Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Oznámení disciplinární komise 01-06

Článek vydán 23. 04. 2006 - Informace svazu - zhlédnutí: 5657

1. Dne 15.4.2006 se během provádění dopingové kontroly v rámci soutěže Mistrovství Čech v kulturistice mužů dopustil závodník Jan Kudyn manipulace s močí, v důsledku tohoto porušení Směrnice pro kontrolu a postih dopingu byla Janu Kudynovi dne 21.4.2006 Disciplinární komisí SKFČR s okamžitou platností pozastavena sportovní činnost. Zároveň je závodník Jan Kudyn vyřazen ze 4. místa v kategorii nad 90kg na soutěži Mistrovství Čech v kulturistice mužů pro rok 2006.

2. Dne 22.4.2006 se během provádění dopingové kontroly v rámci soutěže Mistrovství ČR v kulturistice mužů dopustil závodník Jaroslav Cink manipulace s močí, v důsledku tohoto porušení Směrnice pro kontrolu a postih dopingu, byla Jaroslavu Cinkovi dne 23.4.2006 Disciplinární komisí SKFČR s okamžitou platností pozastavena sportovní činnost. Zároveň je závodník Jaroslav Cink vyřazen z 1. místa v kategorii do 75kg na soutěži MČR v kulturistice pro rok 2006.

3. Dne 22.4.2006 během provádění dopingové kontroly v rámci soutěže Mistrovství ČR v kulturistice mužů závodník Jindřich Popelář po podepsání výzvy k provedení dopingové kontroly odmítl odevzdat vzorek moči, v důsledku tohoto porušení Směrnice pro kontrolu a postih dopingu, byla Jindřichu Popelářovi dne 23.4.2006 Disciplinární komisí SKFČR s okamžitou platností pozastavena sportovní činnost. Zároveň je závodník Jindřich Popelář vyřazen z 3. místa v kategorii nad 90kg na soutěži MČR v kulturistice pro rok 2006.

V souvislosti s výše uvedenými skutečnostmi, vyzývá VV SKFČR všechny tři sportovce, aby bez prodlení odevzdali do sídla SKFČR medaile, diplomy a odměny, které jim byly v souvislosti s jejich umístěním uděleny.

Další kroky v souvislosti s výše uvedenými případy budou provedeny v rámci konání příštího VV SKFČR.

Předseda DK SKFČR
Robert Lukáš

V Karlových Varech, dne 23.4.2006

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty