Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Sraz mládeže SKFČR před jarními soutěžemi

Článek vydán 31. 03. 2011 - Informace svazu - zhlédnutí: 3484

V neděli 24. dubna se v Brně uskuteční v krásných prostorách rozlehlé posilovny In Core fitness (500 m2) jednodenní sraz závodníků před jarními mistrovskými soutěžemi Svazu kulturistiky a fitness ČR, který je určený zejména pro začínající závodníky dorosteneckých a juniorských kategorií. Hlavním cílem celého srazu závodníků bude všechny účastníky seznámit s metodikou závěru kulturistické přípravy, a to od správné metodiky předsoutěžního tréninku, detailního rozboru kulturistické diety a doplňkové výživy z hlediska metabolických účinků jednotlivých skupin suplementů až po vysvětlení správného postupu sacharidové superkompenzace a fáze odvodnění. Samozřejmostí bude také teoretická i praktická výuka správného provedení pózingu s mnoha dalšími radami týkajícími se projevu a prezentace na soutěžích. Po skončení skupinové přednášky a semináře přijde na řadu i tvrdý trénink pod vedením pořadatelů.

Kromě získaných znalostí a zkušeností si navíc díky podpoře mládeže SKFČR firmou Extrifit všichni účastníci odvezou zdarma i balení BCAA Pure, Syne Thermogenic Fat Burner a tričko v celkové hodnotě 799 Kč.


Celým srazem závodníků budou provázet předseda trenérsko-metodické komise, předseda komise mládeže a dvojnásobný mistr ČR Lukáš Roubík, dále dvojnásobný vicemistr světa a člen komise mládeže Milan Šádek a konečně i mistr Moravy a finalista MS ve fitness Luboš Koumal. V rámci činnosti trenérsko-metodické komise může navíc letos poprvé vzít na sraz závodníků každý z účastníků i svého trenéra!

Další informace:

Místo konání: In Core fitness, Štefáčkova 2491/15, Brno. (Odvoz z nádraží pro zájemce zajištěn.)

Čas konání: 24. dubna 2011 od 12:00 do cca 17:00

Kapacita: 18 účastníků z řad mládeže v přípravě na jarní soutěže SKFČR

Přihlášky: Máte-li zájem o účast, pište na roubik@skfcr.cz.

Cena: Celá akce je zdarma, každý z účastníků navíc obdrží balení Extrifit BCAA Pure, Syne Thermogenic Fat Burner a tričko v celkové hodnotě 799 Kč.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2021 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty