Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství severní Moravy a Slezska v kulturistice mužů - propozice

Článek vydán 29. 03. 2006 - Kalendář soutěží - zhlédnutí: 2411

XVI. Mistrovství Moravy a Slezska v kulturistice staršího dorostu
XXXVII. Mistrovství severní Moravy a Slezska v kulturistice mužů

   
TECHNICKÁ USTANOVENÍ:
Pořadatel: SK Radoch Ostrava - Poruba
Datum konání: neděle, 2. dubna 2006
Místo konání: Dům kultury Poklad, Ostrava - Poruba, v centru Poruby poblíž Hlavní třídy a Alšova náměstí (v horní části Poruby), v místě velké parkoviště
Přihlášky: poslat nejpozději do 29. 3. 2006 na adresu:
- Tomáš Dluhoš, Garbova 1575/4, 710 00 Ostrava - Slezská Ostrava
- e-mail: skradoch@seznam.cz
Informace: Tomáš Dluhoš tel: 602 258 653, Martin Solka 602 565 427, e-mail: skradoch@seznam.cz

Úhrada:
dorostencům - členům ČSTV hradí náležitosti SKFČR formou dotace klubu, oddílu za účast po ukončení mládežnických soutěží, muži startují na náklady vysílajícího subjektu, rozhodčím hradí náležitosti pořadatel dle směrnic SKFČR
Kategorie:
 
Dorost:
- věková - startují soutěžící narození 2. 4. 1988 a mladší
- váhová - dorostenci do 65, do 72 a nad 72 kg
Muži:
- věková - bez omezení
- váhová - do 67,5, do 75, do 82,5, do 90 a nad 90 kg
Postupový klíč: na mistrovství ČR dorostu postupují všichni finalisté
na mistrovství Moravy a Slezska mužů postupují všichni finalisté
   
ČINOVNÍCI SOUTĚŽE:
Ředitel soutěže: Martin Solka
Organizační pracovník: Tomáš Dluhoš
Vedoucí soutěžících: Marcel Kubiczek
Lékař: MUDr. Zdena Zachová
Konferenciér: Jiří Koběrský
   
SBOR ROZHODČÍCH:
Hlavní rozhodčí: ing.Václav Pospíšil
Sekretář rozhodčích: Ladislav Pink
Hodnotící rozhodčí: Jiří Rohan, dr. Jaroslav Brillant, Jiří Poláček., Ladislav Novák, Martin Šembera
Náhradní rozhodčí: Aleš Vavřík
Delegát SKFČR Jiří Prudil
   
ČASOVÝ POŘAD SOUTĚŽE:
10,00 - 10,45 PREZENTACE, vážení v místě soutěže
11,00 - 14,00 SEMIFINÁLE v pořadí dorostenci, muži
15,00 - 17,30 FINÁLE v pořadí jako v semifinále s doplňkovým programem, absolutní vítěz
   
RŮZNÉ:
Ceny: doplňky výživy, věcné ceny od sponzorů
Stravování: v místě konání a v okolních restauracích
   
Generální partner

Vyhledávání

 
© 2019 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty