. 2009) od 9:00 do 12:30 v DKO Jihlava (tedy v tomtéž místě konání jako samotné mistrovství). Od publikování posledních informací o semináři došlo k drobným změnám programu. V prvním 60minutovém bloku vystoupí Ing. Jan Smejkal, ve druhém bloku také, a to společně se státním trenérem Martinem Novotným. Třetí hodinou Vás bude provázet MUDr. Oleg Zhur.

Bezplatnou účast mají zajištěnu trenéři s licencí SKFČR nebo trenérské školy Ronnie.cz (trenérský průkaz či licenci je nutné mít s sebou). Poplatek 100 Kč uhradí trenéři s licencí jiných škol než výše uvedených, 150 Kč zaplatí zájemci bez licence (závodníci apod.)

Vzhledem k očekávanému zájmu žádáme vážné zájemce, aby se nahlásili na sekretariát SKFČR (sekretariat@skfcr.cz) a zajistili si tak svou účast. V současnosti je obsazena cca třetina kapacity přednáškové místnosti, tzn. účast bude pravděpodobně možná i bez předchozího nahlášení.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty