Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Soustředění mládeže SKFČR
před jarními soutěžemi 2010

Článek vydán 06. 05. 2010 - Informace svazu - zhlédnutí: 3145

Ve dnech 21. – 23. května se v Jihlavě uskuteční soustředění mládeže Svazu kulturistiky a fitness ČR, které je určené pro začínající závodníky dorosteneckých a juniorských kategorií, kteří se připravují na jarní mistrovské soutěže SKFČR. Náplní celého soustředění, které připravujeme za spolupráce serveru Ronnie.cz a společnosti Nutrend, bude seznámit začínající závodníky s kompletní problematikou kulturistické předsoutěžní přípravy a to od správné tréninkové metodiky, přes podrobný rozbor kulturistické diety a doplňkové výživy až po detailní vysvětlení správného postupu sacharidové superkompenzace a fáze odvodnění. Po stránce praktické čeká všechny účastníky detailní nácvik provedení všech povinných kulturistických póz i tvrdé tréninky pod vedením pořadatelů.

Díky spolupráci se společností Nutrend bude po celý víkend pro všechny účatníky zajištěna kompletní doplňková výživa nejvyšší možné kvality i návštěva a seminář českého reprezentanta a mistra Evropy, Martina Drába. Současně se díky podpoře serveru Ronnie.cz podařilo zajistit pro každého účastníka i kulturistickou soutěžní barvu Dream Tan #2.

Soustředění se uskuteční v prostorách pořadatelské fitcentra letošního Mistrovství ČR mužů a žen, Fitness Factory Jihlava v ulici 8. března 2a v Jihlavě. Cena celého víkendového soustředění (se zajištěnou stravou i ubytováním) je 999 Kč. Máte-li zájem o účast na tomto soustředění, pište na roubik@skfcr.cz. Podrobnější informace, kompletní program i možnosti dopravy zobrazíte na našem partnerském serveru Ronnie.cz.

Bc. Lukáš Roubík
předseda komise mládeže
předseda trenérsko metodické komise

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty