Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy

Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Evropy juniorů
a masters 2009 - výsledky

Článek vydán 28. 06. 2009 - Výsledky soutěží - zhlédnutí: 8268

Skvělým druhým místem v soutěži národů skončilo pro Českou republiku Mistrovství Evropy v kulturistice, fitness a bodyfitness juniorů a masters pro rok 2009, které se konalo 27. a 28. června v Rumunsku. 17členná česká výprava získala celkem 5 cenných kovů a dalších 7 finálových umístění. Zlatou medaili vybojovala v kategorii bodyfitness nad 163 cm Jana Černovská, dvě stříbrné medaile přidali Eva Klappová v kategorii bodyfitness masters a František David v klasické kulturistice masters, dvě bronzové medaile pak Michal Tosecký v kategorii kulturistiky juniorů do 75 kg a Bohumil Ticháček v klasické kulturistice masters. Kompletní výsledky všech našich reprezentantů najdete v přehledu níže (čísla v závorkách udávají počet závodníků v kategorii).