Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Moravy a Slezska juniorů a staršího dorostu 2010 - výsledky a fotografie

Článek vydán 06. 06. 2010 - Výsledky soutěží - zhlédnutí: 6446

Níže najdete startovní listiny z Mistrovství Moravy a Slezska juniorů a staršího dorostu 2010, které se konalo v neděli 6. 6. v Lanškrouně.


Starší dorost - kulturistika do 65 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 11 Kristián Troják SK PEPA Centrum Opava 1993 59,8 3 3 6 9
2. 52 Milan Kinc ASK Blansko 1995 63,4 6 6 12 18
3. 29 Dalibor Závodský SC Kaze Telč 1993 61,1 9 9 18 27
4. 21 Filip Dolíška FC Karo Slavia Havířov 1993 64,4 12 13 24 37
5. 3 Vojtěch Bořucký SK PEPA Centrum Opava 1992 63,7 15 14 30 44
6. 45 Lukáš Zeman SK PEPA Centrum Opava 1992 54,1 18 18 38 54


Starší dorost - kulturistika do 72 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 46 Marek Kubáň SK PEPA Centrum Opava 1992 71,7 5 4 8 12
2. 48 Jiří Svoboda ASK Blansko 1992 71,4 4 6 10 16
3. 34 Jiří Dvořák ASK Blansko 1993 68,2 11 11 20 31
4. 43 Jakub Zufalý Fit Darja Bohumín 1993 65,6 11 10 24 34
5. 23 Adam Metzl Jalex Team Krnov 1992 70,2 15 16 30 46
6. 31 Dalibor Staš Fitness Iva Orlová 1993 70,8 18 17 36 53
7. 40 Patrik Procházka ASK Blansko 1995 68,5 21 - - -
7. 49 Daniel Schwarz SK PEPA Centrum Opava 1993 69,9 24 - - -


Starší dorost - kulturistika nad 72 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 56 Petr Šidlo SKK Přerov-Předmostí 1993 79,9 3 3 6 9
2. 54 Miroslav Špaček FC Karo Slavia Havířov 1992 74,7 6 6 12 18
3. 2 Josef Šimkó Fitko Kameňák Brno 1993 82,5 9 11 18 29
4. 12 Milan Rostek SK PEPA Centrum Opava 1992 78,6 12 12 24 36
5. 41 Jakub Černík Jalex Team Krnov 1992 76,6 16 16 32 48
6. 26 Radek Dočkal MD Posilovna Brno 1993 82,7 17 16 34 50
7. 51 Petr Vostrý FC Karo Slavia Havířov 1994 77,8 21 - - -


Starší dorost - absolutní

p. č. jméno klub / stát nar. váha
1. 56 Petr Šidlo SKK Přerov-Předmostí 1993 79,9


Bodyfitness juniorky

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 15 Eva Složilová SK Přerov 1991 165 6 4 6 16
2. 30 Kateřina Krásová SK PEPA Centrum Opava 1996 165 6 6 6 18
3. 24 Marie Hudečková SK Správní chlapi Hlučín 1993 166 10 10 8 28
4. 17 Lucie Marešová Kult. a bodyfitness Lanškroun 1989 178 11 11 11 33


Junioři - klasická kulturistika

p. č. jméno klub / stát nar. váha výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 10 Roman Jurák Big One Fitness Brno 1989 80,5 180 3 6 6 12
2. 11 Kristián Troják SK PEPA Centrum Opava 1993 59,8 167 6 3 12 15
3. 54 Miroslav Špaček FC Karo Slavia Havířov 1992 74,7 180 9 9 18 27
4. 23 Adam Metzl Jalex Team Krnov 1992 70,0 178 12 13 24 37
5. 3 Vojtěch Bořucký SK PEPA Centrum Opava 1992 63,7 180 15 14 30 44


Junioři - kulturistika do 70 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 60 Tomáš Horák SK Morava Kroměříž 1989 69,9 5 3 8 11
2. 1 Milan Obořil TJ Sokol Lanžhot 1990 68,1 4 6 10 16
3. 80 Lukáš Sobotka SK Best Fitness Žďár n. Sáz. 1991 69,2 9 9 18 27
4. 59 Jindřich Musil SC Kaze Telč 1991 63,1 12 12 24 36
5. 21 Filip Dolíška FC Karo Slavia Havířov 1993 64,4 15 15 30 45
6. 49 Daniel Schwarz SK PEPA Centrum Opava 1993 69,9 19 17 36 53
7. 45 Lukáš Zeman SK PEPA Centrum Opava 1992 54,1 20 - - -


Junioři - kulturistika do 77 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 35 Luboš Kuběnka TJ Lanškroun 1990 72,5 3 3 6 9
2. 47 René Gorol Bodyland Ostrava 1990 71,5 6 6 12 18
3. 46 Marek Kubáň SK PEPA Centrum Opava 1992 71,7 9 9 18 27
4. 57 Jakub Poláček BBK Fitness Sokol Znojmo 1991 72,1 12 12 24 36
- 48 Jiří Svoboda ASK Blansko 1992 71,4 - - - -


Junioři - kulturistika nad 77 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 56 Petr Šidlo SKK Přerov-Předmostí 1993 79,9 3 3 6 9
2. 14 Jiří Minařík ASK Blansko 1989 86,9 6 7 12 19
3. 12 Milan Rostek SK PEPA Centrum Opava 1992 78,6 9 8 18 27


Junioři - absolutní

p. č. jméno klub / stát nar. váha
1. 60 Tomáš Horák SK Morava Kroměříž 1989 69,9


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2018 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty