Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY
Jarní soutěže v ČR byly zrušeny. Více v tomto článku.
Prosíme majitele fitness center, aby sledovali pravidelně nová ustanovení Vlády ČR na www.vlada.cz pro co nejnovější informace ohledně omezení provozu svých podniků.

Propozice pohárových soutěží 2011

Článek vydán 15. 08. 2011 - Informace svazu - zhlédnutí: 2614

Dnes byly zveřejněny propozice podzimních pohárových soutěží Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Ty se budou konat celkem čtyři: jako první Grand Prix Fitness Vyškov, následovat budou Pražský pohár a Grand Prix PEPA Opava, na závěr pak proběhne Albion Grand Prix Čelákovice.

Znění propozic je v tuto chvíli pouze předběžné a je možné, že se v některých drobnostech bude měnit. Doporučujeme proto sledovat stránky SKFČR, kde o případných změnách budeme včas informovat.

Zároveň se zveřejněním propozic byly zpřístupněny i přihlášky na soutěže, ty jsou stejně jako v minulých letech možné pouze elektronickou formou a to na adrese www.skfcr.cz/prihlasky.

Nominace rozhodčích pro jednotlivá klání bude zveřejněna nejpozději na začátku září.

Na podzimních pohárových soutěžích bude možné i nadále používat soutěžní barvy Dream Tan #2, jedinou výjimkou je GP PEPA Opava 2011, kde je použití těchto barev již zakázáno (použít můžete alternativy v podobě Dream Tan Bronze Knight, Jan Tana či např. Pro Tan).

Na závěr pouze připojujeme informaci o soutěžích v kondiční kulturistice a bodyfitness, které proběhnou v listopadu letošního roku. Jejich propozice budou zveřejněny uprostřed tohoto týdne, ve stejnou chvíli budou zpřístupněny i přihlášky.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2020 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty