Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Nejzdatnější mládež a střední škola 2012
- úvodní informace

Článek vydán 10. 01. 2012 - Střední školy - zhlédnutí: 4640

Na začátku ledna 2012 byli osloveni ředitelé (nebo učitelé tělesné výchovy) na všech středních školách v České republice s nabídkou účasti jejich školy v seriálu soutěží Nejzdatnější mládež a střední škola 2012. Níže najdete o tomto klání (letos se koná již 9. ročník) podrobné informace.

Soutěž je koncipována tak, aby srovnala všestranné silové, rychlostní, vytrvalostní a dovednostní schopnosti v soutěži jednotlivců i týmů dívek a chlapců.

Obecný model této soutěže je uspořádán do oblastních internetových kol, s následnými soutěžemi mistrovství Čech a mistrovství Moravy a Slezska. Vyvrcholením seriálu soutěží bude stejně jako každý soutěžní rok mistrovství České republiky, na kterém se utkají nejlepší školy o hodnotné ceny.

Úvodní internetové kolo probíhá individuálně na každé škole, kdy se (např. v rámci hodin tělesné výchovy, ve sportovních dnech apod.) utkají studenti (ať už vybraní, nebo všichni) v předem určených disciplínách. Ty jsou následně vyhodnoceny dle pravidel uvedených v propozicích a škola sestaví týmy z nejlepších soutěžících (dívčí a chlapecký tým, popř. jen jeden vybraný, buď dívčí, nebo chlapecký), výsledky pak zašle na připraveném formuláři k dalšímu vyhodnocení.

Na základě zaslaných výsledků internetových kol vybere SKFČR nejlepší školy a jejich týmy pozve na navazující kola v podobě mistrovství Čech nebo mistrovství Moravy a Slezska. Ta se budou konat plně v organizaci SKFČR. Nejlepší týmy z těchto soutěží potom postupují na mistrovství České republiky.

Níže najdete ke stažení všechny úvodní dokumenty:

 • průvodní dopis (*.PDF)
 • průvodní dopis (*.DOC)

 • propozice internetového kola (*.PDF)
 • propozice internetového kola (*.DOC)

 • přihláška (*.PDF)
 • přihláška (*.DOC)

 • tabulky účastníků a výsledky (*.PDF)
 • tabulky účastníků a výsledky (*.DOC)

  V případě, že byste měli k soutěžím jakékoliv otázky, můžete kontaktovat buď předsedu Komise škol Tomáše Dluhoše (tel.: 724 431 660), nebo místopředsedu SKFČR Ing. Martina Jebase (tel.: 773 222 270). Případný e-mailový kontakt je souteze@skfcr.cz.

 • Generální partner

  Vyhledávání

  Mediální partneři


  Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


  Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


  Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

   
  © 2020 • RSS
    Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty