Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Přijďte na odborný seminář
SKFČR v Odrách!

Článek vydán 11. 06. 2009 - Informace svazu - zhlédnutí: 4059

Při Mistrovství ČR mužů, žen a párů 2009 pořádal SKFČR odborný seminář, o němž jsme Vás informovali v tomto článku. Jeho účastníci strávili příjemné dopoledne nabité spoustou nových zajímavých informací. Dozvěděli se mnohé o výživě, velký úspěch sklidil také kvalitní příspěvek o páteři přednesený Olegem Zhurem, který přislíbil svou účast i na dalším semináři. Vzhledem k nemalému zájmu a potěšující odezvě se SKFČR rozhodl pokračovat v sérii seminářů na mistrovstvích ČR.

V rámci pořádání Mistrovství České republiky mladšího a staršího dorostu, juniorů a masters 2009 v Odrách se tedy uskuteční další odborný seminář (který bude současně jako doškolení) nejen pro trenéry kulturistiky a instruktory fitness, ale také pro širokou veřejnost, pro všechny, kteří mají zájem o kvalitní informace. Je ideální příležitostí, jak využít dopolední čas před startem soutěže a načerpat nové informace nejen o výživě a správné přípravě na soutěže.

Seminář se koná v neděli (21. 6. 2009) od 9:00 do 12:00. Přes hodinu stráví účastníci přednáškou, kterou povede Václav Hejtmánek, specialista na výživu a suplementy. Dozvědí se zajímavé informace o výživě, přípravcích a novinkách na současném trhu s doplňky, v další části pak jistě přivítají možnost se dozvědět obsáhlé znalosti o fázování suplementů na objemové, tvarovací a rýsovací období. Spolu s Václavem Hejtmánkem bude pro případné dotazy na přednášce přítomen také státní trenér Martin Novotný. Jednu hodinu povede opět MUDr. Oleg Zhur (téma "Páteř - náš pilíř").

Minulý seminář zaručoval bezplatnou účast trenérům s licencí SKFČR nebo trenérské školy Ronnie.cz, poplatky 100 Kč nebo 150 Kč museli uhradit zájemci ostatní. Tentokrát se SKFČR rozhodl jej zpřístupnit co nejširšímu okruhu lidí, pro všechny je tudíž vstup zdarma.

Vzhledem k očekávanému velkému zájmu žádáme vážné zájemce, aby se ihned nahlásili na sekretariát SKFČR (sekretariat@skfcr.cz) a zajistili si tak svou účast.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty