Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Oznámení mediální komise 01/06

Článek vydán 03. 04. 2006 - Informace svazu - zhlédnutí: 4539

Věc: Zákaz pořizování audiovizuálních záznamů na mistrovských soutěžích SKFČR

Na základě zákazu pořizování audiovizuálních záznamů na mistrovských soutěžích SKFČR schváleného dne 22.června 2005 znovu upozorňujeme na nutnost udělení souhlasu pořadatele nebo SKFČR s pořizováním audiovizuálních záznamů.

Protože celý proces zavedení tohoto nařízení do systému pravidel a smluv SKFČR byl časově velmi náročný a také vzhledem ke změně pořadatelů soutěží ve velmi krátkém časovém odstupu od začátku samotných soutěží, ponechává mediální komise na zvážení pořadatelů jednotlivých soutěží, zda budou nařízení dodržovat v plném rozsahu, s výjimkou mistrovství České republiky v kulturistice, fitness a bodyfitness mužů, které proběhne dne 22.4.2006 v Lysé nad Labem.

Dle vyjádření pořadatele nebude do prostor konání soutěže vpuštěn nikdo se zařízením umožňující pořízení audiovizuálních záznamů bez písemného povolení pořadatele nebo SKFČR, zastoupeného delegátem.

V souladu s nařízením bude umožněno závodníkům v rámci prezentace umožněno získání povolení pro pořízení audiovizuálních záznamů pro jejich osobní potřebu. Dokument pro vyžádání povolení si můžete stáhnout v předstihu zde.

Upozorňujeme, že povolení pro pořízení audiovizuálních záznamů pro osobní potřebu neopravňuje držitele pohybovat se v prostoru vyhrazeném pro novináře a profesionální fotografy. Taktéž je zakázáno pořizovat audiovizuální záznamy v prostoru šaten a v prostoru za pódiem.

Předseda mediální komise
Robert Lukáš
29.3.2006

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty