Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY
Jarní soutěže v ČR byly zrušeny. Více v tomto článku.
Prosíme majitele fitness center, aby sledovali pravidelně nová ustanovení Vlády ČR na www.vlada.cz pro co nejnovější informace ohledně omezení provozu svých podniků.

Soustředění mládeže SKFČR
před jarními soutěžemi 2010

Článek vydán 06. 05. 2010 - Informace svazu - zhlédnutí: 2701

Ve dnech 21. – 23. května se v Jihlavě uskuteční soustředění mládeže Svazu kulturistiky a fitness ČR, které je určené pro začínající závodníky dorosteneckých a juniorských kategorií, kteří se připravují na jarní mistrovské soutěže SKFČR. Náplní celého soustředění, které připravujeme za spolupráce serveru Ronnie.cz a společnosti Nutrend, bude seznámit začínající závodníky s kompletní problematikou kulturistické předsoutěžní přípravy a to od správné tréninkové metodiky, přes podrobný rozbor kulturistické diety a doplňkové výživy až po detailní vysvětlení správného postupu sacharidové superkompenzace a fáze odvodnění. Po stránce praktické čeká všechny účastníky detailní nácvik provedení všech povinných kulturistických póz i tvrdé tréninky pod vedením pořadatelů.

Díky spolupráci se společností Nutrend bude po celý víkend pro všechny účatníky zajištěna kompletní doplňková výživa nejvyšší možné kvality i návštěva a seminář českého reprezentanta a mistra Evropy, Martina Drába. Současně se díky podpoře serveru Ronnie.cz podařilo zajistit pro každého účastníka i kulturistickou soutěžní barvu Dream Tan #2.

Soustředění se uskuteční v prostorách pořadatelské fitcentra letošního Mistrovství ČR mužů a žen, Fitness Factory Jihlava v ulici 8. března 2a v Jihlavě. Cena celého víkendového soustředění (se zajištěnou stravou i ubytováním) je 999 Kč. Máte-li zájem o účast na tomto soustředění, pište na roubik@skfcr.cz. Podrobnější informace, kompletní program i možnosti dopravy zobrazíte na našem partnerském serveru Ronnie.cz.

Bc. Lukáš Roubík
předseda komise mládeže
předseda trenérsko metodické komise

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2020 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty