Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Sraz mládeže v Brně před jarními soutěžemi

Článek vydán 27. 04. 2011 - Informace svazu - zhlédnutí: 3404

V neděli 24. dubna proběhl v Brně sraz mládeže před jarními mistrovskými soutěžemi Svazu kulturistiky a fitness ČR. Zúčastnilo se jej 11 začínajících závodníků dorosteneckých a juniorských kategorií pod vedením předsedy trenérsko-metodické komise a komise mládeže Lukáše Roubíka, za asistence dvojnásobného vicemistra světa a člena komise mládeže Milana Šádka a mistra Moravy a finalisty MS ve fitness Luboše Koumala.

Celá akce se uskutečnila v rozlehlých prostorách posilovny InCore fitness v Brně v Líšni a byla stejně jako řada předchozích soustředění podpořena firmou Extrifit, která každému účastníkovi věnovala suplementy BCAA Pure, Syne Thermogenic Fat Burner a tričko.

Hlavním cílem celého srazu závodníků bylo všechny účastníky seznámit s metodikou závěru kulturistické předsoutěžní přípravy. Na programu byl nejprve detailní rozbor správné metodiky předsoutěžního tréninku včetně praktických ukázek správné techniky provedení u vybraných cviků. Dále byl podrobně vysvětlen postup celé kulturistické diety a použití doplňkové výživy z hlediska metabolických účinků jednotlivých skupin suplementů spolu s vysvětlením správného postupu sacharidové superkompenzace a fáze odvodnění.

V druhé polovině nechyběla ani teoretická a také velice důkladná praktická výuka správného provedení pózingu s mnoha dalšími radami týkajícími se projevu a prezentace na soutěžích. Na závěr si někteří z účastníků, kteří nespěchali domů, společně zatrénovali, jak můžete vidět na připojených fotografiích a videu níže.


Sraz mládeže SKFČR - video


Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty