Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY
Jarní soutěže v ČR byly zrušeny. Více v tomto článku.
Prosíme majitele fitness center, aby sledovali pravidelně nová ustanovení Vlády ČR na www.vlada.cz pro co nejnovější informace ohledně omezení provozu svých podniků.

Sraz mládeže SKFČR před jarními soutěžemi

Článek vydán 31. 03. 2011 - Informace svazu - zhlédnutí: 3237

V neděli 24. dubna se v Brně uskuteční v krásných prostorách rozlehlé posilovny In Core fitness (500 m2) jednodenní sraz závodníků před jarními mistrovskými soutěžemi Svazu kulturistiky a fitness ČR, který je určený zejména pro začínající závodníky dorosteneckých a juniorských kategorií. Hlavním cílem celého srazu závodníků bude všechny účastníky seznámit s metodikou závěru kulturistické přípravy, a to od správné metodiky předsoutěžního tréninku, detailního rozboru kulturistické diety a doplňkové výživy z hlediska metabolických účinků jednotlivých skupin suplementů až po vysvětlení správného postupu sacharidové superkompenzace a fáze odvodnění. Samozřejmostí bude také teoretická i praktická výuka správného provedení pózingu s mnoha dalšími radami týkajícími se projevu a prezentace na soutěžích. Po skončení skupinové přednášky a semináře přijde na řadu i tvrdý trénink pod vedením pořadatelů.

Kromě získaných znalostí a zkušeností si navíc díky podpoře mládeže SKFČR firmou Extrifit všichni účastníci odvezou zdarma i balení BCAA Pure, Syne Thermogenic Fat Burner a tričko v celkové hodnotě 799 Kč.


Celým srazem závodníků budou provázet předseda trenérsko-metodické komise, předseda komise mládeže a dvojnásobný mistr ČR Lukáš Roubík, dále dvojnásobný vicemistr světa a člen komise mládeže Milan Šádek a konečně i mistr Moravy a finalista MS ve fitness Luboš Koumal. V rámci činnosti trenérsko-metodické komise může navíc letos poprvé vzít na sraz závodníků každý z účastníků i svého trenéra!

Další informace:

Místo konání: In Core fitness, Štefáčkova 2491/15, Brno. (Odvoz z nádraží pro zájemce zajištěn.)

Čas konání: 24. dubna 2011 od 12:00 do cca 17:00

Kapacita: 18 účastníků z řad mládeže v přípravě na jarní soutěže SKFČR

Přihlášky: Máte-li zájem o účast, pište na roubik@skfcr.cz.

Cena: Celá akce je zdarma, každý z účastníků navíc obdrží balení Extrifit BCAA Pure, Syne Thermogenic Fat Burner a tričko v celkové hodnotě 799 Kč.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2020 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty